Opinie o TAPCON w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie TAPCON. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie TAPCON na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TAPCON w Gliwice

Cześć. Widziałem na stronie firmy, że szukają projektanta planów elektrycznych. Zachęcają do (usunięte przez administratora) również osoby bez doświadczenia, więc jestem mocno zainteresowany. Wiecie może jak wygląda wdrożenie osoby bez doświadczenia? Nie chciałbym zostać wrzucony od razu na głęboką wodę.

Zainteresowała mnie ta oferta na Programistę PLC, ale tymi wyjazdami służbowymi do Stanów Zjednoczonych, o których tam piszą, to byłem trochę zszokowany. Ile trwają takie podróże służbowe i czy pokrywają koszta w 100%? Na własną rękę nie wiem, czy bym dał radę to ogarnąć :D

Monika Nowy wpis

Wszystkich szczegółów dotyczących podróży do USA można dowiedzieć się na rozmowie kwalifikacyjnej. Pracownik nie musi sam załatwiać formalności. Skąd taka informacja? Wszystkim zajmuje się pracodawca.

Helena

Na stronie firmy znalazłam ofertę na e-planistę. Tylko brak informacji o warunkach pracy. Czy na tym stanowisku jest umowa o pracę? I jakie sa widełki wynagrodzenia na ten moment?

Real admin Nowy wpis
@Helena

Nauczcie się wreszcie, ze widełek się nie podaje żeby znaleźć jelenia za pół darmo. Szukaj firmy zagranicznej to będziesz mieć i widełki i wyższa kwotę w portfelu. Jak prezes chce zarabiać to niech idzie do pracy.

Poszukuje obecnie pracy jako: brak w mieście Gliwice. Czy wiecie coś na temat dostępnych ofert pracy?

real_admin

Jako brak możesz u nas robić za 1zł brutto jak dostaniemy 5 zł netto.

Aleksandra
@real_admin

od kiedy u was jest 1 zł? jeszcze z maju nie było przypadkiem 2 zł, a przynajmniej tak pisali? coś jeszcze w warunkach jest inaczej od tego czasu? Planowane są jakieś zmiany na kolejny rok?

real_admin
@Aleksandra

Paliwo za dyszkę i miejsca pracy dla braków administratora.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie TAPCON padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Programista PLC.
Wanda

Widzę się tu ucisza kobiety, a mój mąż jest automatykiem wyobraźcie sobie, i moje zdanie ceni. Teraz szuka pracy. Ile zarobi w T?

Banda
@Wanda

2 zł jak szef zarobi 5 zł jak niżej napisano

lucek

Typowe pośrednictwo pracy, wysłać kogoś do roboty za 2 zł a samemu wziąć 5zł.

@lucek

Dzień dobry, Dziękujemy za wypowiedź za temat naszej Firmy. Podsumował Pan sens prowadzenia firmy w jednym zdaniu - i to bardzo trafnym. Wiadomym jest, że prowadząc firmę koszty wynagrodzenia Pracownika to tylko część wydatków jakie ponosi Pracodawca. Niestety w dużej mierze Pracownicy nie zdają sobie sprawy jakie są koszty dodatkowe w związku z zatrudnieniem ich, zapewnieniem noclegów, przejazdów, utrzymaniem samochodów oraz biura, które zajmuje się sprawami administracyjnymi. Co więcej, firma prywatna nie jest instytucją non-profit, Właściciel firmy również musi zarobić na swoje utrzymanie, a proszę mi wierzyć, że nasz Szef nie należy do rozrzutnych:) Jeżeli interesowałaby Pana tematyka prowadzenia firmy, to zapraszam na studia uzupełniające, gdzie dowie się Pan o wszystkich niuansach związanych z kierowaniem firmą. Ja ze swojej strony mogę życzyć wszystkiego dobrego i powodzenia w pracy zawodowej. Z wyrazami szacunku, Małgorzata Krawczyk TAPCON

lucek
@TAPCON

Przestałem pracować dla polskich "pracodawców", ich jedyny kierunek myślenia to jak najszybsze wzbogacenie się, obecnie sam prowadzę własną działalność więc dokładnie wiem jakie są nasze realia.

Rejs
@TAPCON

Pani Małgorzata nie zna widac niuansow ciezkiej pracy automatyka, w biurze to kazdy potrafi siedziec i narzekac jak mu jest ciezko, takie firmy utrzymuja tylko isoby pracujace dla klienta, biurokraci i kobiety glosu niech nie zabieraja.

Małgorzata
@Rejs

Prosiłabym o wstrzymanie się od obrazania mnie i mojej pracy, jezeli chce Pan podyskutowac konstruktywnie proszę nie ukrywać sie pod nickiem tylko ujawnić swoje dane. Niuanse pracy automatyka znam, skoro są one tak straszne to moze warto zmienic zawód? Ja na swoją pracęnie narzekam.

Wyjdz
@Małgorzata

Więc w końcu z biura i idź do pracy.

Edward
@Wyjdz

A praca w biurze to nie praca? Twój wpis sugeruje, że według Ciebie osoba pracująca w biurze firmy TAPCON ma "lekką pracę", więc może zdradzisz na jakiej dokładnie podstawie tak sądzisz?

borys
@Edward

Tak właśnie jest, a Pani udaje, że nie wie o co chodzi i za to wyszczekanie pewnie taka opinia.

Igor

Ja nie słyszałem, żeby jakaś firma pracowała dla idei. Każdy chce zarobić to normalne.

dobra rada
@Igor

Dla idei żadna, większość na zachcianki prezesa.

Kowal

Wyjątkowo fajna firma i zgrana ekipa fantastycznych pracowników. Ciekawe projekty i miłe kontakty, a to wszystko w wymagającym polu jakim jest automatyka przemysłowa!

Rudolph

Osobiście uważam, że TAPCON ceni sobie swoich pracowników oraz bardzo pilnuje tego, aby wyróżniać się wśród innych firm jako pracodawca przyjazny pracownikowi i da się to odczuć przy wielu sytuacjach ;) pozdrawiam!

Wolf

Solidny pracodawca, przyjazna atmosfera oraz indywidualne podejście do pracownika.

Zostaw merytoryczną opinię o TAPCON - Gliwice

TAPCON
1.7/5 Na podstawie 36 ocen.
  • ul. prof. Stefana Banacha 2
    41-819 Gliwice