Opinie o Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby tekstylne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów w Bielsko-Biała

Janek

Witam podobno potrzeba majstra na laminowni...ja był głosowała na najwieszkiego kapusia z laminowni czyli na irka wszystko po wie pani dyrektor a ta pani takich ludzi potrzebuje...pozdrawiam

@Janek

I w tyłek też wejdzie komu trzeba z biurowca

Parówka

Gdzie jest majster Grzegorz?

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów?

Gal

zależy do jakiego działu chce się dostać, inaczej będzie do biura a inaczej na produkcję.

Czy Was też tak wkurza ten nowy majster .Jak on się szybciutko dostał na to stanowisko. Ciekawe czym sobie zasłużył na to.

@Anonim

Strasznie szybko się zrobiło głośno na jego temat , to już wszystko mowi jaki on jest i że trzeba uważać na niego.

Hahaha

Jak mówi stare polskie przysłowie- Zamienił stryjek ślepego na łysego. HAHAHA! Następny co przychodzi do pracy postatystować tak jak ślepy. Dobrze że pani A.S. pilnuje tego bajzlu bo juz dawno byłby sajgon!!!

@Anonim

Jakby niby majster miał jaja i trochę godności to by sam się zwolnił wiedząc jaką ma opinie między pracownikami na którą sobie sam zasłużył swoim zachowaniem. Ciekawe czy dyrekcja wie o jego zachowaniu i braku wiedzy jeśli chodzi o organizacje pracy i oczywiście o braku szacunku do ludzi.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Tobiasz

Słyszał ktoś czy firma potrzebuje teraz nowych pracowników? Zastanawiam się warto składać cv.

@Tobiasz

Tak potrzeba więcej kapusiòw

@Irek

Irek ale to ty jesteś największym kapusiem z Jankiem :)

A co Leeszek jest lepszy? To dopiero okoszolomwisniak. byle ile robi a połowa mu leje. Zmyśla takie historie że głowa boli.

Rafał.

Cześć Wszystkim. Zauważyłem oferty pracy na produkcji w waszej firmie. Możecie powiedzieć jakie są u was średnie zarobki? Praca na 3 zmiany? z góry dziękuję za info?

@Rafał.

Pierwsze 3 miesiące okres próbny stawka jest niższa A potem z tego co wiem to 18 /na godzinę.

18!!! Kpina...

beza
@Irek

Irek ale jak ty po 120 taśmujesz a masz zrobić 100 i lizesz (usunięte przez administratora) to premie przecież masz większą i 18 na godzinę ci nie wychodzi

niedoszła pracownica

Przeczytałam ogłoszenie firmy o zatrudnieniu na produkcję maszyn, poszłam zobaczyć i jestem w szoku, że w 21 wieku ludzie pracują w takich warunkach.Usłyszałam niesamowity hałas, zobaczyłam odrapane ściany, stare maszyny, potargane szmaty w oknach, to jest jakiś skansen. I jeszcze oferta pracy na 3 zmiany? Za ile?

Ktoś
@niedoszła pracownica

Za tyle co w kazdym innym zakladzie w Bielsku

kamera
@niedoszła pracownica

To co napisałaś to wszystko smutna prawda. Ale w tym skansenie jest świetnie rozbudowana sieć monitoringu szpiegująca pracowników produkcyjnych, którzy i tak przecież rozliczani są ze swojej pracy. Oczywiście monitoring nie dotyczy tych co siedzą w biurach, biureczkach, kanciapkach itp. To są przecież znajomi króliczka. Dobrze by si ę stało gdyby dyrektorem produkcji został pan Marek kierownik warsztatów, gdyż on w przeciwieństwie do babci Kaśki rozumie ludzką mowę.A to byłby wielki sukces.Trzymamy kciuki za zmiany.

Hulajdusza
@niedoszła pracownica

A czego wy się ludzie spodziewacie? Gdyby nie prezes i jego znajomości z Klimkiem to już by tego zakładu nie było w bielsku. Noi jeszcze znajomości w różnych instytucjach które przychodzą na kontrolę i piszą że nówka zakład. Ten zakład powinien zostać zamknięty i zwalony jakieś 20 lat temu ale ręka ręką myje jak to się u nas mówi

Praconik
@niedoszła pracownica

Zgadzam się , jeśli chodzi o stan wizualny zakładu to firma powinna się wstydzić w tych czasach żeby tak wyglądały ściany , podłogi , okna. A co do okien jak zobaczyłem że kazali pracownikom okna naprawiać taśmą klejącą żeby nie wiało , zaklejać pęknięte szyby itd. to ja bym się spalił ze wstydu prosząc o to pracownika żeby tak naprawiał okna. A przychodzą tez ludzie z zewnątrz i to wszystko widzą , to jest dziwne dla mnie że nikomu nie zależy na wyglądzie gdzie wszystkim by się lepiej pracowało , a na pewno zakład stać na to . Ale że sam właściciel , prezes i inni nie przeszkadza Im to , chociaż to raczej wszystko spoczywa na właścicielu . Powinni chociaż te podstawy zrobić ściany , okna podłogi. Ciekawe skąd takie podejście żeby z tym nic nie robić. Ile ciepła ucieka przez te okna a w raz z tym pieniądze , oświetlenie wymienić następne pieniądze ociekają , tyle tu się pieniędzy wyrzuca za nic . Nie zrozumiałe jest to dla wielu z Nas. Jakim tokiem myślenia to jest wszystko utrzymane tak jakby nie widzieli ile pieniędzy ucieka z tego powodu.

@Ktoś

U nas to wygląda tak że nikt nie wie za ile pracuje. Prezes ma pule i ją dzieli. Nie ma takiego czegoś że możesz obliczyć sobie wypłatę. Dowiadujesz się 10 lub dzień wcześniej jak łaskawie ci dadzą kwitki

maja
@Hulajdusza

Jaka znajomość z Klimkiem....przecież Pan Klimaszewski był prezesem tego bajzlu.Ludzie zwolniłam się z Bezalinu po 10 latach pracy.Do dzis mam koszmary senne.

arek

@xxx aż tak źle jest wg ciebie tutaj? czyli pewnie duże tempo pracy na zakładzie tak?

xxx

nie polecam, ża żadne pieniądze, kierownictwo w szczególności obecny radny i jego zastępczyni pani kierownik to obraz nędzy i rozpaczy w posiadaniu kultury osobistej , a praca na zakładzie to jak w łagrach radzieckich !!!

Korona

Zaklady zamykają, zarazonych z godziny na godzinę coraz więcej, ludzie umierają ale co tam! BEZALIN odporny! Tu kasa sie musi zgadzać, nie wazne jakim kosztem. Mydło dali i bądź szczęśliwy. Tylu ludzi co tu pracuje i jak duże jest ryzyko zarażenia to już jest nieważne. Nie pozdrawiam zarządu

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów?

awans

A na jakie stanowisko chciałbyś awansować?

@awans

W bezalinie nie ma takiego czegoś jak awans. Chyba że jesteś znajomym królowej elzy albo gejszą bo prezes takich lubi

Po raz pierwszy nikt nie narzeka na wypłaty. To bardzo dobry symptom. Okazało się nareszczcie, że nie tylko ja jestem zadowolony z pracy w tym zakładzie. Nawet znowu jakiś dodatek za pranie dostałem. Co miesiąc miła niespodzianka.

Pucus

To juz nie jest głupota. To juz jest calkowity zanik mózgowia. Nie rozumiem tego pana po co tu siedzi i wypisuje takie rzeczy. Zaraz napisze ze byl w kiblu i sie mu bardzo podobało. I chyba ma jakies skrzywione postrzeganie wlasnej wartości. Dostal 5 dych na pranie i taka miła niespodzianka ze zes*ać sie można. To tak jeszcze słówko dla pana Nowego. Wykorzystaj tą jakże niespodzianke i wypierz ciuchy zebys nie był jak twój poprzednik co go było czuć z kilometra.

Opieka

Kiedy dostaniemy jakieś aneksy do umowy? Przypominam że zmieniły się stawki od 1 stycznia 2020 roku chyba że bezalinu one nie dotyczą

Finanse
@Opieka

Przeczytaj pierwsze jak sie oblicza wypłatę i na czym polega wypłata brutto ,netto .Jak jest dla umowy o prace jak jest dla umowy zlecenie. Co wchodzi w wysokość Twoich zarobków jakie dodatki itd. A wtedy domagaj sie podniesienia stawki jak to zrozumiesz. Bo nawet nie wiesz ze zarabiasz powyżej najnizszej krajowej z roku 2020. Czyli zgodnie z ustawa o zarobkach. Czytać, sprawdzić potem mozna sie wypowiadać a nie gdzies dzwoni ale nie wiadomo w którym kościele .

Martyna

Jaka panuje atmosfera w tej firmie? Nadal jest nijaka, jak sugerują inni pracownicy na tym forum?

@Martyna

Mysle ze lepiej samemu sie przekonać jaka jest atmosfera bo nie zawsze tu sa opinie pisane bez złości. Najlepiej przyjść zrobić co sie ma do zrobienia i tyle. Bo tu osoby sie wypowiadają jak tu źle a pracują po kilka lat i jakoś nie mogą sie rozstać z Bezalinem. Najlepiej samemu ocenić jak jest naprawdę .

Byyyyłlłlllllyyyy

Na 'siatkach' nie szkołą nowych .Banda egoistycznych (usunięte przez administratora) ,szczególnie taki ważniak z brudną . (usunięte przez administratora)

Chciałbym zabrać głos w sprawie wypłaty. Czy ktoś kto jest niezadowolony, rozmawiał o tym z Panią Dyrektor? Bo może wykonuje proste czynności i nie wymaga to myślenia? I na tyle jest wyceniono jego prace? Ja jestem zadowolony z pensji. Dostałem nawet premie na święta. Widocznie zostało docenione to co robię przez Panią Dyrektor. Wesołych Świat.

@Nowy

Chłopcze o czym ty mówisz. Przychodzisz 5 po 22 do pracy na 22. Nie przebierasz się nic nie robisz tylko w kółko chodzisz tam i z powrotem. Premie temu taka dostałeś bo to jest dodatek dla niepełnosprawnych fizycznie i umysłowo takich jak ty więc ciesz się. Bo takich jak ty to nam tu trzeba. Żeby na ciebie robić i żebyśmy nie zarobili. Zjeb.....anych życzę śwąt

@Bezalin

Posłuchaj. Po pierwsze, nie interesuj się na którą kto przychodzi do pracy. Po drugie, jak Ci płacą za akord mniej niż najniższa stawka, a ty się na to zgadzasz. To gratuluję godności. I po trzecie... Napisz CV do Spółdzielni Inwalidów, będziesz składał długopisy. Jak to ogarniesz po szkoleniu może będziesz się spełniał w końcu w pracy i przestaniesz marudzic. PS. Nie obrażaj innych na forum, bo to świadczy o twojej słabości. Wesołych świąt.

Choinka
@Nowy

Chłopcze, jesteś tak żałosny, że aż mi cie żal. Jak jestes zadowolny z wypłaty to fajnie. Bo w sumie dostac kase za nic nierobienie to super sprawa! Też tak bym chciała. A "premie" na święta dostali wszyscy więc sie już tak nie podniecaj, że twoja praca została doceniona. Najpierw ją trzeba zrobić, żeby ją docenić.

@Choinka

Jak bym nic nie robił to by mnie tu nie trzymali w pracy. Ja mam takie stanowisko i mi odpowiada moja praca , i jakoś majstrowie nie narzekają że nic nie robię.

@Nowy

Chłopie jak mistrze pseudo mają mieć pretensje jak oni wiedzą tyle co ty czyli nic. Zwłaszcza ślepy on tylko upomnienia umie pisac. Jak po wigili chołota ?

Choinka
@Nowy

Chłopczyku w obwisłych spodniach, trzymają cię bardziej na sztuke niż z tego ze są z ciebie zadowoleni. Poczekaj aż zostaniesz sam na zmianie. Narazie cię pilnuje bardzo dobry i doświadczony pracownik. Jak zostaniesz sam i będzie trzeba samemu coś zrobić to ci się przydadzą te obwisłe gacie bo je wypełnisz po brzegi.

@Choinka

Dlaczego z góry zakładasz że sobie nie poradzę, nie odrazu Kraków zbudowano , tylko dlatego ze mam inne zdanie o majstrach o osobach wyzej to bedziesz mnie atakowal to pokazuje tylko Ciebie jaki jestes plytki i malo tolerancyjny i malo inteligentny. Ja nie zakład od razu że dam radę ale to też nie oznacza że nie dam rady się nauczyć. To tylko pokazuje Twoje słabości i strach przed tym ze ktoś okaże się lepszy.

@Choinka

Po za tym, że cieszę się z tego jakich mam przełożonych, cieszę się również, że mnie zauważasz i ekscytujesz się moja osobą. Bo ja cię nie kojarzę Choinka. Musisz być bardzo pospolitą osobą i nie ciekawą, jak twoja praca. Stąd twoja frustracja. Odpocznij sobie, może Nowy Rok przyniesie coś dobrego dla Ciebie

@Nowy

Jeszcze raz twierdzę że ten zbliżający nowy rok będzie udany dla naszej firmy i będziemy dążyli do celu i do lepszych zarobków

Kamil

Kamil daj już spokój. Zwalniają cie to przestań już obrażać wszystkich na tym forum. Teraz to błagaj ale na kolanach, żeby Prezes wycofał wypowiedzenie, bo twoje pismo - prośba to za mało. Ale swoją drogą to dziwne że tak skomlisz, niedawno miałeś Bezalin w(usunięte przez administratora) bo na tydzień zarabiałeś 2000.

Ogólnie

Pisząc jak bardzo źle macie w Bezalinie a zarazem nic z Tym nie robiąc , to tylko wzmacnia administracje, rozumiem osoby które zbliżają się do emerytury nie myślą o zmianie pracy. Ale zastanówmy się co myśli Prezes lub Pani Dyrektor czytając Nasze opnie , można tylko przypuszczać że się z Nas śmieje a dokładniej z tych co tak bardzo narzekają ale twardo tu pracują i tylko tu na forum potrafią narzekać ale odwagi nie mają żeby porozmawiać z Panią Dyrektor. I oczywiście atakować tych którzy mają inne zdanie niż osoby które narzekają . Nie mowie że tu są nie wiadomo jakie kokosy , ale jak się czyta opnie to tak jakbyśmy tu zarabiali po 1600 PLN . Dlatego nie ma tu tak naprawdę nie zależnej opinii dla osób które potają tu na forum jak jest w zakładzie naprawdę .

Bezalin

Kolejny raz zostaliśmy (usunięte przez administratora)z wyplatami. Stawka akordowa mniejsza niż najniższa krajowa. To są jakieś jaja panie prezesie. Święta idą a tu bida aż piszczy.(usunięte przez administratora)

4 tysiące do ręki i jeszcze Tobie zle? Nie pozdrawiam

bezalin
@Irek

Irek ty temu tyle nie dostałeś bo za mało donosiłeś na kolegów

Luca
@Bezalin

Chyba brutto macie. Ile lat pracujesz w tym dziadostwie? Nie nauczyłeś się jeszcze że zawsze w grudniu z większą starannością niż w innych miesiącach ze stawkami dzieją się dziwne rzeczy haha merry christmas

Zostaw merytoryczną opinię o Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów?

Zobacz opinie na temat firmy Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów
1.1/5 Na podstawie 376 ocen.
  • Piastowska 43
    43-300 Bielsko-Biała

Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów