Opinie o ATUT Lider Kształcenia w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ATUT Lider Kształcenia. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w ATUT Lider Kształcenia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ATUT Lider Kształcenia w Warszawa

Gregor

Słyszałem, dobrze o firmie, szkoda, że nikt nie pisze!!

kola
@Gregor

Bo nie jest dobrze

trybson
@kola

nie? to jak jest? wciąż nikt nie pisze!

kola

szkoła jak i firma krzak. Teraz mają już miesiąc nieczynny sekretariat. Z tego, co mówią nauczyciele, sprzęt komputerowy jest również wyniesiony z sekretariatu. Tą szkołę już zamykają. Moje sugestie dla ATUT Lider Kształcenia: nie zwodzić ludzi, pracowników, nauczycieli. Tylko jak mają zamknąć oddział to niech to zrobią, a nie przetrzymują w niepewności Lubię atmosferę w ATUT Lider Kształcenia za: na chwilę obecną juz długi nic

@kola

Czy to potwierdzone informacje? Możesz podać nam źródło tych doniesień? Pamiętaj, że sformułowanie "firma krzak" sugeruje, że dane przedsiębiorstwo działa na granicy prawa. Czy aby na pewno chciałaś użyć tego określenia w kontekście Lidera Kształcenia ATUT?

Honorata

ATUT Lider Kształcenia jest ogólnopolską siecią szkół i placówek oświatowych, która kształci w systemie zaocznym i stacjonarnym. Zapewne na forum są uczniowie i słuchacze tej placówki, jednak bardzo chcielibyśmy poznać opinie na temat zatrudnienia w tym miejscu. Czy jest tutaj osoba, która pracuje bądź pracowała w Atucie?

Honorata

Czy ktoś z Was posiada może informacje na temat bieżącej sytuacji i atmosfery w tej firmie? Może są tu osoby, które podzielą się swoimi odczuciami odnośnie ATUT Lider Kształcenia, co pomoże zainteresowanym w podjęciu pracy w tej firmie.

Kierownik Biura

Awansowałam po kilku miesiącach pracy na kierownika biura. Jestem zadowolona, choć liczę jeszcze na symboliczną podwyżkę.. . Zatrudniono nowe osoby w moim oddziale i jest dobra atmosfera, nawet dobrze się pracuje mimo stresu i wielu obowiązków. Teraz czekamy jeszcze na obiecane premie :)

zainteresowana
@Kierownik Biura

A który to oddział jeśli można wiedzieć

Kamila

Obiecanki cacanki.

Południe Polski
@Kamila

Pracownicy, którzy realizują wyznaczone cele otrzymują premię. Jeśli oddział nie realizuje zadań, dostaje kolejną szansę i nowe cele na nowy nabór. Nie znam firmy, która nagradzałaby pracowników przed wykonaniem zadania.

potencjalny zainteresowany
@Kierownik Biura

rozumiem że Pani @Kamila to przełożony Pani Kierownik Biura. Drogie Panie, jest zasadnicza różnica między premia a podwyżką. Premię można dostać za np. realizację planów np. za pracę akordową, za wykonanie czego ponad oczekiwania standardowe pracodawcy. Podwyżkę natomiast dostaje się np. za awans na wyższe stanowisko, zmianę obowiązków w pracy np. przeszeregowanie z pracownika biura na kierownika biura. Ale ATUT lub "przełożona" nie widzi różnic, być może premia "przełożonej" zależy od niewidzenia takich różnic.

Honorata

Dawno nie pojawiły się nowe opinie na temat pracy w ATUT Lider Kształcenia. Wcześniej głównie pozytywnie wypowiadaliście się na temat tego pracodawcy. Jak aktualnie wygląda sytuacja w tej firmie? Czy są jakieś nowe przyjęcia? Na stronie internetowej nie znalazłam żadnych aktualnych informacji na ten temat.

Olga

Mam nadzieję, że ta długa przerwa w pisaniu na wątku jest spowodowana dobra pracą?

zatrudniona

Obiecane premie zostały wypłacone na czas... ponoć to fenomen, bo wcześniej były opóźnienia. Teraz czekamy na podwyżki i wsparcie działu marketingu w realizacji kolejnych celów, nie ma co czarować, że bez odpowiedniej promocji może być problem z promocją szkoły mimo tak szerokiej oferty. Nauka jest za darmo na większości kierunków ale konkurencja nie śpi i wciąż otwierają się nowe szkoły..

nowypracownik

Dostałam umowę o pracę po miesiącu próbnym, fajne stanowisko, dużo miejsca w biurze w centrum miasta i od razu komplet dokumentów pracowniczych z badaniami lekarskimi itd - wszystko tak ja powinno być, także póki co złego słowa nie mogę powiedzieć :) Może szkolenie wprowadzające powinno być trochę dłuższe, ale w sumie jak czegoś nie wiem, to zawsze mogę zadzwonić do kogoś z innego oddziału i się dopytać...

abcdefg
@nowypracownik

A co z zarobkami i rodzajem umowy przy zatrudnieniu?

student

Ja chodzę do nich do liceum i jest ok. Był już jeden zjazd, co prawda późno się dowiedziałem o zajęciach, bo dwa dni przed zjazdem ale zajęcia mam w centrum, to nie narzekam. Koleżanka co nie mogła być w sobotę, to przyszła tylko w niedzielę, nikt nie jej nie robił kłopotu..

TOM

ATUT to nazwa sieci szkół a zarządca to PRABAL WA - i tej firmy szukaj w KRS - jest sprawdziłem :)

Ula

Szkoła Atut jest szkoła dla osób dorosłych. Każdy, kto tylko potrzebuje się kształcić za darmo czy pobiera jakieś renty itp może zapisać się do Atut Lider Kształcenia. ja zapisałam się tydzień temu i dostałam bon na wybrany kurs gratis. Poza tym pracują tam bardzo miłe osoby. mam na myśli Lublin. Widzę, że spokojnie można się z wszystkimi dogadać.

zaskoczona

Szukałam Atuta w KRS i go nie znalazłam. Coś ktoś wie na ten temat?

K

Zmiana nazwy i koloru... Ale co z tego skoro skoro rzadza te same osoby co w Ap edukacji? (usunięte przez administratora)

ewa

Fajnie, ze firma stawia na kształcenie osób pracujacych badz chcacych pracowa jako liderzy i przede wszystkim duzy nacisk stawiaja na umiejetnosci interpersonalne ludzi bo w perswazji siła

Zostaw merytoryczną opinię o ATUT Lider Kształcenia - Warszawa

• Jak się pracuje w ATUT Lider Kształcenia?

Zobacz opinie na temat firmy ATUT Lider Kształcenia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ATUT Lider Kształcenia?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ATUT Lider Kształcenia?

Kandydaci do pracy w ATUT Lider Kształcenia napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ATUT Lider Kształcenia
2.6/5 Na podstawie 36 ocen.

ATUT Lider Kształcenia