Opinie o Wagran Sp. z o.o. w Tomaszów Mazowiecki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Wagran Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Wagran Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wagran Sp. z o.o. w Tomaszów Mazowiecki

Pracowałem w tej firmie ponad 2 lata. Co mogę powiedzieć....nigdy więcej! Czemu tak długo? - życie , sytuacja rodzinna mnie zmusiła. Co do warunków pracy , to ...dno ! Z zewnątrz ok, biura ( pod wzgledem czystości ok), ale produkcja ....niby jest bhp, niby jakieś wentylacje, jakieś tam procedury....ale smród chlorkiem metylenu pozostaje do dzisiaj mi w pamięci! Pracownicy na produkcji wiedzą o czym piszę. Człowiek musi zalewać ręcznie to chemiczne śmierdziwo. Jak się polejesz, tak poźniej drapisz się i smarujesz maściami bo rany się robią. to jest niby granit a to po prostu zwykły piach i żywica, pewnie najtańsza bo co kontener to inny kolor. Po tych żywicach i tym śmierdzącym chlorkiem buty się rozpuszczają, to co ma zrobić skóra? ?? Nie wiem jak jest teraz ale jak ja tam pracowałem,to było wielkie sprzątanie - jak miał jakiś tam ich klient przyjechać...śmiech na sali...Bo tak to brud i kupa złomu czy tam odpadu, oni tak na to mówią.Jak pracujesz, nie zgłaszasz uwag to jestes (usunięte przez administratora) ale jak zaczynasz miec uwagi i pytania to odczujesz to w premii. Zarządzanie kierownictwa - to przez duże K.....Pracownik jest nikim, za moich czasów to tam nawet Ukraincy nie chcieli tam pracować. Ściągnęli ich z łodzi, busa im załatwili a oni po jednym dniu klneli i na drugi dzień już nie dojechali. Stali i nawet nie chcieli się tknąc tego świństwa. Kto ma inną pracę w zanadrzu, to tutaj nie warto zdrowia marnować.

Jolanta

@zniewolony, czy mógłbyś napisać, co trzyma Cię w firmie (usunięte przez administratora) (jeśli wymieniane przez Ciebie firmy płacą lepiej za lżejszą pracę)? Czy zapisy w umowie, jaką otrzymałeś, są niezgodne z wypłacanym wynagrodzeniem? Jak Kierownictwo reaguje na Twoje zarzuty? Czy jest możliwość rozmowy z działem HR i Przełożonym? Piszesz o wielu benefitach - wielu pracowników docenia takie dodatki. Z moich obserwacji wynika, ze firma się rozwija (korzysta z wielu dotacji unijnych) i zatrudnienie rośnie. Czy ktoś z pracowników chciałby wyrazić swoją opinię?

zniewolony

Coż pracuje w firmie juz jakis dłuższy czas, i moge troche o firmie powiedzieć, wyplata nie powala porownywalne pieniadze w paradyzu można zarobic natomiast wieksze w zakladach typu chipita czy euroglas i sie nie narobisz zaś tutaj jest to ciezka praca fizyczna. Kierownictwo podejmuje coraz to nowsze dzialania by zatrzymać ludzi np. projekt pracownik z polecenia, jogobellalub owoce na stołówkach, automat z kawą itd. Brakuje ludzi, nawet ukraińcy nie chcieli tutaj robić. Specjalistka HR (I. L.) pożal się Boże to oszustka, obiecuje złote góry, przeprowadza ona rozmowy kwalifikacyjne wraz z kierownictwem, wypłata wygląda fajnie tylko na papierze. No ale czymś trzeba przyciągnąć przyszłych pracowników :) Praca na akord dla najwytrwalszych jednostek, tam nawet nie staniesz na moment, jak nie chodzisz na nocki albo w soboty to średnie pieniadze za ciężką charówe. Wagran to kompletne dd_nn_oo.

Jolanta

@Na razie, czy gdy podejmowałeś zatrudnienie, normy nie były wytyczone, a później się to zmieniło? Jest jakiś zapis w umowie na ten temat? Z plusów wymieniasz dostawy owoców, może coś jeszcze Ci się podoba w pracy? Piszesz, że praca jest ciężka fizycznie, czy zatem zatrudniane są także kobiety? Można liczyć na umowę o pracę? Czy istnieje opcja otrzymania premii?

@Jolanta

@Jolanta 1. Norma na nowego pracownika wynosi 10 szt. Jest to taryfa ulgowa na pierwszy tydzień, później wynosi 23 szt. Nie przypominam sobie odnośnie wspominania o tym w umowie, ale też nie wykluczam że mogło być tak napisane. Z tego co pamiętam było to po prostu utalonez góry. 2. Tylko to, brak dystrybutorów z wodą obok stanowiska pracy jest totalnym debilizmem, człowiek tyra i odwadnia się, a żeby się napić musi lecieć na 2 koniec hali. Mogę wspomnieć jeszcze o braku klimatyzacji a pracuję się tam fizycznie w temperaturze powyżej 30°C . 3. Tak kobiety także są zatrudniane, lecz nie na odlewni i szlifierni. Raczej jako kontrola jakości lub na wykończenia ale o tym Co nie opowiem gdyż nie rozmawiałem z nimi o ich pracy. 4. Tak, umowe o prace dostaje każdy. 5. Na produkcji premia jest przyznawana za mały odpad (poniżej 3 % w skali miesiąca) nie wiem natomiast jak to wygląda u kobiet. Pozdrawiam

logo firmy Hydraulik wyjazd OD ZARAZ - atrakcyjne warunki
CDMD SHL Sp. z o.o.
logo firmy Od zaraz: praca w ochronie sklepu Tomaszów Mazowiecki
Tomaszów Mazowiecki
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Operator maszyn produkcyjnych
Balex Metal Sp. z o. o.
logo firmy Audytor w banku (tylko dla firm)
QualitySite
Na razie

Dodam jeszcze 2 grosze o których zapomniałem. Ubranie robocze dopiero po okresie próbnym, co znaczy że przez 3 miesiące niszczysz swoje ubrania. Po miesiącu pracy zarówno spodnie jak i koszulka czy buty nadają się do wyrzucenia. 2 sprawa to kontakt, bezpośredni kontakt ze środkami chemicznymi które chlapią i niszczą odzież jak i powodują reakcje alergiczne podczaskontaktu że skórą bo są to środki żrące, powodują poparzenia i wysuszenie skóry. Ciągłe wdychanie smrodu koncentratów chemicznych, wosków, żywicy powodują nudności i ból głowy. Bardzo drobny, niczym miał piasek używany podczas procesu produkcyjnego czuć przez wiele godzin w ustach, w nosie, fatalnie wpływa na płuca. Ostatnia sprawa, nie wiem jak teraz ale ludzie tam pracujący wspominali że jeszcze jakiś czas temu negatywne komentarze zostały nagminnie usuwane. Wyjaśniła mi to dopiero osoba która tam pracowała, jest to sprawka "hakera" "informatyka" ? nie wiem.jak fachowo taką osobę nazwać ale usuwała ona wszelkie negatywne kentarze ze stron cobyło dla mnie totalnym dnem.

Na razie

Jeden wielki chlew, począwszy od pieniędzy a kończąc na pracy. Przysłowiowe "Złote góry" lub "Gruszki na wierzbie" a pieniądze jak na taką "TYRĘ" bo "pracą" czy nawet "robotą" tego nigdy nie nazwę. Jakby człowiek się chciał narobić to by bruk kładł albo pojechał do Rajchu, przynajmniej by wiedział za co pracuję. Miało nie być akordu, norm i innych głupot, jest szaleńcza norma i wyścig, w grupach, którzy pierwsi skończą, nawet przerwa w biegu ale o tym opowiem zaraz. Praca typowo fizyczna, i uwieżcie mi ludzie na słowo, 12 h pszy betoniarce i wyjdzie na to samo, a pieniądze dostaniecie lepsze. Przerwy miały być 2, pierwsza 10 i druga 20 minutowa, okazuje się że przerwa jest jedna i to 15 minutowa czyli połowa ustalonego czasu. Zwalniając na chwilę że zmęczenia proszę uprzejmie wiązać się z tym że "współtowarzysze" będą się krzywo patrzeć, poganiać, etc. etc. O kierownictwie nie wspomnę. Dałbym 1/10 ale na plusa zasługuje to że 2x w tyg na stołówce można zjeść jogobelle czy owoce co jest całkiem okej. Na resztę szkoda nerwów. Nie polecam nikomu.

siara

Ty chyba leżysz na łopatkach (usunięte przez administratora) na kanapie bo robić ci się nie chce. To bzdury, nie czytajcie tego, jaki akord ! Jak ktoś się nie nadaje do pracy i go nie chcieli to teraz czuje się oszukany.

@siara

Tak to prawda banda oszustow!!!!

j

kompletnie lekceważący stosunek do pracownika ŻENADA!!!!

Zdecydowanie nie polecam. Praca na akord tylko ze placa na godzine. Brygadzista jednej ze zmian to kompletny idiota ktory wspolpracuje z koerownictwem w kierunku zwiekszania norm. Kierownictwo traktuje ludzi jak dzieci. kasa zamiast coraz lepsza to co raz gorsza i na dodatek firma zaczela na wszystkim oszczedzac.

Ciekawski

Ktoś z pracujących w tej firmie osób, może powiedzieć coś więcej o tej firmie ?

czuje sie oszukany

szkoda czasu na tą firme, na rozmowie obiecują cuda a jak przychodzi co do wypłaty to nastepuje wielkie rozczarowanie. praca w akordzie, żenada !!! nie polecam,

Zostaw merytoryczną opinię o Wagran Sp. z o.o. - Tomaszów Mazowiecki

• Jak się pracuje w Wagran Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wagran Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wagran Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wagran Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wagran Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wagran Sp. z o.o.