Opinie o Piekarnia & Cukiernia Słoneczna Rafał Paryło w Bytom

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Piekarnia & Cukiernia Słoneczna Rafał Paryło. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Piekarnia & Cukiernia Słoneczna Rafał Paryło o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia & Cukiernia Słoneczna Rafał Paryło w Bytom

Natalia

Bardzo dobre pieczywo chyba najlepsze jakie do tej pory próbowałam.Polecam

Pracuje w tej piekarni już 5 lat .zarobki bardzo dobre .

GADULSKA

Tutaj nie było podwyżek a wszystko pyszne świeżutkie pachnące POLECAM! A pączki jeszcze gorące dzisiaj kupiłam znikły w 3 minuty przepychota :)

MATEUSZ

NAJLEPSZY PRACODAWCA W BYTOMIU!!!!!!!!!!!!!!!!! Firma konkretna od wielu lat na rynku polecam !

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Piekarnia & Cukiernia Słoneczna Rafał Paryło? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
MICHU

ATMOSFERA NA PLUS POLECAM (usunięte przez administratora) robota

SARA LUDWIK

Przemiłe i pomocne panie ekspedientki na Gwareckiej polecam serdecznie a oprócz tego pyszniutki chlebek jeszcze nie zdrożał duży plus

KLARA

PYSZNE PIECZYWO, CIASTO gratuluje najlepszy chleb w BYTOMIU NOwy wystrój sklepu na Gwareckiej super!

NORBI

nie wiem po co ktoś wypisuje takie (usunięte przez administratora) właśnie zacząłem pracę tutaj .Na pierwszej rozmowie dostałem skierowanie na badania potem umowę i pracuję .szef jest codziennie na piekarni rano i wieczorem więc kłamstwa, że jest niedostępny.chyba sie cos komus poje....bało albo sie nacpał jakiegoś guwna i pie....rdali trzy po trzy

Xxx

To dlaczego tego nie zglosisz do zadnej instytucji?

Brzechwa

Przeciętnie, atmosfera na minus , piekarnia jak piekarnia.

dokladnie
@Brzechwa

dokladnie atmosfera na minus nie polecam

klijentka

Mam pytanie odnosnie chleba rodzinnego,dlaczego tak bardzo sie zmienił kupowałam ten chlebek od lat,ale teraz z rodzinnego została tylko nazwa i cena bułki już też nie te co były.Kontakt telefoniczny utrudniony sprzedawcy nabierają wody w usta.

Witam jestem zainteresowany pracą w tej piekarni jako dostawca magazynier.. Czy jest tam duża rotacja? Mam zamiar zmienić robotę ale tak na stałe nie na chwilę i zostać na lodzie..

PIEKARZ

OK TA PIEKARNIA normalne warunki pracy- czysto / NAJCZYSTSZA PIEKARNIA W JAKIEJ DATĄD PRACOWAŁEM/ jest ciepła woda , można się wykąpać jak człowiek , wypłata adekwatna do ilości roboty . Nic dodać nic ująć - POLECAM

adaś

jakie stawki na cukiernika ? bo nie mogę się dodzwonić

mateo
@adaś

wysokie zadzwoń do szefa jest w ogłoszeniu na olx

PIEKARNIA CUKIERNIA SŁONECZNA

INFORMUJĘ IŻ WPISY ZAMIESZCZONE NA TEJ STRONIE DOTYCZĄCE AUT i wynagrodzeń za pracę / nie są zamieszczane przez moich pracowników tylko przez fikcyjne osoby , które działają na niekorzyść firmy/NARUSZAJĄ MOJE DOBRA OSOBISTE , naruszają DOBRY WIZERUNEK FIRMY I UTRUDNIAJĄ PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ SPRAWA ZOSTAŁA W DNIU DZISIEJSZYM ZGŁOSZONA DO PROKURATURY rejonowej w KATOWICACH W CELU UJAWNIENIA I POCIĄGNIĘCIA DO ODPOWIEDZIALNOŚCI te osoby . Mam nadzieję , że powstrzyma to innych żartownisiów od zamieszczania takich wpisów

ANETA
@PIEKARNIA CUKIERNIA SŁONECZNA

Nikogo nie powinno interesować jakie auto ma szef jak chcesz pracować to pracuj a jak nie to nie , a nie celowo jakieś brednie wypisywać żeby komuś zaszkodzić tego nie rozumiem . Mam nadzieję że szybko znajdą tych ludzi bo nie cierpię takich (usunięte przez administratora)co na krzywdzie innych mają satysfakcje. Popieram Pana też bym tak zrobiła . proszę O INFORMACJE CZY OFERTA PRACY NA EKSPEDIENTKĘ NA GWARECKĄ DALEJ AKTUALNA bo bym była zainteresowana, A nie mogę rano nikogo zastać z szefostwa

GUMIŚ

ROMAN żaden też tu nie robi - a jak według niego robi to nie wie ile szef mu płaci nie kompromituj się chłopie

GUMIŚ

Dziękuję za odpowiedź o firmie rzeczywiście dobre zarobki robie tam już 2 msc i jak bym chciał słuchać tych (usunięte przez administratora) opinii co tu wypisują to bym nie miał teraz roboty szczególnie te o samochodach RAFAŁ żaden tu nie pracuje i nic mi nie wiadomo żeby auto szefowi tankował. chyba PO TO SIĘ FIRME OTWIERA ŻEBY ZARABIAĆ

MATEO

nie wiem czy to osoba, która wypisuje te głupoty o autach zdaje sobie sprawę że za to jest prokutor nie dość że nieprawda to jest to portal dla pracowników o pracodawcy a nie co szef ma na chacie, albo w garażu , ja na jego miejscu już bym dawno dał to na policję albo do prokuratury żeby takie typy nie miały życia i nie oczerniały wszystkich publicznie. Gadał wczoraj na piekarni że tak zrobi i dobrze ja bym sobie też nie pozwolił żeby mi ktoś tak pisał . jesteś pracownikiem pisz o pracy a nie o samochodach kogo to obchodzi i nie słyszałem żeby szef gadał na piekarni o zarobkach takich jak tam ktoś napisał chyba ,że brutto . (usunięte przez administratora)

Klientka

nie MOGĘ CZYTAĆ TAKICH GŁUPOT . W tej piekarni jest najtańszy i do tego najlepszy chleb w Bytomiu i to jest chyba powód tych złośliwych i nieprawdziwych opinii. Niestety konkurencji nie jest w smak , że firma się rozwija . Mam nadzieję że nikt nie bierze na serio tych opinii. A propo samochodów to ciekawe gościu czy się zastanawiasz jakim autem jeździ prezez np. Biedronki albo Lidla jak kupujesz TAM to mrożone guwno ZWANE PIECZYWEM - na pewno MAYBACHEM i się śmieje że takie ziomki jak ty mu kabze napychają i wpiepszasz te mrożonki, bo reklama leci w telewizji za parę baniek a podatki płacą za granicą i nie pomyślisz żeby dać zarobić swojemu rodakowi . I zapamiętaj sobie że jak szef ma dobre auto to znaczy że wypłata będzie na czas!! . Z resztą nikt ci nie broni każdy teraz może założyć działalność i nawet nie trzeba przez dwa lata zusu płacić. WIĘC DO PRZODU WNIOSEK MOŻNA ZŁOŻYĆ PRZEZ INTERNET i dawaj też możesz się dorobić takich samochodów, ale po co ? jak jest 500+ to jest przyjemniejsza robota Pozdrawiam i zachęcam do zakupu pieczywa w tej piekarni bo jest wyjątkowo smaczne a i fajna obsługa ja KUPUJE NA GWARECKIEJ - zawsze śweżutkie czasem nawet gorące prosto z pieca drożdżówki i chlebek . polecam

GOLIAT

TE DAWID ZAMIAST PISAĆ GŁUPOTY WEŻ SIE KURDE DO ROBOTY

MATEO

te Dawid a co ty z szefem mieszkasz że wszystko o nim wiesz

Piekarz

Chodzi jako piecowy

@Piekarz

zależy ile godzin chcesz robić ? stawki są wysokie najlepiej pogadać z szefem spoko ziom

@MATEO

część tygodniówki dostaniesz a 10 wyrównanie za cały miesiąc

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia & Cukiernia Słoneczna Rafał Paryło - Bytom

• Jak się pracuje w Piekarnia & Cukiernia Słoneczna Rafał Paryło?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia & Cukiernia Słoneczna Rafał Paryło tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia & Cukiernia Słoneczna Rafał Paryło?

Piekarnia & Cukiernia Słoneczna Rafał Paryło
4.3/5 Na podstawie 44 ocen.
  • Jaworowa 6/4
    41-902 Bytom