Opinie o Kowalewski Marcin Biuro Rachunkowe w Ostrów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kowalewski Marcin Biuro Rachunkowe. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Kowalewski Marcin Biuro Rachunkowe o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kowalewski Marcin Biuro Rachunkowe w Ostrów Wielkopolski

Zlotko

Kazdy pracodawca ma swoje lepsze i gorsze strony to samo pracownicy. Kazdy goni za pieniazkami i to bez wyjątku. Ja wspominam prace u p. Marcina milo. Fakt kurwicy dostawalam czasami ale bardziej przez klientow bo zeby sie wyrobic trzeba sobie ich troche urobic np.na kiedy dokumenty na kiedy platnosci na kiedy to i tamto. Latwo oczerniac. Sama popelnialam bledy i nigdy nie uslyszlalam obelg z jego strony. A dziewczyny super. Wiadomo byly zgrzyty ale w takim babincu to zrozumiale. Najlepiej isc na rozmowe i sie dowiedziec co i jak. Czytajac opinie w necie na zawsze wszyscy pozostana bezrobotni.

Fistaszek

Idź i porozmawiaj ,sam wyrób sobie zdanie i opinie...jak widac powyżej co ludź to inna opinia :) a jak ci napiszę że masz nie iśc to nie pójdziesz?i tak za każdym razem? jak ci ludzie napiszą że syf i malaria to z takim nastawieniem pójdziesz? myślisz że ludzie piszący na portalach napiszą ci prawdę? prawda zawsze na dwie strony ....pytasz jak wygląda praca w biurze - serio????(usunięte przez administratora) Bądź mądry..myśl samodzielnie :) Powodzenia

Pepe

Witam, ide w niedalekiej przyszłości na rozmowe do Biura Rchunkowego o którym tutaj mowa. Doświadczenie mam niewielkiej (wyłącznie administracyjne czynnosci w zakresie biura) ale bede startowac na nizsze stanowiska asystenckie w ksiegowosci. Macie moze jakies informacje jak wyglada praca w tym biurze, wynagrodzenie na dzien dobry i sciezka rozwoju zawodowego?

zainteresowana

Czyli generalnie nalezy bać się innych pracowników a nie szefa? :) o pieniądze się nie martwię,umiem walczyć o swoje :) jestem po studiach,wprowadzam się do Ostrowa z Poznania i coś niecoś umiem :) a "wyścig szczurów " w księgowości? Raczej to spokojny fach :) Z ciekawości droga 2016as jakie masz studia? Udało ci się znaleźć nową pracę w swoim zawodzie? Faktycznie trochę ofert jest na ostrowskim rynku ,jest w czym wybierać ...Pozdrawiam i dziękuję za odzew :)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Kowalewski Marcin Biuro Rachunkowe spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
2016as

Miejmy nadzieję, że skoro wdrożono program 500+ i powoli wchodzimy w fazę Rynku Pracownika, wiele kobiet będzie w domu z dziećmi a te które będą pracować - mam nadzieję- nie zgodzą się na pracę za tak małe pieniądze.

2016as

(usunięte przez administratora) Droga Zainteresowana odeszło tam w krótkim czasie tyle osób; to prawda że w Polsce szefów krwiopijców jest masa. To, że płaci 1500-1600 zł po studiach to jedno, a to że na rozmowie obiecuje inne pieniądze to drugie. Pracownice odeszły ponieważ mało płaci, b.dużo wymaga, wszędzie prócz wc są kamery, panuje straszny "wyścig szczurów" wśród pracownic oraz mobbing -nie ze strony szefa - tylko "przydupasów" szefa.

adwokat diabła

Do zainteresowanej : weź i idź pogadaj,zobacz a nie opieraj się na netowych opiniach! Zadziwiające jak łatwo można kogoś obrażać i ferować wyroki..Skoro drogie netowiczki było tak źle to dlaczego nie zgłaszacie tego do odpowiednich organów ? Przychodzicie na rozmowę o pracę,zgadzacie się na warunki i co? Wbijcie sobie do głowy że macie UMOWĘ czyli coś na co się umawiacie..nie pasuje po miesiącu - idziesz i ROZMAWIASZ ..NEGOCJUJESZ a nie rzucasz jedna z drugą papierami i hejt w internecie ..Żadna się nie podpisze z imienia i nazwiska..Która poszła do szefa i powiedziała co i jak?? Fajnie pracodawcę oczernić....Tylko to działa w dwie strony.. Świadczy o tobie,pracowniku ,że nie potrafisz rozmawiać tylko ukrywać się pod podejrzanymi nickami.. Rozstanie z pracodawcą też świadczy o kulturze pracownika drogie Panie i Panowie.. Z racji wykonywanego zawodu pracuję i z szefami i pracownikami.. I wierzcie mi,że są porąbani pracodawcy ..ale jakoś nie ma forum dla pracodawców,którzy mogą opisać historie swoich pracowników..L4 na pół roku,bo robić się nie chce a zapłacone będzie ..Samochód służbowy ,który można rozbijać tu i tam.. Problemy psychiczne ...Szkoda ,że takie strony nie weryfikują tego co pisze pracownik..Tobie nie odpowiadało? Pisz merytorycznie a nie o Biedronkach i 500+..Ile da wam to 500 + ??? Rodzisz dziecko za 500 zł? A jak zabiorą to co? Gdzie będziesz szukać roboty jak pracodawca poczyta coś takiego? Myślisz ,że jesteś anonimowy w necie?? Średnio zdolny informatyk może cię namierzyć ..Masz studia ? Super..czyli zapewne masz wiedzę tylko teoretyczną ....Trochę mi się rozpisało ale nerw mnie nosi jak czyta się wszędzie coś takiego..Wychodzi na to ,że w Ostrowie sami krwiopijcy i wyzyskiwacze ..Nic tylko na studia i do Biedry ....albo dzieci rodzić..

zainteresowana

Skąd wiadomo że 9 osób się zwolniło? Jestem na etapie szukania pracy i chcę się czegoś dowiedzieć .. Możecie podać jakieś konkrety? W pierwszym odbiorze szef wydaje się ok.. Pomożecie ?:):)

Sissss20

Wykorzystywanie na MAX. Robisz dużo umiesz dużo zarabiasz mniej niż w supermarketach przy układaniu towaru! To nic ze masz studia! Ale 500+ na szczęście to zweryfikuje. Koniec pracy za grosze.

qpro1212

co prawda to prawda; w ciągu pół roku uciekło tam z pracy 9 osób! mówi samo za siebie co to za firma :((

Minnie

To prawda, kasjerki w Biedrze po zawodówce więcej zarabiają niż u Kowala po studiach , teraz znowu szuka idiotek do pracy za marne grosze :((

Niki

Praca za grosze,(usunięte przez administratora) odradzam!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Kowalewski Marcin Biuro Rachunkowe - Ostrów Wielkopolski

Kowalewski Marcin Biuro Rachunkowe
3.6/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Ostrów Wielkopolski
  • NIP: 6191179348 REGON: 250750523