Opinie o Łochina Wojciech Pieczarkarnia w Dubów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Łochina Wojciech Pieczarkarnia. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Łochina Wojciech Pieczarkarnia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi konfekcjonowania i pakowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Łochina Wojciech Pieczarkarnia w Dubów

Maria

Cóż... ja wysłałam CV i zero odpowiedzi. Może już poznajdywali ludzi, chociaż ogłoszenie dosyć aktualne.

Incognito

Potwierdzam, wiele rzeczy jest nowych i trzeba znaleźć nowe rozwiązania i nie jest wcale tak źle.

Grzegorz

Tak, ja pracuje. Co prawda, od miesiąca ale jak narazie nie ma problemów. Kierowniczka jest podobno dosyć świeża, ale w miare dobrze zarządza. Zobaczymy jak będzie. Jestem pozytywnie nastawiony.

zainteresowany

a czy ktoś pracuje tam na chłodni jako magazynier ,jakie są wymagania i jak wogóle przebiega rozmowa,o co pytają.proszę o odpowiedz!

Pracownik Biurowy

w ogłoszeniu zaznaczone, że praca od 8 do 16, a dopiero na rozmowie dowiadujesz się, że "czasem" trzeba zostać dłużej. Do tego jakieś zdalne dyżury "w niektóre" weekendy. O dodatkowych pieniądzach za ten czas oczywiście ani słowa. Druga sprawa, w ogłoszeniu podają, że 2 miesiące na okres próbny na umowę zlecenie, a potem umowa o pracę. Na rozmowie z kolei pieprzą o półrocznym stażu z UP za psi grosz (1590 zł) i proponują, że... sami dopłacą resztę pod stołem, bo oficjalnie przecież tak nie można. Krótko mówiąc, już na rozmowie widać poziom kombinatorstwa. Do tego w połowie do pokoju włazi "koordynatorka", która jest kompletnie nieprzygotowana i na pytanie "szefa" czy ma do mnie jakieś pytania, zadaje mi jedno od czapy, a przez resztę czasu wzrusza ramionami.

czy interesują mnie dni próbne

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Chłodnik

Jest nowe kierownictwo na chłodni, ale nie uważam żeby była porażka. Dla mnie dobrze się pracuje, szukamy po prostu najlepszych rozwiązań co do różnych kwestii.

Ciekawy

Dlaczego porażka?

zatrudniony

Chlodni To jestvporazka teraz miesiac temu byli lepiej

mlody

Obys nie trafil na babe co ci powie na roxmowie ze jest menadzerem firmy.

Handlarz

Szczerze to teraz w każdym dziale jest dobrze. Ja aktualnie jestem w dziale handlowym i podoba mi się ta praca. Trochę wymagająca, ale moim zdaniem gra warta świeczki :)

Nowa

A w jakim dziale jesteś? Chcę składać CV, ale do takiego działu, gdzie już ktoś tam trochę pracuje i może mi powiedzieć jak tam jest.

Zatrudniony

Firma prężnie się rozwija, poszukują nowych ludzi w celu rozbudowy działów. Sam jestem tu od ponad miesiąca i zapowiada się że będzie dobrze. Wypłata też nie najgorsza.

Grzyb

Widze, ze chyba faktycznie się coś zmieniło, bo trochę doszło nowych opinii. W takim razie wyślę swoje CV, zaryzykuje :)

Firma jest ok rozwija sie i dobre zarobki ale jest tam czarna owca ktorej nasz kolega zwrocil uwage ze wynosi grzyby na lewo a za dwa dni wylecial.

Michalina

Zaczełam pracę 2 tygodnie temu jako zbieraczka. Jak narazie wszystko jest w porządku. Zdrowa atmosfera i inne zbieraczki też nie narzekają jak narazie. Zapowiada się dobrze.

Nowy w firmie

Ponoć jest taka jedna zołza w administracji, że lepiej z nią nie zadzierać.

Jarek

Byłem dziś na rozmowie i jestem miło zaskoczony. Miłe panie w administracji oraz szefostwo wpłyneły pozytywnie na moje zdanie o firmie. Mam nadzieję, że oddzwonią z pozytywną informacją :)

Pewnie tak, bo do mnie dzwonili :) Na rozmowie też było ok. Młodzi ludzie tam pracują, powinno być fajnie.

Warto, jest ok

Miejscowa

Też słyszałam, że się troche poprawiło. Podobno wymienili troche kadr i powiało świeżością. Sama zastanawiałam się nad zmianą pracy, ale narazie znalazłam...

Joasia :)

Zapraszamy do nas :) trochę się tu pozmieniało i jest dobrze. jeśli zbierałaś już pieczarki to będziesz miała z górki :)

Zostaw merytoryczną opinię o Łochina Wojciech Pieczarkarnia - Dubów

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Łochina Wojciech Pieczarkarnia?

Kandydaci do pracy w Łochina Wojciech Pieczarkarnia napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Łochina Wojciech Pieczarkarnia