DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.

Opinie o DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.

Marcelina

Do Pani Oli. Praca na skanerze polega na szykowaniu konkretnych części, których numery wyświetlane są na tym urządzeniu. W skrócie mówiąc, jest pojemnik z częściami i jest pojemnik do którego trzeba włożyć części, które Ty musisz zeskanować, które później są odworzone na linie produkcyjną. Wielkiej filozofii nie ma ????

Palomcia

Dzisiaj do mnie dzwonili na rozmowę i powiem,że opinia przeraza i niezniecheca????i aż tak źle?

gal anonim

jestem pracownikiem tej firmy bo muszę mam na utrzymaniu 4 dzieci i jeszcze jakiś czas muszę wytrzymać ale mam już w perspektywie inną pracę ale niestety poza granicami Polski do wakacji dam rade a co napisałem to doświadczyłem zachowanie niektórych liderów (panopczyków) jest urągające ludzkiej godności

Wielki czas zobaczyć ze przez takich ludzi jak Mateusz ,Ksia LIDER,czy Kasia z M to tacy ludzie nie powini być na stanowiskach ŻENADA!!!!!

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Pamopczyk ale normalny

Witam odrazu zaczynam smiesznej kierowniczki Katarzyny z M ktora ma za zadanie obijazd wszystkich PALARNI i za to jej płacą. A druga to Lider AKL. Kasia kobieto ty masz problem sama z sobą i to duży i zaczni traktować ludzi dobrze bo może byc problem z zastraszniem pracowników .SZEFOSTWO DHL nie widzi w tym problemu ??????????

Bliźniak

Witam wszystkich. Powiem Wam tylko jedno, pracuje w bliźniaczej firmie od lat i takich pierdół jak tutaj wypisujecie jeszcze nigdy nie czytałem i nie słyszałem. Na szczęście mam przyjemność rozmawiać z kierowcami którzy odwiedzają wasz i nasz zakład, od nich najwięcej idzie się dowiedzieć kto tutaj siedzi i gra w gierki Podczas kiedy auta się kumulują... Aha jeszcze jedno nie wiem skąd wyście wzieli, że brygadziści powinni za was pracować? u nas nie ma czegoś takiego, lepiej Weźcie się w garść bo opinie o was jeżeli chodzi o przyjęcie krąży wśród kierowców i wydaje mi się, że powinni się wziąć za was a nie za wasze kierownictwo.

Nikt taki
@Bliźniak

to prawda o tym całym bajzlu

GAL ANONIM
@Bliźniak

ta opinia śmierdzi mi wypowiedzią lidera dhl który broni się jak może!!!!!! a jak widzi przełożonych to z daleka się kłania a kciuk trzyma w (usunięte przez administratora) żeby nie wyleciało!!!! ale skoro tak piszesz bliźniaku to odpowiedz mi na pytanie dlaczego kilka osób które od was przyszło w ciągu miesiąca zgoliło z powrotem?????!!!!!! przecież tak super jest w dhl!!!!!! prawda jest taka że liderzy są wredni i chamscy , większa część tych liderów i kierowników to kolesiostwo z panopy która trzyma stołki dwoma rękoma dlatego też nie podają ręki na przywitanie bo boją się że ktoś porwie im stołek spod (usunięte przez administratora) ale tak to bywa 4 lata temu na PGR doili krowy trochę ogłady w panopie nauczyli się by łyżeczkę z szklanki należy wyjąć jak pije się kawę czy herbatę a w dhl z (usunięte przez administratora) na pana i rządzą, nadzieja tylko że ktoś to zobaczy i weźmie się za nich, chociaż wątpię bo góra lubi donosicieli i zaoszczędzone premie a w tym się sprawdzają w 100% jeszcze się odezwę " gal anonim"

Leon

No i o to chodzi czas na CHAMA Mateusza no i jego ekipę liderka Kasia Sz. kobieto zastanów się nad tym jak się zwracasz do ludzi i jak ich traktujesz i spojrzy na siebie . Kierownik Mateusz to jest tylko zwykły prostak i tylko inż.bo na więcej nie pozwala mózg rozum poszedł w co inne ......... DHL TO PORAŻKA PRZEZ TAKICH JAK TA EKIPA

Ojciec
@Leon

Widziałeś jego inż. ????

Robole

Cześć wszystkim są podwyżki w DHL 8% do podstawy szał oczywiście szefostwo wyliczyło że razem z premiom gdzie doszło 10 % to jest 500 złotych ALE BRUTTO nas interesuje NETTO. Jeśli masz 2500 brutto + 8 % =2700 brutto = 200 brutto = 136 pln NA RĘKĘ 2700+20% premia = 3240 brutto a na rękę 2203 pln NETTO a 10 % premi to 250 brutto a na rękę 170 pln + 136 = 306 pln NETTO i co za ciemnotę wciska szef a ludzie łykają jak świeży boczek . A premia jest ruchoma dzisiaj jest jutro niema wliczyć ją do podstawy i bedzie pozdrawiam Szefa .

Nikt taki
@Robole

To jest ściema z tymi podwyżkami chodzi im ( kierownictwo z panopy )o utrzymanie się na stołeczkach nieroboby jedne.

Zero

No nic nie zrobimy takie rządy w tej firmie ci co umieją włazić w tyłki mają dobrze a reszta to zwykle zero.Kto takim osoba dał stanowisko to ja niewiem. Tylko oni zapominają że jest coś takiego jak mobbing.

Obcy
@Zero

Jak dla mnie to takie osoby nie powinny mieć takich stanowisk. Zwłaszcza że Pani Katarzyna w poprzednim zakładzie już była ciągną po sądach za mobbing a Justynka poprostu jest mściwa i słowa krytyki działają jak Płachta na byka... Na zasadzie "jak się odezwiesz to pożałujesz" Poprostu ktoś nie przemyslał tego jak wystawiał je na te stanowiska.

Miś

Wszyscy jadą po Vz a nikt nie widzi co na montażu kierowniczka Kasia jak i liderka Justyna wcale lepsze nie są żadne z nich wiele nie robi.Pogaduszki to po pracy a nie w trakcie koleżanka Aga razem z nimi.Tacy ludzie są na stanowiskach Danielu otwórz oczy i zobacz jak pracują Twoi ludzie.

Kolega misia
@Miś

Jak to nic nie robią? Justyna chodzi i pije kawe co chwilę z innym a Kasia jeździ od palarni do palarni ha ha. Ale jak widzi pracownika na palarni to się gotuje, tylko pracownik idzie jak może a nie jak ma robote. I co najlepsze, myślą że ludzie tego nie widzą. Na Wescie ludzie stanąć na chwilę nie mogą bo się kierownicze nie podoba ale za to na Sumie ma swoje kółko różańcowe z liderka no i oczywiście Agnieszką... Jak ktoś chce mieć dobrze to musi dobrze się wazeliną nasmarowac i do dzieła, bo jak nie to jest kara.... Odgrywanie się na ludziach... Przezucaja ludzi co chwilę w inne miejsce za karę a potem przychodzą z kartą błędów bo ktoś się pomylił... No robotami nie jesteśmy, jeśli co drugi dzień robię coś innego to prędzej czy później na czymś się pomyle

Czlowiek

Ludzie będąc na okresie wypowiedzenia możecie śmiało iść na chorobowe. I tak nie dostaniecie premii a nawet nie dowiecie się za co została zabrana. Kadra zarządzająca to jakaś pomyłka. Sama jestem tego świadkiem.

W temacie
@Czlowiek

Przeciez to oczywiste, ze w okresie wypowiedzenia nie otrzymuje sie premii. Hahha chyba to jest Twoja 1 praca ze o takich rzeczach sie nie wie. Pamietaj tylko ze z tego co ja sie dowiedzialam firma poszla Tobie na reke i dostalas za porozumieniem stron abys mogla przejsc do innej firmy. Wiec popatrz na to ze firma nie utrudniala Ci tego ! Bo moglas tak samo dostac wypowiedzenie z zachowaniem okresu wg przyjetego wg kodeksu pracy.

W temacie
@W temacie

I pamiętaj, ze premie sie wypracowywuje a nie dostaje za nic, tym bardziej za Twoja prace na wszytskim dobrze znanym dziale. To cud ze w ogole otrzymywaliscie tam premie ;)

Alibaba
@W temacie

O jakim dziale mowa? Cwaniactwem mi tu śmierdzi ????

Czlowiek
@Alibaba

Oczywiste to jest to ze pisze to ten który to zabrał jakbym nie pracowała to byłabym na L4 i to ja nie uciekam na chorobowe w ostatnim miesiącu pracy tylko pracowałam tam do końca wiec kto komu poszedł na rękę? Oczywiste że premie zabiera się w dhl-u

@normalni@

Siema wszystkim to racja że chamstwo z strony kierownika Vz Mateusza jest coraz większe , czas gościowi zgotować spotkanie w sądzie jest już parę osób które były potraktowane przez CHAMA i PROSTAKA w ten sposób . Są ludzie którzy pracują i zostali zwolnieni lub odeszli sami przez Chama wystarczy się dogadać . Panie Lesławie czas coś zrobić Z CHAMSTWEM i traktowaniem pracowników jak śmieci przez tego gościa straszyć on może żone i swoje dzieci a nie ludzi w pracy . A może czas do psychiatry !!!!!!!!!!!! NIE POLECAM FIRMY DHL

Vz
@@normalni@

No nareszcie ktoś mądrze mówi.Kierownik i jego pionki powini stracić stanowiska.Bo to co oni robią to jakiś koszmar.

Xx

Jak dla mnie praca nie jest zła ludzie większości ok ,ale co najbardziej rzuca się w oczy to (usunięte przez administratora) kierowników.Liderka Natalia z przyjęć która ciągle ciupcia z telewizorem w biurze zamiast wsiąść się za pracę Liderzy którzy zamiast pomagać jak jest nawał pracy graj w gierki na telefonie Może w końcu góra dojrzy że na stanowiskach znajdują się nieodpowiedni ludzie a po drugie ilu brygadzistów może być na jednym dziale

pod.... denerwowana
@Xx

ja mam jedno pytanie. kto otrzymuje część premii zabranych pracownikom? bo z tego co słyszałam część premii wraca dhl (50%) a pozostałą częścią zarządzają kierownicy!!!!! czyżby dostawali to liderzy????!!!! za dobry nadzór i ujawnianie nieprawidłowości KOLESIOSTWO Z PANOPY!!!!!!!!!!!!

gość

Witam wszystkich opinie są bardzo negatywne o Dhl to jest prawda ja bym dołożył jeszcze swoja opinie o Vz.Kierownik zmiany Mateusz to gościu który opowiada bajki kłamie no ale co się nie robi dla kariery i wciska kity ludziom i swoim Liderom którzy wierza w to co mówi ale to jest zwykły cham . Traktuje ludzi jak śmieci tylko jego przydupasy sa najlepsi . Tu na cham nie ma co pisać bo nic nie zrobią tylko do Warszawy wielki czas na zmiany chamstwo u niego do drugie imię .

Witam serdecznie wszystkich widzę że usunięto opisy o dziale LP o wspaniałym kierowniku i jego brygadziście widzę że zabolało prawda boli. Ale hitem jest to że przyszła kryska na kuter nogę za jego chamstwo był przed zawał i co gościu wszyscy się śmieją i nikt ciebie nie żałuje oliwa sprawiedliwa tak to jest z chamami

Nani
@anonymous

Lol. Co takiego Ci ten koleś zrobił, że tak źle mu życzysz? Jak pracodawca wymaga to zaraz cham? I pewnie Zawiedziony/na że jednak nie zawał? Dobrze że wrócił. Przynajmniej LP funkcjonuje jak trzeba.

Nani
@anonymous

Widzę, że nic więcej do powiedzenia nie ma? do pracy się przychodzi pracować, a nie opierdzielać. ja na lp nie narzekam i jak nawalę to przyjmuję zjebkę i pracuję dalej

Leszek

Niektórym najlepiej wychodzi narzekanie i oczernianie !!!

Mamba
@Leszek

Wypowiedzial sie ten co pewnie najmniej wie

latający smok

nie polecam pracy tam, na każdym kroku człowiek jest oszukiwany i oklamywany, obszarowy i tv gada ze jest dostępny dla wszystkich a prawda taka, że mają swoich "ulubionych" pracowników. Rude i fałszywe - taka prawda. Jakoś hejtu na inne działy nie ma tylko na vz i w sumie nie ma się co dziwić.. taka niby wielka firma, światowa a we wrześni jakoś organizacji zero. Pozdrawiam Pana Lesława, jedyny normalny człowiek na tej górze.

Taki jeden z DHL

Zaszaleli z tymi podwyżkami. Największa firma na świecie a nie stać ich żeby ludziom zapłacić jak należy. Dołożyli premii żeby mogli z czego zabierać. Pracownicy są robieni w karolka na każdym kroku. Obiecywali lekka i przyjemna pracę a lekka jest tylko kieszeń po wypłacie... Oczy im się nigdy nie otworzą... na szkoleniach mówią że najważniejszy jest człowiek, jakoś tego nie widzę...

Nicolas

Na kasa na święta żenada dobrze że nie mam dzieci i rodziny bo bym nie miał za co prezentu kupić i ich wyżywić.

@xx

Witam serdecznie wszystkich jak tam bileciki na papierosa ten co to wymyślił to chyba za dużo koksu wziął podobno jeszcze mają być bilety do kibla albo pampersy .I tak krótko i na temat żenada typowy KOŁCHOZ HA HA HA

xyz
@@xx

te bileciki to pomyłka. Od sterydów niektórym mózg się zmniejszył, i nie tylko to chyba

Zostaw merytoryczną opinię o DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o. - Głuchów

• Jak się pracuje w DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.?

DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.