DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.

Opinie o DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.

skinu69

najlepsza byla wozkowa cala w złocie robi tam jeszcze

Luska

Odradzam pracy w tej firmie jesteś w pracy premia zabrana za brak elastycznosci Usiąść i płakać albo śmiać się z głupoty tego co jest za Lesława nawet nie wiem jak kolesiowi a to dlatego że nie warto go znać Może Volkswagen zmieni DHL-a na inną firmę i będzie lepiej

ten obcy
@Luska

zgadza się słyszałem o tym ludziom zabrano premie za to że chcieli przyjść do pracy między świętami a nowym rokiem bo nie mieli urlopu lub nie chcieli brać bezpłatnego do góra zabrała premie że ludzie nie są elastyczni mrówką zabrali a sobie tradycyjnie dali szok co to a firma nie polecam

Na jakiej zmianie jest najlepiej? Jaki dzial najlepszy? Jacy kierownicy i liderzy sa w tej firmie wporzadku? Bo chce sie zatrudnic a nie wiem gdzie trafie

bebe
@Anna

Osobiście odradzam pracy w tej firmie ale może spróbuj a zobaczysz Wyboru działu raczej nie masz po prostu trafiasz losowo.

Ktos

No bo liderzy sa od tego zeby drzec ryja na pracownikow

Xxxx
@Ktos

Dobry lider tak samo jak kierownik nie musi ryja drzeć żeby dobrze ludźmi zarządzać

@Ktos

Nie polecam pracy w tym obozie mi na szczęście udało się zmienić pracę Jak dla mnie to praca dla ludzi którzy mają stalowe nerwy Zero doceniania pracowników

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Taki jeden

Jak wygląda praca w utrzymaniu na DHL?

@Taki jeden

To co się wyprawia w tej firmie to jest tragedia Jak liderka teraz pzedo kierownik może drzeć ryja na pracowników Niby magister a kultury zero. Pracownicy którzy ciężko pracują nie są doceniani a paniusie z przyjecia premię dostają za picie kawy.Brawo DHL niby jakiś nowy kierownik się kręci i też języka w gębie zabrakło ciężko się ludzia przedstawić przywitać Jeśli tacy ludzie są na stanowiskach kierowniczych to świadczy o poziomie tej firmy Odradzam pracy w tej firmie ludzia o słabych nerwach .

Vz
@Taki jeden

Dokładnie wielka (usunięte przez administratora)łeb wysoko nosi a (usunięte przez administratora) wie i potrafi Palma odbija bo trochę władzy dostała Beniu wracaj do nas jesteś super kierownikiem a przede wszystkim człowiekiem

Vz
@Vz

Nazekania na klamkę a (usunięte przez administratora)nie widzi że on bardzo dużo robi za to lider WM (usunięte przez administratora) wie i (usunięte przez administratora) robi racja z tym darciem ryja co ona chce pokazać że brak jej kultury. A ten nowy może umie tylko jadem rzucać dlatego się nie odzywa Osoby które chcą podjąć pracę w tej firmie niech Przemyśla decyzje bo naprawdę szkoda pracy i nerwów na tą firmę

Anielska Dusza

DHL to jedna wielka porazka...odradzam ludziom o slabych nerwach!!! KOLCHOZ totalny...mozesz byc najlepszym pracownikiem pod wzgledem wynikow a jak nie przypasujesz kierownikowi vz to zrobi wszystko zeby sie ciebie pozbyc!!!! Zdecydowanie odradzam podjecia pracy.

@Anielska Dusza

Tak, Anielska Dusza, która tak kręciła na VZ, przechodzi teraz do Gestampu, tam też poznają się Tobie. Pracować trzeba wszędzie, a nie przychodzić do pracy tylko na ploteczki i narzekać na wszystkich wokół.

Jojo
@pracownik

Kto przeszedł do gestampu?

Bobo

Telewizor to spompowany palant z małym kutaskiem który lata za ukrainskimi sprzataczkami

Teresin

Pracowałem bardzo długo w oddziale Teresin -Smyk było ok do póki nie pojawił się nowy kierownik magazynu Paweł Kłys ten człowiek nie liczy się z ludzmi , pracownicy w Teresinie nic dla niego nie znaczą zero kultury u tego Pana ,ale co się dziwić skoro ktoś w Warszawie go zatrudnił wiedząc o tym. Szkoda że jedna osoba psuje reputację o firmie . Brak słów ale skoro przełożeni tego Pana pozwalają na to ,nic się nie poradzi. Pozdrawiam

Eloo, warto startowac na wozkowego? Mam doswiadczenie 3 lata w innej fimie, jakie warunki, jakie wozki, duza odpowiedzialnosc? 3,5 na reke da rade wyciagnoc?

Fsgd
@Kandydat

Niestety nie bo dostajesz na start od 2700 do 3000brutto na trzy zmiany chyba ze bedziesz brał nadgodziny to pewnie tak

@Fsgd

A na reszte pytan cos powiesz?

Fsgd
@Kandydat

Zalezy gdzie cie dadzą bo zapieprz jest wszedzie

Czy weekendy sa wolne czy jest 4bryg?

Mortadeusz
@Nowy

Wolne. Tryb 3-zmianowy. Tylko z nocnej zmiany schodzisz w sobotę rano bo zaczynasz poniedziałkiem. Polecanko

Marzena
@Mortadeusz

A czy grafik jest odgórnie narzucony, czy pracownicy sami deklarują swoją dostępność? Czy stawka za pracę w nocy i w weekendy jest wyższa od standardowej? Wnioskuję, że jesteś zadowolony, napisz nieco o dobrych stronach zatrudnienia.

Wizet
@Marzena

Grafik jest odgórny. Każdy pracownik jest przypisany do konkretnej zmiany a kolejność zmian ma rotację wsteczną (czyli 3-2-1: noc-popołudnie-rano). Soboty ogólnie wolne(jeszcze), ale od nowego roku spora część weekendów będzie pracująca (sobota rano i niedziela nocka). Teoretycznie praca w weekend jest nieobowiązkowa, aczkolwiek zdarzają się przypadki zmuszania do nadgodzin (za brak dyspozycyjności w weekend zabierają część premii)

Zainteresowana
@Mortadeusz

Czy jakiś kontakt6do DHL macie?

ciekawa

czy DHL Supply Chain wymaga od magazynierów , czy operatorów wózka NIEKARALNOŚCI?

zainteresowany praca wóżkowy

Ile na początek może dostać na początek operator wózka widłowego bez doświadczenia?

Madzialena

Czy firma DHL planuje premie na święta? Ktoś coś wie?

Ona
@Madzialena

Tak kasa na św że socjalu

Szalony
@Madzialena

Ile jest bonów na święta??

Dolar

Czy między świętami Bożego Narodzenia a nowym rokiem dhl stoi czy nowy narybek idzie do pracy?

Nie polecam pracy w tej firmie chyba ze lubicie wchodzic w tylki wszystkim to moze cos osiagniecie.

Janina

Jaka jest atmosfera w firmie i jakie sa warunki placowe? Prosze o informacje

Kreatywna

Witam. Czy orientuje się ktoś czy jest jakaś premia na święta w grudniu? Jeżeli to ile? Dziękuję ????

Mortadeusz

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, A nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa a nikt nie wie dlaczego. W tej firmie laczymy teorie z praktyką. Nic nie działa I nikt nie wie dlaczego."

P

DHL jedna wielka porażka na montażu kierowniczka Kasia która do pracy chyba na pogaduchy przychodzi na Vz dwóch idealnych kierowników którym wszystko przeszkadza .Zabierane premie za głupoty najlepiej z nikim nie rozmawiać masakra z dala od tej firmy

on ona ono
@P

on chyba tam pracuje bo pisze prawdę co do vz i Kasi nie wiem nie wypowiadam się ale premii poza biurowymi nie ma nikt zabierają za wszystko za cichy chód po magazynie

DHL porażka braki w ludziach łatają ludźmi którzy obskakuja po dwa trzy stanowiska.Zacznijcie traktować ludzi z szacunkiem to nie będzie problemu. Kierownicy co nie którzy nie mają pojęcia o danym stanowisku.Jednym wolno w pracy spać w kiblu siedzieć nawet po 2godzi tego nie widzą. Nie polecam pracy bo można psychiczniecznie wysiąść. Było rok i myślę że z Panopa będzie lepiej

Zostaw merytoryczną opinię o DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o. - Głuchów

• Jak się pracuje w DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.?

DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.