Polskie Piekarnie 2 Sp. z.o.o

Opinie o Polskie Piekarnie 2 Sp. z.o.o

KLIENTKA

Na rynku jest dosc pracy za te pieniadze. Wiec nie zalcie sie nad soba. Pozdrawiam

Kkk

Tym bardziej jak komus zalezy na pracy to jasne od razu sie zwolni. Niektorzy potrzebuja pieniedzy na zycie a takie pisanie to na poziomie 5 klasisty polecam nie polecam. Po to ta strona jest stworzona.

KLIENTKA

Polecam nie polecam. Ludzie wolny wybor kazdu ma. Jezeli pracodawca mi nie odpowiada to sie zwalniam jezeli pani za lada sprzeda mi stare ciastko lub chleb drugi raz juz tam nie ide. Robicie problemy piszecie pierdoly. Trzeba sie zastanowic czy my jako klienci jestesmy mili .

Anna/klient

W Siemianowicach co tydzień jest nowa Pani za ladą, czy właściel nie szuka powodow zwolnień ? Wspołczuję tym ludziom.

jedna rozmowa

przebieg kariery zawodowej, doświadczenie w obsłudze klienta

Krzysiek P.

Jestem (a raczej byłem?) stałym klientem z Cieszyna i zauważyłem, że w ostatnim czasie i tam jakość usług znacznie się pogorszyła! Jak już ktoś podejdzie żeby cię obsłużyć, to z wielką łaską, jakby za karę tam stali. Nie zdążysz odejść od lady a słyszysz już szereg opinii na swój temat- normalnie brak kultury i poszanowania klienta. Już nie wspomnę o "świeżości" ciast, która pozostawia wiele do życzenia! Radzę ogarnąć ekipę i nieco ich podszkolić z uprzejmości i zachowania wobec klienta. Przeklinanie podczas obsługi klienta też nie jest zbyt profesjonalne a zdarza się to szczególnie pewnej wygadanej pani w okularach. Sprawdzę za jakiś czas, czy coś się zmieni, jak nie to niestety, ale stracicie stałego klienta. Życzę powodzenia

adam

pracuje pracuje.

zszokowana

nie wiedzialam ze sa jeszcze tak beszczelni ludzie jak Pani przeciez, kobieta tez chciala jeszcze zdazyc cokolwiek w domu zrobic.. Jest Pani straszna i bez uczuc a jezeli bylo zamkniete to gdzie sie Pani pcha !!! Mam nadzieje ze spedzila Pani swieta spokojnie bo kobiety tam pracujace, z jezorem do kolan musialy jeszcze przygotowywac kolacje po 8 miu meczacych godzinach pracy !!!!!!

Kient

NIech sie Pani z nia zamieni lub jakimkolwiek sprzedawca kasjerem na kilka dni przed swietami ciekawe jak Pani bedzie wtedy podchodzila do tematu i czy bedzie taka obrzona.

Gosia

Witam. W Wigilię około godz 13:30 podeszłam do piekarni w Chorzowie zadając pytanie czy zostanę jeszcze obsłużona usłyszałam od wysokiej Pani w czarnych długich włosach cytuję " My też mamy rodziny i chcemy im również przygotować Święta" jak tak można traktować klienta,co to za kobieta przecież to jej praca.

przerazona

Zgadzam sie maja nas za nic, a uwazaja sie za bogów.

Staly klient

Witam. Juz sie udzielalem na temat sklepu w Chorzowie.. Dokladnie na temat ekspedientek, fakt sa zmiany ale brak tych osob co powinny byc, a zostaly niewlasciwe osoby na niewlasciwym miejscu tzn" osoba " wiecej nie ma sie co udzielac. Brak slow do czlowieka zarzadzajacego. Powodzenia...

Byla pracownica

Witam mialam okazje tam pracowac jakis czas temu. Niechec do tego miejsca pozostala do dzis i z ciekawosci zajrzalam na strone. Powiem tak mam dzisiaj porownanie i wiem ze dajac wtedy wypowiedzenie podjelam najlepsza decyyzje w zyciu. Dzisiaj jestem zadowolonym,szczesliwym i wypoczetym czlowiekiem. Zmiana pracy uratowala moje zdrowie psychiczne.

klient

A propo sklepu w Chorzowie, popostu smiechu warte,nowe pracownice, jedna z poprzedniej zalogi, wszystko byłoby ok gdyby nie pewna Pani uwazajaca sie za kierowniczke, dziewczyny widac pracuja, lubia ta prace staraja sie, tylko ona jedna wiecznie ma cos innego do roboty,gdyby nie to ze bardzo lubie te mlode dziewczyny to dla tej jednej na pewno bym nie przychodzil. ogolnie sklep ok tylko z ta nieszczesna krajalnica maja problem.

konsument

Smaczny chleb , który kupuję , "wilamowicki" i "leon" - to już koniec pozytywów . Obsługa zmieniana co parę miesięcy ,właśnie wtedy , kiedy jako tako już jest obeznana z "robotą " . Wiecznie uszkodzona lub nieostra krajalnica z której dostajesz "produkt" o grubości naprzemiennie 4 i 20 mm . To o chorzowskim sklepie na 3 maja

Była pracownica

Drogie Panie, Poniżej prezentuję moją opinię związana z tą firmą, przy czym jest ona oparta na faktach, które mogę ewentualnie przedstawić w sądzie jeśli firma sobie tego zażyczy. Mała uwaga i porada co do osób już zwolnionych. Niestety firma ta ma bardzo mocno zaniżone standardy zwalniania pracowników. O co chodzi? Pamiętajcie drogie Panie że podczas wypowiedzenie firma musi wam dać 2 dni urlopu na poszukiwanie pracy (2 dni robocze w okresie dwutygodniowego i jednomiesięcznego wypowiedzenia)jest do dodatkowy urlop za który firma musi wam dodatkowo zapłacić!!! Jeśli wam go nie dadzą do macie prawo go zażądać. Jak? Listem polecony, priorytetowym za potwierdzeniem odbioru wysyłacie wniosek o taki urlop - wystarczy w google wpisać "wniosek o urlop na poszukiwanie pracy wzór" Dalej. Firma na moim wypowiedzeniu - pomimo tego że jestem kobietą - traktuje mnie jak mężczyznę zwracając się do mnie przez "Pan", jest to zachowanie skandaliczne i mówiące o standardach w tej firmie. Tak, dobrze czytacie na tak ważnym dokumencie jak wypowiedzenie zwracają się do mnie przez Pan - do kobiety. Bardzo zabawne.

xx

Po ogłoszeniach na portalach z pracą widać, że firma BARDZO ceni pracownika jeśli raz na dwa tygodnie zamieszczają nowe ogłoszenie o pracę !

z

Jestem ciekawa dlaczego usuwają wciąż wpisy które mówią prawdę o tej firmie? mam nadzieję że już niedługo P. Grab będą cienko piszczec. Nie polecam wchodzić w to bagno, atmosfera bardzo nerwowa, wszystkiemu jest winna ekspedientka, Za brak klientów,że chleb nie dojechał, że ich " dzieła sztuki" czyli cistka są połamane, szkoda gadać ... kierownicy zwalniają się bo z tymi ludźmi nie da się pracować , tylko S.wiola daje radę bo jest taka sama, fałszywa, dwulicowa, bez uczuć . kłos depcze im po piętach i ciśnienie jest na sprawdź, pozbywają się dobrych pracowników i chyba nie zdają sobie sprawy ile traci firma.

ho ho

tam się nie chce nawet kupowac ciągłe zmiany personelu to chyba o czymś świadczy a tak na marginesie gdzie się podział stary zespół w Żorach gdzie sie tak dobrze kupowało

trozxczarowana

dzisiaj szefostwo wstapiła na sklep w chorzowie, jestem zwykla przechodnia a słyszalam jak grabcio sie darl na caly kaufland dziewczyna pracujaca nie potrafila dokladnie obsluzyc klientow z powodu stojacego za nia szefa ktory non stop cos do niej mowil i jak tu byc normalnym ?? przeciez podobno najwazniejszy jest klient ?? ale kiedy nawet szef nie rozumie i nie poczeka az ludzi nie bedzie zeby 'porozmawiac' jedna wielka tragednia

mała

Witam praca w tej firmie to jakas masakra człowiek sie stara dba o sklep pracuje ponad godziny urlopu zero dla nich liczy sie tylko kasa i kasa i kasa a pracownikto jest nic Szefowa jaszcze sie nażre tej kasy

Zostaw merytoryczną opinię o Polskie Piekarnie 2 Sp. z.o.o - Tarnów

• Jak się pracuje w Polskie Piekarnie 2 Sp. z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Polskie Piekarnie 2 Sp. z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polskie Piekarnie 2 Sp. z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polskie Piekarnie 2 Sp. z.o.o?

Kandydaci do pracy w Polskie Piekarnie 2 Sp. z.o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polskie Piekarnie 2 Sp. z.o.o