Opinie o ELECTROSYNC SYNCTV w Imielin

Jesteśmy zbiorem pomysłów nastawionych na ciągły rozwój, napędzanych wyjątkową pasją i kreatywnością. Sync Idea to połączenie trzech elementów: wyjątkowego, bezpłatnego czasopisma reklamowego z programem tv, wywiadami, artykułami, rozrywką oraz terminarzem, agencji revolucyjnej oraz pomysłu na biznes, w którym możesz stać się właścicielem gazety oraz przedstawicielem agencji reklamowej. Sam decyduj o zawartości gazety. Zarabiaj 100% zysku z reklamy. Zarabiaj dodatkowo jako przedstawiciel agencji. Dostarczaj kompleksowe rozwiązania reklamowe swoim klientom. Jeśli jesteś tutaj, to najprawdopodobniej chcesz coś zmienić w swoim życiu; może szukasz nowych wyzwań, może miejsca dla siebie lub po prostu chcesz znaleźć pracę która przyniesie Ci satysfakcję, spełnienie i stabilizację finansową. Reprezentuje Firmę która ceni sobie proste i przejrzyste zasady; Firmę która wie że w biznesie jest konieczne „myślenie do przodu” i posiadanie „drzwi do przyszłości”. Za sukcesem każdego przedsięwzięcia stoją przede wszystkim ludzie – to najcenniejsze co posiada każda firma. To ich kreatywność, wytrwałość, chęci, uczciwość stanowią o być albo nie być dla każdego pomysłu. Mając tą świadomość, szukamy Partnerów Biznesowych, którzy chcą skutecznie współtworzyć ogólnopolską grupę medialną SYNC IDEA – wydawać własne czasopismo telewizyjno-rozrywkowo-reklamowe SYNC TV, prowadzić przedstawicielstwo Agencji Kreatywnej SYNC EVOLUTIONS. Więc proszę usiądź wygodnie i przeczytaj co mam Ci do przekazania. Nie musisz mieć lokalu, pracowników, wiedzy graficznej, drogich programów oraz olbrzymiego budżetu na start – stopa zwrotu z inwestycji wynosi NIECAŁY MIESIĄC. To co musisz posiadać to chęci oraz PRZEDE WSZYSTKIM świadomość że od Twojego zaangażowania zależy Twój sukces i siła marki którą będziesz współtworzył. Nie musisz się martwić że czegoś nie potrafisz, że nie znasz się na reklamie, na grafice, na programach... NASZ SYSTEM TO SYSTEM DLA KAŻDEGO. Od bardzo dawna zastanawiałem się nad stworzeniem modelu biznesu który będzie niebanalny, zapewni pewną niszę, nie będzie „kolejnym w mieście” punktem, sklepem, hurtownią, firmą czy pomysłem. Dlaczego? Ponieważ tylko wyjątkowe przedsięwzięcia mają największą szansę aby zostać zauważone, to one stają się dochodowe i stabilne. Nie znikają i mają szanse przetrwać. Tak właśnie powstało SYNC IDEA – połączenie dwóch wyjątkowych pomysłów opartych na założeniu BIZNES MUSI: - BYĆ DLA KAŻDEGO- BYĆ MINIMALNIE RYZYKOWNY - SZYBKO SIĘ ZWRÓCIĆ - BYĆ TANI, PROSTY I PRZYSZŁOŚCIOWY. Proste !!! Zapoznaj się z naszą ofertą. Odwiedź nasza stronę www.synctv.pl Dziękuję Damian Pietrzyk Wydawca, Redaktor Naczelny

Branże: Telekomunikacja - sprzedaż sprzętu audio-wideo

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELECTROSYNC SYNCTV w Imielin

Może ktoś z osób zatrudnionych powie nam co się dzieje u nich? Czekamy na wieści od Was na temat firmy ELECTROSYNC SYNCTV w mieście Imielin.

Zostaw merytoryczną opinię o ELECTROSYNC SYNCTV - Imielin

ELECTROSYNC SYNCTV