Kurpas Sebastian Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe

Totalne dno :(
Szczepanik 2015-02-16 23:03
Jaka praca taka płaca
Kurpasek 2015-03-09 17:55
Obiecuje oszust jeden niemieckie warunki i ubezpieczenie ponadto miał wypłacać rodzinne!! Za dojazdy do pracy koszty nie zostają zwrócone. Stawka za godz obiecane 11€ zostaje pomniejszone!!auta które udostępnia to stare gruchoty którymi strach jeździć a hotel to porażka
papik 2015-06-05 22:54
Czlowiek bez kregoslupa moralnego kazde jego słowo trąca kłamstwem.Na chwie obecną zalega byłym pracownikom ok 20 000 € , których to dobrowolnie nie chce wypłacić.Dobra rada, omijać z daleka ewidentny przykład zdemoralizowanego człowieka
papik 2015-06-05 22:56
Panek 2015-06-12 13:51
Pan papik jest człowiekiem bez kompletnych umiejętności i wiedzy na temat pracy jaka wykonywał w w.w firmie niestety, wiec jako człowiek bezrobotny siedzi w domu i plecie bzdury w internecie
papik 2015-06-13 09:46
Nie daje pieniędzy uczciwie zarobionych a buja się audi człowiek bez honoru
Szczepanik 2015-06-24 15:38
Szkoda wlasnego czasu i pieniedzy bo u niego nie zarobisz a mozesz stracic
Kurpas 2015-06-27 11:45
Buhaha pamiętacie jak latał porobiony po konstrukcji człowiek małpa. Juz niedługo mu sie skończy w końcu sie za niego zabiorą odpowiednie instytucje. Pourywał człowiek trzeba przyznać
Szczepanik 2015-06-30 20:55
Zrobmy cos z tym on sie bawi a my jak ciule bez kasy
Panek 2015-07-02 17:49
Panienki i nocne eskapady po klubach za nasze pieniądze! Zona tez wymagająca! Do telewizji go zgłośmy program o oszustach bedzie. Tępok liczyć dobrze nie umi a za firmę sie bierze
Kurpas 2015-07-02 17:59
Nie pracujcie z nim ludzie bo to oszołom metr piec w kapeluszu a fantazja potężna!!! 100 twarzy kurpasa.
Panek 2015-07-03 08:05
Nie daje pieniędzy bo jednoręki bandyta to jego życie, używki, kobitki i jest git!!!! Zero szacunku do ludzi, i wymówki na zawołanie!! Obiecuje cuda i na tym sie kończy!!
Kurpasek 2015-07-06 10:58
Dzieciorob!!! Nic więcej!!! Panienki mnóstwo dzieciow alimenta i jednoręki bandyta a wszystko za kasę ludzików!!! Zamiast audi rower i paszport Polsatu bo na żółte papiery ten człowiek nawet sie nie nadaje!! Do kamieniołomu może pracy sie nauczy!!
Kurpas 2015-08-14 11:49
Pan Sebastian to pan o 1000 twarzy raz jest budowlańcem innym razem krupierem pozniej Alfonsem a przede wszystkim biznesmenem;) a wszystkie te funkcje pełni poprzez ogromne zasoby fantazji;) brawa dla pana Sebastiana za umiejętności bajkotworcze;)
Kupas 2015-08-27 15:23
Wypłaty na maszynach sa wydawane piękne panie lekkich obyczajów dostają resztę a pan prezes szcześliwie po mieście sie wozi w poszukiwaniu wspomagaczy!!
Kupas 2015-09-05 17:40
Pan prezes sebastian Kurpas zalega Ok 60000 euro swoim małpa jak to pięknie nazywa pracownikow zatrudnionych na czarno oczywiście ale za to jaka zabawa jest. Ingolstadt jego oaza spokoju club viva ulubionym miejscem gdzie prezes w towarzystwie swoich płatnych przyjaciółek widywany jest czesto. Na to go stać oczywiście a cała reszta to sprawy mniej wazne bądź nie wazne! Panie prezesie w końcu bedzie pan kopał dziurę w lesie!!
Bastus 2015-09-05 17:58
Nasz kochany prezes klubu robi tylko łubu dubu ja 50 a Ty stówa i juz mamy super ubaw rano se cos podpierdoli potem jaja se ogoli!!! No i kończy sie kariera bo co kroczek jest afera Zona krzyczy ludzie gonia dawaj euro małe scierwo a on nie da i ucieka bo zabawa przeciez czeka!taki morał z tej bajeczki Sebek Kurpas nie wart świeczki!!
Sebastian 2015-09-05 18:16
Pan sebastian dziwny człowiek tylko czeka żeby sobie nawazyc mleka ciagle lata biega w kółko a robota i fachowcy stoją podpierając mosty co tez dotkną to zepsują bo pan szef jest zwykła szuja;) kasy ni ma rety rety a sebastian do rakiety wsiada jedzie droga polna az go ludzie nie pierdolona dawaj auto szujo mała bo wypłata mi została!! Nie dam audi i pieniędzy żyjcie sobie ludzie w nędzy!! Ja sam wszystko rozpinkole i tak jestem w ciemnym dole;)
Richi 2015-10-16 11:27
Za to ze ty chamie wydupczyles moja dziewczyne Marike, przesadziles wiem ze masz zone tolerancyjna ale ja taki nie jestem wiec pomymysl jak bedziesz dalej zyl ze swiadomoscia ze za kazdym rogiem czeka cie niespodzianka

jeszcze zone ale nie spodziewam sie ze chce trojkonta
Bassti 2015-10-30 13:20
Praca w tej firmie polega wlasnie na staniu i czekaniu az szef wstanie i powie co trzeba robic,a szef zmęczony bieganiem po panienkach przychodzi albo i nie.Potem kontrachenci robia to samo płaca albo i nie;) wiec szkoda czasu i pieniędzy na wyjazd no chyba ze ktos jest taka sama szuja i demoralizacja człowieka jak pan Kurpas
olek 2015-11-02 20:04
Robota lekka kasa w porządku jak najbardziej polecam
Maciek 2015-11-02 20:07
Wszystkie negatywne komentarze to 1 i ta sama osoba, niestety jak się nie chce pracować to nie ma pieniędzy, niestety za siedzenie nikt nie płaci.
Były pracownik 2015-11-02 20:10
Sami wiecie jak pijecie całą noc na hotelu to po co na drugi dzień idziecie do pracy ? wytrzeźwieć ?
Waldek 2015-11-02 20:17
Jak ktoś chce pracować to zarobi, warunki w hotelu są jakie są ale trzeba sobie uświadomić że nie przyjechało się na wczasy na kanary tylko do pracy, i nie oszukujmy się że nie mając wykształcenia i doświadczenia to czego się spodziewacie hotelu 5* i 30euro/1h? zresztą co wam więcej trzeba jak 80% pracowników tylko by chlało do upadłego do roboty nie chodzili i siedzieli w hotelu
Kurpas 2015-11-03 08:19
Pan Kurpas rozpisuje sie głupotami buhaha pozew zbiorowy składamy przeciwko! Chlalimy z Toba i co jest wszyscy wiedza! Moralności za grosz
Kurpas 2015-11-03 12:47
z czym ten pozew jak nikt umowy nie miał ?
Kurpas 2015-11-04 11:08
Wlasnie ludzi na czarno przyjmuje i nie płaci nic
Kurpas 2015-11-04 17:23
Jak się dają :-D
Byly pracownik 2015-11-04 21:48
Nie cwaniaków bo w końcu ktoś zrobi z tym porządek
Sprawiedliwy 2015-11-04 23:58
Podobnie też [jest] jak z pewnym człowiekiem, który mając się udać w podróż, przywołał swoje sługi i przekazał im swój majątek. 15 Jednemu dał pięć talentów, drugiemu dwa, trzeciemu jeden, każdemu według jego zdolności, i odjechał. Zaraz 16 ten, który otrzymał pięć talentów, poszedł, puścił je w obrót i zyskał drugie pięć. 17 Tak samo i ten, który dwa otrzymał; on również zyskał drugie dwa. 18 Ten zaś, który otrzymał jeden, poszedł i rozkopawszy ziemię, ukrył pieniądze swego pana. 19 Po dłuższym czasie powrócił pan owych sług i zaczął rozliczać się z nimi. 20 Wówczas przyszedł ten, który otrzymał pięć talentów. Przyniósł drugie pięć i rzekł: "Panie, przekazałeś mi pięć talentów, oto drugie pięć talentów zyskałem". 21 Rzekł mu pan: "Dobrze, sługo dobry i wierny! Byłeś wierny w rzeczach niewielu, nad wieloma cię postawię: wejdź do radości twego pana!" 22 Przyszedł również i ten, który otrzymał dwa talenty, mówiąc: "Panie, przekazałeś mi dwa talenty, oto drugie dwa talenty zyskałem". 23 Rzekł mu pan: "Dobrze, sługo dobry i wierny! Byłeś wierny w rzeczach niewielu, nad wieloma cię postawię: wejdź do radości twego pana!" 24 Przyszedł i ten, który otrzymał jeden talent, i rzekł: "Panie, wiedziałem, żeś jest człowiek twardy: chcesz żąć tam, gdzie nie posiałeś, i zbierać tam, gdzieś nie rozsypał. 25 Bojąc się więc, poszedłem i ukryłem twój talent w ziemi. Oto masz swoją własność!" 26 Odrzekł mu pan jego: "Sługo zły i gnuśny! Wiedziałeś, że chcę żąć tam, gdzie nie posiałem, i zbierać tam, gdziem nie rozsypał. 27 Powinieneś więc był oddać moje pieniądze bankierom, a ja po powrocie byłbym z zyskiem odebrał swoją własność. 28 Dlatego odbierzcie mu ten talent, a dajcie temu, który ma dziesięć talentów. 29 Każdemu bowiem, kto ma, będzie dodane, tak że nadmiar mieć będzie. Temu zaś, kto nie ma, zabiorą nawet to, co ma. 30 A sługę nieużytecznego wyrzućcie na zewnątrz - w ciemności! Tam będzie płacz i zgrzytanie zębów".
Sprawiedliwy 2015-11-06 11:19
Zgrzytniesz zębami jeszcze nie raz zobaczysz oszolomie
maja 2016-03-30 17:49
Nie wiescie mu bo to oszust jest i cham i ma pseldonim szczurek
Sebastian kurpas 2016-04-06 09:57
Chetnie podejmę dodatkowa prace celem spłacenia długów jako pan do towarzystwa zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Wszystkich zainteresowanych prosze o kontakt.
Sebek 2016-04-06 11:58
Praca w tej firmie o ile tak mozna nazwać jednoosobowa działalność gospodarcza jest fantastyczna bo opiera sie na zaliczaniu panienek i wojaży z szefem po mieście dopóki starczy pieniędzy na benzynę,naturalnie musi zostać jeszcze na wspomagacze bo po nich szef zaczyna myslec,fantazja rusza mu wyśmienicie a jakie pomysły do głowy przychodzą szkoda tylko ze nie związane z działalnością.wiec jaka praca, jakie zarobki to wszystko zalezy od tego na czym aktualnie jest szef.
Karola 2016-05-07 08:44
Miałam byc sekretarka i pomocą do spraw dokumentacji zostawił mnie bez zapłaty. Szczurek tylko mowi ze zapłaci. Pamiątkę po pracy mam na zdjęciach usg to chłopczyk bo telefonów nie odbierasz
Seba 2016-08-22 17:05
Zero i dno! Zobaczymy panie Sebastianie grand jak pan wytłumaczy sie w sadzie ze swoich zaległości. Zapewne amnezji pan dostał i nie pamieta co i komu mowi i ile zalega. Powodzenia w dalszym zakłamanym zyciu.Brak jakiejkolwiek moralności i w pracy i w zyciu prywatnym.
Sebastian 2016-09-01 18:21
To nie firma budowlana tylko zwykły burdel, nie wypłacalny pan sebastian tylko na balety go stac. Interesują go tylko łatwe panie nie praca.
Okradziony 2016-09-14 13:00
Witam , osoby pokrzywdzone przez Pana Kurpas zachęcam do działania.Ludzie samo pisanie tu nic nam nie pomoze bo on bawi sie dalej i okrada kolejnych.proponuje podjąć stosowne kroki we wszystkich sprawach, wspólnymi siłami zdziałamy wiecej.
Byly pracownik 2017-05-27 15:53
Kurpas zlodziej i oszust telefonu nie odbiera. Macie jakis kontakt to dajcie.
Zostaw swoją opinię o Kurpas Sebastian Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe - Ruda Śląska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kurpas Sebastian Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe