MiniCredit Sp. z o.o.

Opinie o MiniCredit Sp. z o.o.

anonim 2014-10-14 13:56:47
Pracodawca daje ogłoszenie na stanowisko specjalista ds. windykacji a takiego stanowiska w tej firmie nie ma. Wszyscy pracownicy mają takie samo stanowisko mianowicie administrator pożyczek, dział windykacji jest ale nigdzie nie ma o nim informacji. Istnieje odgórna bezpłatna 30 min przerwa nikomu do szczęścia nie potrzebna, ale dyrektor ma inne zdanie na ten temat. Dużo by trzeba pisać o negatywach, określając w jednym słowie masakra. Nie polecam szkoda czasu na rozmowę.
Gugu 2015-09-21 15:28:15
Kiedyś bezpłatna przerwa trwała 1 godzinę - to dopiero masakra :) Faktycznie, wszyscy mają to samo stanowisko, tylko wynagrodzenia różne - nie wiadomo, od czego uzależnione, ale raczej niewysokie. Generalnie praca taka sobie, bez możliwości jakiegoś rozwoju czy awansu, ale dobra na pierwszą pracę i zdobycie jakiegoś doświadczenia.
Zostaw swoją opinię o MiniCredit Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MiniCredit Sp. z o.o.