Opinie o Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby tekstylne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów w Bielsko-Biała

NOC

Emerytko Jaśko. Może juz wystarczy tej pracy. Mamy powyżej uszu dyrygowania i słuchania jakie wszystko drogie i jak mało piniendzy. My mamy tylko jedną wypłatę nie dwie tak jak ty. Mało i mało.

Uchu
@NOC

A miała przerobić tylko do kwietnia 8 lat temu , narzeka że nogi bolą ,a jak wyjdzie z firmy to tak zasuwa że bieda ja dogonić , Tylko zajmuje miejsce dla młodych , bo to takie pazerne ,

@Uchu

Jakby się im nie opłacało to by ją nie trzymali ,

Zniesmaczony
@NOC

Nie jednemu ta starsza pani poscielila przy rodzinnych obiadkach ,dużo osób już nie ma , ale my pamiętamy ,

ha ha
@Robolek

Opłacało? Niby co?Ze kabluje >?

@ha ha

Odpowiedź masz w komentarzu ,,Zniesmaczony ,,

Lud

Zarobki są potężne... Zapraszamy do pracy

@Lud

To znaczy jakie? Podaj konkretne liczby, przynajmniej będzie wiadomo czego się spodziewać. :D

Pol
@Marek

Na Tkalni na przykład 2500 do 2700 na trzy zmiany. Zapraszamy.

@Pol

W tym chyba 2 tygodnie nocek:)

@Live13

Masz rację to wstyd na trzy zmiany tak marne grosze i kto tam jeszcze chce pracować podziwiam

@Live13

I za te nocki się nie dostaje nic extra?

Mieciu

Ludzie uciekejta z Bezalina!

@Mieciu

Czemu? Konkurencja lepiej płaci? Czy atmosfera tu nie dopisuje? O co chodzi?

Hahahaha

Jest jeszcze jakas firma w Bielsku, w ktorej nawet ukraińcy nie chca robic za takie pieniadze? Paść ze śmiechu można! GRATULUJE zarządowi!!!!!

@Hahahaha

Hmm, to co, minimalną dają skoro mówisz że tak słabo płacą?

Hahaha
@Marek

Minimalną dostają nawet polscy pracownicy. Grubo ponizej 3 wypłaty dostać to jest żenada

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Kicek

A ten nowy mistrzunio na TW to ma jakieś przywileje? Ostatnio rano na bani w Poniedziałek Bania. Pamiętajmy przykład idzie z góry :) A każdy tylko o Irku Janku i Lisicy gada a majter wcale nie jest z tyłu :)

KJ
@Kicek

Nie ma żadnych przywilejów. Poprostu nie ma narazie na produkcji takiego głąba co moglby go zastapic wiec narazie musi byc taki skacowany.

rok
@Kicek

A coś ty taka odważna na forum za plecami. Zgłoś to wyżej jak masz zastrzeżenia. Sami szatniowi krzykacze. Jeden na drugiego nadajecie za plecami. Nic nie warta zbieranina.

Paulina
@Kicek

Na bani? Tzn przychodzi pijany do pracy? Nie chce mi się wierzyć że to prawda i nikt z tym nie nie robi...

Robolek

Czyżby światełko w tunelu ? Może wreszcie wypier,,,,,,, tego idiotę z tkalni zwanego majstrem , z tym człowiekiem nie da się pracować , Jest nadzieja że oferta pracy na stanowisko mistrza dotyczy oddziału TKALNIA,

Yes

Róbcie se tak dalej z pracownikami, panie prezes i pani dyrektor. To se sami bedziecie przy tych maszynach stac i robić

@Yes

Jaki jest problem ?

Global
@Yes

Hahah na pewno, staliście - stoicie - i stać będziecie przy maszynach i (usunięte przez administratora) jak roboty. Fajnie się jest czasem tu dowartościować i trochę poszczekać ?? Hahahaha. Tylko tyle Tobie i całej reszcie pozostało. Jesteście (usunięte przez administratora) !

Przepraszam za błąd ortograficzny.

Uczeń w technikum

Czy w Bezalinie na produkcji trzeba mieć siły jak koń, żeby przepracować do emerytury przez 45 lat zaraz po skończeniu technikum?

Cvc
@Uczeń w technikum

Wystarczy ze masz twardą (usunięte przez administratora) i dobrze umiesz smarowac i włazić gdzie trzeba to szybko zostaniesz nawet majstrem, pod warunkiem, że na żadnym stanowisku nie będziesz sobie dawał rady, bo tylko tacy zostają majstrami. W sumie za niedługo będzie rok jak na tw mamy nowego majstra to juz jego roczna kadencja dobiega końca i pewnie zostanie wywalony jak wszyscy poprzedni majstrowie, to staraj sie, staraj, składaj cv i przychodz wspomóc biedną załogę

@Cvc

No jak będzie dalej przychodził do pracy w stanie wskazującym to szybko zakończy kadencję. Dziwne że wszyscy czuli, wszycy wiedzą, a jakoś tak cicho. No ale co wolno wojewodzie. Ciekawe czy prezes wie?

Franke

Jaka jest sytuacja w Bazyliszku? Czy jest dużo pracy czy są zwolnienia?

Rewa
@Franke

Nie ma ani pracy ani zwolnien. Ludzie sami uciekają, kto mądrzejszy. Tylko teraz zarząd, jak jest ciężka sytuacja jakoś nie potrafi się już tak wykazać i wymyśleć co robić w takiej sytuacji. Tam to wszycy mądrzy i strasznie dyrektorują jak się interes kręci. Dopiero teraz pokazują ile tak naprawde są warci i za co tyle czasu brali hajs.

Robolek

Brawo P,E, załatwiłeś to po mistrzowsku , dałeś niezły pstryczek ,może wreszcie prezes wyciągnie jakieś wnioski ,

@Robolek

A cóż on takiego zrobił że prezes po jajach dostał? :)

@Nowy

A gdzie tu mowa o jajach prezesa , widzę problem czytania ze zrozumieniem ,i brak wiedzy na temat co się dzieje w Bezalinie

Tobiasz
@Robolek

Ha ha ha dobre sobie. Takiej fuchy za taką kasę nie znajdzie ten facet już nigdy,nigdzie. Jak zresztą cała reszta jego kolegów z tej ekipy. Bo żeby znaleźć lepszą robotę, to po pierwsze: trzeba coś umieć robić a po drugie mieć chęci do roboty. A w tym przypadku nie ma ani jednego ani drugiego widać to jak ci panowie muszą popracować na innych wydziałach, to zwiewają na l4 albo się szwendają i udają że cosrobią.

Hahaha
@Tobiasz

No bo jak człowiek ma oglądać twoją zakłamaną gębę to lepiej wziąć L4. Gość zmienił robotę żeby nie musiał robić na takiego nieudacznika jak Ty za najniższą krajową. A jeśli chodzi o taką fuchę za taką kasę to masz rację, takiego syfu to nie znadzie nigdzie w Bielsku za takie grosze.

@Tobiasz

Jak żeś taki mądry to zapraszam do pracy w sobotę i niedzielę ,i święto , wszyscy macie wolne siedzicie z rodzinką ,a my musimy bakac,możesz przyjść na przyuczenie ,zapraszamy,

BB
@Tobiasz

A kto ci powiedzial ze tafucha za te pieniadze jest dobra? Znalazlem lepszą fuchę za duzo lepsze pieniądze, a Ty dalej siedzisz w Bezalinie i płaczesz ze grosze zarabiasz

Jakie są mocne strony pracodawcy Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów?

Ziomek

Napewno mocną stroną jest podnoszenie norm produkcyjnych, pełna inwigilacja i normowanie pracowników przez bardzo dobrze rozwinięty system monitoringu ktory był ponoć założony w celach bhp ktory w zakładzie praktycznie nie istnieje bo te szyby w oknach na taśmach klejących to najwyższy szczyt szczytów jaki w życiu widziałem, no i jesli komuś marzy się praca w muzeum PRL to tu się spełni na pewno. Można by się rozpisywać o tych mocnych stronach zakładu ale ilość znaków jest ograniczona.

Karolek
@Ziomek

Ja myślę że najmocniejszą stroną tej firmy jest łatwy awans. Bardzo dobrym przykładem jest Pani Beatka, która nie tak dawno pracowała na produkcji sznurka, a teraz pracuje w biurze na wydziale TW jako pomoc Majstra.

Ziomek
@Karolek

A to jest zupełnie osobny temat. Swoją drogą na TW choćby 10 majstrów pracowało to musi być jakas niewiasta do "pomocy" która kręci się bez celu. W sumie to nawet się nie kręci tylko siedzi cały dzień za biurkiem przed laptopem na fejsbuniu j udaje ze ciężko umysłowo pracuje, a że akurat ta panienka tam siedzi to co daleko szukać jak mężuś doniesie na każdego jak istnieje taka potrzeba. Łącznie ze strażą miejską zeby przyjechali założyć blokady na koła bo ktoš źle zaparkował. Tutaj stworzyć lewy etat to żaden problem, ttzeba tylko wiedzieć gdzie wleźć.

Robotnik

Ale mamy piękne wypłaty na tej laminowni nie wiadomo czy śmiać się czy płakać. Ile jeszcze będziemy robić za grosze

Jadźka
@Robotnik

Do puki bedziecie tylko jojczeć a nie działać to bedziecie do smierci za te grosze robic. Kazdy tylko narzeka jak mu to zle i niedobrze ale chodzi do pracy z podkulonymi uszami zeby porobic za te grosze bo sie boi zeby go nie zwolnili z tej jakze cudownej pracy.

@Jadźka

Ale za to można pić w robocie ☺️

Janek

Witam niech mi ktos powie ze jak gosciu sie (usunięte przez administratora)w robocie i zglasza wypadek w pracy i jeszcze nie mial butow roboczysz tylko trampki to jest wypadek bo jak dlamnie to sciema..

Władek
@Janek

O co chodzi?

Z dystansem
@Władek

O największego kapusia na laminowni. Biedak się wywrócił w adidaskach na żywicy i płakał

Bartek
@Janek

Jakim trzeba być id…ta żeby podpisywać się za Janka. Jak jesteś taki kozak z laminowni to podpisz się chociaż swoim imieniem, a nie zapomniałem ze 75% Was którzy tam pracują to tchórze i mąciciele !!!! Jesteście siebie warci !!!

Live13

Niektóre komentarze są chamskie, zwłaszcza dotyczące kapusiów i totalnie mijające się z prawdą. Jak łatwo kogoś oczerniać bez dowodów, a z piciem alkoholu w pracy to piszę prawdopodobnie ta osoba, którą ominęła kolejka. To mega słabe....????????

Live13

Ty jesteś największym donosicielem z zakładzie więc się nie odzywaj

@Live13

Jak chcesz głupoty pisać, to nie podszywaj się pod mój nick!!!!!!

Asd
@Live13

O, chyba kogoś te komentarze dotknęły i poczuł się urażony bo przecież (usunięte przez administratora) to w tym zakładzie normalna rzecz. Tak samo jest z alkoholem. Ciebie kolejka nie omija tylko pompujesz w siebie a potem wychodzisz wesolutki z pracy. Tylko nikt nie ponosi zadnych konsekwencji z tego tytułu. Dziwie się ze prezes sie za to nie bierze. Za fajki to ludzi chcial zwalniac jeszcze niedawno a teraz mozna i palic i pić. Żenada

Wow

Od czerwca aneksy do umowy! W nich, zezwolenie picia alkoholu. Bo jak nie można zabronić to lepiej pozwolić. To wiele mówi o umiejętnościach zarządzania firmą. Teraz razem z mydłem i kremem będzie 6 butelek wódki i krata piwa

Vlodek
@Wow

Jak dla mnie może być! Sugeruje jeszcze ćwiartke jako dodatek do każdej nocki do odbioru na portierni przed rozpoczeciem zmiany :D

Qwerty

Jak to jest ze ten Wł. zza wschodzniej granicy tyle czasu na rauszu przychodził do pracy, na jeszcze większym z niej wychodził, zamiast pracować to spał, wszyscy o tym wiedzieli i teraz w nagrode ten pan pracuje tylko na pierwsze zmiany i jest wszystko w porządku? Ilu ludzi tak straciło prace? A ten pan jakiś protegowany? To może wszyscy tak róbmy i pracujmy dalej skoro ukraincy tak mogą to czemu inni nie?

@Qwerty

Polak w swoim kraju ma przerąbane zero szacunku dla nas taki sobie przyjdzie na rauszu coś ze sobą wniesie w kantorku spożyje i wychodzi w gorszym stanie nim wszedł i takiemu wolno ,Polakowi zawsze wiatr w oczy

Z dystansem
@Robolek

Nie tylko o nim mowa bo na laminowni lisica Jan i Kapo Irek walą gorzołe wcale nie gorzej jak ukrainiec. Renatka coś o tym wie bo jaką zadymę w szatni ukrainką robiła jak ledwo na nogach stała

Raczek
@Qwerty

W tej firmie w ogóle Polaków traktuje się jak śmieci. Pracy dla Polaka nie ma ale ukraincy po 12 godzin dzien w dzien mogą robić bez problemu. Ukraincowi w pracy wolno pić i spać i to przechodzi, ale Polak jak coś takiego zrobi to afera fryzjera! Ukarać Polaka bo coś zrobił źle, o to tak, trzeba pokazać twardą rękę! Mamy maj a ludziom w zakladzie zostalo po kilka dni urlopu bo caly urlop jest na sile wyrzucany bo roboty brak. Ale ukraincy caly czas jakoś pracują. Nie wspomne o zarobkach bardzo bliskich najniższej krajowej. Tak się tu ludzi traktuje. Ale wymagania wieksze niż w NASA! Tylko nie za te same pieniadze!

Czy w Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów są szkolenia zewnętrzne?

bhp

O co ci chodzi?

Były

Firma bazująca na starszych zastraszonych osobach oczekujących na emeryturę oraz mało wykształconych. Warunki pracy tragiczne brak zmian i modernizacji. Zarząd szowinistyczny i negatywnie nastawiony do kobiet. Umowy dzielone na etaty w celu zmniejszenia kosztów zatrudnienia (usunięte przez administratora) w pełni. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM

Dawid

Czy każdy pracownik traktowany jest równo?

Zostaw merytoryczną opinię o Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów?

Zobacz opinie na temat firmy Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów
1.1/5 Na podstawie 376 ocen.
  • Piastowska 43
    43-300 Bielsko-Biała

Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów