Opinie o Wagran Sp. z o.o. w Tomaszów Mazowiecki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Wagran Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Wagran Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wagran Sp. z o.o. w Tomaszów Mazowiecki

Czy jest możliwość pracy w Wagran Sp. z o.o. na część etatu?

Na produkcji na pewno nie . Nikt nie pracuje na pół etatu . nie wiem jak sytuacja ma się u biurze .

Magda

No a na kontroli jakości pracuje się po dwanaście godzin czy mniej?

@Magda

na każdym dziale pracuje się po 8 godzin, praca na różne zmiany (2 lub 3)

ToPos

Jak się pracuje i jakie są warunki w administracji jednostki Wagran w Tomaszowie?

Agacia

Jak wyglada praca na kontroli jakosci czy sie dzwiga bardzo

Momo
@Agacia

Ogólnie mówiąc praca w zakładzie na produkcji wiąże się z dźwiganiem . Zlewozmywaki granitowe jednak ważą . Najmniejsze ok8 kg a największe ponad 30 . Takie zlewozmywaki trzeba przygotować do zapakowania i włożyć do pudełka wiec niestety trzeba je przenieść . . Praca ciężka zarówno dla mężczyzn jak i kobiet :) Ale jak mówi powiedzenie " wszędzie dobrze gdzie nas nie ma "

logo firmy Audytor w banku (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Operator maszyn produkcyjnych
Balex Metal Sp. z o. o.
logo firmy Export Key Account Manager (HoReCa)
Tomaszów Mazowiecki
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Kierowca kat. C
Profesjonalny kierowca

Jaka umowa obowiązuje w Wagran Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Bolo

Pierwsze dni umowa zlecenie ale jak chcesz pracować powiedzmy po tygodniu zapoznania się z charakterem pracy to wysyłają Ciebie na badania i potem umowa o prace na czas próbny 2-3 mies .Praca jest nie ukrywam ciężka i większość komentarzy mówi prawdę . Pensja jak na warunki Tomaszowskie okey i zawsze w terminie

Jak długo czekaliście na odzew z Wagran Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

kamay

Firma się rozwija więc następuje stopniowy nabór pracowników . Zespół nie jest duży wiec zatrudniane są stopniowo po jednej - dwie osoby . Proszę czekać cierpliwie . Jak każdy pracodawca Wagran też wybiera w pierwszej kolejności osoby z doświadczeniem na produkcji :)

Lolo

Nie czekaj nie warto. Nie polecam nawet najgorszemu wrogowi. (usunięte przez administratora)

Ziomek
@kamay

Osoby z doświadczeniem na produkcji? Chyba żart. Tam przyjęcia działają na zasadzie masz dwie ręce masz dwie nogi kopa w(usunięte przez administratora) i do roboty.

Zofia
@Lolo

Dlaczego odradzasz pracę w Wagran? Byłoby świetnie, gdybyś jakoś uzasadnił swoje zdanie i napisał, co konkretnie nie odpowiada Ci w tej pracy.

@Zofia

Po 1 Piotr Nowa.. k nawet pod latarnią jest porzadniejsza osoba niż on. Po 2 zawsze znajdzie się coś na ciebie by zabrać ci premię . Po3 smród kamstwa i nawet Ukraińcy spieprzyli.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Wagran Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Lolo

Rozwój ?O czym piszecie ? Uwstecznienie, w tej firmie jest era kamienia łupanego, (usunięte przez administratora).. ak, on jest światłością zakladu on wszystko wie, nawet jeśli sie ma cos wydarzyć to on już to przewidział.I nie ma rzeczy niemozliwych. On wie.On jest kagankiem wiedzy zakladu. Po co ci rozwój wydstarczy że on się rozwija za twoją kasę z zajeb..ych premii.

bosh

Nie ma co pisać o rozwoju . Nowy pracownik nie dostaje nawet normalnego wdrożenia na stanowisko pracy tylko jest praktycznie od razu rzucany w największe bagno . Dlatego też praktycznie wszyscy nowo przyjęci szczególnie na odlewnie rezygnują po 1-2 dniach . Jeżeli ktoś wytrzyma dwa tygodnie to poznaje w jakie bagno wszedł i też od razu ucieka . Pozostają tylko starzy pracownicy którzy są chyba robotami lub cyborgami bo tylko tacy dadzą radę tam pracować w takich warunkach . . Jakiekolwiek propozycje zmian są zaraz utrącane przez dyrekcje a zmiany na liniach produkcyjnych maja tylko na celu zwiększenie produkcji i normy a nie poprawę pracy pracowników

Polo
@Lolo

Now.k co boisz się ujawnić? I tak wszyscy wiedzą że o ciebie chodzi. ????

Bingi

Jest bardzo duża możliwość rozwoju w utrącaniu wynagrodzenia pracownika na każdym kroku. Nie ważne czy to z twojej winy czy nie. Taka polityka zakładu. Po najniższej linii oporu. Tu się liczy ilość a nie jakoś(ć) to będzie. Tylko pieniążki i statystyki w głowie.

Nervowy

Letnią porą na szlifierni pot się po (usunięte przez administratora) leje i zaciera. Temperatury w pomieszczeniu dochodzą blisko 40 stopni a ty pracujesz w masce z filtrami i przyłbicy. Na odlewni smród styrenu do takiego stopnia że w domu się pytają czy nie wziąłeś przeterminowanych gum do żucia. Normy coraz większe, pieniądze słabe. Zostają tam tylko same roboty produkcyjne które zgadzają się na warunki narzucane przez ludzi siedzących za biurkiem które twierdzą że wszystko jest w porządku. System premiowy mało przejrzysty uzależniony od osób z kompletacji które mają swoje widzimisie. Generalnie popsujesz kilka zlewów nawet nie z twojej winy to masz już po premii. O BHP nie bede sie wypowiadac bo ten skrót jest mało znany w firmie. Ogółem poświęcisz więcej zdrowia i nerwów niż zarobisz pieniędzy.j

Co powiecie na temat prezesa, pana Piotra W.?

Pilne

Proponuje wizyte u psychiatry. Pisar Ci zasponsoruje.

Co zrobiono?

Pablo

Jak postąpiono z technologiem?

miko
@Paweł

jakieś informacje co się stało z poprzednim technologiem?

Czy można dowiedzieć się coś więcej na temat pracy na stanowisku technologa? Pozdrawiam

Czy pracownicy Wagran Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

kamay

W firmie jest utworzony fundusz integracyjny w kwocie 300zł na pracownika co kwartał do wykorzystania na różne wspólne formy integracji. Inicjatywa takich spotkań , wyjazdów wychodzi oddolnie od pracowników i jest zatwierdzana przez Pana dyrektora . W zeszłyr roku były to np . kręgle , wyjazdy do teatru , ognisko integracyjne . :)

Czesław
@kamay

Fajnie, że pracownicy mogą się integrować i brać udział w różnych aktywnościach. Czy takie wspólne wyjścia poprawiły atmosferę w firmie i sprawiły, że pracuje się w bardziej przyjaznym otoczeniu?

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Czy warto agitowac?

KL

Dzien dobry, chciałabmy aplikowac na stanowisko sprzedawcy. Jak wygląda pensja na takim stanowisku? Atmosfera w pracy?

Igor

Zawsze można zmienić pracę jeśli komuś nie odpowiada. Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma.

MiKi

na odlewni też nie jest najgorzej, jak ktoś nie lubi pracować, to bedzie wszędzie narzekał. a najważniejsze, że atmosfera i kasa jest ok, zawsze dostaje tyle co było ustalone na rozmowie i premie i zawsze mozna isc po pasek. kawa codziennie, jogurt co dwa dni i jeszcze sa owoce w piatki. jak ktos jest przyzwyczjony do pracy fizycznej to nie ma na co narzekać, a firma nie kombinuje i wszytsko jest legalnie wypłacane. a na dodatek jest mozliwośc rożnych wyjazdow, naprzykład dziewczyny teraz sobie spa organizowaly i firma koszty pokryła, a inni pracownicy moga tez z pieniedzy na rozrywke korzystac. praca jest fizyczna i uzywa sie chemikaliów - bo taka jest specyfikacja wytwarzania zlewów, ale mozna sie przyzwyczic i dobrze zarobic.

Tyci
@MiKi

Masz rację atmosfera jest ok tzn taki Pisar chodzi strzela z ucha do Nowa.a i za to ma premię więc atmosfera jest ok. Kur... A nie człowiek więc polecam

Szwajcar
@MiKi

A wiesz jakie są w Polsce normy styrenu? O ile są u Was przekroczone? 30-40 razy?

MiKi
@Szwajcar

Nie wiem jakie sa normy ale sie to u nas bada bo przyjezdza gosciu z urzadzeniami z jakiegos laboratorium z zewnatrz, a jak preferujesz inne zapachy to w drobiarskich sa wolne miejsca- tam jest i atmosfera i socjal i z roboty wychodzisz po 13-14 godzinach ????wiec kasy jak lodu, sprobuj- przestaniesz wtedy szukac dziury w calym. Idz do bhpowca albo Kierownika jesli sie nudzisz i taki jestes zainteresowany tymi pomiarami a nie zamet siejesz.

Maciej

Krajowa wzrasta, już większość zakładów podwyżki dostała tylko My jak zwykle pod znakiem zapytania. Coraz więcej obowiązków, większa norma a płaca taka sama. Ludzie przychodzą i po tygodniu odchodzą bo nie chcą w tak ciężkich warunkach pracować. Lżej jest na budowie jak to większość mówi. Do tego nikt nie wie za co ile pieniędzy dostaje bo u nas pasków brak .

Inspektor Pracy
@Maciej

Skarga do Państwowej Inspekcji Pracy i paski moment się znajdą. Nie ma nikogo kto potrafi taką sprawę załatwić?

Jolanta

Dziękuję Ci za tak szczegółowy wpis. Widzę, że masz kiepskie zdanie o tym pracodawcy i wymieniasz same złe strony. Rozumiem, że jest to praca w trudnych warunkach i na pewno nie dla każdego, ale czy jest też coś, co Ci się podoba w Wagran? Może warto porozmawiać z kierownictwem o konieczności wymiany sprzętu i zapewnieniu odpowiedniej odzieży ochronnej?

Roman
@Jolanta

Szkoda że administrator usuwa moje niepochlebne komentarze na temat pracodawcy. Od 2016 roku jest zakaz piaskowania kwarcem a w firmie Wagran dalej piaskują tym sposobem. Były rozmowy z kierownictwem na temat odzieży ochronnej/wymiany sprzętu ale nikt sobie nic z tego nie robi. Ciągnie się ta sprawa kilka lat a ludzie przychodzą i po kilku dniach odchodzą bo nie da się pracować w takich warunkach. Rozpadł się stół do przewiercania otworów to przywieźli z magazynu kilka palet, zarzucili jakieś płótno i na tym mamy wykonywać swoją pracę. Potem na kontroli jakości czepiają się że krzywo wywiercone. No ale co mamy zrobić. Tutaj wszystko na patencie. Tu się da podkładkę, tam się da podkładkę może wyjdzie równo. Nie tylko tyczy się stanowiska wyżej wymienionego ale kilku innych. Z wynagrodzeniem tak samo śmiech na sali. Podstawą co jest na umowie, zgadza się w rzeczywistości. Ale premia 600zł brutto? Premie dostaje się po okresie próbnym czyli nie tak jak pisze w ogłoszeniu/rozmowie kwalifikacyjnej. Jeżeli zepsujesz więcej niż 1 zlew zaczynają okrajać premie. Z tego co pamiętam zepsute 4 zlewy i więcej to już 50% premii zabierają. W miesiącu robisz ok.800 zlewów to na tym sprzęcie żeby nie zepsuć zlewu to trzeba być alfą i omegą. Nie rozumiem tylko polityki tej firmy. Czemu zabierają z premii skoro wszystko jest ubezpieczone? Obiecują 13stą premie która w rzeczywistości NIE ISTNIEJE. Ludzie pracujący tam 3 lata jej nie widzieli.

Lolypop
@Jolanta

Zmień imię na prawdziwe. Pozdrowienia I. A L.... N.

Stefan

Apeluję o zajęcie się tym zakładem zanim komuś stanie się krzywda. To nie jest średniowiecze, żeby pracownik nie miał nic do powiedzenia i był traktowany jak śmieć! Pracowałem tam i powiem jedno - to jedna wielka komora gazowa! Chemikalia których nie powstydziłby się Wistom i zero HBP, zero wentylacji na hali produkcyjnej, ogromne zapylenie i brak poszanowania pracownika.

Inspektor Pracy
@Stefan

Zamiast apelować wejdź na stronę Państwowej Inspekcji Pracy i złóż skargę. Mandaty nie są nakładane na firmę tylko na konkretnych ludzi na stanowiskach. Zawsze pomaga wystarczy chcieć.

CHŁOPIE IDŻ DO ROBOTY BO SPAĆ NIE MOŻESZ PO NOCACH

Tybetańska pokusa

Jeżeli jesteś osobą palącą to miejsce nie jest dla Ciebie! Możesz papierosa zapalić tylko przed pracą i po pracy. Dlaczego?! Jest zakaz palenia na terenie zakładu. Przed zakład nie można wyjść bo Pan ochroniarz nie otworzy bramy. Każdy pracownik musi się ukrywać w toalecie, po kątach byle nikt nie widział. A jeżeli zobaczy ktoś z osób zarządzających (bądź taki jeden młody lizusek ze szlifierni doniesie, takie jego hobby kocha to robić) to zostaniesz bez premii albo zaproszenie na dywanik. Mamy XXI wiek... W tak dużym zakładzie żeby nie było palarni? Wstyd na całego!

Zostaw merytoryczną opinię o Wagran Sp. z o.o. - Tomaszów Mazowiecki

• Jak się pracuje w Wagran Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wagran Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wagran Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wagran Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wagran Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wagran Sp. z o.o.