Opinie o Lew transport w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Lew transport. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lew transport o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lew transport w Gdynia

Dafik

Ostatnio pokierować się ogłoszeniem "Kierowco! Dołącz do ekipy LEW Transport! Poszukujesz pracy w stabilnej firmie z tradycjami ? Ważna jest dla Ciebie atmosfera w miejscu pracy ? Chcesz jeździć nowoczesnymi, dobrze wyposażonymi pojazdami i ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo? Jeśli tak, to zgłoś się do nas ! Jesteśmy firmą działającą od 1998 roku. Specjalizujemy się w transporcie międzynarodowym na terenie Unii Europejskiej oraz Szwajcarii. Posiadamy ciągle rozwijającą się bazę zadowolonych klientów. Naszym priorytetem jest świadczenie usług transportowych na wysokim poziomie. " Większego nie porozumienia jak ta firma to świat nie widział. Na pierwszej rozmowie" kwalifikacyjnej" przeprowadzonj przez kobietę która tak na prawdę wydaje mi się ze w transporcie to dopiero raczkuje, i z informacji kture były w większości nie przydatne wywnioskować było można że jedynym ich atutem są nowe Auta. Co do zasad wynagrodzeń nie do końca szło je zrozumieć. Aczkolwiek zrozumiałem że najważniejsze jest aby utrzymać się w normie zużycie paliwa. Czy ktoś może coś więcej powiedzieć na temat tego pracodawcy?

@Dafik

Chodzi o to ze do Twojego mizernego w tej firmie wynagrodzenia masz "dodatek" w postaci oszczędności paliwowych - co zaoszczędzisz to idzie do twojej kieszeni. Niestety w praktyce firma robi wszystko, abyś tych pieniążków pomimo ekonomicznej jazdy nie dostał. Popracowalem tu chwilkę z braku laku, firma nie warta nawet chwili uwagi. Ogólnie rzecz biorąc wszystko odbywa sie tutaj kosztem kierowcy, weekendy w Dunkierce w marinie bez jakiegokolwiek zaplecza typu toaleta itp to standard (no ale parking darmo)... duzo by wymieniać, odradzam nawet przechodzenia na rozmowę kwalifikacyjną, bo jeszcze Ci niewiadomo czego naobiecuja.

Zostaw merytoryczną opinię o Lew transport - Gdynia

• Jak się pracuje w Lew transport?

Zobacz opinie na temat firmy Lew transport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lew transport?

Kandydaci do pracy w Lew transport napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lew transport
2.7/5 Na podstawie 416 ocen.
  • Bałtycka 20
    84-103 Gdynia