Polskie Piekarnie 2 Sp. z.o.o

Opinie o Polskie Piekarnie 2 Sp. z.o.o

Witek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać? Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!!

klientka
@Witek

Coś zaczyna się chyba zmieniać bo od jakiegoś czasu zauważyłam, że bardzo ładnie i kolorowo zaczęła wyglądać ekspozycja ciasta, nawet pieczywo nie jest już takie pogniecione ( chyba przez to, że pracownicy tak nie upychają go w półkach), w ogóle od jakiegoś czasu widzę więcej Pań na sklepie (albo firma dotrudniła, albo przestały się chować na zapleczu), przez co szybciej jestem obsłużona. Chyba coś tu zaczyna się zmieniać na lepsze. Oby tak dalej!!!

Krystyna

@Pracownik, może warto o tym sytuacjach opisanych przez użytkownika @Klient 100 oraz osób, które wcześniej zgłaszały swoje uwagi, co do funkcjonowania sklepu poinformować szefostwo firmy Polskie Piekarnie Witold Grab Gabriela Kołodziekczyk-Grab? Nie myśleliście o takim rozwiązaniu tych sytuacji?

Krystyna

@Olo, Twoja opinia pozostawiona na forum odnośnie firmy Polskie Piekarnie Witold Grab Gabriela Kołodziekczyk-Grab z poziomu klienta ma duże znaczenie dla osób, które przeglądają wątek forum w poszukiwaniu informacji o tej piekarni. Czy wcześniej robiłeś zakupy w tym sklepie i wszystko było w porządku? Przypuszczasz co jest powodem pogorszeniem jakości tych produktów? A może to tylko jednorazowy incydent? Napisz, proszę, więcej na ten temat.

Gregor

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

jedna rozmowa

przebieg kariery zawodowej, doświadczenie w obsłudze klienta

Olo

Lody w Mysłowicach Brudne, rozpłynięte i ponownie zamrożone. Masakra! sanepid powinien się zainteresować. W lodówkach z ciastami (usunięte przez administratora) , nie chce się kupować..od jakiegoś czasu wybieram kłosa.

Dziendobry jestem pracownica opisanego przez pana miejsca. Bardzo by mi zależało aby pan był na tyle uprzejmy aby podejść na nasze stoisko w celu wyjasnienia konfliktu. Pracuje tutaj więcej pań i bardzo by nam zależało na wyjaśnieniu która z pan zachowała sie tak nie uprzejmie. Z poważaniem pracownik stoiska Pozdrawiam

Krystyna

Jak aktualnie wygląda sytuacja pracowników w Polskie Piekarnie Witold Grab Gabriela Kołodziekczyk-Grab? Czy ktoś z Was zechciałby podzielić się z innymi użytkownikami forum swoją opinią na temat pracy w tym miejscu oraz warunków oferowanych przez tego pracodawcę? Zachęcam do dodawania swoich opinii!

Krystyna

@Xoxoxo wodzislaw, coś jeszcze możesz napisać odnośnie Piekarni Witold Grab? Co powiecie o swoich doświadczeniach związanych z pracą w firmie? Czy są jakieś szkolenia wewnętrzne i jak często? Pracodawca przyznaje benefity pozapłacowe?

Xoxoxo wodzislaw

Nadgodziny platne 8 zl ,smiech na sali. Na rozmowie pani sugeruje ze zespol na sklepie nie lubi intrygantow i donosicieli????

Krystyna

A czy firma aktualnie rekrutuje? Jak przebiega sam proces rekrutacji? Kto z Was może podzielić się opinią? Jak wygląda poziom wynagrodzenia w tej firmie? @Anna@Daria, jesteście zadowolone z pracy. Napiszcie proszę coś więcej. Dlaczego? Chodzi o wynagrodzenie? Atmosferę? Ktoś jeszcze podzieli się opinią? Pomożemy w ten sposób innym użytkownikom szukających zatrudnienia.

Annn

Ja tam pracuje od prawie 2 lat z super ekipą i nie narzekam :)

Daria

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać? Są osoby innego zdania i co wy na to?

zaabrzeee

Praca w miare fajna .... Jednak Co chwile zmieniające się ekspedientki .. Same ogłoszenie co tygodniowe szukani sprzedawczyni mówi samo za siebie co to za firma i jak traktuje osoby tam pracujące. Byłam, przepracowałam 5 miesięcy i podziękowałam gdy z sklepu gdzie pracowałam zwolnili 3 dziewczyny na 4 tam pracujące... zostawiając mnie samą na sklepie , gdzie musiałam pracować po 12 godzin bez wolnego i uczyć nowe osoby..

Janek 1910

Dziś w Polskie Piekarnie punkt Kaufland Żory chciałem kupić chleb orkiszowy na kromki 3 szt..sprzedawczyni powiedziała że nie może mi sprzedać bo zostaną jej 4szt + piętka.. A ona MUSI sprzedać wszystko.. A na mój argument że zabrania mi kupienia tego chleba to ona ze mam sobie kupić inny.. Czy ktoś to rozumie.. Czym w tym punkcie jest klient... Chyba intruzem.. A sprzedawczyni chyba guru bo to ona dyktuje warunki.. Zdecydowanie nie polecam

Janek 1910

Polskie piekarnie Kaufland Żory..Tydzień temu sprzedawczyni nie chciała przyjąć ode mnie drobnych pieniędzy tłumacząc że ma ich dużo i wzięła 10 zł z których wydała mi drobnymi.. A kupuje tam pieczywo i ciasto od kiedy jest tam ten punkt.. Na nic zdały się moje argumenty że to ja klient i moje pieniądze utrzymują ten punkt itd.. Usłyszałem że nie muszę tu kupować.. Prosiłem o nazwisko.. Bezskutecznie.. Ręce opadają..

Aga

Firma ma opinię dobrego pracodawcy. Z pewnością muszą pilnować żeby zatrudniać kompetentne osoby.

@Aga

Dziewczyno Ci mają dobrą opinie pracodawcy poczytaj sobie komentarzebrak szcunky dla swojego pracownika i obiecywane premiera z miesiąca na miesiąc te zakład spada na psy.

pracownica

05 01 2018 r Witam jestem osobą która pracowała w Polskich Piekarniach byłam na okresie próbnym 3 miesiące muszę powiedzieć że praca mi się podobała ale niestety nie dogadałam się z szefową na danym stoisku ponieważ nie miała za grosz kultury osobistej jeżeli miała jakieś ale do pracownika to nie zwróciła mu uwagi na zapleczu tylko rozpoczynała pogadankę przy klientach uważała się za najmądrzejszą jest bardzo fałszywa i zazdrosna najbardziej nie spodobało mi się to że cały czas było wszystko ok dopóki pracownik nie wyraził swego zdania gdy zbliżał się koniec umowy próbnej moja szefowa przekazała do kierownika regionalnego że nie chce ze mną współpracować do dzisiaj nie podała mi przyczyny dlaczego ale parę dni wcześniej powiedziała mi że jestem 7 lat młodsza od jej mamy ja jeszcze pracuję a jej mama już dawno siedzi w domu.Osobiście dzwoniłam do Pani menadżer z zapytaniem dlaczego nie została mi przedłużona umowa w odpowiedzi usłyszałam że trzeba cytuję odświeżyć stoisko a że mi kończy się umowa to padło na mnie.Dziękuję za wyjaśnienie ale ja mając 40 lat pracy w handlu uważam że odświeżanie jakiegokolwiek stoiska polega na wymianie całej załogi a teraz będąc tam na zakupach byłam świadkiem jak Szefowa nie nauczyła się kultury tylko teraz młodej sprzedawczyni zwraca uwagę przy klientach proszę o interwencję do Szefowej aby nauczyć Ją jak ma się zachowywać wobec swoich pracowników. Pozdrawiam Szefostwo i wszystkich klientów Polskich Piekarni.Była pracownica.

Tosia

Kochani... Nikomu nie polecam pracy w tej firmie. Tylko obiecują nic nie dotrzymuja a płacą marne pieniądze.

@Tosia

Tosia potwierdzam czysta prawda,TYLKO obiecują.

Filip1

Witam ! Nie wiem dlaczego Panie sprzedawczynie nie przyjmują zamówień na ciasta ? Chodzi o sklep w Kauflandzie Rydułtowy.

gosiunia

na niedziele ciasta kupujemy tylko w tej piekarni :)

Zostaw merytoryczną opinię o Polskie Piekarnie 2 Sp. z.o.o - Tarnów

• Jak się pracuje w Polskie Piekarnie 2 Sp. z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Polskie Piekarnie 2 Sp. z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polskie Piekarnie 2 Sp. z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polskie Piekarnie 2 Sp. z.o.o?

Kandydaci do pracy w Polskie Piekarnie 2 Sp. z.o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polskie Piekarnie 2 Sp. z.o.o