Opinie o Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby tekstylne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów w Bielsko-Biała

Ukraina

Ja (usunięte przez administratora) tyle i tak mało zarobić na święta to wstyd. Ciekawe czy prezes zaprosi całe rodziny na wigilię bo nie których nie będzie stać zrobić swieta...Żenada jak (usunięte przez administratora) w tym zakladzie

Góra
@Ukraina

No to zmień robote, proste! Narzekacie jak stare baby ale tak kurczowo sie trzymacie tej firmy jakby was mieli rozstrzelać po zwolnieniu się. No ale nauczyleś się jednej rzeczy i tylko to potrafisz robić a w innej firmie nauka na nowo, a to coś czego nie potrafisz. Więc nie pitol jak ci źle.

Witam znowu po kilku tygodniach pracy nie zmieniam zdania o kompetencjach Pani Dyrektor , miałem znowu okazję porozmawiać i wszystko było wporzadku więc nie rozumiem nadal tych złych opinii.Dodam jeszcze że Pan Majster również służy rada i pomocą podobnie jak Pani dyrektor.

Malinka

Zamilcz !

Lena
@Nowy

Kolego, jesteś nowy, paletasz sie miedzy krosnami na tkalni, nic nie potrafisz jak narazie wiec sie nie wypowiadaj. Albo idz do majstra i pani dyrektor i im to powiedz a nie kompromituj sie tu na forum. Wszyscy wiedzą kim jestes i mozesz byc pewny ze teraz nie dadzą ci żyć. Zly sposób wyrazania swojego zdania wybrałeś. Trzeba bylo z transparentem przyjsc i lazic po tkalni, na jedno by wyszlo.

filemon
@Nowy

Słuchaj no ty wiejski filozofie, przestań podpuszczać na tym forum ludzi aby wypowiadali się na temat tej Pani. Średnio inteligentny człowiek wie że nie jesteś żadnym

Nowy...

Witam , chciałbym zapytać czy to co jest napisane o Pani Dyrektor że taka zła jak to jest naprawdę . Ja miałem z Nią przyjemność rozmawiać i uważam że jest bardzo miła i kompetentna. Wszystko mi wytłumaczyła, kulturalnie rozmawiała .Widać że zna się na tym co robi. Pozdrawiam Wszystkich bo dopiero się poznajemy .

Nowy...

Ja miałem pierwszy kontakt z Panią Dyrektor i tak Ją odebrałem , Wy znacie się dłużej . Nie miałem jakiś nie przyjemnych sytuacji to co mam pisać że jest inaczej. Pozdrawiam.

Malinka
@Nowy...

To przyjdz do pracy i popracuj troche a potem pisz jak to jest. Narazie jestes po rozmowie wiec nie wiesz nic. Trudno zebys juz dostal zrypke jak jeszcze nic nie zdazyles zrobic. A skoro 99% ludzi pisze ze jest tak a nie inaczej to cos w tym jest. Zapraszamy popracowac kilka miesiecy i sam stad bedziesz zwiewac. Nie pozdrawiam

Alek

Nie ma prezesa to na zakładzie można pić

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Z dystansem

Myślę że w każdym zakładzie są takie osoby które próbują pomagać przełożonym żeby uzyskać ich aprobatę , chociaż nigdy tego nie rozumiałem że tak można robić. Myślę że robią to osoby które są słabe , i nie mają swojej siły przebicia lub wiedzy . Ale jeśli przełożeni są na tyle inteligentni , a wierze że są to sami potrafią ocenić prace każdego z Nas . A czy im ktoś będzie donosił czy nie to nie ma znaczenia a nawet powiem więcej , takie osoby jeszcze bardziej tracą w oczach przełożonych. Mam nadzieje że tak jest jeśli chodzi o Majstrów czy Koordynatorów . Wiem też że są takie osoby które donoszą i dla Nich jest to normalne bo są tak nauczeni i wychowani , ale na to my nie mamy teoretycznie wpływu chyba że inni będą im dawać do zrozumienia że są frajerami .

Mz
@Z dystansem

Ty to powinnaś książki pisać a nie na tkalni robić i na forum pisać

Asdf
@Mz

Haha, dokladnie! Takiego filozofa to tu jeszcze nie było. Tylko nie rozumiem tego, ze tak tu poucza innych, taka ciocia dobra rada, robi tu za psychologa i juz nie wiem za kogo jeszcze, ale opisuje wszystko jacy to nie jestesmy, ze siedzimy na forum, a najwiecej wpisow jest wlasnie od niego, kazdy jeden wpis musi skomentowac. T(usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora) To jest forum do opisywania sytuacji w zakladzie a tu sie komentator kazdego wpisu znalazl. Z powolaniem sie pominales panie Z DYSTANSEM. Trzeba było na psychologie isc! Hahaha...

Z dystansem.
@Asdf

Trafione interesuje sie psychologia, ale to oczym tubpisalem wynika z doswiadczenia a nie z psychologii. Jeśli moje wypowiedzi Wam przeszkadzaja i moja opinia ok to moja ostatnia odpowiedz. Nie bede juz was męczył. POZDRAWIAM...

Riki
@Z dystansem.

Trudneeee sprawyyy

Irek z laminowni to (usunięte przez administratora) że gościa (usunięte przez administratora) z soboty bo powiedzial mu że dłużej pracuje i to on ma pa prawa iść Źenda jak (usunięte przez administratora)

Irek

(usunięte przez administratora) Gonisz ciagle na skargi do pani kordynator. Nie pozdrawiam

uk

Jak wypłaty? Jak tak dalej pójdzie to ukraincy więcej od nas zarobią niż my... Dramat i tyle w temacie wszystko przez nie udolność WŁADZY!!!!

Katarzyna
@uk

Rozumiem, że nie jesteś zadowolony z wypłaty w Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów? Przykro mi. Napisz proszę , o Twoich obowiązkach w pracy. Z chęcią dowiedziałabym się też, po ile godzin pracujecie i w jakim systemie.

11.09.2018
@uk

Pytanie kto jest bardziej nie udolny. Władza która zarabia krocie ? Czy pracownik który siedzi i płacze ze mało zarabia ? Wylewanie swoich żali nie sprawi, ze nagle będziesz więcej zarabiał. Dlaczego się nie zwolnisz i nie poszukasz lepszej pracy ? Są dwie opcje: 1 jesteś zbyt głupi i możesz wykonywać tylko proste czynności narzucone przez innych. 2 z jakiegoś powodu strach przed czymś nowym, paraliżuje Cię i zostaniesz tu aż do rozpadu zakładu. (usunięte przez administratora)

@11.09.2018

I tu znowu pokazujemy naszą słabość, do narzekania jesteśmy pierwsi ,ale żeby coś zmienić w swoim życiu to nie ma chętnych. Przychodząc do pracy tutaj mamy okres próbny i wiemy jak nasza praca wygląda i jak ona będzie opłacana i co ma zakład do zaoferowania. Wiadomo że nie ma szaleństwa jeśli chodzi o wypłaty ale to nie tylko tutaj ,ale nie możemy też powiedzieć że zarabia się tu mało patrząc na inne zakłady. Wiem że porównujemy z tymi zakładami gdzie jest większy zarobek , ale popatrzmy tez na te gdzie zarabiają mniej niż w Bezalinie. I pracują tutaj , do tego narzekając na wypłaty zaprzeczamy sobie samym. I tu @UK dobrze napisał dlaczego nie zmieniamy pracy na inna , wtedy by zakład widział że jednak trzeba by było podnieść pensje bo by brakowało pracowników. I jeszcze jedna rzecz którą tu widzę na forum że na temat małych wypłat mało osób się wypowiada , co też pokazuje że nie jest chyba tak bardzo źle. Myślę że każdy musi sam ocenić jaka jest tu praca , jak się zatrudni na okres próbny i czy mu odpowiada. A tu z forum wynika , jak tu jest strasznie i najczęściej piszą to te same osoby które cały czas pracują tutaj.

Ślusarz
@11.09.2018

W ramach tych prostych czynności dokręć sobie śrubkę ponieważ Twoja śrubka od EGO mocno popuściła. P.S. Ortografia na poziomie szkoły podstawowej obowiązuje.

@Ślusarz

Oooo czyli jednak odezwał się odsetek sterowany sznurkami przełożonych, wiedziałem że kogoś zaboli prawda swej własnej nieudolności. Ale cieszę się, ze potrafisz chociaż obsługiwać komputer w stopniu podstawowym. Duży plus. Może ta umiejetność pozwoli Ci za 8 lat pracy w Bezalinie na zmianę stanowiska z operatora maszyny na pomocnika 3 referenta ;d (hahaha) Pozdrawiam Cię Serdecznie biedny, szkalowany pracowniku, narzekający na swoje zarobki i życie ;)

ślusarz
@@uk

No ty na swoje zarobki nie musisz narzekać bo dostałeś < ekstrapensję< za >nicnierobienie

ślusarz
@@uk

No ty na swoje zarobki nie musisz narzekać bo dostałeś

Na szczęście były pracownik

Na siatce dalej pracuje dwóch kolegów prezesa? Wierne grono donosicieli.

Bolek
@Na szczęście były pracownik

Jeden już złapany wczoraj pan prezes dostał cynka i ktoś premie odbierze

@Na szczęście były pracownik

Panie Kamilu zwolniłeś się to zamilcz.

Na szczęście były pracownik
@Z dystansem

Mylisz mnie z kimś innym ja na siatce nie pracowałem.

motor
@Bolek

No jak to kto, Rumiany z węży.

Urszula
@motor

Pisanie o konkretnych osobach z pracy na forum jest trochę nie fair. Może napisz coś o pracy w Bezalin, jak Ci się podoba. Pracownicy dogadują się między sobą?

Grzesiek

To jest wstyd zeby żonie grubasek z magazynu załatwiał żonie robotę na laminowni,siedzi non stop u pseudo majstrów i załatwia jej same dobre fuchy...ŹENADA

parówka
@Grzesiek

No a co ty myślisz przecież musi baba zarobić. Załatwił jej robotę w akordzie i to na stole bo na opisie trzeba rypać. A na stole za nią porypią.Przecież nie będzie robić na dniówkę na tkalni. Wszyscy z wydziału mogą stracić tylko nie ona.

Z dystansem

Prezesie i jak? Znowu dajesz (usunięte przez administratora) w zakładzie jak i w polityce. Daj spokój wstydu oszczędź

@Z dystansem

jak on nic nie rozumie co się do niego mówi

XXX

Na. Siatkach nie szkolą nowych .Same buraki jeden z drugim trzeba ciągnąc za język a i tak Irak za mało .Szczególnie taki Z BRÓTKĄ skończony (usunięte przez administratora) i dziwić się że ludzie odchodzą.

Co wchodzi w socjal Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów?

Z dystansem

Wczasy pod gruszą, wyprawka do szkoły i na święta też coś się dostaje.

Coś znaczy niecałe 150 zł ???? śmiech na sali

Władziu

Najbardziej odpowiedzialni za ten (usunięte przez administratora) jest prezes który nic nie rozumie i nie chce słuchać ludzi i pani dyrektor która nic nie wie a twierdzi że wie najlepiej nikogo nie słuchając. Większość zakładu stoi przez nieudolną organizacje pracy. Czarne chmury nad Bezalinem stoją

Urszula
@Władziu

Czy oprócz organizacji pracy w firmie, coś jeszcze wpływa na taką opinię na temat Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów? Chciałabym się po prostu dowiedzieć, jaka panuje atmosfera w niej pomiędzy współpracownikami oraz kadrą zarządzającą. Osoby zainteresowane pracą w zakładzie, będą wdzięczni za tego typu informacje.

@Urszula

Wydaje mi się z tego co większość mówi to ciężko się współpracuje z Panią dyrektor , a jest to za sprawą ' to jest tylko moja ocena na podstawie tego co pracownicy mówią ' że Pani dyrektor nie słucha tego co ludzie mówią i z góry zakłada że mówią źle , nie mają wiedzy, że tylko wiedzę ma Ona sama i że chcą ją (usunięte przez administratora). Takie podejście do pracownika już uniemożliwia Jej współprace z pracownikami a co za tym idzie wszyscy mają taką opnie o Pani Dyrektor a nie inną . Pracownicy jeszcze nie zapytają a już mówią że i tak Pani Dyrektor się nie zgodzi i nie ma nawet co pytać o daną rzecz. Myślę że coś w tym jest bo wszyscy jednogłośnie mają taką opinie. W takiej sytuacji na pewno nie ma za bardzo możliwości zbudowania relacji miedzy pracownikami a administracją gdzie moim zdaniem to Pani Dyrektor powinna być tym przykładem współpracy ale widocznie coś Ją blokuje. Tak jakby Chciała pokazać ' to Ja tu wydaje polecenia ' . Oczywiście że tak jest że to Pani Dyrektor wydaje polecenia , ale takie podejście nie ma nic wspólnego ze współpracą i zarządzaniem zespołem który i tak nic nie może bo ostateczną decyzje podejmuje Pani Dyrektor . Jeśli chodzi o atmosferę miedzy pracownikami , już tu kiedyś pisałem że nie jest tak źle chociaż są tez cięższe charaktery ale to chyba ze względu na wiek i lata jakie już tu pracują . I ciężko im się przestawić na nowe zadania i wymagania od przełożonych.

xxx

jakie zarobki?

Polak
@xxx

Zarobki? Teraz najlepsze na laminowni. Chłopy się chwalą że jak robisz wszystkie soboty niedziele i święta typu Boże ciało. Ponad 200 godzin za 4 tysiące z groszem wstyd i dramat.

@Polak

Myślę że nie jest sztuka zrobic 200 godzin ,soboty , niedziele i zarobic 4 tyś. Tylko zarobic tyle w dni robocze a reszte czasu miec dla siebie i rodziny.

filemon
@Z dystansem

Takiś mądry? To co tu jeszcze robisz. Idź tam gdzie tyle zarabiają żałosny mędrku, tylko nie pukaj z powrotem do drzwi Bezalinu.

@filemon

Nie widziałem tej odpowiedzi wcześniej dlatego się odniosę teraz do tego. Nie rozumie twojej złości napisałem tylko że za pracę 200 godzin powinno się zarobic więcej niż 4000pln więc czym sobie zasłużyłem na to że obrażasz mnie jak to mnie nazwałem żałosnym medrkiem. Czytaj że zrozumieniem A nie od razu atakujesz. Ja nie zarabiam 4000pln Ale mam za to czas dla rodziny , wiec na ta chwilę nie mam potrzeby zmiany pracy. Jeśli o mnie chodzi możesz robić 300 godzin masz do tego pełne prawo jeśli jesteś zadowolony z wyplaty przy takiej ilości godzin to mi nic do tego.

Kaznodzieja
@Z dystansem

Ten gościu jak 50% kadry jest zbyt głupi żeby Cię zrozumieć, nie wytłumaczysz prostocie rzeczy trudnych.

Z dystansem

A co powiecie o nowej Pani koordynator , jakie są Wasze zdania, tylko tak na spokojnie co sądzicie.

@Z dystansem

A co to za pytania?! Ty sie chwyc swojej roboty! A takimi pytaniami to sie ujawniasz kim jestes.. Nudzi ci sie to miotla i zamiataj w biurowcu

@Jozin z bazin

A któż tak boi się tej opinii,czy ktoś ma niską samoocenę,czy dużo kompleksów.To jest normalne pytanie i nie widzę nic w tym dziwnego. Jeśli jest się dobry to czego się obawiać, chyba że nie wierzy swoje doświadczenie i umiejętności.

@Z dystansem

Ja na ta chwilę uważam że jest ok Pani koordynator ,tak samo jak majster.Wiadomo że nigdy nie będzie idealnie Ale myślę że nie mamy na co narzekać.

Katarzyna
@Z dystansem

Myślę, że masz rację. A jak oceniłbyś pracę w Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów? Jeśli możesz, napisz jakie Twoim zdaniem ma zalety, a co byś w niej zmienił.

@Z dystansem

To idz im to powiedz. Jak im wleziesz tak gleboko w du... to moze jeszcze dostniesz dodatkowa premie od prezesa. I nie mysl tyle tylko wez sie do roboty. Bo myslicieli takich jak ty w tym zakladzie jest az za duzo tylko do roboty ludzi brak

@Jozin z bazin

Jozin nie rozumie czym się tak irytujesz.Po pierwsze mówię swoje zdanie i nikomu nie muszę wchodzić w du..e. Ja zajmuje się swoją robotą A potem chce jak najszybciej być z rodziną. Może masz jakieś źle doświadczenia, ale myślę że pierwsze popatrzmy na siebie A potem oceniajmy innych. Tak że nie rozumiem Twojej wypowiedzi w stosunku do mojej osoby.

@Katarzyna

Jesli chodzi o taki ogólny stan zakladu to mam wrażenia , ze zatrzymal sie w czasach PRL-u. W tych czasach ze podczas opadu deszczu zalewa korytarze i halę to nie przystoi zakladowi z tak wieloletnim starzem . Posadzki tez maja wiele do zyczenia a wydaje mi sie ze stac by bylo na odswierzenie Bezalin.Mysle że pracowalo by się o wiele przyjemniej, brakuje odpowiednich wyciągów powietrza żeby zmniejszyć szkodliwe warunki pracy, powinien być już po tylu latach wyższy standard. Zalety no cóż , myślę że w cale tacy źli ludzie tu nie pracują mowie tu o produkcji mimo że czytałem tu wpisy że zostało DNO itd. Większość wydaje mi sie ma dobry kontakt ze soba wiadomo że są osoby które tu naprawdę pracują wiele lat i osoby które już z charakteru są ciężkie i czasem szukaja nie potrzebnych problemow ale to chyba jest tak wszedzie. Każde stanowisko ma inne obowiązki są cięższe i lżejsze Ale myślę że każde jest odpowiedzialne.

rybka
@Jozin z bazin

Pytanie jak każde inne. Z przykrością stwierdzamy że tobie nie można powierzyć nawet miotły do sprzątania biurowca ponieważ sprzątanie w biurowcu to bardzo odpowiedzialna praca gdyż biurowiec odwiedzają petenci, kontrachenci tudzież zagraniczni goście a nawet Prezydent BB. Zapanowałby chaos taki jak na produkcji

@rybka

No cóż, Twoja wypowiedź jakże z wyższej półki a w niej błędy ortograficzne pokazujące twój poziom inteligencji i nieduczenia. Wróć się do szkoły, naucz sie pisać poprawnie, a potem się wypowiadaj.

Ziomuś
@rybka

Chaos na produkcji jest wlasnie dzieki takim ludziom jak ty. Kilka lat temu wszystko dzialalo i dobrze prosperowalo. A chaos w biurowcu byl, jest i bedzie zawsze. Mimo to ze sprzataczki po was zamiataja i myja podlogi.

@Jozin z bazin

Myślisz że błędy mają tak wielkie znaczenie , ważne że rozumiemy wypowiedź. P.S U Ciebie też jest błąd A krytykijesz innych, chyba też czeka powrót do szkoły.

@Ziomuś

I właśnie taką spychologia, obarczanie winą jeden drugiego powoduje chaos. Lepiej rozmawiać współpracować A nie krytykować. To nie rozwiąże chaosu.Ale my nie potrafimy rozmawiać, ale za to narzekać w tym jesteśmy najlepsi.

Zośka

A czy pan z transportu na TW z bardzo piwnym przezwiskiem sie kiedys umyje i zmieni ubrania? Czy uzywa perfum cocoszambonella? Bo jak tak to czas je zmienic bo jeszcze nie wejdzie na wydzial a juz czuc ze nadchodzi.

Klon

Sama się umyj.

@Zośka

Niestety ale to prawda jeśli chodzi o tego Pana.Szok

Lolo
@Zośka

Tylko żeby j szczę.przestal spożywać alkohol w pracy bo jak coś komuś się stanie to nie ma nikogo. Zresztą tam to cała 3 podobno pije na 2 zmianie i na nocce

Robolek
@Lolo

Przychodzą na rauszu a jak przyjdzie ochota to sobie jeszcze dopija i nikt nie zwraca uwagi a jak się władza czepia to ludzi którzy sumiennie pracują

Robolek

Wreszcie ktoś odważny poruszył ten temat młody człowiek a taki szambonurek w takie upały i żeby się nie umyć wstyd

Prawda jest taka że,, stara,, kadra(chodzi o pracowników) to byli fantastycznie ludzie wiele mnie nauczyli to co teraz tam zostało DNO

Z dystansem

Wiadomo że firma chce mieć jak najmniejsze opłaty za ludzi A ludzie chcą mieć jak najwięcej zapłacone za swoją pracę.Nie zgadzam się że zostało samo DNO i nie powinniśmy tu obrażać tych co tu pracują , każdy ma różne doświadczenia i każdy z nas ma inny charakter Ale nie wrzucamy wszystkich do jednego wora.

Wojtek

Może nie jest idealnie ale nie zawsze firma może podnieść wynagrodzenie bo finanse nie pozwalają.

Jazzmen

Głupota ludzi jest przerażająca. Robicie tyle godzin za taką marna stawkę i tak jeszcze dostajecie upomnienia od tępych i nie do uczonych przełożonych którzy na niczym się nie znają oprocz lizania tyłków i nic więcej. Dramat dno i metr gówna

Z dystansem.
@Jazzmen

Teraz macie Panią koordynator , wiec pewnie będą zmiany zeby mogla sie wykazać.

Głupi
@Jazzmen

Jak głupim trzeba być żeby zarzucić komuś niedouczenie i zrobić błąd ortograficzny. Twój komentarz zarówno co do treści jak i formy tudzież poprawności gramatycznej, świadczy o tym że jesteś opóźnionym umysłowo analfabetą. Wyrazy współczucia dla twych bliskich.

Zostaw merytoryczną opinię o Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów?

Zobacz opinie na temat firmy Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów
1.1/5 Na podstawie 376 ocen.
  • Piastowska 43
    43-300 Bielsko-Biała

Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów