Opinie o Soyer Centrum Szkoleniowe w Marki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Soyer Centrum Szkoleniowe. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Soyer Centrum Szkoleniowe o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Soyer Centrum Szkoleniowe w Marki

Karol Nowy wpis

Czy centrum nadal działa mimo pandemii ?

Karol Nowy wpis

Czy centrum nadal działa mimo pandemii ?

beata Nowy wpis

a czy wiemy coś o warunkach pracy w Firmie Soyer? jaka jest atmosfera pracy? zarobki? czy potrzebują pracowników do obsługi szkoleń? biura ? przeprowadziłam się do Marek i szukam właśnie Fimy Szkoleniowej a posiadam 10 letnie doświadczenie w organizacji szkoleń i obsłudze klienta.

Zainteresowana Nowy wpis

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Słyszałam, że to bardzo dobra firma.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Soyer Centrum Szkoleniowe? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Julia

Dobra firma szkoleniowa , mająca ponad 10 lat doświadczenia, dobrą i wykwalifikowaną kadrą .

Byłam na kursie integracji sensorycznej w Warszawie w zeszłym roku ;) Teraz tak się składa ,ze nigdzie nie musze wyjeżdżać , bo mam szkolenie terapii ręki w w Katowicach teraz w marcu ;)

Bardzo dobra firma szkoleniowa , z której miałąm okazje korzystać w zeszłym roku jak i zarówni w tym roku . W poprzednim było to szkolenie terapii ręki , a na początku w styczniu tego roku była to integracja sensoryczna ;)

Wypowiem się jako klient . Bardzo dogodna forma szkoleń , organizowane są w wielu miastach w Polsce dzięki dzemu nie musze np dojeżdżac specjalnie do warszawy a mieszkam w Katowicach . Poza tym plus za super wykłady oraz zaopatrzenie materiały szkoleniowe .

Ogromna oferta szkoleń. Każdy znajdzie coś dla siebie . Czy to nauczyciel czy logopeda. Ja jestem nauczycielem i byłam na szkoleniu terapii ręki oraz na metodzie globalnej nauki czytania dzieciom . pozdrawiam

bartek

Najlepsza firma szkoleniowa , Byłem na różnych szkoleniach różnych firm , ale ta wypada zdecydowanie najlepiej . Poza tym świetna kadra , bardzo dobrzy i cenieni w środowisku wykładowcy zza granicy.

Ja się wypowiem nie jako pracownik ale jako kursant , który miał okazję uczestniczyć w kilku szkoleniach . Szkolenia świetne . Byłem na kilku : szkolenie terapii ręki , integracja sensoryczna . W lutym wybieram sie na kurs Diagnoza dysleksji rozwojowej z prof. Martą Bogdanowicz .Pozdrawiam

Olla

Ja jestem bardzo zadowolona z ich szkoleń - są dobrze prowadzone, spora wiedza przekazywana, dużo przykładów - ja jestem zadowolona

FranzKafka

Pracuje w kadrach już od dość dłuzszego czasu .To co moge napisać , to to że wykładowcy bardzo przystępni , wszystko tłumaczą jak należy , pełen profesjonalizm

LaReina

A ja jutro wybieram się na kurs terapii ręki I i II stopnia w Olsztynie ;) Bardzo się cieszę bo dzięki temu szkoleniu zdobędę uprawnienia ;) Poza tym ja juz byłam na kursie z Soyer a dokładnie była to metoda dennisona ;)

Dominika

Jestem psychologiem i korzystając z doświadczenia z tą firmą szkoleniową , które oczywiście jest bardzo pozytywne , wybieram się w grudniu na kurs Interwencja kryzysowej . ;)

Gienia

Genialna firma szkoleniowa !!! Świetni wykładowcy , bardzo ciekawe zajecia .

Grazynka

Firma szkoleniowa , która organizuje różnego rodzaju zajecia na bardzo wysokim poziomie . Bogate doświadczenie oraz genialni wykładowcy , skłonili mnie do podjęcia decyzji o następnym kursie ;)

LanaDelRey

cóż moge powiedzieć , bardzo dobra firma szkoleniowa . Byłam na szkoleniu terapii ręki w zeszłym roku . I np pana dr Rutkowskiego czy pana Adamskiego wspominam bardzo dobrze . Świetnie potrafią przekazać wiedzę . widać ,ze mają ogromne doświadczenie .Jestem na tak zadowolona ze szkoleń,ze w przyszłym roku wybieram się na kurs z Soyera - a dokłądniej na trening umiejętności społecznych ;)

Danka

Mi się bardzo podobały i przydały szkolenia organizowane przez Soyer - fajnie, ciekawie prowadzone i na prawdę bardzo przydatne informacje są przekazywane!

Azalea

Pewnie ze warto , nie jestem pracownikiem tylko byłam ich kursantka i to co moge powiedzieć ,ze kursy prowadzone w bardzo rzetelny sposób . Była na kilku kursachw zeszłym roku a tym , a dokąłdnie w listopadzie , wybieram sie na kurs Miara Przetwarzania Sensorycznego I będzie prowadzony przez zagranicznych wykładowców ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Soyer Centrum Szkoleniowe - Marki

Soyer Centrum Szkoleniowe
3.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • ul. Różana 2
    05-270 Marki