Opinie o PR Inspiration w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy PR Inspiration. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w PR Inspiration o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - usługi PR

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PR Inspiration w Kraków

A. Nowy wpis

"Jeśli jesteś szczery, kreatywny i lubisz siebie, to bez trudu polubisz i nas :) I z całą pewnością pasujesz do zespołu!" - przez kilka miesięcy zastanawiałam się, czy napisać tutaj swoją opinię, ale po przeczytaniu tego zdania uznałam, że zostawię. Otóż jestem szczera, kreatywna i lubię siebie - z tego powodu w pewnej firmie z obopólnym zadowoleniem pracuję od ponad 3 lat. I z tego samego powodu nie mogłam odnaleźć w PR Inspiration swojego miejsca. Mobbing, niezdrowa kontrola i nietaktowne pytania, przykryte słodkimi uśmieszkami i zdjęciami z pracownikami na socialach. W obecnej pracy mam o wiele bardziej odpowiedzialne stanowisko i niemniej wymagających klientów, ale z jakichś powodów nie chodzę do niej ze ściśniętym brzuchem. Co do nieszanowania czasu pracowników po pracy - wszystko co napisali moi poprzednicy to prawda. Te nieustanne odniesienia szefów i obecnych pracowników tutaj na każdy negatywny komentarz również napawają niepokojem.

asdf

Byłam ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w tej agencji i nie polecam. Rozmawiały ze mną dwie dziewczyny, które tam pracują, żadnego managera/dyrektora czy właściciela nawet nie ujrzałam na oczy. W ogóle nawet nie zainteresowały się moją osobą. Nie spytały ile chcę zarabiać czy od kiedy mogę zacząć. Nie spytały również o moje umiejętności, a żeby to sprawdzić dostałam dość duże zadanie do wykonania, bez żadnych wytycznych i dość krótki czas na przygotowanie. Kwitując to: "zrób coś, co będziemy mogły wrzucić w przyszłym tygodniu na nasze kanały social media". Jak mniemam, szukają taniej siłej roboczej (stanowisko asystenta, o którym dowiedziałam się dopiero podczas rozmowy) i wykorzystują czyjeś zadania rekrutacyjne. Jeśli ktoś dostanie podobne i zdecyduje się je wykonać, poroponuje zastrzec je klauzulą, że wyraża zgodę na wykorzystanie tego tylko i wyłącznie na potrzeby procesu rekrutacyjnego.. Ważniejsze było dla nich to, co wiem o ich firmie, zamiast tego, jaką jestem osobą i co mogłabym wnieść do firmy, pracując z nimi. Trochę to przykre, że tak dobra agencja, mająca takich klientów i robiąca tak duże kampanie, straciła w moich oczach przez nieprofesjonalne podejście do rozmowy. Radze dziewczynom by poczytały trochę o tym, jak się przeprowadza rozmowę i zaznajomiły się z psychologią. Jedyne co mi się podobało to luźna atmosfera, a tak poza tym prócz rzeczywiście dobrego PR na zewnątrz - klapa.

Jar Nowy wpis
@asdf

No nie wiem. Zazwyczaj w firmach rozmowa kwalifikacyjna ma to do siebie, że składa się z kilku etapów. Dobrze jest również wiedzieć cokolwiek o firmie, do której się aplikuje...

Jolanta Nowy wpis
@Jar

Hah, a co z tym, że panie ewidentnie chciały wykorzystać "zadanie" na social media? Tak się nie robi! No chyba, że jakaś skromna opłata jest za takie "zadania rekrutacyjne"?

AL

W PR Inspiration stawiałem swoje pierwsze zawodowe kroki. To miejsce daje możliwość rozwoju. Cieszyły mnie nowe, ciekawe wyzwania, byłem motywowany do działania, szanowano moją pracę i czas. Wysoka kultura osobista Pracodawców, dobre wynagrodzenie i zgrany zespół spowodowały, że gdyby nie wyprowadzka do innego miasta, z całą pewnością zostałbym w agencji na długo. Tam się po prostu dobrze pracuje.

Karol Nowy wpis
@AL

Ja podobnie. Miło wspominam i polecam.

Agnieszka

W agencji PR Inspiration poznałam pracę PR-owca od podszewki. Jak każdy zawód, praca ta ma wiele plusów i wyzwań, których należy mieć świadomość. Jednak w tej agencji dostrzegłam zdecydowanie więcej plusów, a wyzwania każdego dnia wpływają na mój rozwój. Już od początku pracy zostałam obdarzona zaufaniem, które jest nie tylko kluczowe w pracy zespołowej, ale daje motywację do pracy indywidualnej. Od 4 lat pracy w PR Inspiration rozwinęłam swoją wiedzę i doświadczenie, ucząc się od osób obeznanych w branży PR i współpracując z klientami, będącymi liderami w swoich branżach. Codzienny kontakt z profesjonalistami, możliwość i warunki do rozwoju, bardzo dogodne miejsce pracy, wyrozumiałość, przyjazna atmosfera i dodatkowe benefity sprawiają, że lubię swoją pracę i cieszę się, że 4 lata temu to właśnie do PR Inspiration skierowałam swoje zawodowe kroki.

MT
@Agnieszka

Podpisuję się pod tą opinią obiema rękami :)

Konrad P.
@MT

Prawda. Współpracujemy od lat. Mamy skuteczny PR, zawsze na czas. Dobre relacje to wizytówka PR Inspiration, co przekłada się na wyniki. Polecam.

@Agnieszka

100% prawdy! Miejsce sprzyja rozwojowi, co jest z korzyścią dla pracownika i dla klienta.

Konrad P.
@Marta

Każdy, komu jak nam prowadzą media społecznościowe może to potwierdzić. Pozdrawiam świetny Zespół!

Monika W.
@Konrad P.

Prawda. Media społecznościowe to w naszym przypadku jeden z ważniejszych kanałów. I PR Inspiration ma tu świetne wyniki. Wcześniej mieliśmy od tego osobnego człowieka w firmie, ale to się nie sprawdzało. Zresztą, wszytko widać w statystykach.

Danielka
@Monika W.

Niby bez kasy ciężko o dobre wyniki, a jednak potrafią.

Firma PR Inspiration szukała nowego pracownika na stanowisko Pracownik administracyjno-biurowy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Hanna W.

Jesteśmy z PR Inspiration od półtora roku. Dzięki tej współpracy możemy chwalić się w mediach sukcesami i zyskaliśmy wizerunek eksperta w naszej branży. Uczciwe relacje zawsze procentują. Polecam.

RadekK

Pod koniec ubiegłego roku poprosiliśmy o prowadzenie mediów społecznościowych. Już po miesiącu widać było wyniki. Do PR Inspiration trafilismy z polecenia.

Szczerze

Trzeba przyznać, że agencja daje możliwość poznania branży, a lokalizacja sprzyja pracy. Realizowane są ciekawe projekty. Z drugiej strony pojawia się bardzo duża rotacja pracowników. Właściciele wciąż nie dostrzegają wykorzystywania czasu wolnego zespołu dla dobra klienta. Wynagrodzenie nieadekwatne do narzuconej odpowiedzialności. Pracownik powinien być dostępny codziennie do godzin nocnych (także w weekendy i święta) i zawsze odbierać telefon. Nieprzyjemne reakcje w przypadku odmowy. Można usłyszeć nietaktowne komentarze. Niewygodne kwestie są odsuwane w czasie. Łatwiej obrazić się na pracownika. To nie jest dobry PR.

Karyna
@Szczerze

Kto się obraża?

Nicek
@Karyna

"Pracownik powinien być dostępny codziennie do godzin nocnych (także w weekendy i święta) i zawsze odbierać telefon." To jest niezgodne z prawem. Może warto po zakończeniu wystąpić do Państwowej Inspekcji Pracy luz z pozwem do sądu pracy? Warto zbierać dowody przez cały czas współpracy z takim pracodawcą.

bardzo szczerze
@Nicek

Oczywiście. Jednak moim zdaniem w tej konkretnej sytuacji warto również rozważyć wstąpienie na drogę sądową w związku z umyślnym i celowym rozpowszechnianiem nieprawdziwych informacji.

JS
@Szczerze

O żadnej szczerości nie ma tu mowy. Komentarz nie mający nic wspólnego z rzeczywistością:) O ewentualnych działaniach na rzecz Klienta poza standardowymi godzinami pracy mozna mówić w PR Inspiration wyłącznie, gdy chodzi o pr kryzysowy. Takie sytuacje są niezwykle rzadkie, ponieważ agencja świetnie radzi sobie również z przewidywaniem i zapobieganiem kryzysom u Klientów. Wynagrodzenie zawsze jest adekwatne do ilości obowiązków i naprawdę satysfakcjonujące. Potrafię sobie natomiast wyobrazić, że dla niektórych "praca w późnych godzinach nocnych", może oznaczać tę po 16tej czasu zimowego i wtedy ostatnia godzina pracy może okazać się prawdziwą mordegą. Szczęśliwie u nas nikt się z tym problemem nie boryka :)

Dorota

Współpracuję z PR Inspiration od 10 lat. Sukces tej agencji to system wartości, stawiający na pierwszym miejscu człowieka. Zarządzający firmą, to ludzie o rzadko spotykanej wysokiej kulturze i wrażliwości. Cechuje ich profesjonalne podejście do klienta i szacunek dla pracowników. Atmosfera pracy sprzyja twórczemu myśleniu i rozwojowi. Zdecydowanie polecam pracę w tej agencji, to niebanalne miejsce.

Anna Sz.
@Dorota

My współpracujemy od 5 lat. Agencja została nam polecona w związku z kampanią, po przeprowadzeniu której podpisaliśmy umowę dlugofalową. Od tamtej pory nigdy nie myśleliśmy o zmianie. Może nie są najtańsi na rynku, ale jakość świadczonych usług zdecydowanie ich wyróżnia. Warto.

Wioletta S.

Współpracowałam z agencją przy sporej kampanii. Skusiło mnie wieloletnie doświadczenie, szukaliśmy kogoś pewnego, bo stawka była duża. Nie zawiedliśmy się, projekt dostarczony bardzo szybko; bardzo kreatywne pomysły, nie było przy czym się zawahać. W zasadzie dostaliśmy wszystko to, czego można oczekiwać. Miałam okazję rozmawiać z pracownikami, nie tylko z kierownictwem i widać było, że im się po prostu chce, każdy jest porządnie przeszkolony i widać, że znają się na swojej działce. Świeże i sensowne pomysły, zrealizowaliśmy 100% rekomendacji, wyszło idealnie, nie mieliśmy do tej pory takich wyników. Podjęliśmy długofalową współpracę poza projektami ad hoc, wzięliśmy również na stałe obsługę social mediów. Zostajemy przy PR Inspiration, bo nie można im nic zarzucić. Pozdrawiam moją ulubioną menadżerkę, mistrzynię rozmów przez telefon :) Fajnie, że na Was trafiliśmy!

Grażynka

A ja mam rzetelne info prosto z samego środeczka. Firma jest cudna, zespół jest cudny, kierownictwo jest cudne. To nie jest laurka, to fakty. Pracuję raptem kilka miesięcy. Przyszłam wywąchać teren, a po tygodniu wiedziałam już, że zostaję na stałe. Klienci, jak to klienci - wymagający - i dobrze, bo to świadczy o tym, że wiedzą, co od nas dostaną i jakiej jakości usługi świadczymy. Jeśli ktoś się nastawia na obijactwo i scrollowanie fejsa przez 8 godzin, to się firmą rozczaruje, ale to już problem, że tak powiem, osobisty :) Wcale nie jest nerwowo, podział obowiązków jest aż nazbyt jasny, a system kar nie istnieje, chyba że weźmiemy pod uwagę fakt, że ktoś dobiegnie do "słodkiego stołu" przed nami i na naszych oczach włomocze wszystkie ciastka i ptasie mleczko :( Ciężko mówić o rotacji pracowników, bo większość z nich pracuje tu od wielu lat, chyba że za rotację przyjmiemy skalę "od urodzenia do emerytury" - to wtedy, faktycznie, obroty jak na karuzeli. Zarobki z kategorii "bardzo spoko plus", atmosfera "doskonała plus". Pełen szacunek do pracownika, do klienta, do współpracowników i wszelkiej maści stworzenia, które przewija się przez biuro. Nie mogę firmie zarzucić absolutnie nic - a zarzucić lubię! Jeśli masz łeb na karku, coś tam umiesz, masz ochotę pracować, a nie patrzeć w ścianę - polecam. Nie rozczarujesz się. Lubimy siebie nawzajem, lubimy ludzi, lubimy swoją pracę i rozwój. I elegancko :)

Specjalistka
@Grażynka

Wszystko prawda. Z tym podjadaniem ptasiego mleczka też :) Przynajmniej nie brakuje nam energii do pracy :)

ABCDEF

Tak, jak pisał poprzednik dużym plusem agencji jest na pewno lokalizacja oraz dobry dojazd do biura. Na początku praca wydawała się tą bajkową i wymarzoną. Olśniewający pracodawcy, którzy czarują uśmiechem i "pozorną dobrą atmosferą". Szefostwo nie szanuje czasu prywatnego pracowników, tłumacząc dodatkowe nadgodziny specyfikacją pracy. Dużym minusem jest stała kontrola ze strony Managera oraz brak bezpośredniego kontaktu z klientem. W firmie następuje duża rotacja pracowników. Minusem również jest niejasny podział obowiązków. Kolejną kwestią na którą warto zwrócić uwagę jest to, że Szefostwo zatrzymało się kilka lat wstecz jeśli chodzi o panującą sytuację w branży PR i social media - często pouczają nie mając pojęcia o panujących trendach.

@ABCDEF

To może odpowiem :). W PR Inspiration cenimy sobie szczerość i serdeczność. Dlatego osoby posługujące się nieprawdą (w życiu prywatnym, czy zawodowym) i próbujace w ten sposób osiągać swoje nigdy nie zagrzeją u nas miejsca. Na szczęście dla nas i naszych Klientów nie zjawiają się zbyt często :). Dobry PR opieramy o prawdziwe i sprawdzone informacje. Polecamy szczerze :)

MMMK
@ABCDEF

Tekst napisany z dużym zaangażowaniem, szkoda tylko, że całkowicie nieprawdziwy. Nam by było szkoda energii :)

Krzysztof

PR Inspiration polecono nam w ubiegłym roku. Efekty działań agencji i wzajemne relacje są bardzo zadowalające, dlatego z całą pewnością będziemy kontynuowali współpracę. Polecam.

Marzena
@Krzysztof

A pamiętasz, kto Ci ich polecił :)? Bardzo się cieszę. My też od lat z nimi razem.

employee

Brak szacunku do pracowników, obowiązuje wyłącznie system kar, niskie zarobki, nerwowa atmosfera

Bez zmian
@employee

Chyba nie wiele się zmieniło do tej pory.

@Bez zmian

Niezmiennie robimy dobrą robotę za uczciwe pieniądze, niezmiennie się wspieramy i niezmiennie trzymamy się z dala od nieprawdy :) Pewnie z tego ostatniego powodu niektórym nie udało się zagrzać miejsca na dłużej :) Kto ma ochotę zajrzeć i się przekonać, zapraszamy :)!

Dużym atutem agencji jest dogodna lokalizacja, a do niedawna był nim również zespół, który się rozpada. Duże rotację wśród pracowników mogą być wynikiem nieumiejętnego zarządzania zasobami ludzkimi albo dość częstych konfliktów na linii pracodawca-pracownik. Pomimo dobrej lokalizacji biura PR Inspiration i rozpoznawalnych klientów z branży retail w portfolio (usunięte przez administratora) pracy w tej agencji przede wszystkim ze względu na: - bezkompromisowy management, - dużą rotację procowników, - brak możliwości rozwoju, - niejasny podział obowiązków.

Potwierdzam

Jako były pracownik z większością się zgadzam. Zwłaszcza z częstymi konfliktami na lini pracodawca-pracownik.

obecny pracownik
@Potwierdzam

A ja spuszczam zasłonę milczenia na komentarze bezpodstawnie wypisywane tu przez jedną osobę, zaś wszystkim pozostałym, ceniącym sobie dobre relacje w pracy i wzajemny szacunek, polecam PR Inspiration z czystym sumieniem :)

Wyjaśniam
@Potwierdzam

Konflikty? Z pradodawcą? W zespole? Bzdura! W PR Inspiration nie ma miejsca dla osób konfliktowych. A jeśliby się zjawiły, to szybciutko pomożemy im się spakować :) Od lat mamy szczęście do ludzi (no, może z małymi wyjątkami ;) - jak to w życiu). Jeśli jesteś szczery, kreatywny i lubisz siebie, to bez trudu polubisz i nas :) I z całą pewnością pasujesz do zespołu!

Natalia G.

Szacunek, szczerość, otwartość, kreatywność, terminowość, zgrany i współpracujący zespół - tak wygląda PR Inspiration na zewnątrz i od środka. Polecam.

mg

Pracuję w PR Inspiration od kilku miesięcy. Nie jest to moja pierwsza praca. Mam doświadczenie zawodowe. I choć zawsze miałam szczęście pracować w ciekawych miejscach i ze wspaniałymi ludźmi, PR Ispiration to mój drugi dom. Korzystając ze wsparcia właścicieli i zespołu mam przyjemność pracować przy fantastycznych projektach. Możliwość rozwoju (szkolenia), zgrani ludzie, niespotykana wrażliwość i wsparcie szefostwa powodują, że czuję się doceniona i zmotywowana. Wzajemne relacje, szczerość i szacunek powodują, że nie musimy się obawiać o atmosferę w pracy. Po ludzku - rozumiemy się, wspieramy i zwyczajnie lubimy. Kryzysy przezwyciężamy razem. Inspirujemy siebie i innych. Cenię sobie również fakt, że w naszej agencji o ludziach mówi się dobrze, albo wcale. Nie tracimy więc czasu i energii, dlatego nowe pomysły i możliwości, wyznaczanie dobrych kierunków to nasza codzienność i daje mi ona mnóstwo radości. Czy polecam to miejsce? Tak, z czystym sumieniem. Każdy, kto wie, jak ważne są relacje między ludźmi, kto ceni sobie nowe wyzwania i szuka możliwości rozwoju, będzie tu czuł się dobrze i na pewno odnajdzie się w zespole.

lekkie sprostowanie
@mg

Tekst wyjątkowo PR-owy, który oddaje część prawdy, ale niesie też promocję. W agencji mówi się o ludziach dobrze, ale też źle. Najczęściej to właśnie presja wywierana przez pracodawców wpływała na negatywną atmosferę i powód do zwolnień. Klienci byli traktowani jak świętość, której nie odmawia się o każdej porze. To również nie była moja pierwsza praca, ale obecnie nie wyobrażam sobie odbierać telefonów w godzinach wieczornych, odpowiadać na wiadomości o godzinie 21 czy czuwać w weekendy bez dodatkowego wynagrodzenia. To zwyczajnie nieprofesjonalne, jak również to, że odmowa wykonania dodatkowej pracy wiąże się z konfliktem z przełożonymi. Kryzysy i potknięcia są pokonywane razem, bo agencja kładzie ogromny nacisk na przywiązanie do pracy. Jest dobrze, dopóki pracownik nie zaczyna stawiać granic. Lokalizacja i wygląd biura są na plus, ale podejście do zarządzania i klientów do poprawy. Praca dobra na start, pracodawca zapewnia UoP. Jednak stawki w branży są zdecydowanie wyższe.

@lekkie sprostowanie

Rozumiem, że jesteś byłym pracownikiem, który ma potrzebę wygłaszania opinii nie mających NIC wspólnego z prawdą, w dodatku pod różnymi nickami. Cóż... Bez komentarza. Pozostałych zachęcam do odwiedzenia PR Inspiration. Warto.

Współpracownik

Z agencją współpracuję już kilka lat i są to bardzo dobre lata mojej pracy zawodowej. Różnorodność klientów, ciekawe projekty i miła atmosfera sprawiają, że poznawanie i rozwijanie się w branży jest na naprawdę wysokim poziomie. W agencji pracuje zgrany zespół specjalistów, na których zawsze można liczyć. Jak każda praca, również i ta ma swoje wyzwania, które z przyjemnością realizuję. Uważam, że to naprawdę dobre miejsce pracy, rozwoju i po prostu spędzania czasu w ciągu dnia :)

KaMa

Agencja PR Inspiration jest wyjątkowo zabawnym miejscem. Pracowałam tam ponad rok, 2 - 3 lata temu. Od tego czasu, myślałam sobie, że powstrzyma się przed opinią, ale do tablicy wywołały mnie reklamy z rekrutacją ustawione na retargeting. Grafiki były źle dobrane do formatu reklamy - około 20-30% obszaru było ucięte. Myślę, że to w połączeniu z jeszcze jednym faktem generuje wspaniały obraz agencji. O jakim fakcie mowa? Biuro na Kazimierzu - w każdym miejscu agencja chwali się tym faktem, zapominając, że jest to perfekcyjna lokalizacja jedynie dla studentów i bliskich mieszkańców. Bo na nich właśnie nastawione jest PR Inspiration. Szukają taniej, zaangażowanej siły roboczej, k(usunięte przez administratora)Kończąc klamrą kompozycyjną wrócę na początek. Agencja nie zna się na swoim fachu - przykładem są choćby źle ustawiane reklamy czy notoryczne błędy na profilu obsługiwanej przez nich galerii handlowej. Nie idźcie tam na staże, praktyki i inne. Szkoda Waszych głów, by ktoś pakował do nich wiedzę wyczytaną i nabytą w kolorowych gazetach i szkoleniach za (usunięte przez administratora)na udemy. Na koniec mogę jedynie dodać, że wszystko inne co się mieści w innych wypowiedziach jest prawdą - nie czułam potrzeby się powielać po koleżankach i kolegach. Pozdrawiam, KaMa

W PR Inspiration pracuję od ponad dwóch lat i chociaż to pewnie dosyć niezwykłe... nadal lubię swoją pracę:) W firmie odnajdzie się każdy, kto ceni sobie pracę w zgodzie z takimi wartościami, jak: szacunek, uczciwość, transparentność i szczerość. Dużym plusem jest także przyjazna, wspierająca atmosfera - nie tylko wśród pracowników, ale także w relacjach z szefami. Jeżeli chcecie rozwijać swoje PR - owe skrzydła, PR Inspiration będzie odpowiednim miejscem pracy!

Magda

A jaka jest lokalizacja firmy ze aż tak chwalicie?

Zostaw merytoryczną opinię o PR Inspiration - Kraków

• Jak się pracuje w PR Inspiration?

Zobacz opinie na temat firmy PR Inspiration tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PR Inspiration?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 7 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PR Inspiration
4.3/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Plac Wolnica 13/14
    31-060 Kraków