DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.

Opinie o DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.

gość

Witam po co pani od szkoleń w Dhl września która nie potrafi powiedzieć dzień dobry jak przechodzi przez magazyn widzę że kultura przez duże Q . A hitem jest pan TRENER który nie wie o co chodzi jest zagubiony i na to są pieniądze a na podwyżki nie ma dla pracowników ŻAL.pl panie Tomku z Warszawy .

Wioleta

Moglby ktos mi odpowiedziec jak wygladaja miesieczne zarobki netto pracownika magazynowego i jaka umowe daja na poczatek bo zastanawiam sie nad zlozeniem papierow. Z gory dziekuje za odpowiedz:)

Mateusz_77
@Wioleta

1650-1700 netto na start, umowa na 3 miesiące

Prawilnie

"Telewizor" jest jak aslan z narnii wiec ktos musi trzymac rękę na pulsie. VZ najlepszy dział.

@Prawilnie

A kto to ten telewizor

Prawilnie

VZ najlepszy

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
King

Nie rozumiem waszych opinie co one mają na celu? Nikt nikogo do nadgodzin nie zmusza. Jeśli chodzi o pracę to jest taka sama jak na 4 a nowi boją się pietrowac pojemników. Na jednym dziale praca jest trudniejsza na innym łatwiejsza ale myślę że komentarze na temat jak tam jest ciężko piszą ludzie którzy wózek widłowy widzieli na you tube, bo tam się wózkiem jeździ a nie na nim siedzi. Co do ludzi z Panopy to normalne że ktoś kto coś kiedyś robił zrobi lepiej od początkującego. Napewno jest lepiej niż w gestampie.

Panopczyk

Moge jeszcze dodać ze wczoraj operator stracił panowanie nad wózkiem i wpadł do rowu-wszystko przez brak ludzi i pośpiech oraz nacisk na większa ilość pracy ale brak rak do zadań....Cóż nowa firma powinna tez zatrudnić wiecej ludzi i juz wprowadzać w procesy a nie rzucać człowieka na wózek bez szkolenia a pózniej wypadki i błędy oraz postoje lini.Niech firma przestanie straszyć ludzi i zmieni kadrę Zarządu na wrzesni bo popłynie....Ci co przychodzą powinni miec test na wózek tak jak Panopa bo sa tacy co niby jeździli 10 lat na wózku i wozili palety a na pojemnikach i wysokim składzie sie trzesa ze strachu.Rozumiem brak doświadczenia ale takiego człowieka w tej firmie nawet nie ma kto uczyc.Kierownik z VZ moze jest głupi słyszałem ale ten z Montażu tez nie ogarnia.Powodzenia DHL!!!!!!A Szef operacji niech idzie jeździć bo ludzi nie ma a ponoć wszystko potrafi

Panopczyk

No wiec dodając cos nowego to powiem tak zatrudnić tu sie jest łatwo ale zeby sie zwolnić musisz miec nerwy!!!Coz wiecej mowić jeden wielki bałagan i brak kompetencji...Beygadzisci boja sie kierownika a Kierownik ucieka przed pracownikiem.Zeby tu pracowac kodeks pracy musisz znać na pamięć.Chca organizacji z Panopy tyle ze np Panopy na montażu w Antoninku ma między 40-60 osób na zmianie a DHL Max 25.Bedac Wozkowym masz w ciągu godziny 3 telefony z zadaniem i obsługę linki a do tego co po chwila wizyty rowerzystów czyli super przełożonych z Nowymi zadaniami.Brak kultury to juz na marginesie.Odradzam a co do płacy 1800zl na rękę i Max 5procent premi ktora zabierają jeśli nawet nowy człowiek cos popsuje....

Bulbot
@Panopczyk

Nie dziw się że DHL nie ma ludzi skoro głównie dzięki temu wygrał przetarg

@Bulbot

No wygrał przetarg bo twierdzą ze 300osob im wystarczy na cała obsługę.....Haha tylko zapomnieli ze z czasem rozwoju lini VW zacznie brakować rak do pracy....Co tu wiecej mowić Imperial-Panopa chciała 600 osób....Ja na szczęście sie wydostałam z Dhl i wiem ze za ta stawkę to nikt z doświadczeniem juz nie przyjdzie...Ostrzegam osoby które maja zamiar tam podjąć prace ze obietnice kończą sie jakiś tydzień po podpisaniu umowy.Kierownik za mały błąd jest w stanie wyzwać Was przy ludziach z produkcji i ponizyc.Sam nie ogarnia a ludzi wyzywa...DHL niech zacznie kupować rowery bo zabraknie...Jest taki jeden brygadzista ma montażu co najwiecej wprawy ma na rowerze bo jak wsiada na wózek to jest mokry a udaje Cwaniaka...Trochę Jeansy ma za ciasne i brakuje mu wiatru we włosach podczas jazdy

@Bulbot

Jeszcze jest zima to rowery tańsze Dhl moze zakupić bo wiosna juz pójdą w gore

Fiona
@Bulbot

Ktoś wam każe tam siedzieć braliscie ślub z DHL no nie macie możliwość znalezienie lepszej pracy to po co tu jesteście wasze gdybanie w niczym wam nie pomoże ,wiara narzekała na panope a tu lepszy cyrk jest po znajomości posady kierownika brygadziste ,co robi Błażej na stanowisku brygadzisty do łopaty się nadaje a następnie Kasia liderka widać że dobrze wchodzi szerokiemu wszystko donosi jedną firma DHL to są karierowicze donosiciel ,jeden z drugim rozmawia a za plecami ciebie sprzeda za paczkę zapałek

Najlepszy jest sieraka
@Fiona

Sieraka ten to pasuje :)

Adrian
@Najlepszy jest sieraka

Następny do wideł się nadaje Wielki pań w panopie nie pamięta wół jak cieleciem był , z Pana na chama

Wózkowt

Ludzie Kochani,przestancie narzekać.Firma dopiero się rozwija ,cały czas prowadzą rekrutacje ,w żadnej firmie która zaczyna współpracę z potężną firmą nigdy nie ma lekkich początków.Więc zanim napiszecie niepotrzebną nierealna współpracująca z prawdą opinią ,zastanówcie się trzy razy. Pozdro

Robi

LUDZIE UNIKAJCIE PRACY W DHL TO JEDEN WIELKI SYF BALAGAN ZERO ORGANIZACJI NIKT NIC NIE WIE NIGDY JESZCZE TAKIE MARNE GROSZE PRACA ZA NADGODZINY NA 3 TURY NORMALNIE SMIECH NA KAZDYM DZIALE BALAGAN I NIC WIECEJ

Hamstermeister

Idę tam niedługo na rozmowę, a opinie jak opinie, w każdej firmie to samo narzekanie. Nie rozumiem tylko podejścia ludzi do całej sprawy tego niby zastraszania. Jeśli dobrze kojarzę pracę można dostać jak się jest pełnoletnim po wyhodowaniu w spodniach par jaj, więc nie wiem jak można dać sobą pomiatać i zgadzać się na jakieś dyrdymały kierowników z problemami. Nikt ci nie może kazać zostać w robocie, bo pomijając to co się mówi o tym kraju to nie dżungla, gdzie wioskowy głupek dręczy wszystkich wokoło. Wielkopolska to nie województwo, gdzie praca to złoto, nie pracują ci którzy nie chcą pracować, jak się pracodawcy coś nie podoba to niech sobie szuka innych łosi do gnębienia.. Wszystko zależy od szacunku do samego siebie, jak chcesz aby tobą pomiatali to będą pomiatać. To nie pracodawca robi ci łaskę, że u niego pracujesz, to ty dajesz mu swój czas z życia w zamian za pieniądze. Ogarnijcie się.

Bob

To prawda,niespotkalem się z firmą na którą ktoś by nie narzekał.Wszedzie jest dobrze tam gdzie nas nie ma.

Edek

A no niezadowolisz wszystkich,zawsze się trafi osoba wiecznie niezadowolona .

Work

Wiara przez Worka zarabia 15 zł netto na godzinę,odbierają powyżej 3 tys. Na rękę sami chcą robić nadgodziny bez żadnego zmuszania do nadgodzin ,Ukraińców przyjmują bo za stawke 15 na rękę nikt nie chce przyjść.Sam robię przez Worka i nikt nie zmusza do nadgodzin.Więc zastanówcie się najpierw co za bredbie wypisujecie.bo wcale tak nie jest

Rafik

WITAM SERDECZNIE NIE POLECAM TEJ FIRMY LUDZIE UWAZAJCIE JEST TAM BALAGAN SYF ZERO ORGANIZACJI PRACY WIECEJ BRYGADZISTOW NIZ PRACOWNIKOW Z LUDZI ROBIA BARANOW ZA PRZEPROSZENIEM

oli.s

Czy to prawda że będąc na 1 zmianie cały czas chodzi się tylko na tą zmianę,czyli od 6 do 14 ? bez zmiany 2 i 3, czy zmiany zmieniają się co tydzień?

napisze mi ktoś jak wygląda praca w DHL ile jest zmian i ile dni pracujących

Gosc
@Gość

Witam.Praca jest niby po 8h przez 5 dni w tyg ale zmuszaja do soboty na inwentury itp a w tyg raz chodzisz na 6 a raz na 10 a najlepiej to zeby robic non stop po 12h.Soboty ida do banku nadgodzin na 4 mies a najlepiej zebys bral wolne za sobote w stosunku za 8h setek jeden dzien wolny bez doplaty.organizacji brak a brygadzisci i kierownicy masakra.Panopa to raj przy dhl wozki najtansze a pracownik nie ma nic do gadania a Szef operacji straszy straszy straszy bo jest niesamowitym gburem....A co do podwyzki to zapomnij bo wola Ukraincow.A Ty jako dobry operator szukasz innej pracy bo nawet 200zl Ci nie podniosa.Masz 2500zl brutto i premie do 10% ktorej na koncu masz 160zl brutto.

Beer

Wykorzystują pracowników jak tylko mogą byle by im było dobrze i wszystko grało!! Twóje życie poza pracą nie istnieje musisz siedzieć codziennie po 10-12 h a za nadgodziny dostaniesz wolne kiedy Ty tego nie chcesz.. wielcy brygadzisci ludzie którzy kompetencji żadnych a przerost formy nad treścią na poziomie max. niech nie zapominają tylko że dużo zależy od ich podejścia do podopiecznych. Wniosek z tego taki że jeżeli ktoś lubi podpierdalac i jest wazelina chodząca to coś tu osiagnie.

Były

Witam ta firma to wielki syf bałagan w tym całym burdelu brak osób które mają kompetencje bo na pewno nie ekipa Telewizora . ŻAL .pl. A telewizor nie przegina z swoim ZASTRASZANIEM LUDZI bo jest coś takiego jak PIP i zobaczymy co na to pan TOMASZ z Warszawy może wielki czas zrobić czystki z takimi jak Telewizor i jego ekipa .......

Szef

Czy możecie powiedzieć ile zarabia tam kierownik zmiany?

Miałem niestety możliwość spróbować pracować w tej firmie i mogę powiedzieć z ręką na sercu że nie jest warta by marnować na nią czas i nerwy. Na rozmowach oferują złote góry a w rzeczywistość trafia człowiek do obozu pracy możliwość awansu jest praktycznie zerowa gdyż wszystkie wyższe stanowiska począwszy od brygadzisty są obstawiane przez ludzi z panopy i oczywiście po znajomości a efektom tego jest bałagan, brak organizacji. Jaka organizacja taka praca. Jeżeli będziesz próbował im coś wyjaśniać albo pomóc w usprawnieniu czegoś to najchętniej by zrobili z ciebie idiotę a o pochwałach to zapomnij. Straszny brak szacunku wobec pracownika. Co do kasy to uważam że we wrześni są lepiej płatne stanowiska, tutaj każdy ma inną płacę, a z tego co widziałem obecnie oferta wynosi trochę więcej niż podstawa krajowa więc z czym do ludu. NIE POLECAM !!!

Gość 298
@Gość

Zgadzam się w stu % brak szacunku dla pracowników traktują ich jak najgorszych zero pochwał a o cokolwiek prosisz to mówią jak Ci się nie podoba to się zwolnij pracujesz na kilku stanowiskach zapierd.....za 10 a oni mają to gdzieś brak słów nie polecam pracy w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o. - Głuchów

• Jak się pracuje w DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.?

DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.