Opinie o Akademia MSP Ochrony Zdrowia i Urody w Gorzów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Akademia MSP Ochrony Zdrowia i Urody. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Akademia MSP Ochrony Zdrowia i Urody o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akademia MSP Ochrony Zdrowia i Urody w Gorzów Wielkopolski

Urszula

Szkoda, że nikt z pracowników nie pisze jak sie pracuje. Firma ma opinie bardzo dobrą.

Karina

Mam swój zakład kosmetyczny i wszelkie dyplomy właśnie w Akademii MSP zdobywałam. Bardzo jestem zadowolona z przekazywanej wiedzy i ze sprzętu jaki tam mają.

Iwona

obecnie jestem na podologii i jest super! może trochę dużo nauki i sporo godzin zajęć, ale na pewno to zaprocentuje w przyszłości. do tego fantastyczna kadra i super ludzie w mojej grupie. polecam.

Żaneta

Uważam, że krychologia jest fantastycznym kierunkiem i jak się dowiedziałam, że mają to w tej szkole, to z miejsca się zapisałam. miałam już trochę pojęcie, ale to była tylko teoria z książek, a teraz uzupełniam ją dzięki skryptom i zajęciom praktycznym oraz wykładom. jest dobry poziom a mam porównanie, bo wcześniej kończyłam awf. Będzie trzeba się trochę postarać zeby otrzymać dyplom końcowy, ale warto.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Akademia MSP Ochrony Zdrowia i Urody na stanowisko Zatrudnię lektora z Ukrainy? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Łucja

Bardzo chwalę poziom świadczony w tej szkole. Wcześniej ukończyłam studium kosmetologii estetycznej, a teraz poszłam na krychologię, która będzie doskonałym uzupełnieniem aktualnych kwalifikacji zawodowych. Tok nauki jest elastyczny, trochę intensywny, ale wiadomo, że trochę tej wiedzy do zdobycia jest a kiedyś będzie ona procentować. Organizację szkoły i wykładowców oceniam bardzo dobrze. Warto skorzystać!

Bogusia

Chodziłam kiedyż do Zaka bo robiłam tam masaż i dużo się nie nauczyłam. Eraz jestem na kosmetologii w tej szkole. Widać z miejsca, że panują tu inne standardy nauczania. Wiedza teoretyczna jest dobrze przekazywana i kładą duży nacisk sna praktykę. Wiem, ze tokiedyś zaprocentuje i ogólnie z całego poziomu jestem bardzo zadowolona. Jak naj bardziej polecam!

Beata Czajka

Postanowiłam się trochę podszkolić za pomocą kursów, a wybrałam ofertę tej szkoły, bo mieli najciekawsze kierunki, a także słyną z dobrej jakości nauczania. Mogę podsumować, że dobrze uczą, opłaty są umiarkowane, a papierek i umiejętności rzecz bezcenna!

Dorota

Z wykształcenia jestem kosmetyczką, ale mażyło mi się poszerzenie horyzontów zawodowych i dla tego zapisałam się do dwuletniej szkoły masażu, która pozwoli mi poszerzyć ofertę zawodową. Sama nauka przebiegła w miłej atmosferze i można się faktycznie dużo nauczyć na temat technik, nie tylko od strony teoretycznej, ale też praktycznej. Ogólnie jestem bardzo zadowolona!

Justyna

W dzisiejszych czasach trzeba się ciągle dokształcać i dla tego kończyłam kursy w szkole żeby podnieść kwalifikacje zawodowe. Program atrakcyjny, a kadra bardzo fajna. Zero stresu!

Caro_La

Jeśli kurs, to tylko w tej szkole, gdzie jest bardzo dobry program nauczania. Wiedza jest zgodna z wymaganiami ówczesnych czasów. Jestem szczęśliwą absolwentką. Polecam!

Kris25

Miałem przyjemność korzystać z kursu, który okazał się istną kopalnią wiedzy, a nauczyciele mieli dobre podejście do słuchaczy i co naj bardziej mnie cieszy, to nie zły papierek po zakończeniu kursu. Trzeba się liczyć, że nie ma tu łatwizny, a jest solidny poziom!

Marta M23

Zapisałam się na kurs w celu podniesienia kwalifikacji zawodowych i nauka minęła jak z bicza strzelił, a teraz mam dobry papierek dający lepszą pozycję na rynku pracy.

Eliza Kochanowska

W dzisiejszych czasach ciągle trzeba się rozwijać i te kursy, co oferuje szkoła pomagają w zdobyciu odpowiednich kwalifikacji i osiągnięciu upragnionego celu. Bardzo jestem zadowolona i polecam!

sabina

W mojej okolicy to najlepsza szkoła, która gwarantuje naprawdę wartościowy kurs, na którym można dużo się nauczyć i zdobyć cenny certyfikat. Szkoła the best!

Waldek

Bardzo jestem zadowolony z ukończenia kursu , który zagwarantował nowe perspektywy w życiu zawodowym. Sam kurs był zrealizowany według wysokich standardów. Nauczyciele byli w porządku i sam nie zauważyłem kiedy kurs dobiegł końca. Bardzo polecam!

Anetka J.

Z przyjaciółką chodziłyśmy na kurs do tej szkoły i byłyśmy bardzo zadowolone z poziomu i jakości kształcenia. Same zajęcia były interesujące i tworzone w ciekawy sposób, a teraz mamy certyfikat, który nas bardzo cieszy. Bardzo polecam!

Dawid

W moim życiu uko ńczyłem już kilka kursów, ale kurs w tej szkole był jednak najlepszy pod kątem programu nauczania, sympatycznej i wykwalifikowanej kadry, no i świadectwo. Teraz się zastanawiam nad kolejnym kursem w tej szkole i pewnie od jesieni przedłużę sobie młodość.

Doszkalam się jako kosmetyczka. Często korzystam z proponowanych tu kursów. Za każdym razem bardzo jestem zadowolona!

Andrea

Kurs masażu był bardzo dobrze przeprowadzony. Super kadra go prowadziła. Pozostało tylko polecać!

Martek

Fajnie prowadzą kursy. Sporo się można nauczyć. Pozostaje tylko polecać!

Zostaw merytoryczną opinię o Akademia MSP Ochrony Zdrowia i Urody - Gorzów Wielkopolski

Akademia MSP Ochrony Zdrowia i Urody
4.8/5 Na podstawie 21 ocen.
  • ul. Targowa 9
    66-400 Gorzów Wielkopolski