Opinie o GO! Express & Logistics Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GO! Express & Logistics Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GO! Express & Logistics Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GO! Express & Logistics Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Administrator Nowy wpis

GO! Express & Logistics Polska Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko Kierowca. Braliście udział w procesie rekrutacji i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami!

Przemek Nowy wpis

Opinie pisane przez pracowników pod naciskiem prezesa i presją, która jest obecna codziennie. Pracowmicy wykorzystywani a nadgodziny bezplatne. Nie mozna pojechac autem sluzbowym na spotkanie do klienta. Brak jasnych procedur. Kłamstwa o pakiecie sportowym, ciągle opóźnienia w płatnościach przez co blokowany jest tzw. pakiet medyczny. Firma obiecuje kosmiczne usługi i bierze 200 zł za 1kg paczki do Niemiec a potem się nie wywiązuje. Cały czas rotacja pracowników, w Czechsch skąd pochodzi glowny mober zmiany całych zespołow co moment. Ludzie z kompleksami, cały czas popoelniajacy błędy. Jeśli pojawi się ktoś normalny i profesjonalny to go wykańczają. Obcinają wynagrodzenie po okresie próbnym. Jak ktoś lubi ryzyko to może sam sprawdzić.

Atmosfera pracy jest bardzo dobra, dodatki typu opieka zdrowotna, angielski, pakiet sportowy. Praca wymaga dokładności i systematyczności ale na szczęście są procedury, które bardzo to ułatwiają. Warunki płacowe dobre, istnieje możliwość prowizji nie tylko dla handlowców ale również dla działu operacyjnego. Dużo kontaktu w j. angielskim / j. niemieckim co jest bardzo korzystne. Polecam każdego zainteresowanemu!

Łucja
@Michał

Super, że tak pozytywnie ich oceniasz. A powiedz mi jak sobie na takim dziale operacyjnym na taką prowizję tutaj zapracować?

Michał Nowy wpis
@Łucja

Jest to pewnego rodzaju tajemnica handlowa oraz poufne informacje o wewnętrznych systemach firmy. Nie chciałbym publicznie zdradzać funkcjonowania systemu, który został wypracowany długimi latami doświadczeń i reagowaniem na potrzeby pracowników. Nie przypadkiem firma działa na zasadzie sieci wzajemnego wsparcia a nie w typowo korporacyjnym środowisku (biorąc pod uwagę wielkość i ilość pracujących osób firma powinna przypominać korporacje a bliżej jest jej do firmy rodzinnej z tradycjami). Zapraszam do bieżących rekrutacji, w momencie wejścia do zespołu, wszyscy są mili i bardzo pomocni więc wyjaśnią również tą kwestie.

Łucja Nowy wpis
@Michał

Oczywiście, dziękuję za odpowiedź. ;) A odnośnie tego wszystkiego występują tu sytuacje może, w których trzeba podpisać jakąś umowę lojalnościową?

Łucja

Hej! Bo widzę, że firma podobno prowadzi rekrutacje. Był ktoś może niedawno na rozmowie u nich i by opowiedział o niej coś więcej? Jak wrażenia i czy zawsze dają feedback?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie GO! Express & Logistics Polska Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Witold

Cześć. Nie wiem, co mam sądzić o tym, że w roku 2021 jeszcze nikt nie wypowiedział się na temat pracy w firmie GO! Express & Logistics Polska. Jak mam być szczery to dla mnie jest to naprawdę zaskakująca sytuacja, więc skorzystam teraz z tego,że tu jestem i postaram chociaż ustalić wysokość oferowanego wynagrodzenia przez tego pracodawcę. Ktoś będzie na tyle chętny, aby mi to napisać?

jest dobrze
@Witold

Prawdopodobnie nikt nie dodał opinii bo w 2021 bardzo mało osób odeszło z firmy. Nie wiem jak było wcześniej, z poniższych komentarzy z 2018 i niżej widzę, że nieciekawie, ale teraz jest naprawdę dobrze i odkąd jestem w firmie (będą już prawie 2 lata), skład w biurach utrzymuje się w 90% taki sam. Z widełkami nie pomogę, bo to zapewne zależy od stanowiska i może oddziału.

Grażyna
@jest dobrze

No a jak na twoim stanowisku, nie chcesz powiedzieć? Chociaż przedział. Ogólnie fajnie, ze napisałeś, brakowało mi właśnie nowej opinii.

jest dobrze
@Grażyna

Nie narzekam, są premie, zanosi się na podwyżkę :) Nie będę się chwalić widełkami, bo na każdym stanowisku prawdopodobnie się to różni, a na moje przez znaczny czas raczej nie będzie rekrutacji. Generalnie co do opinii myślę, że zwykle ludzie piszą je, gdy coś jest nie tak. Niezależnie czy chodzi o pracę, jedzenie, czy produkty, które kupujemy. Uznajcie więc tę przerwę w opiniach za oznakę dobrych zmian, które w tej firmie mają miejsce od paru ładnych lat. Przekażę link moim współpracownikom, może ktoś z nich też będzie chciał się wypowiedzieć.

Natalia
@jest dobrze

Super, ze tak dobrze się tam pracuje! A powiesz jak jest z awansem? Przewidywane są jakieś rekrutacje?

Rekrutujemy!
@Natalia

Nasze ogłoszenia znajdziesz na Pracuj i LinkedIn. Nie wiem czy mogę tu wrzucić link, ale jak wejdziesz na nasz profil na Li i zjedziesz w dół w publikacjach, znajdziesz cały obszerny post z linkami do konkretnych ogłoszeń i osobami kontaktowymi :) O awansie na razie się nie wypowiem bo nie wiem, a nie chcę wprowadzać w błąd.

Oceniacz

Sami sobie piszecie świadectwo jakimi jesteście pracownikami. Dobrzy pracownicy są zadowoleni , ponieważ to jest dobry pracodawca.

@Oceniacz

to nie grotek był głównym problemem, tylko pepik martin, który takiego zachowania od grotka wymagał... ...a, że grotek coś od siebie dokładał, to inna sprawa.... w tej pseudo korporacji nigdy nie będzie dobrze

Grotek to dzolero ze Skierniew
@ja

Grotka ktos skrzywdził mocno ze pozwolił mu samomianowac sie General Managerem, to zwykly magazynier bez pojecia a do tego mobber

Paulina

Jakie stawki obowiązują w logistyce? Jakieś widełki?

Aneta

@oceniacz a pracownicy są nagradzani ?

Hura!!!!! Wyrzucili (usunięte przez administratora)!!!!!! Uaaaaaa, brawo, brawo dobra decyzja.

Nickolas

Pracowałem tam chwilę. Firma straszna. Szkoda czasu na tego typu pracodawców. Dyrektor szkoda gadać.

MGrovers
@Nickolas

MG - nosił wilk razy kilka...ponieśli i leszcza !!!! mam nadzieję, że długo będzie szukał zajęcia ! buhhhaahahahah.

BABY
@MGrovers

A co wreszcie pojechali Grota?

MGrovers1
@BABY

Już go nie ma i nie będzie. Nastały nowe porządki.

Skierniewice Boy
@MGrovers1

Ktoś wreszcie zobaczył ze problemem był ten magazynier ze Skierniewic to może nastała dobre czasy dla Go trzymam kciuki

Rafał Tychy

Praca w tej firmie to totalna porażka. To jakiś cud,że udało mi się tam jako kierowca przepracować aż trzy miesiące

Disaster

Najgorsza firma jaka może być odradzam w 100%

samoa

No widzę, że już kolejne zmiany - nawet office bez obsady! Cała prawda o tej instytucji powyżej - trzymajcie się od Go jak najdalej radzę szczerze !!!

Pelagia

Pseudo dyro to największy DISASTER tej firmy, ale trzymają figuranta a ten myśli, że pracuje w korpo. Ludzie, nie wierzcie w te opowieści, faktycznie 5-6 osób, w tym dwóch kurierów, pracujących do 15.00. To są żarty a nie firma.

Alina

5-6 miesięcy pracy i zmiana....w ciągu tylko ostatniego roku 3 razy zmiana ekipy, odeszło w sumie 10 czy 11 osób - więc chyba o czymś to świadczy: zważywszy na to, że 4-6 osób to cała firma nie licząc kurierów (ale oni i tak są na umowach b2b) - opinia Niemca -dyrektora o oddziale to: DISASTER" !!!! ale pseudo - dyro jak widać wciąż trwa na posterunku hehehhehe, żałosna organizacja !!!! TOTALNIE ODRADZAM !!!

Titanic

Tam już chyba nikt sensowny nie pracuje , siwy dym i skrzypce ...

Pracowałem

Pracuje się okropnie, samozwańczy niby dyrektor cały dzień stoi nad głową lub ewentualnie podsłuchuje z za ściany, bo sam nie ma co robić. W firmie praktycznie nikt nie ma pojęcia o biznesie kurierskim i zasłania się jakimiś frazesami. Samochód i telefon to w firmie dobro nadrzedne, jak w latach 90, trzeba zostawic na wieczór pod firmą. Padaka i poracha.

Bajer Full

Ale to juz chyba nie istnieje raczej ...

Omijać szerokim łukiem tę firmę. To nie jest żadna międzynarodowa korporacja tylko firemka czteroosobowa z samozwańczym general menagerem na czele. Wiejski chłopiec (w tej roli oczywiście gm) myśli, że to korpo a pojęcia o niczym nie ma, na prawie pracy się nie zna i podobnych jemu pracowników zastrasza. Brak rozwoju, perspektyw i kasy. Brak premi, sprzedaży ....... same braki.....

Niki

Jeśli ktoś chce pracować i po miesiącu juz zaczac szukać nowej pracy bo rzeczywistość przebija każdy nawet najbardziej odjechany film fantazy to najlepsze miejsce i polecam w 100 %

Zostaw merytoryczną opinię o GO! Express & Logistics Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w GO! Express & Logistics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GO! Express & Logistics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GO! Express & Logistics Polska Sp. z o.o.?

GO! Express & Logistics Polska Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 9 ocen.
  • ul. Szyszkowa 35/37, Hala E
    02-285 Warszawa

GO! Express & Logistics Polska Sp. z o.o.