Polskie Piekarnie 2 Sp. z.o.o

Opinie o Polskie Piekarnie 2 Sp. z.o.o

asaks

Pracuję w tej firmie już jakiś czas i nie zgodzę się z większością opinii, tutaj wystawionych,widocznie osoby które to piszą nie nadają się do tej pracy bądz nie rozumieją poleceń szefostwa, bo na moim punkcie nie ma jakoś ciągłych telefonów z pretensjami a jeżeli nie umiecie przyjąć krytyki to sory zwolnijcie się bo nie jesteśmy ideałami robimy błędy i ktoś musi je wytknąć żeby już ich nie popełniać.Jedyno co mi się nie podoba w tej firmie to to iż szefostwo unika spotkania i poznania osobiście swoich pracowników.

karotka

współpraca z tą firmą okazała się masakrą. Wiecznie jakieś problemy a to że zwroty za duże a to że mała sprzedaż. Zwalniają ludzi i nie myślą o tym żeby od razu zatrudnić nowych. Zostawiają na sklepie jedną dziewczynę po czym po kilku dniach zatrudniają nowe, które i tak rezygnują po paru dniach. PREMIE wraz z nadgodzinami wypłacane z opóźnieniem ( nawet i do 1-2 miesięcy) Jeżeli to w ogóle idzie nazwać nadgodzinami: za dodatkowy dzień (8godz) dają ok 55zł niezależnie czy to dzień w tygodniu czy weekend. Powinno być przynajmniej 100% kwoty podstawowej. Nie wspominając o dniu nadgodzin w weekend. Kierownictwo powinno się zastanowić nad tym co robią i jak zarządzają,a nie że szef sklepu przyjeżdża raz na 5 lat i ma problemy że wszystko jest źle proponuję - więcej zainteresowania ! Jednym słowem nie polecam pracy w tej firmie

zazenowana

Dlaczego komentarze sa usuwane

enza

Praca w miarę ale ja pracowałam w gorszych warunkach wypłata na czas jest premia też a zapiepszać trzeba

jedna rozmowa

przebieg kariery zawodowej, doświadczenie w obsłudze klienta

pk

pracuje w tej firmie wystarczająco żeby cos powiedzieć niema zle jak jest praca dobrze wykonywana to pieniądze sa dobre idzie się narobić ale wiem za co, nie prawda z ciastem i pierogami,a jak tak robilas to dlatego nie pracujesz a wiola nic do niej niemam

Zawiedziona

Pracowałam w firmie kilka lat i szczerze nie polecam nie będę sie rozpisywać bo nie ma sensu. Powiem tylk ze ludzie w tej firmie są nieważni,a szefostwo uważa sie za Boga.

exs

Ja właśnie zakończyłam współpracę z tą "cudowną" firmą. Nie jest tak źle jak w pierwszym poście bo zmieniła się pani pełniąca funkcje kierowniczki więc zespół w Żorach jest raczej ok choć stale się zmienia. Za to pani menedżer... ona daje w kość i psuje atmosferę i chęć do pracy. Traktuje pracowników jak niewolników i pomimo przedrostka "pani" którego używa nie ma krztyny szacunku w tym jak się zwraca do Ciebie. Z resztą jaka ma być menedżerka jak dla szefostwa nie liczą się ludzie tylko słupki... szkoda gadać.

Pani Ja

Pracowalam dosc dlugo... Napewno nie jest tam tak jak opisy wyzej. Robota jest spokojna tylko wtedy jak sklep dobrze prosperuje. Jest dobra organizacja pracownikow to i dobrze sie pracuje :)

BYŁA PRACOWNICA

NA TEN TEMAT TO SZKODA GADAĆ JEŚLI CHODZI O PANIĄ KIEROWNICZKĘ Z RYDUŁTÓW.. PRACOWAŁAM TEŻ TAM I NIE POLECAM NIKOMU TAM PRACY,BO TA KOBIETA O WSZYSTKO MA PROBLEM WIECZNIE JEST NIE ZADOWOLONA I CIĄGLE MA PROBLEM DO PRACOWNIKÓW A JAK PRZYJEŻDŻA SZEFOSTWO TO POKAZUJE SIĘ Z NAJLEPSZEJ STRONY TO JEST ŻENADA TYLKO SZKODA ŻE W PORZĄDKU LUDZI SIĘ POZBYWA Z PRACY....

klientka

Opinia odnosi się piekarni w Rydułtowach(Kaufland) a dotyczy kierowniczki z porannej zmiany która bardzo nie miło traktuje ludzi,na sam widok odstrasza potencjalnych klientów.Sama byłam świadkiem dwóch nie miłych sytuacji z udziałem tej pani.Wielokrotnie odwiedzając inne stanowiska z tej firmy tylko tam jest takie nie ciekawe podejście do klienta.

kalina

Zasada tej firmy jest taka "JAK NIE TY, TO INNA BO NA TWOJE MIEJSCE JEST WIELE CHĘTNYCH"(usunięte przez administratora)

ZA PYSKATA

JEDEN WIELKI ŻAL NAPRAWDĘ. PRACUJ JAK ROBOT A BEDZIE DOBRZE... JESZCZE TROCHE I LUDZIE BĘDĄ ODCHODZIĆ A NA ICH MIEJSCE NIE BEDZIE NIKOGO CZEGO Z CAŁEGO SERCA IM ŻYCZE

partner

Firma Polskie Piekarnie kojarzy mi się z tym co najgorsze nie tylko wykorzystuje uczciwych ludzi (usunięte przez administratora)ale także źle traktuje swoich partnerów w biznesie.Współpraca trwała około 2 lata pozostał niesmak i złe wspomnienia.Odradzam ich jako partnera (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Polskie Piekarnie 2 Sp. z.o.o - Tarnów

• Jak się pracuje w Polskie Piekarnie 2 Sp. z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Polskie Piekarnie 2 Sp. z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polskie Piekarnie 2 Sp. z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polskie Piekarnie 2 Sp. z.o.o?

Kandydaci do pracy w Polskie Piekarnie 2 Sp. z.o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polskie Piekarnie 2 Sp. z.o.o