Opinie o Ips Europe Sp. z o.o. w Oświęcim

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ips Europe Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Ips Europe Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ips Europe Sp. z o.o. w Oświęcim

Nieznajomy Nowy wpis

ktoś może powiedzieć jak praca na stanowisku kierowcy? zarobki godziny?

Ciekawy Nowy wpis

Witam . Czy można wiedzieć ,jak tam zarobki w firmie ? Czy dają umowę o pracę ,czy umowę zlecenie ?

Norbert Nowy wpis

Śmiało można napisać, że firma z dobrymi opiniami, wymagają dobrej pracy ale potrafią docenić dobrego pracownika.

Wwww

Dla mnie konkretna firma wypłata zawsze na czas szefowie super . Zwolniłem. Się bo dostałem lepszą ofertę ,ale złego słowa na IPS nie powiem

Grzegorz
@Wwww

A to prawda, że w IPS dają tylko umowy zlecenie? Czy jest szansa po jakimś czasie na umowę o pracę?

Majster Nowy wpis
@Grzegorz

Dają umowę o praxe

Rozmowę kwalifikacyjną w Ips Europe Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Doradca finansowy dla klientów indywidualnych i firm?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Oświęcim
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Oświęcim
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Dynka

Witam czy mogę wiedzieć jakie zarobki są firmie

Karolinka

A jakie zarobki można wiedzieć? Pozdrawiam

Panienka z okienka

Jak się komuś robić nie chce to mu będzie wszędzie źle. Ja tam nie narzekam i pracuje

@Panienka z okienka

Witam. Można wiedziec jakie zarobki sa bo widzę że aktualnie na olx jest oferta pracy. Pozdrawiam

Życzliwy

Nie polecam tej firmy. Umowy smieciowe, praca na magazynie w niskiej temperaturze (powiedzmy kilka stopni) , atmosfera w pracy dramatyczna, każdy zachowuje się jak pospolity cham. Pani koordynator M. jeszcze gorsza - Nie kompetentna osoba na tym stanowisku ( nie umie nawet prostego pisma wystawić). Zarobki jak zarobki : najniższa średnia krajowa. Moja ocena od 1 do 10 = 1

Zostaw merytoryczną opinię o Ips Europe Sp. z o.o. - Oświęcim

• Jak się pracuje w Ips Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ips Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Ips Europe Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Gospodarcza 24
    32-600 Oświęcim