Opinie o Akademia MSP Ochrony Zdrowia i Urody w Gorzów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Akademia MSP Ochrony Zdrowia i Urody. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Akademia MSP Ochrony Zdrowia i Urody o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akademia MSP Ochrony Zdrowia i Urody w Gorzów Wielkopolski

Mariusz

Witam, jak duża rotacja pracowników jest w tej firmie ?

@Mariusz

Nie wiem niestety i myślę, że raczej nikt nie ma takich danych. Interesuje Cię praca w Akademia MSP? Jakieś konkretne stanowisko?

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko Nauczyciel w Akademia MSP Ochrony Zdrowia i Urody? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Ula

Pracuje w sekretariacie. Załoga dobrana bardzo dobrze i fajnie nam się w akademii pracuje. Co do przyjęć, to dokumenty zawsze można składać. Firma działa prężnie, wiec może jeszcze jakieś kierunki się otworzą.

Stella

A jak pracuje się w firmie? Wprawdzie w internecie firma ma bardzo dobrą opinię pracodawcy a co pracownicy na to?

Danuta

Bardzo lubię tutaj właśnie poszerzać swoją wiedze kosmetyczną.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Akademia MSP Ochrony Zdrowia i Urody na stanowisko Zatrudnię lektora z Ukrainy? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Elwira

Jestem przede wszystkim zadowolona z przekazywanej tutaj wiedzy!

Bardzo dobra szkoła z dużą możliwością wyboru kierunków.Są też takie, które można on line się uczyć.

Agnieszka

Wasze opinie przedstawiają tylko wrażenia z uczęszczania do Akademia MSP Ochrony Zdrowia i Urody. A warto przestrzegać przeznaczenia tego forum, które - jak już sama nazwa podpowiada - służy do zbierania tylko takich opinii, które nakreślają obraz tej akademii jako pracodawcy. Zachęcam pracowników tego miejsca do rozpoczęcia merytorycznej dyskusji o nim. Czy ktoś wie cokolwiek na temat finansowych warunków, jakie tam panują?

Wiktor

szkoła daje bardzo dobry poziom nauki. kończyłam krychologię i z wiedzy tu zasięgnietej jestem bardzo zadowolona.

Karol

Bardzo dobrze mi tutaj było zdobywać wiedzę na kierunku Krychologii. Wykładowcy bardzo dojkładnie wszystko tłumaczyli i nie kończyki zajęć przed czasem.

magda

kilka tygodni otworzyłam własny salon masażu. Nie odważyłabym się na to, gdyby nie ukończone studia w akademii MSP. takiej wiedzy praktycznej i teoretycznej nie zdobędzie się na własną rękę. wybierając tę szkołę, masz pewność, że uczą Cię najlepsi profesjonaliści w swym fachu. jeszcze raz dziękuję za zdobyte umiejętności.

Klaudia

Bardzo dużo dobrego słyszałam o tej szkole i jak się dowiedziałam, że otwierają noiwe kierunki, to się bardzo ucieszyłam, bo mają w końcu kierunek technik ortopeda, co do ukończonej fizjoterapii będzie rewelacyjnie współgrał ze sobą. Sprawy papierkowe załatwione i teraz czekam na rozpoczęcie nauki.

daria

Ja jako kosmetyczka większość kursów tu ukończyłam. Ta wiedza jest bardzo przydatna!

Agnieszka

@Zuza, czy masz stałe klientki? Jak wygląda prowizja od ilości uczesanych osób? Czy jeszcze się zajmujesz prócz robienia fryzur? Czy atmosfera w pracy jest koleżeńska i masz dobre relację z pracodawcą? Jak wyglądają szkolenia dla klientów, czy w nich uczestniczysz?

Agnieszka

@Paula, czy jesteś pracownikiem tej firmy? Jeśli tak, mogłabyś napisać, czy podczas rozmowy kwalifikacyjnej trzeba pokazać, co umie się w praktyce? Mam na myśli strzyżenie lub modelowanie. Jak wygląda sprawa z socjalem i systemem premiowym? Każde dodatkowe szczegóły pomagają osobom poszukującym pracy.

Zuza
@Agnieszka

Rozmowa kwalifikacyjna polega na tym, że szefowa każe zająć się klientką i obserwuje. Jeśli jest zadowolona to masz prace. Jak tak się dostałam i nie narzekam.

Paula

Nie trzeba pokończyć nie wiadomo jakich studiów, by naprawdę mieć wiedzę. W Akademii MSP wiedza jest przekazywana rzetelnie i zostaje to w głowach uczestników, a pote tak jak ja można wykorzystać to w pracy.

Agnieszka

Witam, ma może ktoś informacje na temat zatrudnienia w firmie Akademia MSP Ochrony Zdrowia i Urody? Jaka jest stawka godzinowa, czy duża ilość stałych klientek ma wpływ na premię? Oczywiście interesują mnie też szkolenia i podnoszenie kwalifikacji. @janina może napisałabyś o swoich szkoleniach, każda informacja będzie dla mnie cenna. Pozdrawiam!

janina

wszystkie swoje kursy fryzjerskie tu ukończyłam! Bardzo dobrze przekazana wiedza. pełen profesjonalizm! Polecam!

ja ukończyłam w Akademii MSP podologię. Wiedza jaką tam przekazywali całkowicie mnie satysfakcjonowała. Bardzo dobra szkoła!

Agata

Mnie się bardzo podobała nauka w szkole, bo atmosfera była bardzo fajna, wiedza przekazywana kompetentnie a egzaminy to nie było tak łatwo zdać. Tu nie było przelewek. Była konkretna nauka i o to właśnie chodzi!

Magda

W ubiegłym roku ukończyłam kierunek Spa&Welness, który był profesjonalnie zrealizowany włącznie z zajęciami w gabinecie odnowy biologicznej. Dzięki temu mam teraz ciekawą pracę w sanatorium, gdzie się przydają wszystkie wiadomości teoretyczne i praktyczne. Naprawdę warto w siebie inwestować.

Zostaw merytoryczną opinię o Akademia MSP Ochrony Zdrowia i Urody - Gorzów Wielkopolski

Akademia MSP Ochrony Zdrowia i Urody
4.8/5 Na podstawie 21 ocen.
  • ul. Targowa 9
    66-400 Gorzów Wielkopolski