Opinie o Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby tekstylne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów w Bielsko-Biała

Pawełek z Wytłaczarni jest fałszywy .Zaraz poleci na skargę do mistrza i wylatujesz z roboty ,bo mu się nie podobasz

.....

Tak !

Ryysiek

Pani dyrektor... robiąc rekrutację to po rozmowie kwalifikacyjnej wypadałoby chociaż zadzwonić albo napisać maila że się kimś nie jest zainteresowanym. To się nazywa szacunek i kultura.

@Ryysiek

Szacunek i kultura dla pracownika jest dla tej pani obce

Robolek

Prezesie przejrzyj na oczy bo bezalin zaczyna tonac dzięki jednej pani

Gienia
@Robolek

Prezes jak widac w ogóle nie wie co sie w zakladzie dzieje. Za niedługo pół zakładu stanie bo zabraknie pracowników. Dla tego też nie chce sie spotykać z pracownikami bo ciągle jakieś nowosci slyszy. Ale coooo tam... Ważne że na górze sie kasa zgadza.

Krzysiek

Na wszystko(usunięte przez administratora) narzekacie. Ludziom nie dogodzi w żadnej kwestii. Zawsze będą marudzić. Każdy zakład w Bielsku ma negatywne opinie. No cóż, nie spodziewajcie się cudów, jeśli nie macie oleju w głowie i pomysłu na siebie. Taka praca jest ogólnodostępna dla każdego, więc jeśli chcecie mieć lepiej, weźcie się za siebie. Nie pozdrawiam.

Lipiec
@Krzysiek

Prezesie czy to Ty ?

faraon
@Lipiec

(usunięte przez administratora)daj już spokój.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Jakiś belkot

@123

Walą jak popadnie. Czesio (usunięte przez administratora) banda jak nie wiem. A wódą walą jak trzeba. Puszki i flaszki z niczego w śmieciach się nie znajdują

@99

No ten pierwszy niech uważa po pracy wychodzi w gorszym stanie niż przychodzi nawet odsypianie w kantoru nie pomaga a może na portierni może być dmuchanko

@123

A były osoby które coś chciały zrobić w tym zakładzie to były smiechy a teraz co macie zamian nowych maszyn chińskie zamienniki zamiast wypłat pseldo premie wypłaty jak bony w innych zakładach macie Co chcieliście

oleole

Bredzisz coś. Któż to chciał coś zmienić? Ty? Żałosny wpis/

Lokii

Kiedyś potęga, a teraz? Zbliza sie koniec. Od 2 lat sypią sie same zwolnienia. Kiedys tego nie było. Ludzie odchodzą jeden za drugim i nikt nie chce przyjsc pracowac. Atmosfera w firmie taka ze podlozyc iskre i wyleci w powietrze. Zarobki gorsze niz w hipermarketach, cos takiego jak urlop w ogole nie istnieje. No chyba ze na żądanie i to zgloszony 2 tygodnie wczesniej. I ciągle zaslanianie sie kodeksem ze pracodawca zarzada polowa urlopu. Ale juz macie swoje zaplanowane postoje + do tego kilka dni ktore wpychacie miedzy swietami i to wychodzi ponad polowa urlopu. A druga polowa ktora nam sie nalezy jest jak widac nie uznawana przez panią dyr. bo nigdy nie ma zgody na wziecie tego urlopu. Przez to wszystko w firmie pracuje juz prawie tylko ta zaloga ktora pracowala naście lat temu i za chwile pojdzie na emeryture. I to wszystko ryplo przez jedna osobe przez ostanie 2 lata wiec cos tu chyba jest nie tak..

kryzys
@Lokii

Ale ta jedna osoba nic by nie miała do gadania gdyby inna nadoosoba nie akceptowała jej nieudolnych podrygów, niszczących produkcję, wprowadzających chaos i destrukcję. Jaki jest cel działania nadosoby?

@Lokii

Witam .Tak czytam i rozumiem że jest w tym jakaś część prawdy , jakaś część nerwów. Ale proszę tak naprawdę z dystansem powiedzieć czy warto pracować w Bezalinie z. Za niedługo mam rozmowę w sprawie pracy.Jak jest naprawdę. Pozdrawiam

Lokii
@Nowy

Masz racje. To jest część prawdy bo jakby człowiek chciał napisać całą prawdę to post zajmował by 3 strony na forum. Jak stać cię na życie za niecale 2 tys i ciągłe życie w nerwch i wysłuchiwanie ze wszystko robisz źle no i praktycznie całkowity brak urlopu to Bezalin zaprasza!

@Nowy

No cóż można polecić w tym zakładzie? Nic ale to nic. Budynek? Jak widać sypie się kiedy pada deszcz to leje się na głowę. Maszyny stare i psujące się bo nie ma komu ich naprawiać a pani nie pozwala kupować części. Pensje? Niestety nie . Są marne a na dodatek na trzech wydziałach, podległych pani wielkiej, liczone wg humoru pani produkcyjnej a nie według regulaminu płacowego, pytanie czy taki jest, ale to sprawa dla pipu. Odzież robocza? Najgorsza w całym województwie śląskim. No i parking dla pracowników / nie ma niczego takiego. Pracownicy stawiają samochody byle gdzie i zarządzający ma to gdzieś. On stoi na placu wewnątrz firmy , a hołota? A co mu tam. No i urlopy / niektórzy mają po 40 dni urlopu /na wydziałach gdzie rządzi pani wielka/ i niestety nie ma zezwolenia na ich wykorzystanie. Bo pani wielka nie pozwala. Tylko urlopy na żądanie . Ale są tylko 4 wi ęc jak to zrobić żeby urlop za rok 2018 wykorzystać? W Wielki Piątek do roboty a 2 maja wolny dla całej firmy. Jedna wielka żenada. Czy to jest zachęta do pracy?

rafalalon
@pracownik

Arogancja i buta góry. niestety nic tego nie zmieni. Tylko uciekać z tego baiizzlu gdzie pieprz rośnie tak jak panowie z wytłaczarek. To jest dobry temat kto tam będzie pracował? Bo nawet jeden z pracowników zwiał z powrotem do hipermarketu bo tam lepiej płacą.Niech nikt nie liczy na to że góra wyciągnie wnioski. Nie wyciągnie będzie coraz gorzej. Drodzy państwo nogi za pas.

Robolek

Promilki myślą, że na drugiej i trzeciej zmianie są bezpieczni. Nic bardziej mylnego.

Igor

Co Ty bredzisz?

Robolek

Czy to prawda że dwie osoby z wytlaczarek się zwolniły bo jak tak to ciemno to widzę to jest połowa załogi

beza
@Robolek

"nowy jest" ten co po nockach ledwo stoi na nogach więc on nadrobi :)

Beata

Dziękujemy za premie na święta ????

Robolek

Wreszcie ktoś pokazał że ma prawdziwe jaja brawo panowie szacun

Olek

Niby z czym?

Orfeusz

Teraz to będzie jazda bez trzymanki ????Prezes idzie do ratusza a Bezalin na dno. Ale w sumie to nie koniecznie oznacza zło. 70% pracowników to kapusie i dupowla.y, bez wstydu i honoru. Szkoda tylko tych 30%. Laminowania to chyba największe dno pod względem fałszywości, o przepraszam jeszcze tkalnia dochodzi do tego wspaniałego teamu. Niby dorośli ludzie, a zachowują się jak dzieci. Chociaż dzieci są wobec siebie szczere. Drzwi od biura się nie zamykają od podpier.....ia, i nie ma różnicy czy to stary pracownik czy młody KAŻDY to robi i każda. Pisma pisane do właściciela pod anonimowymi podpisami to domena tkalni. Szczerze nie polecam pracy na tych wydziałach. Reszta zakładu jest OK. Milionów nie ma ale robi się w normalnych warunkach. Najgorsze jest to z 90% wpisów to węże, tu kozaki a na codzień grzeczne pieski które skaczą koło Pani Dyrektor jak tylko wejdzie na wydziały .... Patologia to słowo które najlepiej opisuje to co się dzieje.

likwidator
@Orfeusz

Obrzydliwy hejter. Dno to ty i jeszcze sto metrów poniżej dna. Gdzieś ty się chował? Bo chyba nie w normalnym domu tylko w jakiejś wiejskiej patologi. Albo pod stołem. Wyrazy współczucia dla twoich bliskich że wychowali takie ludzkie (usunięte przez administratora)

Hugo
@likwidator

Orfeusz to po co tam przychodzisz i dorabiasz. Każdy dupcy że się zwolni a dalej siedzicie i zerujecie darmozjady. Pożytku z was nie ma. Co do grubasa to było oczywiste że odejdzie. Może ktoś nowy da ludzia premie na święta jakaś a nie marne 200 brutto bo to żenada jak UJ jest. Znajomym jak się opowiada to wstyd taki że pytają w jakim gównie pracujemy. Wal się ci..to

Bb
@Hugo

Lipiec to największy kapuś i pijak na zakladzie... Nie pozdrawiam tej (usunięte przez administratora)

Hugo
@Orfeusz

A co masz kontakt z właścicielem że wiesz o pismach? Pewno sam je piszesz kretynie lub kretynko. Najwięcej pewno ty podpier..asz kolegów i koleżanki i pełno tu twoich wpisów daremny człowieku.

Jrek
@Hugo

Kamilek pisze się „pewnie” a nie „pewno” ;d

Optymista

Dobra, a gdzie te taczki podstawić i w jakim kolorze? A może dwuosobowe?

meme

Takiego syfu jak jest teraz to nikt nie pamięta... produkcja do (usunięte przez administratora) wypłaty jak 10 lat temu i straszeniem że zwolni kogoś. Wszyscy się sami zwolnimy pseudo dyrektorko i prezesie niż wy nas zwolnicie (usunięte przez administratora) jedne. Nie polecam omijać szerokim łukiem tej bandy

Zbych
@meme

Święta prawda !!

kaśko
@meme

No cóż paanii produkcyjna dostała takie prawa że może (usunięte przez administratora)na wszystkie stronyny na wypłatach. na laminowni. Ciekawe że na innych wydziałach nie ma takich praw. O co chodzi?

@kaśko

Bo na laminowni pracuja najwieksze kapusie firmy.

farmer
@Adam

Ty już jesteś specjalistą od tego kto donosi, bzdziuchu tłusty z magazynu.

Eibach

Jakiej premii ??? Widzę, ze nawet nie wiesz jakim systemem jesteś rozliczany !!! Nie dziwie się ze ta laminownia pada jak pracują tam ludzie bez możliwości myślenia. Chodzi mi tylko o tego poetę co napisać o premii której nie ma. Płaca Ci za brak apsencji i tego Ci odio.. nikt nie może zabrać jak nie chorujesz !!!! Patologia

Sznurek

GŁĘBOKA KOMUNA NIE POLECAM TAKI MIEJSCOWY PRZYTUŁEK DLA PLATFORMIARZY, FORSY NIE MA DLA PRACOWNIKÓW ALE NA ZABAWKI DLA KADRY JEST I TO NIE MAŁO. PRACUJE JUZ TUTAJ TROCHĘ CZASU I PŁAKAĆ MI SIĘ CHCE. ZMARNOWANE KILKA LAT ŻYCIA.

Janusz

Witam.Jakie są godziny pracy jaki kontrolej jakości i zarobki? Ostatnio było ogłoszenie,ze szukają kontrolera jakosci

Wspomożenie wiernych

A w Biblii był Adaś i Ewka a teraz jest Adaś i ...... ale się porobiło.

zator
@Janusz

Nawet się nie zastanawiaj. Robota w kontroli jakości i technologii to najlepsza fucha w tym zakładzie. Wystarczy przychodzić do roboty i to wszystko. A kasa na konto wpada całkiem dobra.

@Wspomożenie wiernych

A jest i jeszcze ciocia do kompletu która zdaje relacje z tkalni

Zal

Same kapusie!!!

@zator

Na jakie wynagrodzenie netto moge liczyc?

Bolo
@Janusz

W zakladzie jest gleboka komuna. Wyglada tam jak z epoki kamienia lupanego.

Arek

Wypowiadanie sie na temat czyjegoś wyglądu na tej stronie jest chyba troszkę nie na miejscu bo chyba jest to strona na temat opini o pract a nie o tym jak kto wygląda , nie broniąc nikogo uważam że to prymitywne pisać tegi typu komentarze.

Beata

Kiedyś sobie obiecałam że nigdy nigdy niczego tutaj nie napiszę ale jak widać inaczej się nie da! Po pierwsze nie pozwolę żeby osoba Twojego pokroju obrażała mnie na tym forum ponieważ ja nikogo tutaj nigdy nie obraziłam i nie obrażam! Nie jestem właścicielką wpisu asla i nigdy nic tu nie pisałam droga Katarzyno! Mogłaś napisać moje imię ponieważ nie mam sobie nic do zarzucenia i wcale nie jest mi przykro że osoba Twojego pokroju tak mnie obraża bo to świadczy tylko o Tobie droga Kasiu lub jak kolwiek masz na imię. Twój tekst raczej mnie rozśmieszył bo pokazuje jak bardzo jesteś płytką osobą skoro wtrącasz w to wszystko mój wygląd. Wiesz za bardzo jestem szczęśliwa i za dużo mam wspaniałych ludzi wokół siebie żeby przejmować się kimś takim jak ty i tym co piszesz o mnie. Widocznie masz problem z samą sobą. Polecam psychiatrę! A jak Ci się nie podobam to nie patrz na mnie. Proste!Nigdy nikogo nie wyraziłam w tej firmie bo każdego szanuję. Zastanawiam się z kąd tyle jadu w tobie do mnie!? Nie znasz mnie to się nie wypowiadaj i nie rzucaj oszczerstwami ! Zastanawiam się czy miałabyś odwagę powiedzieć mi lub mojemu mężowi prosto w twarz to co napisałaś???? ZAPRASZAM DO KONFRONTACJII Z NAMI! MASZ ODWAGĘ?!!Chciałam wszystkim oznajmić że nie mam nic do p.Adama jako geja Sama mam znajomych innej orientacji i jestem tolerancyjna wobec takich osób! Nie życzę sobie tego typu oszczerstw pod moim imieniem. Oczywiście nie pozdrawiam chorej psychicznie Katarzyny..... A bezczelna to Ty jesteś! Moje imię BEATA

@Beata

Trudne sprawy !!!!

Pan Darek N.
@Robolek

ale siare robita ludziska!

elf

Droga Kasiu / jak się anonsujesz/, SIOSTRO MIŁOSIERDZIA (wiadomo czyja( nie udawaj że tutaj nie piszesz. Można przypisać ci niektóre wpisy, nie podam twoich podpisów żeby nie robić ci przykrości. Jestem dobrze wychowaną osobą w przeciwieństwie do ciebie. Myślisz że możesz bezkarnie obrażać ludzi? Tutaj tak . Za plecami, za oczami... Siedź sobie tam gdzie siedzisz, nastawiaj swoje radary, notuj kto z kim, gdzie i kiedy, żebyś miała o czym rozmawiać przez wekend bo to jest twoje życie| /ploty/ Wyrazy współczucia.

Jaś
@elf

Zenada.

feliks
@Beata

Brawo, głowa do góry.

snop

Całkiem fajnie się tam macie. Opisywać się opisujecie jak urodziny albo imieniny to nawet wypijecie( wódka w sokach kartonowych i potem od każdego wyczuć idzie) Zwłaszcza od pseudo nastawiaczy i transportu. Jeszcze opiszcie że się bzykacie i kabaret murowany

Eeee
@snop

Jestes zalosny

obrońca
@snop

O jakim bzykaniu ty mówisz, tego molestownika już dawno nie ma, a te jego nibyofiary to tylko ofiary losu które lubią obrzucić błotem wszystkich dookoła.

plikkkkkkkk
@Robolek

ho ho ho to dopiero ciocia wszyscy ją lubią.... ale jak śpi.

@obrońca

Szczególnie ta ofiarą która pracuje na tkalni i umila życie koleżankom .

Psikus

Prawdziwy śmiech na sali z tym nowym technologiom

Zbyszek
@Psikus

Sa jakies smieszne akcje? Podziel sie informacja ????

Bcz
@Psikus

Nie lepiej jest z tym mistrzem z tw co podobno chodzi i swoich ludzi kapuje. Z tego co ludzie mówią nawet naganny im wypisuje. Szaleństwo co się tam robi żeby swój swojego kapował

Komuna

Bylem tam dzisiaj wezwali nas do naprawy. Jesteśmy firmą z zewnątrz. To co ujrzałem naprawdę osłupia w przerażenie w jakich warunkach ludzie tam pracuja. Zakład jak go stworzyli w 70-80 latach tak został do dnia dzisiejszego. Jak ściany pomalowali tak 30-40 lat są. Dramat i jeszcze raz dramat

cezary

Witam. nie polecam tego zakładu,byłem jakis czas temu na rozmowie umówiony na konkretną godzinę, gdy przyszedłem okazało się że ludzi jest dużo wiēcej.... pani Dyrektor sie spóźniła i to ponad 20 min plus kolejka... w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej wykonywała prywatne rozmowy telefoniczne i zamawiala kawe u sekretarki....

Jaś
@cezary

I jak bierzesz prace ? Przyjeli Cie? Pozdro 600 piona.

cezary
@Jaś

nie , szefostwo nawet nie pofatygowalo sie by poinformować o wyniku rekrutacji co w dzisiejszych czasach jest standartem.. no ale mniejsza, patrzac na opinie oraz swoje male doswiadczenie z rym zakładem to myśle że sie dobrze stało, dodatkowo przypomniała mi siē sytuacja jaka miała miejsce gdy czekqłem w owej kolejce.. , jeden z pracownikow ktory jest jednoczesnie radnym od kilku kadencji w bb chodził w kółko po korytarzu i w pomueszczeniu w ktorym akurat siedzialem i rozmawiajac przez telefon pokazywał swoj poziom kultury słownej,

@cezary

Chłopie to nie zwykły pracownik tylko nowy prezes ????

Felicjan
@cezary

Spotkał cię duży zaszczyt bo ta pani to potencjalny prezes tego zakładu. Trzęsie wszystkim, rządzi produkcją,oblicza wypłaty,decyduje o ludziach,decyduje o surowcu,o zakupach części zamiennych,jest prawie prezesem,dyrektorem produkcji,majstrem no i takim poluzjantem nibyprezesa.

Janusz

Ponawiam pytanie: Na jakie wynagrodzenie można liczyć jako kontroler jakosci? Czy to praca od 6-14?

Leszek
@Janusz

Przyjedz do zakladu to sie dowiesz.

@Leszek

3-4 tysiące wszystko zależy do miesiąca

czesiu
@9

na reke?

Zostaw merytoryczną opinię o Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów?

Zobacz opinie na temat firmy Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów
1.1/5 Na podstawie 376 ocen.
  • Piastowska 43
    43-300 Bielsko-Biała

Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów