Opinie o ATUT Lider Kształcenia w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ATUT Lider Kształcenia. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w ATUT Lider Kształcenia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ATUT Lider Kształcenia w Warszawa

Nela Nowy wpis

Czyli jedna placówka jeszcze działa z tego co piszecie we Wrocławiu, dobrze się składa akurat bo szukam pracy jako sekretarka i szukałam ofert pracy, niestety nic nie znalazłam ale wyślę bezpośrednio do sekretariatu swoje CV. Orientuje się ktoś jakie wymagania placówka nakłada na zainteresowanych pracą na tym stanowisku, jakie wykształcenie, kwalifikacje i ewentualnie języki obce wchodzą w grę?

Beata

Chciałam się czegoś dowiedzieć o warunkach finansowych. Raptem jedna osoba tylko odpowiedziała, że w częściach nie wypłacają. Okej, a taka podstawowa kwestia jak to, czy płacą na czas? W porządku wszystko?

W Nowy wpis

Właścicielem szkoły Atut Lider Kształcenia w Katowicach jest firma Karin KT sp. z o.o. , która aktualnie funkcjonuje.

Hubert Nowy wpis

Ze wszystkich szkół Atut lider kształcenia działa jeszcze jedna we Wrocławiu , Rynek 43/43 8 IIp . Tel 71/3071509

Hubert Nowy wpis

Ze wszystkich szkół tej sieci działa aktualnie jeszcze Atut lider kształcenia we Wrocławiu na Rynku 43/43/8 IIp tel 71/3071509

poszkodowany

ATUT Lider Kształcenia TO SĄ (usunięte przez administratora) Nadziałem się na nich jak działali w Poznaniu. Przed rozpoczęciem nauki pani w sekretariacie poinformowała mnie, że jednym z warunków rozpoczęcia kursu było zostawienie dokumentu potwierdzającego ukończenie ostatniej szkoły do której uczęszczałem - w moim przypadku szkoły średniej. Kurs miał mnie przygotować do egzaminu Technika Samochodowego i miał trwać 4 semestry, ale po dwóch opłaconych semestrach przed rozpoczęciem trzeciego urwał się kontakt. Szkoła nie odpowiada na maile, telefon nie działa, placówka zamknięta na głucho. Poza straconymi pieniędzmi okradli mnie też z mojego świadectwa ukończenia szkoły średniej. Jest to o tyle problematyczne, że moja szkoła średnia już nie istnieje. Przez nieuczciwość ATUT Lider Kształcenia straciłem czas, pieniądze, dokumenty oraz musiałem się babrać z odzyskaniem duplikatów i całym biurokratycznym chaosem jaki to wywołało. Co do pracy tam to kilka razy byłem świadkiem jak sekretarki na głos cieszyły się, że zmieniają pracodawcę. Rotacja pracowników w firmie ATUT Lider Kształcenia była naprawdę spora w czasie kiedy miałem nieprzyjemność tam bywać.

O
@poszkodowany

To samo w Katowicach. Szkoła Atut policealna i medyczna nagle wyparowały . Na stronie UM Katowice można znaleźć jakie milionowe dotacje skasowali przez ostatnie lata.

Czy w ATUT Lider Kształcenia możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

nie

Teresa
@pracownik

Oj, dobrze, że odpowiadasz, choć oględnie. Atut nie ma chyba teraz naboru do pracy w Warszawie, ale niedawno była oferta w Opolu dla nauczyciela matematyki. W międzyczasie chciałam zapytać, na ile może liczyć nauczyciel-wykładowca? Istnieje jakiś system wynagradzania, np. za godzinę zajęć lub miesięcznie? Ciekawe, czy za bardziej poszukiwaną specjalizację płacą lepiej...

Prac

W Atut możliwy jest brak wypłaty przez 3 miesiące

@Prac

I jesteś tego żywym przykładem? Bo jeśli to prawda to jak to konkretnie wyglądało, firma miała trudniejszy okres?

Ana

Czy może ktoś wie jaki jest aktualny numer do szkoły? Byłabym bardzo wdzięczna za info.

Iga

Jakieś nowe wieści? Jak z wypłacaniem wynagrodzeń dla pracowników sekretariatów?

@Iga

A nie wypłacają pracownikom pensji? Biorę udział w rekrutacji na stanowisko sekretariatu i nie chciałabym sytuacji gdzie nie ma wypłat na czas.

Kamila

Hej @anonim, dostałaś/łeś pracę w sekretariacie? Możesz powiedzieć więcej o samym procesie? Ile trwał, jakie zadawali pytania i od jakiego wynagrodzenia na okresie próbnym rozpoczęliście współpracę?

Kamila

Hej, orientujecie się może kiedy ATUT prowadziło ostatnio rekrutacje? Od dłuższego czasu obserwuję firmę, jednak nie natrafiłam na żadne ogłoszenie. Jakie jest w firmie podejście do pracownika i czy oferują jakieś benefity związane z pracą dla nich?

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Pastor

Mój oddział, w którym pracowałem zatrudniał na umowę zlecenie. Płacili regularnie. Stawki były niestety różne dla nauczycieli. Nie zależały od kompetencji, stażu czy kierunku, ale od układów z administracja. Uczyłem 5 lat i za każdym razem mnie okiwali z wynagrodzeniem. Nie warto tam być lojalnym wobec szkoły.

Teresa
@Pastor

@Pastor, miło, że odpowiadasz. Widzę nową ofertę dla chemika na weekendowe zajęcia w Olsztynie. Mógłbyś określić z grubsza stawki, przy założeniu, że układów z administracją brak? Dziękuję!

uczennica

Czy ktoś wie co się dzieje z Poznańskim oddziałem? Miałam kończyć w tym roku szkołę Liceum ,ale niestety brak kontaktu. Sekretariat nieczynny, infolinia nie opłacona, telefon wyłączony. Czy ktoś może powiedzieć jak się z nimi jeszcze skontaktować? Czy będę 2 lata w plecy?

Leszko98

Zapisałem się do tej "szkoły" w marcu dostałem materiały do nauki w maju po licznych przypomnieniach. Niestety zajęcia miały rozpocząć się we wrześniu a do dziś nie odbyły się żadne. Na infolinii Pani czarowała, że zajęcia niedługo się rozpoczną zostaniemy poinformowani. Teraz już nawet telefonów nie odbierają. Unikać szerokim łukiem.

Grzegorz

Jedna z najgorszych szkół jaka miałem okazję poznać zajęcia się nie odbywają wykładowcy olewają słuchaczy

login

chce podjac prace na weekendy w tej szkole w gdańsku czy warto ????

Alicja
@login

@login Warto zawsze spróbować. Daj koniecznie znać, jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w ATUT? Dzięki.

Dawid

Ja mam pytanie bo chce się tam zapisać do poznania do szkoły i się trochę boje jakieś opinie

Przemysław
@Dawid

Czego konkretnie obawiałeś się przed zapisaniem do ATUT Lider Kształcenia? Od Twojego wpisu minęło trochę czasu, dlatego zastanawia mnie, czy finalnie podjąłeś decyzję o zapisaniu się, czy może w dalszym ciągu się wahasz? Jestem ciekaw, jak potoczyło się dalej Twoje zainteresowanie.

Janosik

Firma dobrze oceniana więc wystarczy przyłożyć się do pracy i będziecie zadowoleni.

Cytryna

Ja mam same najgorsze wsponienia :( przenosiłam się dwa razy, za drugim już spoko. W żaku niestety był spęd ludzi którym ewidentnie nie zależało by nauczyc się zawodu. Teraz trafiłam do GOWORK.PL i przyznam, że byłam pozytywnie zaskoczona bo kojarzyłam ich z tym portalem, ale szkołęmają świetną grupy ok 20 ośób i bardzo fajna pracownia nauki zawodu kosmetyczki.

Małgosia W

Szkoda gadać.. akurat jestem byłym pracownikiem innego oddziału ale we wszystkich dzieje się tak samo . W mojej ocenie najgorsza chyba ze szkół. Można tu pracować ale na chwilę. Nie polecam przykro mi

Lost woods

PSM w Atut w Łodzi już chyba nie istnieje , zajęcia są odwoływane nie wiadomo dlaczego. żałuję że wydałam kasę na badania. Ta szkoła to lipa , nie polecam. Przenoszę się do Cosinusa.

Zostaw merytoryczną opinię o ATUT Lider Kształcenia - Warszawa

• Jak się pracuje w ATUT Lider Kształcenia?

Zobacz opinie na temat firmy ATUT Lider Kształcenia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ATUT Lider Kształcenia?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ATUT Lider Kształcenia?

Kandydaci do pracy w ATUT Lider Kształcenia napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ATUT Lider Kształcenia
2.6/5 Na podstawie 36 ocen.

ATUT Lider Kształcenia