Opinie o Romb S.A. w Złotów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Romb S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Romb S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Romb S.A. w Złotów

Emeryt Nowy wpis

Przestrzegam wszystkich przed inspektorem BHP w tej firmie. Człowiek bez skrupułów, zadufany w sobie, bezwzględnie podporządkowany pracodawcy. Skrzywdził wielu starszych pracowników np. nie uwzględniając im pracy w warunkach szkodliwych. W moim przypadku wszystko musze prostować w Sądzie Pracy. Przeinaczanie faktów, sporządzanie dokumentacji BHP niezgodnej z rzeczywistością to dla niego normalka. Fałsz i obłuda to chyba najlepsze cechy jakie można mu przypisać.

Rafael

Dzisiaj zwróciłem się do młodego pracownika który pracuje niespełna dwa tygodnie, z pytaniem: jak się pracuje? Odpowiedź: popracuje u was jeszcze trochę i znajdę sobie normalną prace...Szkoda że nie mogę tez tak postąpić, mam swoje lata i trudno by mi było znaleźć inną prace. :(

Monika Nowy wpis
@Rafael

A wiesz, czy wiele osób traktuje prace tutaj jako sezonowe zajęcie, dodatkowe lub tymczasowe? Czy firma ma taką politykę, że chętnie zatrudnia właśnie na takie krótkie umowy?

Rafael Nowy wpis
@Monika

Droga Moniko Dobrze wiesz że rotacja młodych pracowników w firmie jest ogromna. Oczywiście nie ma to nic wspólnego z tzw . pracą sezonową czy tymczasową. Wystarczy poczytać komentarze, mówią same za siebie. Zadawanie (usunięte przez administratora) pytań ukrywając się pod rożnymi Nickami, nic tu nie wniesie. Choćbyś zaklinała rzeczywistość, wizerunku firmy nie zmienisz. :) Pozdrawiam

Magdalena Nowy wpis
@Rafael

Ale to sugerujesz, że ktoś od was się tu pod nią podszył? A skoro pracujesz tu to odpowiesz mi na moje wcześniejsze pytanie? Bo ciekawa jestem ile osób tu pracuje i jakie są proporcje pomiędzy Ukraińcami a Polakami. Powiesz?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Romb S.A. odbywa się również w języku angielskim?

Swetłana

Najczęściej w ukraińskim.

@Swetłana

Czy to oznacza, że Polacy nie mają szans na pracę w tym miejscu?

@Andrzej

Żaden Polak mający trochę ambicji i poczucia własnej wartości nie będzie pracował w tym miejscu.

Bronisław
@Tolek

Dlaczego tak uważasz ? Podpowiesz ? Chodzi o doświadczenie czy o szacunek do pracownika i jego umiejętności ?

@Bronisław

O wszystko razem i jeszcze trochę. Poczytaj sobie komentarze i nie zadawaj więcej (usunięte przez administratora) pytań.

Lidia
@Tolek

Co Cię to obchodzi kto i jakie ma ambicje? Nie Ty decydujesz o wyborach innych polaków :D

@Lidia

Najpierw naucz się ortografii, a później czytać ze zrozumieniem xD.

Magdalena
@Tolek

Może Ukrainiec się wkradł z tym komentarzem i stąd ta ortografia? ;p Ale to Ty wciąż tu pracujesz czy jak? Bo masz oznaczenie pracownik a chciałam właśnie pytać ile osób tu pracuje i ilu wśród nich jest jeszcze Polaków?

Jakie są warunki zatrudnienia w Romb S.A.?

Młody

Warunki zatrudnienia są super,donosisz masz szybki awans

Lidia
@Młody

No ale jak szybki? Nawet po miesiącu? Bo ja jestem mistrzynią donoszenia, więc liczę na ekspresowych awans :D Ale najpierw wyślę CV, dzięki!

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Romb S.A.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Złotów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro-R10
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
Izabela

O co chodzi z tym donoszeniem? Dużo osób o tym pisze... Też o podpisywaniu się... Czy serio ma się w tej firmie lepiej jak się człowiek tak zachowuje?

Przeczytałem, że w tej firmie panuje wielki mobbing. A czym on dokładnie się objawia?

Wielki mobing ,pozwalniali fajnych pracowników a tteraz ukraina spowrotem przyjedzie. Łysy rozwali całkiem ten zakład.Kolanko baran ciągle donosi liderki da szkoda gadać tko pracował tam to wie

Waldemar

Firma dobra, praca w dobrej atmosferze jedynie pozostaje niepokój jak przejdziemy przez ten czas kryzysu.

Jak wygląda ścieżka awansu w Romb S.A.?

Kariera

Bardzo szybko - dobrze liżesz i awans masz - hahahaha

buli

lider narzędziowni nie ten mały, ten drugi ,,,kto mu dał to stanowisko,,,,? na niczym się nie zna,,chodzi jakby miał jaja związane i wrzody pod pachami,,,,,pod sumując zero... a tak w ogóle gdyby nie ten mały to tamten mógłby wziąść łopate isię okopać z bekiem. POZDRAWIA BYŁY PRACOWNIK.

wiki

ten wyższy w narzędziowni to istny cymbał, zero nie znające się na niczym,,, co nie można powiedzieć tego o tym niższym,,,chłop ma łeb.......

Meggy

Praca w dużym napięciu, stres tworzą wiecznie czepiający się przełożeni i panujący wewnątrz bałagan.Samemu lepiej nie znajdować klientów bo potem dyrektor handlowy się obraża, że jesteś lepszy od Niego.Nie doceniają pracowników, nie stawiają na najlepszych ma być tylko tak jak Oni chcą.Wynagrodzenie żałosne.Mnóstwo stresu i niepotrzebnego zamieszania wprowadza pani dyrektor operacyjna.Jedyne co na plus to stałe godziny pracy i praca od poniedziałku do piątku - na stanowisku specjalisty do sprzedaży oczywiście.

Zostaw merytoryczną opinię o Romb S.A. - Złotów

• Jak się pracuje w Romb S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Romb S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Romb S.A.?

Romb S.A.