DHL

Opinie o DHL

Ludziska z blue pick / pack czy wy również wybieracie po dniu urlopu w tym tygodniu?

Robi się coraz ciekawiej! Od początku roku zwolnienia ludzi głównie z biur wiadomo po picka time redukcję będą ale wprowadziło to już zła atmosferę. Nastąpiło wprowadzenie nowych premii Ci średnio-mądro- (usunięte przez administratora) Nakręcili się za pracą i za parę złotych ( których połowa zabrana zostanie z podatkiem) potrafią oczy wydłubać i kolejny cios w atmosferę. Jeszcze do tego ostatnio brak pracy i ciągle podkręcanie chorej atmosfery w pracy.Jest fatalnie ale teraz pracodawca refunduje w pakiecie Medicover wizyty u psychologa i psychiatry naprawdę super!!!

Warki

I znikające procenty w normach w zagadkowy sposób ...wczoraj miałeś np.100 procent a dziś 15 procent mniej ...może by ktoś się tym zajął

Izabela

Może mi ktoś podać namiary na zallado w Głuchowie? Jakiś numer telefonu? Albo adres e-mail gdzie można aplikować CV? Będę bardzo wdzięczna

@Izabela

Szukaj ogólne na Pracuj.pl ale obecnie nie ma zatrudnień.

Blue
@Izabela

Aktualnie to redukcję są a nie zatrudnienia.. nie ma pracy i w najbliższym czasie nie zanosi się na poprawę

Melati

Jedno wielkie przedszkole .Interesowanie się życiem innych to Wasze hobby. Czy prawdą czy nie poprostu puszczacie to w obieg,chyba nikt Wam osobom (plotkującym) nie zrobił sprawy w sądzie za pomówienia .Ludzie więcej logiki i empatii .Ploty robią ludzie ,którzy mają tak słabo zabarwione życie kolorami ,że muszą je barwić w inny sposob-metafora .Wstyd i Zenada

Oz

A masz może jakieś namiary jak się tam dostać? Nr telefonu albo email??

........

A dlaczego sam/a nie podejdziesz i nie powiesz że Cię terroryzują śmieszne jest spotkanie miesięczne dlaczego nie wyjedziesz na środek i nie opowiesz o terroryźmie śmiechu warte sami tworzycie plotki a później wychodzą niestworzone historie zawsze możesz zmienić dział lub pracę pracuję na receive i żadnego terroru nie ma

Oho

Kto wpadł na pomysł wysyłać ludzi przeszkolonych na inny dział na ......szkolenia przypominające! A inne osoby nigdzie nie szkolone lub mają tylko jedno szkolenie? Jaki jest tego sens?

Wsparcie

Po dzisiejszych pięknie opowiadanych ustaleniach dotyczących norm każda osoba która pójdzie na wsparcie chociażby jeden dzień a akurat trafią się słabe picki i nie wyrobi 80% normy ma po 2,5% premii. Piękne uderzenie w PSów, mentorów, wózkowych itp. Czapki z głów :)

Anetka
@Wsparcie

A ja nie w temacie, bo dopiero chcę aplikować, więc nie wiem, w czym rzecz. Ktoś napisze dokładnie, o co chodzi z tymi normami i na jakich stanowiskach? I dlaczego ten jeden dzień miałby tak obniżyć premie o 2,5%?? Bo co?

Zalandinio
@Wsparcie

Czy firma cie zmotywowała nowym systemem premiowym? Nie ? To może podziękujmy tym co robią 105 i więcej bo to w odpowiedzi na ich potrzeby ta zmiana. Cześć ludzi już aplikacje do N złożyło. Wyczekują wiosny ????

Njszxxc

Czekam też z przyjemnością się zwolnie niech sama Ukraina pracuje i oto im chodzi

Jola
@Wsparcie

Mówili wyraźnie, że PS, supportu czy wózkowych ten system póki co nie dotyczy , wiec nie rób tematu tam gdzie go nie ma. 80% normy na wsparciu jest wymagany głównie jeśli aspirujesz do dodatkowej premii za wydajność jeśli u siebie minimum 102,5% zrobisz i będziesz minimum 100 godzin w procesie

Git...

Nie musze mieć na wózki wystarczy że pracuje na wyższym stanowisku , i chętnie mogę porozmawiać zkims kto będzie miał coś na oku pozdrawiam .

Plik
@Anetka

Jak chcesz aplikować to na ps też po zawodówce biorą i jeszcze niby angielski zna choć mówi dookoła, że nie to rekruter firmowy przyklepie że zna. Tutaj wszystko jest możliwe. Zobacz czy nie masz za dużych kwalifikacji bo jak tak to marnie wypadniesz.

Moi drodzy, czy orientuje się ktoś czy autobus jeździ z Andrespola do Zelando ?

Ola

Czy jest tu jakaś osoba która obecnie jest na rodzicielskim i ma zamiar iść na wychowawcze?

Tak. Świąteczne normalnie ale o wczasy pod gruszą nie możesz się starać

Hajs

A na macierzyńskim też normalnie świąteczna jest?

Magd

Była na nocce na Picku później w szkółce lidera między czasie była mentorem ale jak się szkółka skończyła to jej nikt Niechciał szkolić dalej więc się splakala pewnie w HR poszła na dzień tam rządziła na Resiv między czasie dostała koszulkę PS za darmo bez rekrutacji i trafiła na zwroty . Zwroty jako PS tydzień gdzie nie była i nie zna procesu . Idźcie do niej i pytajcie zadawajcie jej niewygodne pytania nie zna odpowiedzi . Dostała kamizelkę Lidera za darmo bez rekrutacji jak ta z Packa :/ skończy się ta Ukraina rozdawanie bez rekrutacji ? One nie mają wiedzy i nie wiedzą co robią

Pikerka z Blue

Zgadza się Ta co wskoczyła na miejsce mentorki która zajmowała się nasza grupa przez 4 miesiące. Zamiast ja dać to dali kogoś bo jest z Ukrainy.Na dodatek nic nie umie.

Red
@Magd

Nie zgadzam się, że nie mają wiedzy. Akurat ta ze zwrotów zastępowała liderów na receivie i dobrze sobie radziła.

Konkretnąa czy nie konkretna bya ogłoszona rekrutacja czy tak nagle zostały liderkami?

Blueee

Ci, co ukończyli akademię leadera nie muszą przechodzić rekrutacji, są brani z marszu na TL.

duch
@Blueee

Tu się nie zgodzę, każdy z nim przechodził rekrutację jeszcze raz, nie każdy z nich się dostał na TL Jest tyle rekrutacji, składaj dokumenty a nie tylko narzekasz

Ytre
@Magd

Szczerze ? Nietylko one nie mają wiedzy , bo niektóre Mentorki też nie mają i się pytają zwykłego pracownika lub mówi żebyś szedł do ps więc to też jest nie smaczne , poco niektórzy dostali koszulki , kamizelki jak zero wiedzy to jest pytanie szczególnie panie z recivu brak wiedzy może by mentorzy i liderzy najpierw od podstaw się uczyli i zabrać koszulki , kamizelki niech może Area zobaczy jak pracują Mentorki np bo niektóre nie wiedzą nic a pieniądze biorą za nic , tylko za ploty a normy zadna mentorka nie robi , może by tak zrobić mentorke tą która spełnia wymagania typu norma i chodzi na wsparcia nie widząc problemu i robić toco powinna nawet towar marny tak jak zwykły pracownik

Reciv

Oj tak. Brakuje na recive liderów którzy byli jako pierwsi. Każdego traktowali jednakowo. A teraz ? Rączka rączkę myje. Zrobił się team i traktują ludzi gorzej niż zwierzęta. Ale ... To nie jest ostatnia praca i nigdy nikt nie wie na kogo w następnej trafi ;)

Nik
@Reciv

Pierwsi liderzy byli. Najlepszymi. Drugich takich już nie będzie wszystko pod kątem pracy i organizacji zespołu

?????

Dlaczego w grupach stow czy pick są rosłe chłopy i nie chodzą na resive bo nie sa przeszkoleni? Później jest problem i te same osoby chodzą a szczególnie dziewczyny.

Yyy
@?????

Dobre pytanie..., szkoda że bez żadnej sensownej odpowiedzi. Dziwne jest też to, że jak zatrudniają teraz nowych ludzi, to dlaczego nie dają ich właśnie na reciv?

@Yyy

Może na receive nikogo nie potrzebują tylko na inne działy skoro przyjmują głównie na outband

Eeeee
@Yyy

Pytanie dlaczego nie dają ich też na stow xd a potem reciv idzie na wsparcie codziennie tam zamiast u siebie zrobić normę to idziesz na wsparcie na stow XD lub idziesz na wsparcie tam a stamtąd biorą na wsparcie na resiv a ty dlubiesz do końca zmiany na stow gdy pracy brak a czas NTT leci potem lider zniesmaczony że czasu nieproduktywnego aż tyle a dobrze wie że nie ma wanien żeby zestolowac i nie robi nic z tym , budzi się dopiero po 2 godzinach xd może tam dać jakieś osoby a nie wiecznie te same osoby będą chodzić dzień w dzień bo brak ludzi nikogo to nie interesuje że brak ludzi lider nie dostaje po (usunięte przez administratora)na koniec miesiąca tylko ty za brak premii bo cały miesiąc na innym dziale na wsparciu

Jq
@?????

Ja pracuje na picku i z chęcią mogę iść na recive tylko ze w tym okresie pick nie ma szkolen na inne działy dopiero po nowym roku

No
@Yyy

Na recivie powinni w większości pracować mężczyźni.., po co ich tyle na piku, stow czy paku? Zrobić roszady i większości chłopów dać na reciv, bo na paku zwłaszcza nasi zagraniczni koledzy nudzą, się mają czas stać i dyskutować ze swoimi żonami, partnerkami, tego też nikt z liderów, AM nie widzi?

Nik
@?????

Na resiv jest potrzebna szybkość i siła powinni być najszybciej przeszkoleni wszystkie osoby nowe

Ttfhjjvc
@Nik

I mężczyźni xd bo wcale się nie dziwię że ludzie chodzą na L4 gdyż można sobie krzywdę zrobić przerzucając codziennie 800setki a potem HR zdziwiony że tyle osób na zwolnieniu jak nic nie ułatwiają tylko pogarszają ludzie mają już problemy z plecami a HR nie widzi tego chyba, stań i poprzerzucaj całe 8h i prawie że codziennie odechce Ci się nawet w domu przy garach stać ze zmęczenia

Bhawy
@Nik

Może taka u Ciebie szybkość jest to zapraszam na ten dział potem się nie dziw że przez takich szybkich są co roku podniesione normy nie pensje na tym ciężkim dziale , a ten dział powinien dostawać większą pensje niż inne działy

On
@No

Saporterzy z recivu powinni mieć pensję ja wózkowi, bo mają ciężka pracę

@On

Widać jak się uwijają grzebiąc w paletach, kartonach, żeby dla swoich koleżanek wybrać lepszy towar. Później takie delikwentki mają czas, żeby na luzie normę zrobic i z panami pogadać. Towarzystwo wzajemnie adoracji się zrobiło, przykro jest trochę jak się tylko z tego powodu ciężej pracuje zarabiając te same pieniądze. Co jakiś czas temat wraca. Na krotko się zmienia jak ktoś nie wytrzyma i się poskarży a później znowu to samo. Zwłaszcza od kiedy mniej liderów i nie mają czasu patrzeć co się dzieje na liniach niektórzy jadą po całości. Różnie bywało, ale to co teraz się dzieje to kpina

D

8 godzin ciągle ta sama muzyka te same piosenki w zapętleniu ile można?

Ręce opadają

@Pracodawca może by zablokować PS -om internet , oglądanie meczy ,filmów przeglądanie Interii i innych plot nie po to przychodzą do pracy i nie za to mają płacone?

Yyy
@Ręce opadają

Trafna uwaga, ale liderzy również powinni mieć zabronione wnoszenia swoich prywatnych komórek, bo na weekendach siedzą bezkarnie na FB, przeglądają internet, ucinają sobie prywatne rozmowy.. to ma być sprawiedliwość? Zwykły pracownik nie może mieć swojej komórki, czyli jesteśmy pracownikami gorszego sortu? Tak samo przedstawiciele pracowników dostali ciepłe bluzy z długim rękawem a zwykły pracownik nie zasługuje żeby mu było ciepło?

Lajt
@Ręce opadają

@Pracodawca(usunięte przez administratora)mają wew. awanse na tzw. starszego ps-a . Większość(usunięte przez administratora)jest po takim awansie od dawna i zarabiaja prawie 1 tys zł więcej od pracownika a leżą na fotelach przeglądając internet, ogladajac filmy, mecze. Jeśli wyrobili się w swoich obowiązkach to w proces i to powinno być pod kontrolą ich lidera, AM a. Widać jak schodzą z oczu i przysiaduja po kilku biurkach na różnych piętrach aby nikt ich nie dojrzał. Pracownik na niego normę robi a on siedzi i z łaski niektórzy pomogą albo i nie. Dziękuję za uwagę i proszę się zająć rzetelnie sprawą.

Prosty wniosek

Jest za dużo osób na tych stanowiskach stąd ich nuda w pracy. Zredukować kilkanaście takich stanowisk i pozostali będą pracować wydajniej.

Czarna

Praca ps na blue na weekendzie to porażka.(usunięte przez administratora) Większa część mentorów ma jedno szkolenie lub dwa to już sukces. Stale osoby są wyrzucanie na wsparcie gdzie liderzy co godzinę przypominają jaką masz produktywność i "wyrażają"swoją opinię. To nie motywuje. Wręcz przeciwnie. Ale sami tego chcą. Każdy z nas wie że pracuje na swoje konto. Nie trzeba chodzić i mówić. A jeśli nie mają co robić to może postawić ich w proces na pół zmiany? Zawsze dodatkowa para rak. A produktywność spada i zdziwienie że strony area i lidera. (usunięte przez administratora) Dlaczego lider ma pracę siedząca. Dać im biurko takie jak ma ps.postawi laptopa i heja. Niech stoi jak wszyscy skoro jest równe traktowanie. Ale jakie równe???? Listy obecności na packu kolejny śmiech. Jeden lider sprawdza a drugi wypuszcza wcześniej. Nawet jakby się chciało komuś coś powiedzieć to nie ma do kogo bo ręką rękę myje. Jedna klika.

Jl

Do @Pracodawca. Dlaczego liderzy, którzy często chodzili na L4 nie są zwalniani tylko pracownicy?

@Jl

: @PracodawcaMoże by się wziąść za ps-ów notorycznie będących na L4?

Gienia

Zamiast urlopu marnować w zimę można by postojowe zrobić chociażby bezpłatne na tydzień nie każdy ma tyle urlopu bo nie przepracował ten ktoś 10 ciu lat , bo najlepiej w zimę wywalać na urlopy a przyjdzie lato piękna pogoda i karzą za..lać w taki żar zamiast odpocząć .Może by tak najpierw liderzy wzięli tydzień urlopu dopiero później zmuszali innych , nie z winy pracownika nie ma pracy a pracodawcy

Oo

Czy to obowiązek składać się i kupować prezent na urodziny dla lidera? Wymyślacie to po to żeby dostać lepszą fuchę? Niedługo walentynki składka będzie? A na Wielkanoc? Chcesz się podlizywać to sama kupuj prezent a nie wołasz na przymus od grupy....

Aha
@Oo

To co się dzieje wola o pomstę do nieba. Normy czasy NTT (usunięte przez administratora)i towarzystwa wzajemnej adoracji. Zero chęci do pracy po 5 latach. Przykre a tak fajnie było na początku

Mam pytanie. Czy w DHL były w ostatnim czasie jakieś podwyżki inflacyjne? Ewentualnie jakieś inne bonusy dla zrównoważenia strat spowodowanych przez inflację? I nie mówię o puszczaniu głośniej muzyki z radia :)

Oliwia

Teraz dużo osób zwolnili w ostatnim czasie.

Zostaw merytoryczną opinię o DHL - Głuchów

• Jak się pracuje w DHL?

Zobacz opinie na temat firmy DHL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1732.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1498, z czego 209 to opinie pozytywne, 259 to opinie negatywne, a 1030 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DHL?

Kandydaci do pracy w DHL napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DHL