Opinie o Novotime w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Novotime. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Novotime o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Novotime w Zielona Góra

M

Jestem byłym pracownikiem. Przełożony liczy pracownikom ilość wypitych kaw oraz wyjść do toalety. Stawka to 17 zł na godzinę oraz umowa zlecenie. Jeszcze był problem z wypłaceniem ostatniego wynagrodzenia. NIE POLECAM, NIE POZDRAWIAM :)

M Nowy wpis

Ania Nowy wpis

Czy Firma wymaga znajomości języka angielskiego lub niemieckiego? Jeśli tak to na jakim poziomie?

Maria

Praca w Novotime to moje kolejne zatrudnienie i mam nadzieję , że długo będę mieć przyjemność tu pracować. Pracownicy tworzą zgrany team , atmosfera świetna . Każdy dzień to nowe zadania i wyzwania absolutny brak monotonii i to jest najlepsze. Dla mnie liczy się to , że nie przychodzę do pracy jak na przysłowiowe ścięcie bo po prostu ją bardzo lubię i cenię. Jeszcze w żadnej poprzedniej firmie nie pracowało mi się tak dobrze. Relacja z przełożonymi bardzo udana. Oby tak dalej!

Olga
@Maria

Napisałaś, że lubisz swoją pracę w Novotime. Czy w takim razie mogłabyś napisać, za jakie obowiązki konkretnie jesteś odpowiedzialna? Jakie jeszcze plusy - oprócz atmosfery - mogłabyś wymienić? Jak w tej firmie wygląda ewentualny system premiowy? Zachęcam do rozwinięcia wpisu.

Marta Nowy wpis
@Olga

Jasne., że się podzielę tymi wiadomościami. Praca jest ciekawa bo cały czas się coś dzieje. Bezpośredni kontakt z klientami to niewątpliwie najlepsze w pracy ponieważ stajesz się otwartym na ludzi i ich potrzeby. Miło jest pomóc klientowi , doradzić mu czy rozwiać jakiekolwiek wątpliwości. Różnorodność wykonywanych zadań w pracy jest naprawdę dla mnie atutem bo jest absolutny brak monotonii. Każdy dzień wnosi coś nowego, daje Ci nowych doświadczeń. Po latach pracy za biurkiem i robienia ciągle tego samego tutaj po prostu odżywam .Wiem , że moja praca jest zawsze doceniana :) Jeśli chodzi o atmosferę powiem jedno - ŚWIETNA! Naprawdę każdy by chciał mieć takich spoko ludzi w pracy. Pozdrawiam

Osoby, które długo już nie pracują w Novotime, a wciąż powracają na to forum, że popsuć opinię byłym pracodawcom muszą być naprawdę sfrustrowane. Wynika to pewnie z tego, że nie byli w stanie nawiązać z przełożonymi poprawnej relacji, która przekładałaby się na ich wyniki w pracy. W Novotime spędziłam owocne półtora roku i gdyby nie pewne decyzje dotyczące życia prywatnego na pewno kontynuowałabym współpracę z firmą. Zdobyłam naprawdę ogrom doświadczenia w różnych aspektach - zaczynając od samej branży zegarkowej, poprzez współpracę z klientami i integracje ze współpracownikami, nie wspominając o calej stronie technicznej obsługi panelu sklepu internetowego. Atmosfera w firmie jest naprawdę pozytywna, a pojęcie "wyścigu szczurów" pomiędzy pracownikami nie istnieje. Wynika to z faktu, że każdy zna swój zakres obowiązków i wie za co jest odpowiedzialny. Jednocześnie w zespole wspieraliśmy się wzajemnie, co owocowało nienagannym funkcjonowaniem sklepu. :) Nigdy nie wystąpił żaden konflikt pomiędzy mną, a przełożonymi, wręcz przeciwnie - zawsze mogłam liczyć na ich pomoc. Zaczynając pracę miałam zerowe pojęcie o zegarkach, stopniowo zdobywałam wiedzę z tej branży i zawsze mogłam zwrócić się do Szefa z każdym, nawet podstawowym pytaniem i dostawałam wyczerpującą odpowiedź. Praca jest wymagająca, ale zaangażowanie jest jak najbardziej doceniane. Nie ma spiny, jest też czas na kawę i pogawędki. Podsumowując - jeżeli kiedyś będę miała okazję, żeby ponownie podjąć współpracę z Novotime.pl - nie będę się zastanawiała dwa razy. ;)

Z
@Kasia

Słaby, kupiony tekst. Żenada

K
@Z

@Z Nieustanne powroty tutaj, żeby bojkotować firmę to dopiero żenada. :)

Żenada
@K

A ja myślę, że największą żenadą to jest rozstawanie się z pracownikami w taki sposób, że na lata zostaje im uraz psychiczny w głowie (sami wiecie najlepiej co robicie z ludźmi jak kończycie z nimi współprace). A tylko troche mniejsza żenadą jest nakłanianie obecnych ziomków na tworzenie sztucznych postów wychwalających pracę i szefów pod niebiosa. Jak już robicie takie akcje to przynajmniej nie róbcie tego tak sztucznie bo aż boli w oczy.

Marta Nowy wpis
@Kasia

Kasia, nie ma się czym przejmować. Takie modne słowo ostatnio jak hejt panuje w sieci. Przykre ale niektórzy ludzie tylko do tego się nadają. Taka Pani/Pan przykładowo robi sobie kawkę czy herbatkę , myk do komputerka wylać wiadro pomyj na kogoś. Myśli sobie...a co mi tam przecież jestem "ANONIMOWA/Y" . Najważniejsze , że wyraziłaś swoją obiektywną opinię! Inni natomiast oceniając i krytykując powinni zacząć od siebie...

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zielona Góra
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zielona Góra
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Klienta (marki Śnieżka)
OEX S.A.
M.

Novotime to firma o dużym potencjale, zarządzana na zasadzie rodzinnego przedsiębiorstwa. Oznacza to brak korporacyjnego rygoru oraz możliwość ułożenia sobie warunków pracy. Właściciele potrafią docenić zaangażowanie pracowników oraz wykazują duże zrozumienie dla ich potrzeb. O tym, że w Firmie panuje pozytywna atmosfera najlepiej świadczą opinie zadowolonych Klientów - Ceneo. Przy nieodpowiednim zarządzaniu nie byłoby możliwe zyskanie setek pozytywnych komentarzy - zadowoleni Klienci to zawsze efekt zaangażowania zadowolonych z pracy osób. Novotime to miejsce dla lubiących wyzwania i bycie docenionym za realizowane zadania. Firma wysyła Pracowników na szkolenia, czasami zagraniczne oraz dba o odpowiednie warunki pracy.

Em.
@M.

Przepraszam, ale w jaki sposób opinie pozytywne na Ceneo - portalu dla klientów, mogą świadczyć o pracodawcy względem pracowników? Pozytywne opinie od kupujących świadczą o fakcie, że pracownicy są w stanie pomimo fatalnej atmosfery i presji podczas wykonywanej pracy, nie przerzucać swoich frustracji na klienta. To nie zasługa pracodawcy - jedynie profesjonalnego pracownika. Z brakiem korporacyjnego rygoru absolutnie muszę się nie zgodzić. Czy pracodawca naprawdę dba o dobre warunki pracy? W jaki sposób? Co zapewnia, jeśli chodzi o socjal?

ES

Jestem pracownikiem Novotime od dłuższego czasu, i zgodzę się, że na początku sposób zarządzania i traktowania pracowników nie był najlepszy, lecz po pewnym czasie Szefostwo wyciągnęło sporo wniosków i wprowadziło wiele zmian, które doprowadziły do poprawy jakości pracy. Atmosfera w firmie jest naprawdę super, zawsze jest czas na pogawędki oraz żarty również z Szefostwem. Gwarantuje, że każdy pracownik który przykłada się do swojej pracy, oraz będzie potrafił choć w minimalnym stopniu polepszyć prosperowanie firmy otrzyma bardzo atrakcyjne warunki pracy. Z pracy w Novotime jestem bardzo zadowolony, i z miłą chęcią podzielę się swoim doświadczeniem z nowymi pracownikami.

Firma Novotime aktualnie poszukuje pracownika na stanowisko WEBMASTER, możecie powiedzieć coś więcej o pracy na tym stanowisku? Wiecie jak przedstawia się kwestia wynagrodzeń, czy firma ma system motywacyjny? Jaka panuje w firmie atmosfera? Można liczyć na szkolenia i rozwój zawodowy? Godziny pracy są elastyczne, można ja dopasować do swoich potrzeb?

MarcinD

Widziałem na OLX ogłoszenie w ramach wystawiania aukcji na Allegro, czy ktoś tam pracował na takim stanowisku i może się wypowiedzieć? Jakie sa w ogóle zarobki w tej firmie? Serio jest tam taka rotacja? Ile osób pracuje tam teraz? Są jakieś benefity dla pracowników? Wypowiedzcie się :)

Arrs
@MarcinD

Jak masz doświadczenie to powinni zaproponować w miarę dobre zarobki, bez doświadczenia nie licz na fajerwerki.

MarcinD
@Arrs

Pracowałeś może tam? Możesz coś więcej w temacie powiedzieć? Opinie mają słabą nie tylko tu, słyszałem tez od firm postronnych ze tam się dzieją cuda różne.

Anonimowy

Atmosfera w tej firmie jest gorsza niż na pogrzebie. Pracownicy są traktowani jak podludzie, których samo istnienie naraża firmę na koszta a prezesów na styczność z plebsem. Jak trzymasz z nimi to jest w miarę ok, ale jak integrujesz się z zespołem bo chcesz pracować w zgodzie z resztą- masz przechlapane bo duch zespołu to w tej firmie pojęcie abstrakcyjne. Prezesi dbają o to, żeby rywalizacja, nielojalność i egoizm w pracy były na pierwszym miejscu. Nie dbają o to żeby mieć zespół ludzi bo lepiej jak są skłóceni i nie trzymają ze sobą - jeszcze by się wydało ile komu płacą i jak niesprawiedliwie traktują pracowników. Restrykcje jak w wielkiej korporacji na pełnym legalu a umowa i tak pod stołem. Bardzo poniżające podejście do pracowników i straszny bałagan, nie do opanowania przez ich ciągłe nowe pomysły, zmiany i humory. Nie mają pojęcia jak się robi sklep online, zaczynają od (usunięte przez administratora) strony a potem mają pretensje do pracowników że im nie wychodzi zarządzanie firmą i personelem. Jeśli ktoś chce tam pracować, to polecam dobrego psychiatrę i zapas leków na depresje.

Grafik

Czy ktoś tam teraz pracuje jako grafik? Pan od dłuższego czasu szuka grafika. Mała pensja lub wysokie wymagania?

@Grafik

Cokolwiek nie zrobisz, to i tak będzie źle. Dostaniesz odpowiedź, może być + dziesięć pomysłów dziennie dotyczących 3 spraw. Będziesz pracował cały dzień, wymyślając różne rozwiązania, a na końcu dostaniesz pytanie "co pan dzisiaj robił?" + sporządzisz notatkę, z tego "co dzisiaj Ci się udało zrobić". Jak przesłuchanie. Goście nie mają pojęcia co się z czym je i myślą, że dobrą grafikę robi się w 5 minut. Na jedno zadanie będziesz musiał przedstawić kilka propozycji, pomiędzy którymi pojawi się jeszcze kilka tematów. Wycisną Cię jak cytrynę i na końcu i tak nie będą zadowoleni. Jak zgodzisz się na małą wypłatę, to trochę popracujesz. Jak będziesz chciał trochę więcej, to tak czy inaczej podziękują Ci, ponieważ będziesz zabierał pracę do domu, a oni i tak nie będą zadowoleni. Dostaniesz dodatkowo telefon służbowy, abyś był na uwięzi nawet w weekend i abyś musiał odpowiadać na te kretyńskie pomysły i pytania.

A czy o pracy w tej firmie może się wypowiedzieć ktoś kto pracuje tam teraz? Słyszałam że jest tam mega rotacja, pracownicy zmieniają się co chwilę. Jak jest teraz?

PM
@Ewa

Zapewne bardzo dużo się zmieniło. Polecam iść i spróbować - ale z krótkim terminem wypowiedzenia, ponieważ może Pani doznać szoku.

Km
@PM

Najlepiej jednodniowym bo czasem strach przyjść do pracy następnego dnia rano ;)

Niestety to wszystko prawda! Ja tez nie polecam pracy dla novotime! Strata czasu i nerwów.

Praca u biznesmenów z novotime'u to naprawde ciężki kawałek chleba. Trzeba się uzbroić w całe zasoby cierpliwości i tabletki na depresje. Panowie co chwile zmieniają zdanie, kompletnie nie wiedzą czego w ogóle chcą, jedną pracę trzeba robić kilka razy aż do akceptu a potem i tak pretensje ze źle. Każde niepowodzenie tak chaotycznie prowadzonej firmy zwala się na pracowników którzy są traktowani jak zło konieczne. Dzień wypłaty jest dniem sądnym, każdy koniec dnia to mus pisania raportu z całego dnia który jak się panom nie spodoba to potrafią i w nocy w piątek mailem zepsuć cały weekend. Do prezesów można pisać maile i zapytania, prosić o pomoc czy poradę i cisza - można być totalnie zignorowanym, ale pracownik jak nie odpisze w ciągu kilku minut (bo jest zajęty pracą!!) to prezes chodzi obrażony. Moje uszy doświadczyły przekleństw i trzaskania drzwiami przez panów prezesów, popłochu, płaczu i terroru wśród pracowników którzy nie umieli sprostać wygórowanym oczekiwaniom szefów. Moje przeświadczenie jest takie że szefowie nie byli ze mnie zadowoleni (bo nikt nie postawił mi konkretnych wymagań i zadań ) wiec mnie nie lubili i mi dokuczali, mam wrażenie że ze mnie drwili co było okropne. Kariera w Novotime.pl i Egtime.pl była krótka i zdecydowanie nie usłana różami. Nigdy więcej rodzinnych firemek!

Typowa firma: ojciec, syn. Ojciec wie wszystko najlepiej - a syn zawsze mądrzejszy od pracowników. Jeśli pracownik ma rację, a syn nie - wtedy ojciec i tak przyznaje racje synowi. Chory układ. Nie polecam, szkoda czasu, nerwów i bicia głową o ścianę próbując cokolwiek wytłumaczyć. "Biznesmeni" śmiejący się z płac innych, konkurencyjnych firm - a sami stosujący najniższe wynagrodzenia.

była pracownica

Radzę omijać szerokim łukiem. Brak poszanowania dla pracownika i jego pracy. Atmosfera zależna od humorków szefostwa. Pseudo umowa o pracę a reszta pieniążków pod stołem. Śledzenie pracowników na monitoringu. Najgorsze miejsce w którym przyszło mi pracować

Były prawie pracownik

Pracowałem w tej firmie bardzo krótko ale niesmak pozostał: prezesowie traktują pracowników bardzo zimno, pracownicy zestresowani, atmosfera strasznie dziwna i nieprzyjemna. Nie czuć ducha zespołu tylko rywalizację o względy pana prezesa który siedzi odgrodzony murem i kilometrem dystansu od plebsu wpatrzony w monitoring. Cały czas czułem oddech wielkiego brata na karku ;) Faktycznie pracowało tam ledwie kilka osób a klimat jak w wielkim korpo. O warunkach pracy i wynagrodzeniu nawet nie będę wspominał. Słaba kasa a umowa korzystna tylko dla właścicieli. Na szczęście po paru dniach emigrowałem.

Syf i kilometr mułu. Firma składająca się z trzech osób, a reguły i traktowanie pracowników gorsze niż w korporacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Novotime - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Novotime?

Zobacz opinie na temat firmy Novotime tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Novotime?

Kandydaci do pracy w Novotime napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Novotime