Opinie o Kurpas Sebastian Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe w Ruda Śląska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Kurpas Sebastian Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kurpas Sebastian Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kurpas Sebastian Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe w Ruda Śląska

Kurpas

Pan Kurpas rozpisuje sie głupotami buhaha pozew zbiorowy składamy przeciwko! Chlalimy z Toba i co jest wszyscy wiedza! Moralności za grosz

Waldek

Jak ktoś chce pracować to zarobi, warunki w hotelu są jakie są ale trzeba sobie uświadomić że nie przyjechało się na wczasy na kanary tylko do pracy, i nie oszukujmy się że nie mając wykształcenia i doświadczenia to czego się spodziewacie hotelu 5* i 30euro/1h? zresztą co wam więcej trzeba jak 80% pracowników tylko by chlało do upadłego do roboty nie chodzili i siedzieli w hotelu

Sami wiecie jak pijecie całą noc na hotelu to po co na drugi dzień idziecie do pracy ? wytrzeźwieć ?

Maciek

Wszystkie negatywne komentarze to 1 i ta sama osoba, niestety jak się nie chce pracować to nie ma pieniędzy, niestety za siedzenie nikt nie płaci.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Kurpas Sebastian Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Ruda Śląska
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Ruda Śląska
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Rzeźnik rozbieracz / wykrawacz mięsa
Madej Wróbel sp. z o.o.
olek

Robota lekka kasa w porządku jak najbardziej polecam

Bassti

Praca w tej firmie polega wlasnie na staniu i czekaniu az szef wstanie i powie co trzeba robic,a szef zmęczony bieganiem po panienkach przychodzi albo i nie.Potem kontrachenci robia to samo płaca albo i nie;) wiec szkoda czasu i pieniędzy na wyjazd no chyba ze ktos jest taka sama szuja i demoralizacja człowieka jak pan Kurpas

Richi

Za to ze ty chamie wydupczyles moja dziewczyne Marike, przesadziles wiem ze masz zone tolerancyjna ale ja taki nie jestem wiec pomymysl jak bedziesz dalej zyl ze swiadomoscia ze za kazdym rogiem czeka cie niespodzianka jeszcze zone ale nie spodziewam sie ze chce trojkonta

Sebastian

Pan sebastian dziwny człowiek tylko czeka żeby sobie nawazyc mleka ciagle lata biega w kółko a robota i fachowcy stoją podpierając mosty co tez dotkną to zepsują bo pan szef jest zwykła szuja;) kasy ni ma rety rety a sebastian do rakiety wsiada jedzie droga polna az go ludzie nie pierdolona dawaj auto szujo mała bo wypłata mi została!! Nie dam audi i pieniędzy żyjcie sobie ludzie w nędzy!! Ja sam wszystko rozpinkole i tak jestem w ciemnym dole;)

Bastus

Nasz kochany prezes klubu robi tylko łubu dubu ja 50 a Ty stówa i juz mamy super ubaw rano se cos podpierdoli potem jaja se ogoli!!! No i kończy sie kariera bo co kroczek jest afera Zona krzyczy ludzie gonia dawaj euro małe scierwo a on nie da i ucieka bo zabawa przeciez czeka!taki morał z tej bajeczki Sebek Kurpas nie wart świeczki!!

Kupas

Pan prezes sebastian Kurpas zalega Ok 60000 euro swoim małpa jak to pięknie nazywa pracownikow zatrudnionych na czarno oczywiście ale za to jaka zabawa jest. Ingolstadt jego oaza spokoju club viva ulubionym miejscem gdzie prezes w towarzystwie swoich płatnych przyjaciółek widywany jest czesto. Na to go stać oczywiście a cała reszta to sprawy mniej wazne bądź nie wazne! Panie prezesie w końcu bedzie pan kopał dziurę w lesie!!

Kupas

Wypłaty na maszynach sa wydawane piękne panie lekkich obyczajów dostają resztę a pan prezes szcześliwie po mieście sie wozi w poszukiwaniu wspomagaczy!!

Kurpas

Pan Sebastian to pan o 1000 twarzy raz jest budowlańcem innym razem krupierem pozniej Alfonsem a przede wszystkim biznesmenem;) a wszystkie te funkcje pełni poprzez ogromne zasoby fantazji;) brawa dla pana Sebastiana za umiejętności bajkotworcze;)

Kurpasek

Dzieciorob!!! Nic więcej!!! Panienki mnóstwo dzieciow alimenta i jednoręki bandyta a wszystko za kasę ludzików!!! Zamiast audi rower i paszport Polsatu bo na żółte papiery ten człowiek nawet sie nie nadaje!! Do kamieniołomu może pracy sie nauczy!!

Panek

Nie daje pieniędzy bo jednoręki bandyta to jego życie, używki, kobitki i jest git!!!! Zero szacunku do ludzi, i wymówki na zawołanie!! Obiecuje cuda i na tym sie kończy!!

Kurpas

Nie pracujcie z nim ludzie bo to oszołom metr piec w kapeluszu a fantazja potężna!!! 100 twarzy kurpasa.

Panek

Panienki i nocne eskapady po klubach za nasze pieniądze! Zona tez wymagająca! Do telewizji go zgłośmy program o oszustach bedzie. Tępok liczyć dobrze nie umi a za firmę sie bierze

Szczepanik

Zrobmy cos z tym on sie bawi a my jak ciule bez kasy

Kurpas

Buhaha pamiętacie jak latał porobiony po konstrukcji człowiek małpa. Juz niedługo mu sie skończy w końcu sie za niego zabiorą odpowiednie instytucje. Pourywał człowiek trzeba przyznać

Szczepanik

Szkoda wlasnego czasu i pieniedzy bo u niego nie zarobisz a mozesz stracic

papik

Nie daje pieniędzy uczciwie zarobionych a buja się audi człowiek bez honoru

Zostaw merytoryczną opinię o Kurpas Sebastian Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe - Ruda Śląska

Kurpas Sebastian Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe
  • ul. Jastrzębia 8