ATUT Lider Kształcenia

Opinie o ATUT Lider Kształcenia

ewa 2016-10-17 20:26
Fajnie, ze firma stawia na kształcenie osób pracujacych badz chcacych pracowa jako liderzy i przede wszystkim duzy nacisk stawiaja na umiejetnosci interpersonalne ludzi bo w perswazji siła
K 2016-11-16 13:50
Zmiana nazwy i koloru... Ale co z tego skoro skoro rzadza te same osoby co w Ap edukacji? (usunięte przez administratora)
zaskoczona 2016-12-13 19:46
Szukałam Atuta w KRS i go nie znalazłam. Coś ktoś wie na ten temat?
Ula 2017-01-17 15:01
Szkoła Atut jest szkoła dla osób dorosłych. Każdy, kto tylko potrzebuje się kształcić za darmo czy pobiera jakieś renty itp może zapisać się do Atut Lider Kształcenia. ja zapisałam się tydzień temu i dostałam bon na wybrany kurs gratis. Poza tym pracują tam bardzo miłe osoby. mam na myśli Lublin. Widzę, że spokojnie można się z wszystkimi dogadać.
TOM 2017-01-23 12:34
ATUT to nazwa sieci szkół a zarządca to PRABAL WA - i tej firmy szukaj w KRS - jest sprawdziłem :)
student 2017-03-03 11:53
Ja chodzę do nich do liceum i jest ok. Był już jeden zjazd, co prawda późno się dowiedziałem o zajęciach, bo dwa dni przed zjazdem ale zajęcia mam w centrum, to nie narzekam. Koleżanka co nie mogła być w sobotę, to przyszła tylko w niedzielę, nikt nie jej nie robił kłopotu..
nowypracownik 2017-03-04 15:04
Dostałam umowę o pracę po miesiącu próbnym, fajne stanowisko, dużo miejsca w biurze w centrum miasta i od razu komplet dokumentów pracowniczych z badaniami lekarskimi itd - wszystko tak ja powinno być, także póki co złego słowa nie mogę powiedzieć :) Może szkolenie wprowadzające powinno być trochę dłuższe, ale w sumie jak czegoś nie wiem, to zawsze mogę zadzwonić do kogoś z innego oddziału i się dopytać...
Zostaw swoją opinię o ATUT Lider Kształcenia - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ATUT Lider Kształcenia