ATUT Lider Kształcenia

Opinie o ATUT Lider Kształcenia

ewa 2016-10-17 20:26
Fajnie, ze firma stawia na kształcenie osób pracujacych badz chcacych pracowa jako liderzy i przede wszystkim duzy nacisk stawiaja na umiejetnosci interpersonalne ludzi bo w perswazji siła
K 2016-11-16 13:50
Zmiana nazwy i koloru... Ale co z tego skoro skoro rzadza te same osoby co w Ap edukacji? (usunięte przez administratora)
zaskoczona 2016-12-13 19:46
Szukałam Atuta w KRS i go nie znalazłam. Coś ktoś wie na ten temat?
Ula 2017-01-17 15:01
Szkoła Atut jest szkoła dla osób dorosłych. Każdy, kto tylko potrzebuje się kształcić za darmo czy pobiera jakieś renty itp może zapisać się do Atut Lider Kształcenia. ja zapisałam się tydzień temu i dostałam bon na wybrany kurs gratis. Poza tym pracują tam bardzo miłe osoby. mam na myśli Lublin. Widzę, że spokojnie można się z wszystkimi dogadać.
TOM 2017-01-23 12:34
ATUT to nazwa sieci szkół a zarządca to PRABAL WA - i tej firmy szukaj w KRS - jest sprawdziłem :)
go go krysia 2017-02-28 19:04
To ci sami cudowni właściciele co ap edukacja . Witamy z powrotem . Już pędzę się zapisać. Będę pierwsza,a a wy ostatni. Kto ostatni ten gasi światło w tunelu. Go go krysia (mokra foczka)
go go krysia 2017-02-28 19:05
Zostaw swoją opinię o ATUT Lider Kształcenia - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ATUT Lider Kształcenia