Opinie o mediraty.pl - Medical Finance Group S.A.

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Medical Finance Group/ Mediraty/ daw.ratalnie.com. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Medical Finance Group/ Mediraty/ daw.ratalnie.com o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medical Finance Group/ Mediraty/ daw.ratalnie.com w Warszawa

@bunia

Jako były długoletni pracownik wspominam firmę bardzo dobrze...za czasów Krzysztofa i Agnieszki. Teraz jedno wielkie (usunięte przez administratora) niesamowity. Brak poszanowania dla pracowników, wieczne pretensje do wszystkich pracowników, bo przecież to nie kadra zarządzająca źle to i tylko pracownicy. Własną działalność trzeba mieć, bo tak łatwiej (usunięte przez administratora) kogoś na bruk środkowym palcem, bo przeciez po co doświadczeni ludzie, jak można cofnąć się w rozwoju i zatrudnić nowych ludzi i ich szkolić od nowa i spadać na (usunięte przez administratora), o ile jeszcze bardziej się da. Opinie partnerów współpracujących aktualnie z firmą masakryczne wręcz, dużo osób chce wychodzic ze współpracy, handlowcy, którzy mają ambicje są dobijani przez narcystycznego Pana Radosława J. Zachowanie we firmie podlega pod (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora) to czasy PRLu a nie XXI wieku. Firma potracila i niebawem potraci swojskich, normalnych handlowcow na poczet (usunięte przez administratora) aktualnej kadry zarządzającej. Sposób pracy nie kreuje wzrostu sprzedaży, a wręcz jej spadek. Firma myśli, że za 10k zatrudniła jeleni, którzy na osobę będą trzaskać po bańce, SZANOWNA KADRO TAK SIE NIE DA!!! KAZDY CZŁOWIEK MA OKRESLONY LIMIT OSIĄGANYCH WYNIKOW I NAJWAŻNIEJSZE JEST ABY TEN WYNIK PODTRZYMAŁ, a żeby obsługiwać większą liczbę klinik i kręcić wieksze wyniki trzeba dotrudnic dobrych handlowców, którzy kosztują.. otwórzcie oczy, bo zaraz sam zarząd będzie (usunięte przez administratora) na tych wszystkich tysiącach klinik. Chętnie wróciłabym do starej, fajnej rodzinnej Medical Finance Group, gdzie niezestresowana i nie zmęczona Aga w pierwszy dzień pracy i w dniu podpisania umowy na dzien dobry w progu wycałowała mnie i z uśmiechem powitała w progach firmy. Ehhh to były czasy...

X

Jeżeli uważacie, ze ktoś was będzie w tej firmie szanował…to jesteście w wielkim błędzie. Brak umów, ciągłe odwlekanie kluczowych rzeczy, załatwianie spraw w biegu, wieczna spychologia, nikt się niczym nie zajmuje ale wszyscy wszystkim. Przy dawnym liderze były świetne czasy, teraz lepiej omijać szerokim łukiem. Oprócz fajnego zespołu pracowników nawet już nie płaca według ustaleń które i tak się ciagle zmieniają. Wariactwo, bałagan.

@ByłyPracownik

Da się znaleźć wiele rzeczy, głównie negatywnych? A jakie są te nieliczne zalety pracy tutaj, jak wynika z kontekstu Twojej wypowiedzi? Bo ktoś, jak rozumiem decyduje się pracować dla nich na tym zleceniu, więc chętnie się dowiem, co to są za powody?

Natalia

Bardzo dobrze wspominam pracę w firmie LM PAY. Zdobyłam ogrom doświadczenia i wiele szkoleń. Zawsze mogłam liczyć na wsparcie ze strony moich przełożonych. Wypłaty na czas i fajna prowizja za sprzedaż (dało się tu fajnie zarobić).

@Natalia

Potwierdzasz zatem to, co pisali lata temu, gdy szukali junior managera? A w ogłoszeniu padały słowa o kompleksowych szkoleniach, czy atrakcyjnym systemie motywacyjnym (podstawa + premia). Jeśli więc nie jest to zbyt odległe w czasie wspomnienie, to może odpiszesz z czego szkolili?

Natalia Nowy wpis

@Natalia

Ela A. Nowy wpis

Bardzo dobrze wspominam czasy pracy w LM PAY. Przez ten czas spędzony w murach Mińskiego biura dużo się nauczyłam i nabyłam praktyki w pracy z klientem. Firma z dobrą atmosferą, wypłatą na czas, komunikacja również na plus. Polecam

@Ela A.

Kojarzysz zarobki stanowisku konsultanta? Płaca dopasowana jest do zakresu obowiązków? Bo godziny pracy takie, jak podają na stronie firmy w zakładce kontakt, czyli 8-20 od poniedziałku - piątku i 9-14 w soboty?

Oddziałowa
@X

Szacunek do pracy innych? Na pewno nie w tej firmie.

Zosia
@X

Bardzo dobrze napisane. Tak właśnie tam jest, niemiłe przeżycie. Kiepskie wspomnienia. Nie polecam.

Barbara
@Zosia

Powiesz coś więcej, co tam ci się zdarzyło? I ile trwała twoja „przygoda” z firmą, chciałabym wiedzieć trochę więcej, bo się waham, jeśli chodzi o decyzję odnośnie pracy. Jak relacje ze współpracownikami, nie tylko z kierownictwem?

Danka
@X

Wszyscy pracują bez umów czy może ktoś się zdarza co dostaje ją od początku? Jakie to sprawy co są odwlekane, coś istotnego?

XYZ
@Danka

Na kilkadziesiąt pracowników, tylko jedna czy dwie mają umowę o pracę. Jak po latach pracy poprosisz o UOP to Cię wyśmieją. Zresztą kierownictwo samo kiedyś wprost powiedziało, że oni leniom na L4 płacić nie będą. Oszczędności na wszystkim...

Zoja
@XYZ

Ale to w ogóle umów nie ma? Czy dają jakieś zleceniówki? To kto taki ma umowę o pracę, co trzeba zrobić żeby być jednym ze szczęśliwców?

ByłyPracownik
@Zoja

Dają (usunięte przez administratora)zleceniówki bez okresu wypowiedzenia. Mimo, że jest się długoletnim dobrym pracownikiem, to mogą wyrzucić z hukiem z dnia na dzień, bo brakuje im kasy. Da się tam znaleźć wiele rzeczy, głównie negatywnych, ale na pewno nie szacunek do pracownika. Nie polecam!

@ByłyPracownik

Czy w Medical Finance Group/ Mediraty/ daw.ratalnie.com odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Łapie się za głowę

@Pracodawca Nie, nie ma wew rekrutacji. A szkoda bo w firmie pracują doświadczeni handlowycy, który doskonale znajdą wszystkie mechanizmy a dodatkowo przez długie lata utrzymują wynik sprzedaży na wysokim poziomie. W zamian po odejściu Pani Agnieszki Cz, która była świetnym Dyrektorem i powodowala, że zespół chciał wykonać na pozór niemożliwe zadania. Firma zatrudniła Pana Radosława J, który nie ma bladego pojęcia jak zarządzać zespołem, a tym samym podnieść sprzedaż. Dodatkowo jest człowiekiem bardzo wulgarnym, często obrażał handlowców na spotkaniu w obecności całego zespołu. Wprowadził model sprzedażowy, który 20 lat temu był stosowany w ubezpieczeniach. Wszelkie próby tłumaczenia przez handlowców, że z lekarzami nie da się tak pracować kończyły się awantura lub zwolnieniem pracownika. Natomiast sam wszystkie swojej teorie tak zwanej " ukrytej psychologii sprzedaży" popierał zawsze przykładami skupiającymi się na (usunięte przez administratora) alkoholu. Bardzo źle wspominam ostatni okres pracy w tej firmie mino, że pracę bardzo lubiłam. Na tą chwilę nie polecam pracodawcy. No chyba że lubisz jak się Ciebie codziennie wprowadza w próg stresu osiągający zenitu.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Medical Finance Group/ Mediraty/ daw.ratalnie.com? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
„Pupilek” byłego dyrektora sp.

Na temat tej firmy mogę się wypowiedzieć bardzo obszernie, zaczynałam produkt u boku byłej Pani dyrektor która miała świeża głowę i otwarty umysł na każdy pomysł. Wyniki szły świetnie, relacje z placówkami na medal a co za tym idzie? Rekordy w sprzedaży na skali firmy. Nigdy nie zostałam sama z pomysłem jak i jego realizacja. Gdy zmienił się dyrektor cała praca, zaangażowanie poszły w długa a wyniki przypisywane innym osoba. Po odejściu skwitowane ze jest się młodym i powrotu nie ma. Żałosne podejście majce na celu poniżenie pracownika który robił wyniki za kilka osób. Wyrzucanie z dnia na dzień, odprawy godzinne 3 razy w tygodniu które nie wnosiły nic oprócz narzekania. Ta firma była kiedyś moim drugim domem, rozwiniecie sprzedaży, wsadzona duża ilość mocy na szkolenia i rozwój aby zarząd był zadowolony. Poszło to na nic dla firmy. Nie polecam nikomu pracy, chyba ze lubicie być traktowani jako gownia…rze i pracować na ambicje Pana Radosława który w nagrodę za wyniki odebrał mi sieci i najlepsze placówki aby dać koledze. Nie pozdrawiam ❤️

„Pupilek” byłego dyrektora sp.
@„Pupilek” byłego dyrektora sp.

Nie dodałam, za dwóch menago nie dostało sie nawet wynagrodzenia, a potem zarzucono wyłudzenie pieniądzy.

@bunia

@lmpay @mediraty @mfg

Jestem byłym pracownikiem firmy lmpay, Mediraty, medical Finance Group. Firma kiedy była stabilna i mądrze zarządzana, teraz po zmianie dyrektora sprzedaży zaczęła się szybko sypać. Brak kompetencji i wiedzy na temat pracy w terenie, pan Radosław Jodko nowy dyrektor ma zachowania podlegające mobbingowi bardzo złe traktowanie ludzi, obrażające słowa i przekleństwa wobec pracowników. Nie szanuje ludzi, nie słucha nikogo, wprowadza narzędzia sprzedające nie pasujące kompletnie do modelu pracy, przez co sprzedaż idzie w dół. Omijać szerokim łukiem, ten Pan to osoba z zaburzeniami mitomana i narcyzmu.

Qba

Ostatnio pojawiły się procesy rekrutacyjne na stanowisko KAM. Jakiej wielkości pensje pojawiają sie na tym stanowisku? Jaka flota? Jak wygląda system bonusowy?

Czy ktoś wie, czy w Mediraty (Medical Finance Group S.A.) szukane są osoby chętne na staż?

Emilia

Chyba raczej nie. Oni mają tendencję do nagłego zwalniania ludzi (zbyt małe obroty). Praca na podstawie umowy zlecenia, B2B. Stres, stres, typowe korpo. Nie polecam.

Barbara
@Emilia

Czyli jak ma się mały wynik to można zostać zwolnionym? Czy mówisz o jakimś ogólnym obrocie firmy w danym czasie? Bo tak się zastanawiam o co chodzi dokładnie

@Barbara

Nie masz wyniku , to wylatujesz prosta sprawa ,

Magda

Wieczne pretensje, stres, zero szacunku do pracownika, wieczna pogarda dla pracy podwładnych, nawet jeśli daje się z siebie 1000%, to i tak powiedzą, że nic nie robisz i powinno się im całować ręce za to, że jakikolwiek grosz sypną. Brak możliwości umowy o pracę nawet po wielu latach pracy. Oprócz Luxmedu i karty Multisport żadnych benefitów, żadnych wyjść/imprez, żadnych wyjazdów, żadnych premii czy czegokolwiek, co oferuje większość firm. Brak możliwości rozwoju czy awansu, o podwyżkę trzeba walczyć latami. Brak działu kadrowego, przez co wszelkie zapytania i problemy pracowników są zbywane przez przełożonych. Po kilku latach pracy mogę stwierdzić, że jedyny plus, to wypłata na czas. I nic więcej.

Per
@Magda

Zgadzam się z ta osoba tak właśnie jest

@Magda

Również się zgadzam. Kierownictwo (szczególnie cc) zapomniało co to szacunek do pracownika. Walka szczurów ale o co? o te marne grosze? Kurtyna. Jest wiele innych firm, które proponują lepsze warunki a kierownictwo jest z tych normalnych a nie permamentnie wywyższających się. Nie polecam.

Rafał

Na czym polega to wywyższanie się? Nie można iść na rozmowę do kierownika jak są jakieś problemy? Wszystko jest zamiatane pod dywan?

Lucyna

Miła atmosfera w pracy, pozytywni ludzie, którzy wzajemnie się wspierają. Jasne i proste oczekiwania, realne cele sprzedażowe. Wynagrodzenie na czas, brak problemu z rozliczeniem. Jedyny minus - umowa b2b, która na pierwszy rzut oka wydawała się być skomplikowana, ale po objaśnieniu i pomocy firmy nie stanowiło to problemu. Szczerze polecam

Per

Firma nie szanuje swoich pracowników wiecznie pretensje i nowe zadania a robota bez możliwości umowy o prace czas liczony co do minuty ze wszystkim omijajcie szerokim łukiem

Alicja

Ktoś niżej pisał o celach sprzedażowych że "wymagają cudów" a czy te plany sprzedażowe to są do zrealizowania na jakiejś ich bazie klientów czy trzeba samemu szukać?

x
@Alicja

ich baza

KarOla

Śmieciówki, wieczne pretensje, zła atmosfera, stres, brak motywacji do pracy. Duża rotacja pracowników. Nie polecam, marnotrawstwo czasu. Omijać szerokim łukiem.

Co myślicie o ekipie w firmie, wspierają się pracownicy nawzajem?

Arek
@Michał

Tak ;) wspierają i działają razem ;)

XYZ

Atmosfera bardzo dobra, jasno określone obowiązki na danym stanowisku pracy. Nie mogę złego słowa napisać. Chcesz zarabiać - musisz dać coś od siebie. POLECAM

Była pracownica

Śmieciówki i b2b.

Grażyna
@Była pracownica

To się rozczarowałam. Byłam przekonana, że w Medical Finance Group pracowników zatrudnia się głównie na umowę o pracę. A jeszcze tylko doprecyzuj: naprawdę nie ma możliwości na stabilne zatrudnienie? Nawet po dłuższym czasie?

Lena

Generalnie to firma zaliczana do dobrych pracodawców więc warto starać się o pracę.

Magda

Ja niedawno odeszłam z tej firmy. Co plusem jest to pensja na czas. Nałożone chore plany sprzedażowe, wymagają cudów a sami nigdy nie rozmawiali bezpośrednio z kliniką czy z klientem na cc. Rok pracy na call Center a później wyżej to co to jest. Typowe korpo gdzie zrzucają robotę na innych.nie życzę nikomu tam pracować.

Lidia

Firma ma tendencje do zwalniania połowy ludzi znienacka. Umowy B2B lub zlecenie. Podstawa netto zaczyna się od 3k pytanie czy załapiesz się na premie. Flotą Hyundai i20 i Astry.

Zostaw merytoryczną opinię o Medical Finance Group/ Mediraty/ daw.ratalnie.com - Warszawa

• Jak się pracuje w Medical Finance Group/ Mediraty/ daw.ratalnie.com?

Zobacz opinie na temat firmy Medical Finance Group/ Mediraty/ daw.ratalnie.com tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medical Finance Group/ Mediraty/ daw.ratalnie.com?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Medical Finance Group/ Mediraty/ daw.ratalnie.com