Operator maszyn produkcyjnych

Tomaszów Mazowiecki
Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa24.07.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych w ramach stanowiska produkcyjnego
  • Raportowanie wykorzystania surowców do produkcji
  • Współpraca z Działem Jakości w zakresie kontroli produkowanego wyrobu
  • Przestrzeganie wewnętrznych przepisów i procedur

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy na linii produkcyjnej w systemie zmianowym
  • Doświadczenie w pracy na stanowiskach produkcyjnych – mile widziane
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych lub suwnicy- mile widziane

Benefity

Ubezpieczenie na życie
Parking dla pracowników
Karta sportowa
Prywatna opieka medyczna
Program poleceń pracowników
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1