Opinie o ATL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ATL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w ATL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA o rekrutacji.

Branże: Biura tłumaczeń

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ATL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Olsztyn

Bartek Sz

Spędziłem w firmie ATL ponad rok. Moje odczucia są bardzo pozytywne. Młody, uśmiechnięty i ambitny zespół. Atmosfera w zespole dobra, ludzie ambitni ale nie ma tam typowej dla wielkich korporacji rywalizacji. Środowisko oparte na współpracy. Prezes nie oszczędza na narzędziach do pracy, inwestuje mocno w firmę i w to co potrzebne pracownikom by osiągać założone cele. Regularne podwyżki(w moim przypadku w raz z rosnącym doświadczeniem na stanowisku - kwartalnie), wszystko zawsze na czas. HR mocno dba o pracownika, zawsze można się tam odezwać. Jeżeli ktoś chce się sprawdzić w Polskiej firmie działającej w środowisku międzynarodowym mocno polecam.

Jeśli ktoś chce pracować w stresie i wiecznym okłamywaniu i niedotrzymywaniu umów, to praca w ATL (dawny Contrad) jest najlepszym rozwiązaniem. Ale jeśli ktoś szuka czegoś z goła innego, to odradzam, nawet największemu wrogowi. PS. Karol, to Karolina, szefowa marketingu, której zadaniem jest wybielanie firmy tutaj na forum. PS2. Pan Marek M. to zupełnie inny temat. Do prawdziwego szefa mu daleko, ale bliżej do tych których oglądamy w paradokumentach w telewizji.

Fredi

@Renegade Dostać się do świetnej firmy nie jest łatwo, więc może warto z pokorą przyjąć negatywną rekrutację niż złośliwie oceniać firmę?

zainteresowana

Hej, interesuje mnie stanowisko koordynatora projektu w tej firmie. Praca zdalna bo jestem z poza Olsztyna. Są tu osoby które pracują tylko zdalnie i mogą podzielić się opinią? Dzięki

Brałeś udział w rekrutacji do ATL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Renegade

Nie pracowałem w tej firmie, ale ubiegałem się o stanowisko. Wieloetapowy, bardzo wymagający proces rekrutacji jak do Microsoftu, a proponowane warunki finansowe jak na kasie w Lidlu...

H
@Renegade

Ja dostałem szczegółowy dokument z info jak przebiega rekrutacja (jakie testy ole czasu zajmują) i info o warunkach finansowych (było w ogłoszeniu). Nie przystąpiłem, bo miałem też inną, nieco lepszą ofertę. ale jak dla mnie było bardzo profesjonalnie i to o lidlu to sorry ale nieprawda

@Renegade

Czy proponowana stawka zostaje zwiększona po okresie próbnym? Dodatkiem do wynagrodzenia zasadniczego jest premia uznaniowa bądź beneffity pozapłacowe jakimi są karty multisport oraz pakiety medyczne. Czy firma oferuje takie dodatki dla swoich pracowników?

Jerzy

Jak ktoś nie utrzymał sie w firmie to teraz chce sobie poprawić samopoczucie?

@Jerzy

Chyba nie wiesz co piszesz :)

Karol

A ja Wam powiem, że wychodzę z założenia, że jak mi gdzieś źle to nie narzekam, tylko to zmieniam, samo gadanie nic nie wnosi. I szukając zmian swoje miejsce znalazłam właśnie w CONTRAD. Tak, teraz ATL- bo zmiany są potrzebne, dobre i oznaczają rozwój. I jestem zadowolona. I w końcu śpię normalnie, jak człowiek bo jestem traktowana jak człowiek. Fajny zespół, Ludzkie szefostwo, możliwości rozwoju i nauki. I spokój, do którego nadal się przyzwyczajam, bo moja działka akurat tchnie spokojem. Czuję się zmotywowana i mówcie sobie, co tam chcecie. Jeszcze się taki nie znalazł, który by wszystkim dogodził. Odnalezienia własnego idealnego miejsca Wszystkim życzę :-)

@Karol

Karol a pisze jako kobieta... I właśnie tak tam jest, ludziom nie pasuje i odchodzą. Dlatego wciąż nowe ogloszenia i wyzsze zarobki. Nadzieja, że na przeciętną pensję można naciągnąć, a później harują po godzinach i już wtedy nikt im nie płaci 150% za nadgodziny.

Łukasz

Jedna rzecz która aż bije po oczach tutaj: wypowiadający się dobrze posługują się konkretem, a mówiący źle to zero faktów tylko jakieś emocjonalne wybuchy pozbawione treści, za to pełne prostych (żeby nie powiedzieć prostackich) epitetów, insynuacji i przysłowiowego g, które jakmwiadomo zawsze coś się przyklei i ciężko z czymś takim walczyć nawet jeżeli to bzdura. Druga rzecz, która mi się rzuciła to ogromne fragmenty opinii negatywnych usunięte przez moderatora. Co znaczy, że pracodawca czyta i dostarcza modowi dowodów na to że to rzeczy niezgodne z regulaminem czyli najogólniej wyzwiska lub kłamstwa. To sporo mówi o wiarygodności tych opinii. Ale taki to portal każdy przegryw może się bezkarnie i anonimowo wyrzygać a inni podobni łykają jak prawdę objawioną. Nikt nie zauważa braku zarzutów co do kasy, warunków itp. Bieda.

Anonimowy
@Łukasz

Bo taka idea trolli - zero konkretów, tylko jad. A jad konkretów nie potrzebuje. Mądry sam zrozumie, co czyta.

An-on
@Anonimowy

Wiadomo.

@An-on

Czy znowu M. nakazał dopisanie opinii czy sam pisał? Mam mnóstwo konkretów, tylko moderator usuwa na wniosek szefa, który przecież nie może zrozumieć, że ludzie odchodzą, bo nie pozwalają na bycie źle traktowanymi. Nic się nie zmieni jeśli wciąż będzie zaprzeczał.

AG

Opinia o ATL Olsztyn: Już na starcie rekrutacji pytania o stan cywilny i plany rodzinne oraz o stosunek do robienia nadgodzin. Przecież to niezgodne z prawem! nie wspominając o tym jak bardzo nieprzyzwoite...

@AG

Niepłatnych nadgodzin. A skoro elastyczny czas pracy to można wyjść w ciągu dnia? Nie można, bo czasem nie ma czasu na wyjście do toalety.

Dag

Praca w super, młodym zespole. Pracodawca dba o pracowników - organizowane są szkolenia podnoszące kwalifikacje. Wszyscy służą pomocą. Praca wymagająca ale dająca satysfakcję. W firmie panuje miła i przyjazna atmosfera.

ABCD
@Dag

Od wtedy bardzo dużo się zmieniło i to na lepsze. Bywało trudno, ale zmiany na lepsze mają swoją cenę. Jedna z ciekawszych firm na olsztyńskim rynku pracy. A płacz odrzuconych no cóż-ttrzeba przecież znaleźć winnych porażki

qwerty
@ABCD

Mozna mocno sie rozwinac, ale trzeba na to zapracowac. Jest ok.

@ABCD

Oj Marek, co Ty opowiadasz. Przeciez to Ciebie porzucają.

Szkieli

Praca w firmie Contrad jest ciężka, ale ciekawa, szczególnie dla osób, które lubią języki obce i które chciałyby podszkolić się w tej kwestii poprzez codzienną pracę z językiem angielskim, ale także i innymi. Jak napisał(a) Star, dużo szkoleń oraz wyjazdy służbowe krajowe i zagraniczne, imprezy intergracyjne. Co ważne, wypłata jest zawsze na czas oraz benefity w różnych postaciach. Ciekawy, zgrany zespół ludzi ... aha i co też istotne - praca w gronie ładnych i bardzo sympatyczych kobiet, szczególnie w Dziale Projektów :)

Sarmars
@Szkieli

Jeżeli wyznacznikiem jakości miejsca pracy/pracodawcy jest uroda pracowników, to ja nie mam pytań...

Każdy kto wykazuje się zaangażowaniem w pracę jest doceniany i jeżeli ktoś chce pracować i zdobywać doświadczenie zawodowe (a nie tylko odwalać swoje 8 godzin) - zdecydowanie polecam. Firma na pewno jedna z ciekawszych w „branży”. Moje doświadczenia z pracy, to na plus zdecydowanie: możliwości rozwoju, ciągły kontakt z językiem obcym, szkolenia, ciekawe zadania, wyjazdy, młody zespół, fajne biuro, imprezy, nowoczesne narzędzia pracy. Pensja zawsze na czas, a premie w zależności od wyników, kierownictwo wymagające, ale dobry kontakt - żadnej zbędnej „napinki”. Na minus: praca może wydawać się ciężka na początku, ale wraz z nabywaniem doświadczenia i dokładnym poznaniem specyfiki zagadnień – jest coraz lepiej. Ogólnie praca w firmie dająca dużo satysfakcji, a czas jej poświęcony – dla mnie na pewno owocny.

ex
@anonymous

Wyważony wpis i obiektywny, rzadkość tutaj.

nick
@ex

Prawda

MK

Myślę, że o firmie świadczy to, że na to samo stanowisko (koordynator ds. Projektów) rekrutacja trwa od sierpnia 2018 r. Miałam wątpliwa przyjemność brać w niej udział. Wielostopniowy proces, niesłowni ludzie, pytania zakazane przez kodeks pracy ze względu na dyskryminację płciowa itp. Wielogodzinne testy, nie wiadomo po co i na co... Ogólnie jedna wielka strata czasu. Zdecydowanie nie polecam.

Insider
@MK

Liczba pań w firmie: 65% (niemal 2x więcej niż panów) (usunięte przez administratora) A testy, jak widać, po to, aby odsiać osoby, które nie pasują do zespołu i nie mają niezbędnych cech, aby w nim z powodzeniem funkcjonować. W informacjach o testach jest napisane, ile testy zajmują czasu, więc każdy może świadomie zdecydować, czy to mu pasuje. Testy można także przerwać przcież w trakcie. Sierpniowa rekrutacja na to stanowisko zakończyła się na początku października zatrudnieniem 2 osób.

former PM

(usunięte przez administratora) Niedowiarków może przekonać częstotliwość zamieszczania kolejnych ofert pracy na te same stanowiska. W stu procentach zgadzam się z wypowiedzią "Byłego PMa".(usunięte przez administratora)

Krystyna
@former PM

Zgadzam się, dodają ogłoszenie średnio co 3 miesiące . Teraz jako ALT, ale to ta sama osoba Marek M., dla którego chyba już nikt nie chce pracować. Byłam tam raz na rozmowie, w Contrad. Pani, która ją przeprowadzała była pozytywnie nastawiona do kandydata, ale ten Pan Marek M. to proszę mi wybaczyć kawał (usunięte przez administratora) a ich szefowa również zrobiła na mnie podobne wrażenie. Odradzam. W dzisiejszych czasach osoby znające języki mogą pracować zdalnie jako freelancerzy. Tego właśnie życzę potencjalnym kandydatom szukającym tutaj opinii o tej firmie. Powodzenia!!!

z gazowni
@Krystyna

No tak, nie przyjęli mnie, ale wiem, że typ jest ch, a laska p, po 30 minutach rozmowy z jednym i widzeniu drugiej przez minute. Trochę klasy ludzie.

Wafel prezia?
@z gazowni

Wafel prezia?

Ilona

@Karol jesteś zatrudniony w CONTRAD? Możesz opisać jak wyglądał Twój proces rekrutacji i na co warto zwrócić uwagę w trakcje rozmowy? Co jest sprawdzane podczas spotkania? Są testy wiedzy i umiejętności językowych?

Natalia

Ja słyszałam, że firma ma opinie bardzo dobrego pracodawcy.

Juliusz
@Natalia

I w związku z tym szuka nowego pracownika na to samo stanowisko co kilka miesięcy. Wolne żarty.

@Juliusz

Jedno z drugim może mieć związek i może nie mieć związku. Zawsze mnie śmieszy jak ludzie uważają za naturalne zwalnianie sie po 3, 6 czy 9 miesiacach ale przy ocenianiu pracodawcay uważają, że rotacja oznacza że coś złego dzieje się w firmie. Brak logiki i konsekwencji. Wasze święte prawo się zwalniac, święte prawo pracodawcy szukać idealnych kandydatów. Po to są okresy próbne i inne wynalazki. Pomijając już dno etyczne tego portalu i to na czym on żeruje to najgłośniej sie udzielają ci co wiedzą coś z 5 ręki od kogoś kto wyleciał, bo był beznadziejny. Albo nie dostal pracy i postanowił poczuć się lepiej wyzywając ludzi, których nie zna. Takie anonimowe jechanie jest słabe.

Justyna

Jesteście pewni, że pozytywnie o firmie nie można napisać? Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!!!!

Eryk

Zapomnieliście o tym forum? Szkoda, że nikt nie pisze

niety
@Eryk

nie było nakazu przelożonego by pisać superlatywy, to i komentarzy nie ma:-)

Były PM

Contrad to firma prowadzona przez typowego prywaciarza! Dzięki jego stosunkowi do pracowników, rotacja w firmie to od kilkunastu do kilkudziesięciu osób rocznie, głównie na stanowisku Project Manager. (usunięte przez administratora) Jak ktoś chce marnować czas i się wiecznie stresować, to firma Contrad to miejsce dla takiej osoby. Nie polecam nawet wrogowi!

Ilona

Już od dłuższego czasu nie wypowiadaliście się na tym forum. Praca dalej wam odpowiada? Wcześniej pracownicy określali CONTRAD jako bardzo dobrego pracodawcę. Czy dalej jesteście zatrudnieni i firma utrzymała wysoki poziom?

Zostaw merytoryczną opinię o ATL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Olsztyn

• Jak się pracuje w ATL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Zobacz opinie na temat firmy ATL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ATL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

ATL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
3.9/5 Na podstawie 68 ocen.

ATL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA