DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.

Opinie o DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.

Hania

Czy w dhl w Białężycach przyjmują kobiety . Jaka stawka i czy premia jest co miesiąc

Ziomek
@Hania

Stawka zależy od stanowiska A premie się wyrabia. Jeśli zapracujesz na premie to ją dostajesz a nie ma być bo Ci się należy! Brak słów na takich ludzi

Wika

Jak wyglada praca w dhl.

Znajoma znajomej
@Wika

Ze swojej strony mogę szczerze polecić. Pracuje na KB(spawalnia) i praca jest świetnie zorganizowana, ekipa też jest ???????? Liderzy i kierownik ze spokojem pomogą i wdrożą w stanowisko. Wydaje mi się, że negatywne opinie piszą osoby, którym zwyczajnie nie chce się pracować i najchętniej by siedzieli na ... ale ma lecieć dniówka????. Szczerze ze swojej strony polecam.

Hania

Czy w dhl w Białężycach przyjmują kobiety.? Co robią kobiety? Jaka stawka czy premia jest co miesiąc?

Zdziwiony

Ludzie czytajcie nagłówek. To nie jest forum o dhl supply chain w Bialezycach.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Elis

Najlepsza firma w jakiej miałam okazję pracować.Polecam????

Elis
@Elis

Polecam pracę w tej firmie!!!

Czy to znaczy, że ta firma przestaje działać czy ktoś inny ja przejmuje ?

Twój Stary Pijany

Praca to wielkie dno traktują jak gówn. Więc może i to nawet lepiej że nie wygrali przetargu Wypłaty słabe chyba że jesteś idiota I 2500 to jedyne co chcesz w życiu osiągnąć Ludzie w pracy różni jak wszędzie od spoko do baranów co dali by .... Świat jest piękny tylko ludzie to .....

GalAnonim

Przejebali przetarg , od sierpnia nowa firma oby była lepsza niż dni.

wuja

Mówi się, że Dhl przerąbał przetarg na obsługę craftera i od połowy2020 wchodzi nowa firma

Artyst
@wuja

Tak to prawda z tym kontraktem odpadł z niego i jest do lipca 2020 roku później wchodzi nowa firma schnellecke bądź imperial(panopa) .

lola

Cześć, mam pytanie czy znajdę tutaj ludzi którzy są z Jarocina i dojeżdżają ?

@lola

Tak

@Krzysiek

A miałbyś miejsce w aucie ? Pytam , bo na razie jestem w trakcie rekrutacji.Pozdrawiam.

@Krzysiek

Tak mamy jedno miejsce jesteśmy na zmianie C tj 14.00 do 22.00. Pozdrawiam.

@Krzysiek

Dzięki za info. Będę wiedzieć jakieś konkretniejsze szczegóły to się odezwę. Pozdrawiam.

20o19

Patola w tej firmie nie polecam na 100%

Mortadeusz

Gorąco polecam prace w firmie DHL. W tym roku dostaliśmy 45% podwyżki płacy zasadniczej oraz płatne (+premia) 5 tygodni urlopowych. Yupiiii!!!

Zebra13
@Mortadeusz

Prawda !!!! Polecam !!!

Diro
@Mortadeusz

45% na jakim stanowisku jesteś i czy to na pewno ta sama firma?

Wojtek

Na jaki adres wysyłać CV. Proszę o odpowiedź.

N
@Wojtek

rekrutacja.wrzesnia@dhl.com

zainteresowany pracą
@N

Jakie zarobki są na początek magazynier a wózkowy?

@Wojtek

Wojtek, wejdź na stronę firmy https://www.logistics.dhl/pl-pl/home/nasze-dywizje/lancuch-dostaw/dolacz-do-naszego-zespolu.html i w zakładce dołącz do nas, jest podany adres na który można przesłać CV i aktualne oferty pracy.

Kiki
@zainteresowany pracą

Abc

@Kiki

Masz jakieś doświadczenie w pracy z DHL Supply Chain? Jeśli tak, to możesz je opisać, aby inni mogli uzyskać więcej informacji? Dziękuję za odpowiedź.

Ktos
@Kiki

rekrutacja.wrzesnia@dhl.com

@Ktos

Dziękuję za dane kontaktowe do firmy. Bardzo chciałabym też dowiedzieć się czegoś o tej pracy w DHL. Czy oferują umowę o pracę?

Nora

Zastanawiam się nad aplikacją do firmy. Czy warto sobie zawracać głowę? Praca ciężka fizycznie? Co w ogóle robią kobiety?

marina
@Nora

to i tak wam lider chociaz powiedzial o glosowaniu a nasz nic jak by nie te plakaty to bysmy nic nie wiedzialy ;(

Miśka

Pracuję już jakiś czas i zastanawiam się czy to co się dzieje w tej firmie to nie gorsze niż przedszkole.Zreszta może czas najwyższy żeby Daniel otworzył oczy i porozmawiał z ludźmi o kierownikach a zwłaszcza o E...... Nie polecam pracy w tej firmie

Nowa
@Miśka

Jak tak Tobie źle to zmień pracę, a nie tylko narzekasz.

Renata

Polecam pracę w tej firmie. Zostałam przyjęta niedawno. Obawy moje były ogromne, pytań dużo lecz od razu w pierwszym dniu miła i otwarta dla ludzi Pani z hr rozwijała moje wątpliwości. Pracuje już 2 miesiąc i nie wrocilabym do poprzedniej pracy. Owszem jak i wszędzie są dziwni ludzie ale i tak jest super.

mistrz

NA jaką stawkę można liczyć na początku ?

Polecam
@mistrz

Pierwsza wypłata +- 2100

Szczupak

Witam . Czytając wasze opinie każdy z was opisuje minusy firmy DHL ale są i plusy . Pracując już tam ponad 3 lata jestem mega zadowolony z pracy oraz z wykonywania swoich obowiązków i dodatkowych prac . Jako operator wózka widłowego jestem pozytywnie zadowolony z pracy i wiąże przyszłość z tą firmą .

Benek

Niezbyt pozytywnie piszecie o firmie. Miałem zamiar aplikować ale trzeba się zastanowić.

skinu69

skladajcie papiery do mikromy

Zostaw merytoryczną opinię o DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o. - Głuchów

• Jak się pracuje w DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.?

DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.