Opinie o Soyer Centrum Szkoleniowe w Marki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Soyer Centrum Szkoleniowe. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Soyer Centrum Szkoleniowe o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Soyer Centrum Szkoleniowe w Marki

Emiś

dla mnie szkolenia organizowane przez Soyer to jedne z lepszych! sporo czytałam o nich i zdecydowałam sie i nie załuję! na prawdę warto!

Elizee

Byłam na kursie metoda dobrego startu z panią profesor Bogdanowicz .Jestem tak zadowlona , mam takdobre wrażenia ,ze teraz w październiku wybieram się na ten sam kurs drugiego stopnia .;)

Alicja

Witam , jestem osobą , która pracuje z dziećmi z zaburzeniami rozwoju ze spektrum autyzmu w wieku przedszkolnym i młodszym. I wybieram się na kurs terapii behawioralnej w październiku . a z Soyerem miałam wczęsniej styczność przy szkoleniu terapii ręki . Świetni prowadzącyjak i zresztą same kursy ;)

Lomka

tak, te szkolenia są dobrze organizowane! mi sie bardzo podobają i jak tylko mam okazję to się zapisuje na ciekawsze dla mnie kursy!

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Soyer Centrum Szkoleniowe? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
min.a

byłam na kursie organizowanym dla miejskich ośrodków pomocy rodzinie . Pani profesor , która porwadziła to szkolenie , wykazała się kompetencją , potrafiła zainteresować kursantów . Mam nadzieje jeszcze wybrac się na jakies szkolenie z Soyera ;)

Get Lucky

Szkolenia na bardzo wysokim poziomie . pełen profesjonalizm prowadzących kursy . I przede wszytskim ogromny plus , bo kursy prowadzone są w wielu miastach w Polsce ;)

Alice

wspaniale prowadzone kursy , przez bardzo dobrych wykladowców. widać ,zę szkoła ma pojęcie o tym jak dokształcać ludzi w róznych dziedzinach ,;)

Bailando

Kurs odbyty przeze mnie to metoda globalna nauki czytania dzieci , a także integracja sensoryczna w autyzmie . Oba uważam za bardzo dobrze poprowadzone jak i wykładowcow którzy na zajęciach dali z siebie maksimum ;)

Eryk

Jestem fizjoterapeutą. Zdecydowałem się wziąć udział w szkoleniu o kinezjologii edukacyjnej. Niejednokrotnie brałem udział w kursach organizowanych przez inne firmy, jednakże ten wspominam najlepiej.

Pink

mam bardzo pozytywne doświadczenie z tą szkołą . Byłam na szkoleniu dla miejskich ośrodkówpomocy rodzinie . wszytsko rzetelnie przygotowane i co ważne : wspaniali wykładowcy ;)

Magda

Byłam na kursie integracji sensorycznej , na metodzie globalnej nauki czytania dzieci , a teraz w tym roku wybieram sie na szkolenie terapii ręki . Bardzo się cieszę ,ze znów mogę skorzystać ze szkolenia tej firmy .

Ernest

Ja także zaliczam się do grona zadowolonych klientów. Lektorzy naprawdę starają się, aby przekazać wiedzę uczniom, co rzadko jest spotykane (na niejednym kursie bylem). Firmę oceniam na 6, a gdybym mógł, dodałbym "+".

Judina

Bardzo dziękuję za sposób przygotowania mnie z zakresu fizjoterapii , obawiałam się o pracę, jednak poprzez zwiększenie własnych kwalifikacji wciąż mogę rozwijać się w swoim zawodzie. Prowadzący są bardzo cierpliwi i wyrozumiali a to się bardzo ceni. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam :)

Pocket

Firma szkoleniowa w porządku . Zaoptaruje w potrzebne materiały .bardzo wiele wynosiłam już samych wykładów .Jak ktos zamierza sobie podniesć kwalifikacje a zastanwia się nad wyborem szkoły , to ta jak najbardziej moge polecić

Irena

Soyer, jako jedna z niewielu firm oferują szkolenia na naprawdę wysokim poziomie. Wykładowcy przykładają się do swojej pracy, dzięki czemu ze szkoleń można wynieść potężną dawkę wiedzy.

Felicja

Tak właśnie sobie szukałam odpowiedniej placówki i czytając opinie nie tylko tutaj ale na różnych forach , dochodze wniosku ,ze ta szkoła będzie bardzo dobrym wyborem ;) a wybieram się na metody dobrego startu w kwietniu;) poza tym jest w rozsądnej cenie ;)

Iwona

A mnie np. bardzo podoba się to ,ze sa organizowane również kursy dla ośrodków pomocy społecznej ;) ja jestem właśnie pracownikiem takiej instytucji i także brałam udział w szkoleniach ;)

Jarek

Niewiele jest takich firm - widać, że jej pracownikom zależy na tym, aby rzeczywiście przekazać wiedzę. Fantastyczna (naprawdę pokaźna) oferta szkoleń. Niewątpliwym atutem jest też możliwość zakupu różnych książek, pomagających utrwalić wiedzę po przebytym szkoleniu.

Katka

szkolenia bardzo ciekawe, urozmaicane, doskonałe przykłady niemal z życia wzięte. moim zdaniem organizator spisał się na piątkę!

Stone

sądze dokładnie tak samo ;) Kursy z soyera są bardzo w porządku ;) byłam tez raz szkoleniu w innej firmie i mam porównanie . Zdecydowanie ta firma wypada najlepiej ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Soyer Centrum Szkoleniowe - Marki

Soyer Centrum Szkoleniowe
3.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • ul. Różana 2
    05-270 Marki