DHL

Opinie o DHL

Ludzie z recivu przestańcie się poniżać przed liderami to lizustwo nic wam nieda , nikt nikomu nie zazdrości ale sami się poniżanie stojąc przy biurku , opierając się i czekając nie wiem naco .Żal mi was ..

Bad girl
@Kasia

Daj spokój co za dziwny punkt widzenia prezentujesz. To że Ty nie masz nic do powiedzenia liderce czy liderowi nie znaczy że inni mają tak samo. Trochę dystansu i luzu. Niech każdy patrzy na siebie a będzie lux w tej firmie.

Ysggh Nowy wpis
@Bad girl

Stoisz i nie masz raczej nic do powiedzenia xd stoją osoby tylko po to żeby się pokazać coto nie one i nie mają nic do powiedzenia więc nie wiesz jak jest to nie komentuj niedługo zajrzysz liderowi do toalety skoro tak lubisz wisieć na biurku lidera takie podlizywanie się jest dla dzieci ze szkoły ale nie w pracy

Jarosław Nowy wpis

Te wasze błędy z pika to jest żałosne tyle powiem i zato nie można wnosić długopisów na magazyn i telefonów a sprzątaczki mogą

Papa smerf Nowy wpis
@Jarosław

I ty to mi piszesz .Staremu pikerowi.Wiem że są zalosne

Zmiany

To przechodzenie z działu na dział to jest jakieś nieporozumienie. Dział recive to jeden wielki chaos organizacyjny. Szarpanie ludzi w te i wewte. Słowa jednego z Panów "chcemy żebyście zarabiali jak najwięcej". Naprawdę? Więc jeśli tak zorganizujcie pracę już na starcie tak by nikt nie musiał nigdzie chodzić i od początku pracował na jednym dziale. Wsparcie? Mogę iść. Załatwmy to jednak tak by trwało 8 godzin. Można?

Receive
@Zmiany

Receive jest specyficznym działem, gdzie jest kilka procesów rownolegle i to wymaga często wielu przesunięć plus umiejętnego rozliczenia pracy na liniach tak aby wanny wjeżdżały na określone picktowery i piętra czy strefy. To nie jest takie proste. Na samych fastach jest 5 procesów plus rożny asortyment np wieszaki muszą wjeżdżać w określone strefy

@Zmiany

Szczególnie na Red gdzie panie plotkują zamiast zająć się pracą, może by te panie wzięły się do pracy a nie rozsiewa jedna i druga ploty na każdy temat , każdej osoby bo to jest nie smaczne może panie mają nudne życie i zazdroszczą czegoś . Dziecinni jesteście tyle powiem ...a dział najgorszy nie dziwię się że nikt nie chce przychodzić nawet na wsparcie i ja tym bardziej już nie przyjdę .Co niektóre Mentorki nic nie wiedzą a panoszą się bo mają koszulkę , koszulka nic nie znaczy jak nie ma wiedzy któraś z pań

Red

Ale kultura nie ma co. Ja robię tyle ile robić trzeba, dziękuj tym którym było mało i chcieli zarabiać więcej i przeszkadzało im że 80% u siebie wystarcza a na wsparciu nie jesteśmy mocno rozliczani. Ode mnie się odczep człowieku, bo nie wiesz o czym mówisz

Red

Robię normę a nie ponad, tylko tyle ile jest wymagane nic więcej. Sorry ale za gołą podstawę wysokości najniższej krajowej dla twojej przyjemności pracować nie będę

Red

Mnie akurat pasuje i robię co do mnie należy, więc o co ci chodzi. Podstawa plus premia jest dla mnie ok, gdzie niby napisałem że mi nie pasuje

Vb

Na jakim dziale i zmianie pracownik robi to co mentor? A co wtedy robi mentor?

Janek
@Vb

Na Red ...CP i repack raczej teraz wszyscy robią co jedynie na mentora zwykły pracownik nie odbije się , a teraz i tak większość mentorek nie spełnia swojej roli tylko biorą dodatek może by zabrać koszulki skoro połowę mentorek się nie udziela poco tyle mentorek

@Janek

Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby iść na mentora. Wszyscy mają takie same szanse, więc nie rozumiem o co tyle szumu. Parę groszy więcej i żal coś ściska. Aż się człowiekowi nie chce do takiej pracy przychodzić. Dookoła fałsz i obłuda, w oczy się uśmiecha A po za nagaduje. Jeżeli macie coś do powiedzenia to mentor zawsze wysłucha. Zapraszamy i pozdrawiam serdecznie

Janek

Nie potrzebuję, połowę z Was nie potrzebna i tak bo się nie udzielają niektóre tylko by stały i gadały co gorsze ploty roznosiły .Nie musisz tu pracować nikt Ci nie karze więc poco te zale . Fałsz to jest i będzie wszędzie szczególnie w tym magazynie gdzie mentorka na mentorke gada za plecami a później koleżanki hahaaaaa .Więc nie pasuje to droga wolna nikt płakać nie będzie na Twoje miejsce się znajdzie takich pięciu

Obserwator

Ludzie z zazdrości w tym magazynie pomawiają, robią na złość - pamiętajcie karma wraca.

Katarzyna Nowy wpis
@Obserwator

Mam nadzieję że wróci co do niektórych ludzi z recivu z Red ...

No co tyy

Czy najlepszych? Nie podzielam tego zdania, ale prawda to ,że jedna z liderek która została na recivie blue wprowadza nie fajna atmosferę, biega jak poparzona robi krótkotrwałe popisowki z paleciakiem, ludziom tam pracującym nie można rozmawiać, stanąć na chwilę... Najgorszy dział na całym magazynie . Na wsparcie recivie też nikt nie lubi przychodzić chyba o czymś to świadczy.. HR czas coś z tym zrobić

Xyz

Dobrze napisane. Tam jak się idzie to wiadomo, że będzie terror. Wystarczy, że człowiek spojrzy na kolegę obok a liderka już się pojawia i problem robi… na dzień dobry i do widzenia uśmieszki, a jak samopoczucie, a jak się dziś czujemy, a czy pracowaliśmy bezpiecznie, a w ciągu zmiany strach w bok spojrzeć. Wszyscy mają to samo zdanie o receive i że straszna atmosfera i nikt na wsparcie nie chce chodzić.

Wiki
@Xyz

Nie zgadzam się z tą opinia, pracuje na resivbod kilku miesięcy i mam czas porozmawiać i zrobić normę może spójrz na swoją pracę i pomysl nad powodami że lider pyta czy może jakoś pomóc bo sama byłam świadkiem jak lider o to pytał ale pytanie dotyczylo pomocy w systemie a nie uwag co do pracy, pozdrawiam inbound blue

Wiki
@No co tyy

Nie zgadzam się z tym co piszesz, nikt jej medalu za to nie da że bierze paleciaka a pomaga naszym supterom nawet na kilka palet to duża pomoc, pozdrawiam zmianę blue inbound

Mariano

Dobrze napisane ja ze swojej strony mam zawsze wsparcie od liderki A i B same były w procesie i często widzę że jak trzeba to same z siebie idą do stołu a jak trzeba to i zrobią saport a może poprostu masz problem z wykonywaniem swoich obowiązków i szukasz problemów w liderach. Również pozdrawiam inbound blue

Yyy
@Mariano

I nawet jak te wspaniałe liderki na siłę typowaly ludzi do wybierania urlopu to też nie miałeś z tym problemu? Masa ludzi uważa że to właśnie wasz AM i jego liderki wprowadzają tam dziwna atmosferę, nie bez powodu wiele ludzi uważa że na recivie nie można się odezwać nie mówiąc już o tym jak człowiek stanie na chwilę... To zaraz jest problem. Może taśmy do zaklejania ust pracownikom?

Xxx

Jestem suporterem na recivie I jak chce odpocząć to idę do liderów I zgłaszam ze potrzebuje pomocy lub odpoczac I zawsze pozytywnie, tak jak pisali poprzednicy bez hejtu popatrz na swoją pracę i nie miej uprzedzen pozdrawiam

A to akurat prawda, jak są w procesie to kombinują lepszy towar, żeby się nie narobić. Chodzą bokami. Czasami więcej mentorek niż pozostałych pracowników. Część na mentora nie była wybijana całe wieki a dostaje dodatek za nic i jeszcze się tytułują Pani Mentor. Śmiech i politowanie

Look
@Ewa

A skąd ten lepszy towar sobie kombinują? Ty nierobie weź się lepiej za pracę i zacznij normę robić jak mentor, teraz to on po awansie musi robić na ciebie za Twoje obserwowanie wszystkich dookoła.

Agawa
@Yyy

Na Redzie też na siłę były urlopy i znowu się zaczyna . Jak nie wybierzesz to było straszenie zwolnieniami. Zobaczymy czy również takie zastraszanie się zacznie. Z picka/packa mają zaległe urlopy po 5 dni i więcej.

Bianka
@Agawa

A nie chcą zapłacić za te stare urlopy, do kiedy w ogóle macie w umowach zapisane, że trzeba je wykorzystać? Trzeba wykorzystywać na bieżąco urlopy w danym roku? Było kiedyś tak, że faktycznie ktoś nie chciał urlopu i został zwolniony?

Ala
@Bianka

To nie zależy od umowy a kodeksu pracy. Czas na wykorzystanie jest do 30.09 i w tym dniu najpóźniej trzeba zacząć urlop zaległy. Tutaj jest prośba o wykorzystanie teraz żeby uniknąć zwolnień i przeczekać okres kiedy nie ma pracy

On
@Xxx

Większej ściemy nie mogłeś napisać..., saporterzy często się nie wyrabiają z pracą na swoich liniach i nie mogą doprosić się o to by lider dał jeszcze kogoś do pomocy...

Wuj
@Look

Mentor jak i każdy jest pracownikiem magazynowym , ale przyszły czasy gdzie mentor nie udziela się wogòle i bierze dodatek mentor powinien dawać przykład i robić tą normę a nie się opieprzac nawet chodzić na wsparcia jak każdy a nie że "nie chce" .Co niektóre z recivu biorą dodatek za stanie i nieróbstwo tak naprawdę

Taa
@Wiki

Medalu nie dostanie to fakt, ale przecież ma wypłatę, to dla ciebie takie dziwne że liderka pracuje?

Ciekawy

Czemu muszą wymyślać?

Didi1995

Chyba im się nudzi

Mol

Dział ref nie działa od świat . Jest już 14 kwietnia a my ciągle na wsparciu na Red i nie ma możliwości sobie nadgonić wynik ponieważ nie ma takiego człowieka który wyrobi 80% na wszystkich obcych działach ktoś się wyrobi na pik czy pak na recef i stow nie i nic się w procentach nie zgadza żeby dostać premię .

Pablo
@Mol

To bez premii, ile wypłata wynosi? W zakładce kariera nie podają kwot, ani warunków uzyskania premii. Tylko, że jest wynagrodzenie zasadnicze oraz premia miesięczna, i to tyle w temacie. Przy konkretnych ogłoszeniach też nie widać widełek płacowych.

Rec

Na pewno to wiele rzeczy jest. O normy na wsparciu się nie martw, dziewczyny robią je bez problemu. Ludzie zajmijcie się sobą i pracą zamiast wiecznie patrzeć co inni robią. Nie szkoda wam czasu żyć cudzym życiem?

Na swoim dziale też gadają niektóre i tylko proszą supporterow żeby im palety zamienił na lepszy towar a druga osoba za nie robi g..no więc o czym tu mowa żeby takie panie co niektóre zrobiły normę nawet na paku .Przyjdzie na swój dział i nadrobi jedna i druga jak pójdzie na cp lub beauty .Romansuje na swoim dziale nawet pewna pani żeby tylko mieć dobry towar później zadowolona chodzi że ma ponad normę z czego ? Z lepszego towaru który supporter podstawił a g..o odstawił innej osobie

Justyna

Każdy robi na swój wynik, więc wiadomo kto stoi a kto nie ale mimo wszystko dobrze , że się tak martwisz o nie swoje wyniki. Radzę rób swoje i się nie rozglądaj na boki , szkoda życia.

Najlepiej pieniądze na święta wypłacić na ostatnią chwilę. Wczasy pod grusza po wczasach. Co oni jeszcze wymyśla? Omijac to jak najdalej

Zajączek

Wczasy pod gruszą po urlopie na własne życzenie mamy. Wiele osób wypisywało a po wypłacie pieniędzy rezygnowało z długiego urlopu albo skracało go albo szli w tym czasie na zwolnienie i nadal mieli cały urlop chociaż z niego nie korzystali i pieniądze za niego. Kasa świąteczna powinna być dzisiaj, o co tu bić pianę niepotrzebnie. Afera goni aferę tam gdzie jej nie ma

No na redzie na recivie są bardzo nie sympatyczne osoby większość z nich dzień dobry ani nic a każdy u siebie ma grupę i jest w grupie , może zabrakło kultury niektórym paniom

Widziałem niedawno ofertę (usunięte przez administratora) na magazynie. Obiecywane wynagrodzenie "do 4914 zł brutto". A od ilu się zaczynają widełki?

?????

Czy mentorzy na blue i green są na szkolenich miedzydzialowych?

Blue

Z pack blue już większość mentorów ma więcej niż jeden dział a jeśli nie to AM pracują nad tym aby mieli. Jeśli Ci to bardzo wadzi to zgłoś do AM że ta i ta osoba ma tylko jeden dział a napewno szybko załatwią szkolenie na kolejny dział. Wystarczy podejść i porozmawiać:)

Yyy
@Blue

Większość? Na paku blue 1 dokładnie jest mentor, który ma tylko jedno szkolenie ( pik) a pracuje już bardzo długo.., może by tak ship czy recivie?

Czarna
@?????

Oczywiście że nie są. Sama znam mentorke zi mentora grupy 1 i 4 gdzie mają po jednym szkoleniu. Zresztą została nawet ostatnio wysłana na stow. No śmiech na sali. Dlaczego nie na reciv czy pick gdzie można od tak natrzaskac błędy w ciągu jednego dnia? Ale coz , to liderzy bronią swoich ludzi . Czasami patrząc na to wszystko ma się wrazenie że to mentor ma wiecej do powiedzenia niż lider. Nie chce iść i nie idzie. Smutne jest to że większość to widzi. I to że trzeba o tym pisać tu a nie powiedzieć głośno w obawie o swoją pracę.

Z
@?????

Na green mentorzy z działu pack są przeszkoleni wszędzie jak i 80%załogi pozostałych pracowników.

duch
@Czarna

Kwestie przeszkoleń międzynarodowych idą wolno dla wszystkich nie tylko dla mentorów a z tego co wiem mentorzy byli ostatnio na szkoleniach nie tylko na stow ale i na picku i na Rt, warto czasem popatrzeć i później pisać

Zjawa
@duch

Pytanie tylko dlaczego tak wolno idą te szkolenia? W okresie kiedy pracy jest mało, powinny odbywać się szkolenia

Ali
@Czarna

Smutne jest twoje rozumowanie . Mentor to pracownik wsparcia magazynu i ma być na swoim przypisanym obszarze ! Zapoznaj się proszę najpierw za co odpowiedzialny jest mentor . Nikogo nie bronię bo nie mam takiej potrzeby ale tak jest . Później będziesz płakać gdy będzie zonk na jakiejś lini że MENTORA nawet nie ma żeby coś zgłosić załatwić albo żeby pomógł . Są rekrutacje więc śmiało dawaj pewnie się dostaniesz i wprowadzisz zmiany takie jak uwarzasz

Ql
@duch

Dlaczego mentorzy są na szkoleniach w procesie a ps nie?

Pracuś
@?????

Pracownicy pracujący ponad 2, 3 lata nie byli na żadnym szkoleniu a czepiacie się mentorów i ps. Zweryfikujcie najpierw pracowników.

@Ali

Mentor powinien być przeszkolony na wszystkie działy, być w procesie a w razie potrzeby pomoc/wyjaśnić coś innym, za to ma płacone .., tak naprawdę nie mentoruje cały czas tylko wtedy kiedy są szkolenia czy przyjęcia nowych ludzi

duch
@Zjawa

@Zjawa Tutaj temat jest odgórny między AM i to nie TL ustalają ile osób ma iść crosstrening tylko ewentualnie kto, chociaż takie rzeczy też ustala AM z którego blue mają iść osoby, czasem warto spytać TL / AM jak to działa

Jeśli chodzi o szkolenia to wszyscy są doinformowani, osoby z nie twojej grupy wiedzą kto gdzie jest przeszkolony, a prawda jest że mentorką z blue 4 z paka jest traktowana ulgowo ...., to samo pan mentor z blue1..., jedno szkolenie na innym dziale i luz... A inni niech chodzą wszędzie i błędy łapią.. no cóż jedni mają gorzej żeby drudzy mieli lepiej.. przekorny los

W procesie normę robi i jeszcze pomaga. To po co jest w procesie? Jak pomaga to normy nie zrobi , nie ma kiedy a rozliczany jest jak każdy, wskoczy mu NTT i po jego pracy, norma poleci w dół na łeb na szyję. To co piszesz, nie trzyma się kupy.

Ona

Kiedy mentor szkoli nowych ludzi to jest odbity na mentora , wtedy czas NTT mu się nie liczy

@Ona

Kiedy mentor jest w procesie w ciągu zmiany podejdzie kilka osób i po jego normie. Radź sobie sam , jeśli nie jesteś na szkoleniu a w/g Twoich rozmyśleń mentor ma być w procesie.

Uywq

Bierzecie wy mentorzy dodatek i jeszcze płaczecie ? A nie robicie nic , bo nie macie co niektóre żadnej wiedzy więc co się trzesiesz, robicie toco zwykły pracownik , a jak wsparcie przychodzi na dany dział to woli się zapytać zwykłego pracownika niż Mentorki która nie ma wiedzy xd

@Ql

A kim niby jest wielce mentor, że ma nie być w procesie. Jest pracownikiem magazynowym który może mieć dodatkowe zadania i wtedy jest wybity na mentora. Jak idzie się szkolić na inny dział to szkoli się z pracy w procesie s nie szkoli się na mentora. Logiczne. Przerost formy nad treścią

Pytający
@Blue

@Pracodawca Gdzie zglosic pracownika, który nigdy nie był na szkoleniu (nie jest mowa o ps- ch i mentorach) a niektórzy po 5 razy na tym samym dziale.

Red

Receive ma taką specyfikę, że czasami trzeba sprawdzić coś co dotyczy we-toura albo artykułu do czego nie ma uprawnień mentor i wtedy musi odesłać do PS-a mądralo. Nawet nie wiesz jak się prawidłowo dział nazywa a u innych brak wiedzy widzisz tam gdzie go być może nie ma

Blue
@Pytający

Najlepiej zgłosić do AM swojego działu że są takie i takie osoby nigdzie nie szkolone

Mała
@?????

Jakie crostreningi? Ja na początku byłam na zwrotach i moje szkolenia na innych działach trwały 15 minut i do pracy. I teraz chodzę na wszystkie działy. A tu jakieś szkolenia sobie powymyslali

Monia
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Czy jest tutaj ktoś kto wrócił z rodzicielskiego odrazu do pracy ? Jak z wychowawczym ? Nie ma problemu żadnego? można sobie go rozdzielić na 5 razy jak to tutaj wszystko wygląda? Proszę o wypowiedź osoby która z tego korzystała ?

tak

Czy na innych działach też jesteście rozliczani z przerw po przez bramki czyli np. na bramce odbijecie się 17:41:12 a kończycie 18:11:58 i już jest rozmowa na ten temat że zrobiliście przerwę ponad 30 min

Red

Czy będą pieniążki na święta ?

@Red

Oczywiście, że będą. W tygodniu poprzedzającym święta

Zniesmaczony praca

Do kiedy będziecie nas (usunięte przez administratora) z tą normą. Wtedy kiedy jemy w restauracji zalandowskiej smaczny posiłek to oczywiste, że nie pracujemy tylko odpoczywamy a tu i tak musimy nadrobić przerwę. Trochę nie fair. Trochę szacunku dla każdego

Nikt ważny

Właśnie zwolnili kolejna partię ludzi. Myślisz, że coś jeszcze wyskrobią na święta? ????

Arek ..

Racja , tej pani ewidentnie coś nie pasuje a pięknościa nie jest z tego co ludzie opowiadają szuka księcia z DHL xd a to nie biuro matrymonialne tu się pracuje nie rozmawia a z jej strony pomocy brak

Rudy

Jak go odebrałeś? Pocztą czy e-mail? Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.

Klo

Jak ktoś już nie pracuje, nie pobierze z portalu bo nie ma do niego dostępu. Poczta wysyłają poleconym

Rudy

Mi ten portal pracowniczy zablokowali w dniu w którym się zwolniłem.

@Klo

Dlatego pytałem czy jakiś były pracownik już dostał, bo jest prawie koniec lutego a mi jeszcze nic nie przyszło i nie wiem czy już mam dzwonić do HR.

Pat
@Rudy

Jestem byłym pracownikiem i jeszcze nie dostałam za rok 2023

Jan
@Rudy

Pracodawca do końca lutego ma obowiązek udostępnić czyli mogą wysłać pocztą 29.02 max. Po zalogowaniu na gov podatki możesz tego pita zobaczyć nie czekając aż pracodawca wyśle

Uuuuaaaa

AM (usunięte przez administratora)masakryczny jest najpierw czegoś chce i jest milutki a za chwilę pójdzie o byle co podpierdzielic do lidera współczuję jego ludzią z nim pracować

Mmmuuaaa
@Uuuuaaaa

To prawda a jeszcze fajniej wygląda jak się prowadza z tą małą młodą myślą że są nie wiadomo kim

Kkkk
@Uuuuaaaa

Dla pieniążków wszystko.... Tacy są ludzie

......
@Uuuuaaaa

Wiadomości wyssane z palca ????????????

......

Nie rozsiewają plotek....

Warki

Dzień dobry a jak liczona jest ta norma na packu? Nie ma licznika żeby wiedzieć ile się spakowało ...Pick i stow mają wyświetlone na skanerze ...

Jola
@Warki

Możesz sobie liczyć albo zapytać lidera w ciągu dnia lub na koniec. Na singlach widzisz ile jest w wannie a na Optimusie ile w paczce

Kepasa
@Jola

Polecam tę pierwszą opcję. Pewnego dnia liczyłem na singlach ile zrobiłem sztuk przez 8 godzin. Spakowałem 824 sztuki co powinno mi wychodzić 103 sztuki na godzinę ( 824 podzielić przez 8h). A system pokazywał że niby spakowałem 71 paczek na godzinę. System szwankuje i zaniża specjalnie?

@Kepasa

Przede wszystkim musisz liczyć na 8h i 15 min.. A po drugie czasy ntt tak jakby obniżają tą normę. Bo jak masz powyżej 10 min to się dolicza do czasu pracy. Czyli np jak masz łącznie czas ntt to już norma nie rozkłada się na 8h15min tylko na 8h45min. Chory system ale cóż... A coś czuję, że premie za 110% normy będzie ciężko dostać tym bardziej na paku na optimusie. Bo jedenu będzie lecieć a drugiemu nie. Najbardziej sprawiedliwie iść na pika.

Warki

Ciekawe bo w innych miejscach pracy to na 8 godzin pracy jest piętnaście minut przerwy a tu do ośmiu godzin się jeszcze dokłada ???

Zostaw merytoryczną opinię o DHL - Głuchów

• Jak się pracuje w DHL?

Zobacz opinie na temat firmy DHL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1732.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1499, z czego 209 to opinie pozytywne, 260 to opinie negatywne, a 1030 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DHL?

Kandydaci do pracy w DHL napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DHL