ATUT Lider Kształcenia

Opinie o ATUT Lider Kształcenia

ewa 2016-10-17 20:26
Fajnie, ze firma stawia na kształcenie osób pracujacych badz chcacych pracowa jako liderzy i przede wszystkim duzy nacisk stawiaja na umiejetnosci interpersonalne ludzi bo w perswazji siła
K 2016-11-16 13:50
Zmiana nazwy i koloru... Ale co z tego skoro skoro rzadza te same osoby co w Ap edukacji? (usunięte przez administratora)
zaskoczona 2016-12-13 19:46
Szukałam Atuta w KRS i go nie znalazłam. Coś ktoś wie na ten temat?
Ula 2017-01-17 15:01
Szkoła Atut jest szkoła dla osób dorosłych. Każdy, kto tylko potrzebuje się kształcić za darmo czy pobiera jakieś renty itp może zapisać się do Atut Lider Kształcenia. ja zapisałam się tydzień temu i dostałam bon na wybrany kurs gratis. Poza tym pracują tam bardzo miłe osoby. mam na myśli Lublin. Widzę, że spokojnie można się z wszystkimi dogadać.
TOM 2017-01-23 12:34
ATUT to nazwa sieci szkół a zarządca to PRABAL WA - i tej firmy szukaj w KRS - jest sprawdziłem :)
student 2017-03-03 11:53
Ja chodzę do nich do liceum i jest ok. Był już jeden zjazd, co prawda późno się dowiedziałem o zajęciach, bo dwa dni przed zjazdem ale zajęcia mam w centrum, to nie narzekam. Koleżanka co nie mogła być w sobotę, to przyszła tylko w niedzielę, nikt nie jej nie robił kłopotu..
nowypracownik 2017-03-04 15:04
Dostałam umowę o pracę po miesiącu próbnym, fajne stanowisko, dużo miejsca w biurze w centrum miasta i od razu komplet dokumentów pracowniczych z badaniami lekarskimi itd - wszystko tak ja powinno być, także póki co złego słowa nie mogę powiedzieć :) Może szkolenie wprowadzające powinno być trochę dłuższe, ale w sumie jak czegoś nie wiem, to zawsze mogę zadzwonić do kogoś z innego oddziału i się dopytać...
Kierownik Biura 2017-05-02 13:12
Awansowałam po kilku miesiącach pracy na kierownika biura. Jestem zadowolona, choć liczę jeszcze na symboliczną podwyżkę.. . Zatrudniono nowe osoby w moim oddziale i jest dobra atmosfera, nawet dobrze się pracuje mimo stresu i wielu obowiązków. Teraz czekamy jeszcze na obiecane premie :)
zainteresowana 2017-05-09 14:53
A który to oddział jeśli można wiedzieć
Kamila 2017-05-17 20:58
Obiecanki cacanki.
zatrudniona 2017-05-21 20:21
Obiecane premie zostały wypłacone na czas... ponoć to fenomen, bo wcześniej były opóźnienia. Teraz czekamy na podwyżki i wsparcie działu marketingu w realizacji kolejnych celów, nie ma co czarować, że bez odpowiedniej promocji może być problem z promocją szkoły mimo tak szerokiej oferty. Nauka jest za darmo na większości kierunków ale konkurencja nie śpi i wciąż otwierają się nowe szkoły..
Południe Polski 2017-06-29 23:52
Pracownicy, którzy realizują wyznaczone cele otrzymują premię. Jeśli oddział nie realizuje zadań, dostaje kolejną szansę i nowe cele na nowy nabór. Nie znam firmy, która nagradzałaby pracowników przed wykonaniem zadania.
Zostaw swoją opinię o ATUT Lider Kształcenia - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ATUT Lider Kształcenia