Akademia MSP Ochrony Zdrowia i Urody

Gorzów Wielkopolski

Opinie o Akademia MSP Ochrony Zdrowia i Urody

Madzia91 2015-07-31 11:53
Bardzo profesjonalna załoga, uczestniczyłam w kursie masażu, wiele się nauczyłam, polecam wszystkim!
Estera 2015-08-18 06:44
Jestem bardzo zadowolona, ponieważ miałam przyjemność uczestniczenia w kursie stylizacji paznokci. Od zawsze mnie interesowało to aż w końcu się zdecydowałam i poszłam na kurs do Akademia MSP Ochrony Zdrowia i Urody. Polecam bo warto!!!
Iga 2015-09-16 07:23
Wykwalifikowana kadra, bardzo indywidualne podejście do każdego, miła atmosfera, wszystkie rzeczy do kursu były przygotowane na miejscu. Serdecznie polecam każdemu, i na pewno jeszcze skorzystam z oferty tej szkoły.
Jola 2015-10-16 08:12
Robię kurs masażu w akademii MSP i jestem bardzo zadowolona, świetna atmosfera pełen profesjonalizm i doświadczenie z zakresu masażu i nie tylko oczywiście. Polecam w 100%
Nati 2015-11-19 08:15
Szkolenie przeprowadzono bardzo profesjonalnie ,perfekcyna organizacja i podejcie indywidualne do kazdego kursanta :)
Karol 2015-12-14 09:46
Jestem zadowolony i polecam!
Karolina 2016-01-19 10:05
Jestem zadowolona z kursu kosmetycznego.Dużo się nauczyłam a poziom jest bardzo dobry poziom.Polecam!
anna 2016-02-10 11:38
Bardzo profesjonalna firma!
anna 2016-03-02 22:19
Bardzo profesjonalne kursy. Skończyłam tam kurs stylizacji paznokci. Polecam!
Ewa 2016-03-11 10:41
Świetna szkoła na profesjonalnym poziomie. Polecam!
Aneta 2016-04-20 23:09
Intensywne, profesjonalne kursy. Polecam!
Dorota 2016-05-02 22:21
Bardzo profesjonalna szkoła. Polecam!
jolka 2016-06-16 22:28
Bardzo profesjonalnie podchodzą do każdego kursanta. Jestem bardzo zadowolona z kursu masażu.
Martek 2016-06-22 10:35
Fajnie prowadzą kursy. Sporo się można nauczyć. Pozostaje tylko polecać!
Andrea 2016-07-28 11:25
Kurs masażu był bardzo dobrze przeprowadzony. Super kadra go prowadziła. Pozostało tylko polecać!
Ewa 2016-08-06 19:49
Doszkalam się jako kosmetyczka. Często korzystam z proponowanych tu kursów. Za każdym razem bardzo jestem zadowolona!
Dawid 2016-08-07 19:39
W moim życiu uko ńczyłem już kilka kursów, ale kurs w tej szkole był jednak najlepszy pod kątem programu nauczania, sympatycznej i wykwalifikowanej kadry, no i świadectwo. Teraz się zastanawiam nad kolejnym kursem w tej szkole i pewnie od jesieni przedłużę sobie młodość.
Anetka J. 2016-09-19 22:30
Z przyjaciółką chodziłyśmy na kurs do tej szkoły i byłyśmy bardzo zadowolone z poziomu i jakości kształcenia. Same zajęcia były interesujące i tworzone w ciekawy sposób, a teraz mamy certyfikat, który nas bardzo cieszy. Bardzo polecam!
Waldek 2016-10-03 15:10
Bardzo jestem zadowolony z ukończenia kursu , który zagwarantował nowe perspektywy w życiu zawodowym. Sam kurs był zrealizowany według wysokich standardów. Nauczyciele byli w porządku i sam nie zauważyłem kiedy kurs dobiegł końca. Bardzo polecam!
sabina 2016-11-12 18:06
W mojej okolicy to najlepsza szkoła, która gwarantuje naprawdę wartościowy kurs, na którym można dużo się nauczyć i zdobyć cenny certyfikat. Szkoła the best!
Eliza Kochanowska 2016-11-16 20:12
W dzisiejszych czasach ciągle trzeba się rozwijać i te kursy, co oferuje szkoła pomagają w zdobyciu odpowiednich kwalifikacji i osiągnięciu upragnionego celu. Bardzo jestem zadowolona i polecam!
Marta M23 2016-12-14 22:51
Zapisałam się na kurs w celu podniesienia kwalifikacji zawodowych i nauka minęła jak z bicza strzelił, a teraz mam dobry papierek dający lepszą pozycję na rynku pracy.
Kris25 2017-01-13 22:22
Miałem przyjemność korzystać z kursu, który okazał się istną kopalnią wiedzy, a nauczyciele mieli dobre podejście do słuchaczy i co naj bardziej mnie cieszy, to nie zły papierek po zakończeniu kursu. Trzeba się liczyć, że nie ma tu łatwizny, a jest solidny poziom!
Caro_La 2017-02-09 21:23
Jeśli kurs, to tylko w tej szkole, gdzie jest bardzo dobry program nauczania. Wiedza jest zgodna z wymaganiami ówczesnych czasów. Jestem szczęśliwą absolwentką. Polecam!
Justyna 2017-03-04 22:55
W dzisiejszych czasach trzeba się ciągle dokształcać i dla tego kończyłam kursy w szkole żeby podnieść kwalifikacje zawodowe. Program atrakcyjny, a kadra bardzo fajna. Zero stresu!
Dorota 2017-04-05 16:02
Z wykształcenia jestem kosmetyczką, ale mażyło mi się poszerzenie horyzontów zawodowych i dla tego zapisałam się do dwuletniej szkoły masażu, która pozwoli mi poszerzyć ofertę zawodową. Sama nauka przebiegła w miłej atmosferze i można się faktycznie dużo nauczyć na temat technik, nie tylko od strony teoretycznej, ale też praktycznej. Ogólnie jestem bardzo zadowolona!
Beata Czajka 2017-05-10 11:48
Postanowiłam się trochę podszkolić za pomocą kursów, a wybrałam ofertę tej szkoły, bo mieli najciekawsze kierunki, a także słyną z dobrej jakości nauczania. Mogę podsumować, że dobrze uczą, opłaty są umiarkowane, a papierek i umiejętności rzecz bezcenna!

Zostaw swoją opinię o Akademia MSP Ochrony Zdrowia i Urody - Gorzów Wielkopolski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akademia MSP Ochrony Zdrowia i Urody