Opinie o Kancelaria Adwokacka Arkadiusz Ludwiczek w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Kancelaria Adwokacka Arkadiusz Ludwiczek. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Kancelaria Adwokacka Arkadiusz Ludwiczek o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Arkadiusz Ludwiczek w Katowice

Zasłużona

Fantastyczny pracodawca,bardzo cierpliwy i uczciwy co najważniejsze.Tworzy bardzo miła i profesjonalną atmosferę,klienci tez to czują dlatego tak chętnie korzystają z jego wiedzy i doświadczenia

M.

Bardzo polecam!!!

Miałem nadzieję, że ktoś z pracowników kancelarii napisze kilka zdań o pracy. Może doczekam się info?

Robert

Pan mecenas Ludwiczek to najlepszy wybór widać wiedzę i doświadczenie polecam

Brałeś udział w rekrutacji do Kancelaria Adwokacka Arkadiusz Ludwiczek. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Jolanta

Bardzo nam pomógl i doradzil dobrze jesteśmy mu wdzięczni i dlatego polecamy każdemu w potrzebie

t.

Polecam

Wybitny prawnik!!Polecam zna sie na swojej robocie

Klient

Polecam

Zadowolony
@Klient

Zgadzam się,fachowiec w każdym calu,ogromna wiedza i tez wszystkim w potrzebie go polecam.

Barb

Pomógł mi już kolejny raz.Pan Ludwiczek to człowiek na którego można liczyć nawet w najtrudniejszej prawnie sytuacji.

Agata

Nasza sprawa o podział majątku ciągnęła się prawie 2 lata,na początku lipca zrezygnowałam z mojej mecenaski i trafiłam do pana Ludwiczka wystarczył miesiąc i spotkanie z mecenasem mojego byłego by zgodzili się na to czego odmawiali.doradzil polubowne i miał racje.super adwokat

wl

Jeśli kasacja od wyroku to tylko napisana przez pana Ludwiczka.To prawnik dla którego nie ma sytuacji bez wyjścia,zaluje że nie trafiliśmy do mecenasa na etapie apelacji.Dziekujemy W.L

Sz.

Warto wybrać tego prawnika.Można powiedzieć że sprawa rozwodowa prowadzona przez niego to sama przyjemność.To on doradził mi pewne rozwiązanie i mediował z prawnikiem drugiej strony tak że wszystko na czym mi zależało mam!

J.D

To najlepszy adwokat na jakiego trafilem i dlatego prowadzi mi już druga sprawe.ceny takie ze można się dogadać.

Wielowis

Świetny prawnik.Pomógł bardzo moim rodzicom w sprawie karnej.Spokojny i opanowany.Człowiek niezwykle kulturalny moim zdaniem wyróżnia się na tle innych.Ma ogromną wiedzę i potrafi ją wykorzystać na sali

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Arkadiusz Ludwiczek - Katowice

• Jak się pracuje w Kancelaria Adwokacka Arkadiusz Ludwiczek?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Adwokacka Arkadiusz Ludwiczek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Adwokacka Arkadiusz Ludwiczek?

Kancelaria Adwokacka Arkadiusz Ludwiczek
4.3/5 Na podstawie 24 ocen.

Kancelaria Adwokacka Arkadiusz Ludwiczek