Opinie o ALKEMIE GROUP SP. Z O.O. w Jelenia Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy ALKEMIE GROUP SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w ALKEMIE GROUP SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALKEMIE GROUP SP. Z O.O. w Jelenia Góra

Nie polecam

- brak rozwieju - niezdrowa hierarchia w pracy - nie płacenie za nadgodziny - złe traktowanie pracownika

Jagna
@Ciekawska

kolejna osoba podkreślała brak rozwoju. z tym że jakiego oni się spodziewają wobec tego? znane sa aktualne oczekiwania pracowników? i wyjaśni ktoś te nadgodziny? Z czego wynikają?

sos

Jedna gwiazda dla tego pracodawcy to i tak za dużo. Szkoda waszego czasu i zdrowia bo i jedno i drugie zmarnujecie w tej firmie. A później z dnia na dzień rzuca wam papierkiem i to nie będą wyjątkowe okoliczności, to się dzieje co i rusz… Także zastanówcie się czy warto wypruwać sobie żyły tylko po to żeby powiedzieli ci dowidzenia bez przyczyny. Wykorzystywanie pracowników, średnia atmosfera- prezesowi nie pasuje ze czasem w kuchni ma ktoś ochotę z innym porozmawiać w trakcie przerwy ( wiadomo Haruj & Milcz, a nie to nie ta firma ;)) Spychologia, na swoim stanowisku wykonujesz 10 innych. Trzymają ludzi którzy nie potrafią korzystać z excel, nie znają angielskiego i nie radzą sobie w środowisku windows, a tych za dobrych zwalniają - to sami sobie odpowiedzcie czy warto? No cóż powodzenia w poszukiwaniu pracowników Panie Prezesie, młodzi ludzie są mądrzy nikt już się nie będzie nabierał na te wasze (usunięte przez administratora), a ferment w firmach zostaje na długo.

Czytam teraz ofertę dla przedstawiciela handlowego, która niedawno została dodana i piszą w niej wprost ze istnieje możliwość na awans w ramach organizacji. W jakim zakresie? czy zarobki przy tym też się podniosą? Kiedyś pisali tutaj o braku możliwości na rozwój dlatego zastanawia mnie ta zmiana

zyv Nowy wpis

prezes zatrudnia niekompetentne Panie dyrektor, które nie mają nic w spólnego z takim stanowiskiem. Wykonują tylko polecenia prezesa i bezmyślnie przekazują informacje. nerwowa atmosfera w firmie, bark szacunku do ludzi. co chwile ktoś się zwalnia, bo nie daje już rady. Taka firma to gwarantowana depresja po paru miesiącach. odradzam, omijać szerokim łukiem.

sos Nowy wpis

sos Nowy wpis

Jedna gwiazda dla tego pracodawcy to i tak za dużo. Szkoda waszego czasu i zdrowia bo i jedno i drugie zmarnujecie w tej firmie. A później z dnia na dzień rzuca wam papierkiem i to nie będą wyjątkowe okoliczności, to się dzieje co i rusz… Także zastanówcie się czy warto wypruwać sobie żyły tylko po to żeby powiedzieli ci dowidzenia bez przyczyny. Wykorzystywanie pracowników, średnia atmosfera- prezesowi nie pasuje ze czasem w kuchni ma ktoś ochotę z innym porozmawiać w trakcie przerwy ( wiadomo Haruj & Milcz, a nie to nie ta firma ;)) Spychologia, na swoim stanowisku wykonujesz 10 innych. Trzymają ludzi którzy nie potrafią korzystać z excel, nie znają angielskiego i nie radzą sobie w środowisku windows, a tych za dobrych zwalniają - to sami sobie odpowiedzcie czy warto? No cóż powodzenia w poszukiwaniu pracowników Panie Prezesie, młodzi ludzie są mądrzy nikt już się nie będzie nabierał na te wasze pierdololo, a ferment w firmach zostaje na długo.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie ALKEMIE GROUP SP. Z O.O.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Recruitment specialist / remote work
Perform Recruitment
logo firmy Opiekunka osób starszych
Jelenia Góra
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie ALKEMIE GROUP SP. Z O.O.?

ps

Dajcie sobie spokój, szkoda waszego czasu i zdrowia. Wyssą z was „ostatnie soki”, a później z dnia na dzień rzucą papierem. Towarzystwo wzajemnej adoracji, sami menadżerowie i dyrektorzy. Nie daj boże ze macie od nich lepsze pomysły! Chcą żeby na jednym stanowisku robić 5 etatów, średnia atmosfera, i tak, tak grafiki na sprzątnie ekspresu i kibla tez są. MOCNE NIE POLECAM.

Nie polecam

Ciekawska
@Nie polecam

złe traktowanie?

Jagna
@Ciekawska

na minus: brak rozwoju, brak docenienia, wtrącające się szefostwo, chora hierarchia i sprzątanie kibla w gratisie, gonienie pracowników za przerwę na lunch, na plus: zarobki są ok, bywają ciekawe zadania, zniżki na kosmetyki i możliwość testowania przed premierą :)

@pracownik

To sprzątanie toalety mnie zastanawia.. Jak to jest uargumentowane? I co z pozostałą przestrzenią, ona już nie musi być czysta czy ktoś inny się tym zajmuje? Już wtedy padło stwierdzenie, że kasa jest nawet ok, powiedz mi jak tu się zarabia po tych paru miesiącach, zwłaszcza, że jakieś podwyżki mogły być od nowego roku.. Były?

Ona
@Paulina

Kilka miesięcy temu był grafik sprzątania całości biura pracownikami. Także toalet.

@Ona

I tak jak te grafiki to ogólnie robotę te mają tu tak poukładaną? Jak wygada przydzielanie zakresu obowiązków, robione jest to z dnia na dzień czy raczej w dłuższej perspektywie?

Bartek

Zero odpowiedzi po 2 rozmowach rekrutacyjnych, szkoda marnowac swoj czas

xxx

Jaka Jelenia Góra??? Firma od lat jest w Gdyni i nieustająco rekrutuje ludzi, w zasadzie non stop, czyli rotacja non stop. Czyli..., sugeruje to tandetny januszowy standard: bałagan, chaos, nierealne wymagania, braku narzędzi i budżetu do pracy i wieeeeele innych...

Przemek
@xxx

Tak rekrutuje bo chyba sie mocno rozwija wyniką +100% rok do roku....

X
@xxx

Taka prawda

yeahright
@Przemek

Spoko ze to napisałeś Przemek. Wszyscy na pewno uwierzyli. Firma napewno świetnie rozwijają się w upokarzaniu pracowników

Sylwia
@yeahright

A w jaki sposób upokarzają pracowników? :/

ONA
@yeahright

Nie wchodźcie w te firmę, managerowie i dyrektorzy mobbingują i manipulują zespołem pod dyktando niestabilnego zarządu, szczególnie prezesa. Lepiej nie przekonywać się o tym na własnej skórze.

Szukają haków na pracowników z managerami, żeby wręczyć wypowiedzenia z dnia na dzień, firma chyba się będzie zwijać. Nie polecam.

Edward

Z tego, co tu pisano firmę charakteryzuje spora rotacja pracowników, może to po prostu będzie wymiana personelu? Na czym te rzekome szukanie haków polega?

@Edward

By wręczyć z byle powodu wypowiedzenie, dodam, że nie mam sobie nic do zarzucenia. Edwardzie, naczelny obrońco, nazywasz się Przemysław ;) Nic już nie uratuje tu dobrego imienia twojego grajdołu.

Paulina

W sensie, że on imię firmy ratuje? Raczej pytanie o te haki się bardziej tendencyjne wydaje właśnie. Ale tak właściwie to ciekawa jestem jaki "hak" na Ciebie mieli? Bo rozumiem, że po to to przytaczasz bo właśnie Ciebie to spotkało?

@Paulina

Nic nowego, że są zbierane teczki na ludzi, którzy nie trzymają gęby na kłódkę i nie poddają się manipulacjom ;)

@:)

No ale żeby aż "teczki"? Tzn., ja rozumiem, że komuś coś może się w czyimś zachowaniu nie spodobać ale może bez przesady? Bo zastanawiam się czy w sumie nie ma tu ważniejszych rzeczy do roboty niż te całe "haki"?

A

Nie istnieje chyba osoba, która po zakończeniu współpracy z nimi wspominałaby ją chociaż troszeczkę pozytywnie.

@A

Poważnie? A co jeśli zaraz pojawi się tutaj jakiś zagorzały obrońca. To mamy zakładać, że on nie istnieje? :(

@B
@Paulina

Ja też nie wspominam firmy pozytywnie. Zgadzam się z poprzednikiem

@@B

A Ty czemu masz tak negatywne odczucia? :( Ile wynosił Twój staż tutaj?

Pani na rozmowie była bardzo nieuprzejma, plus nie ma co liczyć na odpowiedź, czy profesjonalny feedback po.

Przykre

Firma prosi o wykonanie zadania rekrutacyjnego, uważam to, za standardową praktykę, ale później nie odpisuje. Nie dostałam nawet maila z podziękowaniem za udział w rekrutacji lub informacji, że zdecydowali się na kogoś innego. Mega słabe, szkoda czasu i energii.

Natal

Firma działa bez zmian? Dlaczego nie zaglądacie na wątek? Jest tak dobrze?

Zostaw merytoryczną opinię o ALKEMIE GROUP SP. Z O.O. - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w ALKEMIE GROUP SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy ALKEMIE GROUP SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALKEMIE GROUP SP. Z O.O.?

ALKEMIE GROUP SP. Z O.O.