DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.

Opinie o DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.

@tik

Witam to racja że Lider na LP jest wredny no ale sloma zbuta wystaje to nie nasza wina ale moze skończyć tak jak Kowalczyk miejmy nadzieje szefostwo Dhl to zobaczy

Nie panopczyk

Czy ktoś słyszał o LP kierownik który był na montażu i nie dawał sobie rady to go prześlij na LP.bardzo wredny pajac .A najlepszy znich to kuter noga Lider z LP szelki spuczone i wglada jak taki pe..ł ale wyzywać ludzi jak się pomyla z detalami na linke to zj...c może Dhl powinen sie wziąść za to i trochę kultury bo to mobing ......

xx

zarobki 1600- 1800 netto, jesli masz swoje zdanie i chcesz byc traktowany z szacunkiem to zapomnij. Jak cie nie wykończy praca to z pewnoscia ludzie,panopczyki i karierowicze

Escobar
@xx

Zgadzam się w 100 % karierowicze z panopy wprowadzili tam strasznie smierdzaca atmosferę królowie i bogowie dhl!!!! A tak naprawdę banda dzieciaków którzy ludzi mają za nic. Główne zadania? Iść na papierosa i pograć w gry na telefonie!!!!

oddaje glos

Witam mam prawo oddać głos w...

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
ktoś

2500 brutto

nowa

Witam powiedzcie mi jakie sa zarobki na reke bezposrednio przez dhl nie przez agencje na wózek widłowy

Bicek

Ponad półtora miesiąca czekania za wakacyjnym a tu 300 zł żenada naprawdę!! Nie wiem co z tymi pieniędzmi mamy zrobić

gość

Witam i wspaniała firma DHL do dzisiaj nie przelała pieniędzy za wakacyjne gdzie urlopy mieliśmy w lipcu to już 1,5 miesiąca ale to świadczy tylko o firmie . Kołchoz dla dupo włazów .ŻENADA .pl Najgorszy pracodawca w okolicy ŻAL.pl

Nico

Kasa jest wypłacana na czas. Nowy pracownik jak przychodzi jest zatrudniany najczęściej na umowę zlecenie stawka 14,20 zł brutto/h. - w zależności od regionu oczywiście. Umowę o pracę dostają po upływie 2 lat albo wcale. Podwyżki kilku procentowe w kwietniu - może z 60-80 zł na rok dostaniesz, chyba że jesteś pupilkiem kierownika to dają po więcej ;p Jak pracujesz w S.C. możesz spokojnie poszukać sobie dodatkowej pracy, gdyż jest aż nadmiar czasu. wystarczy pogadać z kiero bądź menagerem i wychodzisz po 2-4h z pracy, a wpisane masz 8h / dzień - z tym akurat w firmie jest dobrze dla pracownika, atmosfera jak w jednej rodzinie, czasem kłótnie też występują, lecz przeważnie ludzie traktują się na równi siebie, chyba że jest kontrola z góry to wtedy rażąco widać podział na stanowiska. Kierownictwo nie musi nic robić, nawet wydawać poleceń - (ty to, ty tamto), bo pracownik który robi tam kilka lat już sam doskonale wie co ma zrobić w danej chwili, dlatego kierownicy praktycznie już nie muszą nic tam robić, no chyba że zmienia się kadra pracowników to tylko przeszkolą, a ludzie już się sami wdrażają. Zarobki po 5 latach jako robak macie niecałe 2000 zł / netto na umowie o pracę, zastępca bryg. na magazynie ma około 2600 zł / netto, plus telefon i zamulony lapek, a sam brygadżello 4200 zł / netto. Jak chcecie nic nie robić i zarobić te 2 koła to możecie na jakiś czas tu wpaść, ale ta firma nie perspektuje przyszłości dla pracowników. Na jakim stanowisku się przyjmujesz na takim zostajesz do samego końca. Fakt, iż socjal marny i za wszystko trzeba płacić, lecz po co komu medicover który kosztuje 90 zł/msc - lepiej z niego zrezygnować, gdyż zwykły lekarz weźmie o wiele mniej za wizytę. Na święta dwa razy do roku dostajesz kaske 150-300 zł jednorazowo jako benefit i do tego książeczka ze zniżkami (śmiech :D), do sklepów gdzie zwykły kowalski raczej nie uczęszcza.

Ziom

Kolego jak jesteś co dzienie na afo ujawnij się ? Przypomnij sobie kto do dnia dzisiejszego spowodował największe straty niszcząc czesci za 1,5 ml euro ? Pani brygadzistka która wszedzie jeździła i wszystko umiała :-)) pozdrawiam

kola2

Czy ktoś się orientuje czy przyjmują do pracy?ja miałam iść 24.07. Godz mieli podac w połowie miesiąca a tu ani widu ani słychu

caey
@kola2

to znak ,żeby omijać dhl z daleka

Ciekawy

Witam. Ile firmy płaci operatorowi wózka widłowego na godz ? Lub ile można żądać na początek? Dziękuję z góry za szczere odpowiedzi. Pozdrawiam.

Lackierei
@Ciekawy

2500 brutto

Ciekawy
@Lackierei

Za takie pieniądze to lepiej z domu nie wychodzić bo nie warto . Dzięki za info .

JEŚLI CH

MASZ GOŚCIU PROBLEM Z PISOWNIĄ, PROPONUJĘ SIĘ UDAĆ NA LEKCJE PISANIA. JEŚLI CHODZI O ZWOLNIENIE... TO JEJ SPRAWA I JEJ CHOROBA. TY ŚMIECIU.NIE BĘDZIESZ TEGO WERYFIKOWAĆ!!! (MASZ PROBLEM TO MOŻEMY SIĘ SPOTKAĆ)

Xxx

TOMI 2017-07-05 Bardzo dobrze że ludzi pilnowała,Wy zamiast pracować pokatach się chowaliscie.Czas na pracę nie było ale na smsy,romansiki prawda Panie M.N.? I nie tylko On.....Jestem tam cały czas i widzę co się odpierdala .....Pozdrawiam Panią z Afo....jak tam Pogoń za mężczyznami,a zwłaszcza za tym jednym?Ciekawe co mąż na to powie.....a pracuje w tej samej firmie.....Podziwiam Jej wytrzymałość z takimi ludźmi z którymi musiała pracować-potrafiła wszystko zrobić,na każdym wózku widlowym jeździć a te pożal się Boże liderki ?żadna pojęcia nie ma o jeździe na wózku....Ciekawe co musiały zrobić żeby nimi zostać hi hi hi.....Odeszła bo tak chciała D.a nie że ją gnebiono czy zdegradowali-zapytajcie oto P.Rafała D.Takich ludzi gdyby było więcej,byłby wtedy porządek.WIELKI SZACUN DLA D.D.

VIII
@Xxx

Gdzie ty jesteś!? Co ty widzisz!? Gdybyś był tu na codzień w naszej firmie to byś takich wymyślonych bzdur nie wypisywał! P.Dorota została zdegradowana i to P.Dębowski z kierownikiem zmianowym tego dokonali dając Jej dokument do podpisania z zarzutami, dlaczego Ją ściągają ze stanowiska brygadzisty. Miedzyinnymi przez to, że coraz więcej pracowników zaczęło się skarżyć na tą Panią i odchodzić z pracy. Po tym zdarzeniu P. Dorota była dwa dni w pracy, lecz pracownicy dali Jej odczuć że Jej nie tolerują. Dlatego nagle zachorowała i poszła na L4 w międzyczasie przyniosła wypowiedzenie. Wszyscy mieli Jej dosyć nawet pracownicy VW. P. Dorota nie miała szacunku do pracowników była wulgarna, krzyczała nie rozmawiała i rzeczywiście robiła zdjęcia pracownikom i do nosiła... każdą najmniejszą rzecz... Później to Jej nawet mieli dosyć kierownicy... Niestety trzeba być dla człowieka człowiekiem...Z resztą nie tylko tu mieli Jej dość, chciała wrócić na Swarzędz do dawnej Panopy i tam też Jej nie chcą. A wpisując bzdury i kłamstwa " gdzie karma zawsze wraca" żeby oczerniać innych gdy się niema innych argumentów to jest żenujące... Jeszcze oczywiście w temacie starym jak świat. ... wielkich romansów... itd...nie o śmieszaj się!!! Jedno jest pewne teraz jest lepsza atmosfera w pracy gdy P.Doroty nie ma, jest spokój jakąś wszyscy wiedzą jak mają pracować... Nawet po jej odejściu kilku pracowników wycofało wypowiedzenie.

VIII
@Xxx

Jeszcze jedną rzecz chce sprostać...! W firmie DHL nie ma żadnych liderek, bo takich stanowisk nie ma! Jest kierownik obszaru, kierownicy zmianowi i brygadziści. Natomiast owszem P.Dorota miała na kamizelce napis " Lider" . Jak to sam wpisałeś cytując " ciekawe co musiały zrobić żeby nimi zostać " ....

panopi

Witam jeśli chodzi o telewizora to jest gość spoko tylko taki Daniel kierownik obszaru to pomyłka co mu powie Kowalczyk to w draża bo niema własnego zdania . NAJ GORSZY KOŁCHOZ

xxx1

Witam, większość z Was ma rację ale też nie do końca. Nie dziwię się że robi się druga Panopa z DHL no bo przecież wszyscy kierownicy co pracowali po minimum 10 lat uciekli z Panopy i przyszli tutaj. Swoje robi przyzwyczajenie i chęć udogodnień dla siebie. Co do obietnic które były na rozmowie to się zgodzę. Obiecują złote góry ... ale niestety nie finansowe a w postaci pracy. Nie na wszystkich działach pracownik jest "wykorzystywany: do typu pracy zrób to i tamto a między czasie jeszcze 5 innych rzeczy. Jeśli są chęci i pozytywne podejście do pracy to miło się pracuje. Zarobki co prawda to śmiech na sali - ale taka jest nasza Polska. lepiej aby został na nadgodzinach (o ile takie się znajdą) pracownik z Ukrainy niż pracownik z DHL. On jest bardzie opłacalny finansowo, ale że robi bardziej niedokładnie i na tzw (usunięte przez administratora) to się nie liczy. Podwyżki są jak się okazuje dla nielicznych (chodzi o 38 zł BRUTTO) . panie w personalnym są strasznie zagubione, potrafią coś nie naliczyć, albo naliczyć za dużo (np.urlop). Wczasy pod gruszą - temat rzeka... kto widział żeby wczasy pod gruszą były wypłacane po urlopie??? W każdej firmie takie rzeczy są NA urlop a nie PO!!! Jak dla mnie kierownictwo jest OK (chodzi o mistrzów zmian) wystarczy dobre podejście do człowieka a się dogadasz , nawet z takim Telewizorem. Gorzej jest z kierownictwem wyższego szczebla. Nie wszyscy nauczeni kultury osobistej...

panopi

Witam czy Dhl to Panopa ŻAL .pl gorszej firmy w Wrześni nie ma i jeszcze jedno panie Kowalczyk już czas odejść z honorem i weź pan z sobą to coś niemiłego co chodzi i sprawdza tablice pani bez szyi która nie zna słowa dzień dobry i dla takiej osoby są pieniądze. A na podwyżki nie ma dla tych pracują.Chyba że 38 brutto .

Bym
@panopi

Mam rozmowę we wtorek tam ale widzę że nie warto...

Sroka

Chcę pogratulować firmie podejścia do pracownikow. Jest grupa ludzi którzy są prawie odpoczatku i są silna siła napędowa firmy. Zamiast docenić ich i samych i ich starania to mają to głęboko gdzieś. Nie prosimy o cuda na kiju! Zbywanie nas obietnicami i podwyżkami długo już na nas nie dzialaja.

Wózkowy
@Sroka

Dotrzymali słowa,podwyżki nastąpiły.34 zł brutto ha ha ha Nawet Pan (usunięte przez administratora). nie potrafi zejść do pracowników ,żeby usłyszał zdanie pracowników co do podwyżek.Jak narazie to sukcesywnie jest podwyżka ale pracy.Nie polecam jezeli cenisz zdrowie .

Vz

Nie kierowniczką, tylko liderem na Vz.

witek

a czy zna ktoś panią Kasie podobno jest kierowniczką taka przy kości pracowała w Panopie

@witek

Tak znam a co?

Vz

Panie Beniu z Vz to nie Panopa tylko DHL i nie robimy tak jak w panopie .

Rafi
@Vz

A ktory to Pan Beniu z vz

Zostaw merytoryczną opinię o DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o. - Głuchów

• Jak się pracuje w DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.?

DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.