Wandoo Finance Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Wandoo Finance Sp. z o.o.

Irgendwie Irgendwo Irgendwann

Ok, praca w firmie Wandoo była naprawdę w porządku. Wszyscy się lubiliśmy, zależało nam na firmie, osiągaliśmy targety, które były, delikatnie mówiąc bardzo ambitne. Większość osób się angażowała ponad zakres swojej pracy. Z przełożonymi dało się porozmawiać, dogadać, a nawet przekazać swoje pomysły do realizacji. Atmosfera była naprawdę fajna - taka minikorporacja, z ludzką twarzą. Ale, jak to mówią, nic nie może przecież wiecznie trwać. I tak też się stało, wraz z pomysłem zatrudnienia z konkurencji osoby zarządzającej sprzedażą, która epicko zruinowała całe miejsce i zespół. Od czasu zatrudnienia tej osoby, wszystko zaczęło się zmieniać. Począwszy od kłamstw, niedomówień, manipulacji dotyczących targetów, systemu premiowania, zakresu obowiązków poszczególnych działów, bezsensownych obietnicach, skończywszy na tym, że do zespołu zaczęto dołączać osoby z kręgu jego znajomych, najpewniej na korzystniejszych warunkach. Nowe zasady, nowe procedury, które w zasadzie nie mają żadnego sensu, atmosfera, którą nożem można kroić. Kłamstwa na rozmowach kwalifikacyjnych, obiecywanie złotych gór potencjalnym kandydatom na pracowników na fejsie w "zweryfikowanych" grupach dla poszukujących pracy, pisanie o zarobkach rzędu 5000 netto, chociaż faktycznie jest to o wiele, wiele mniejsza kwota + beznadziejne podejście do stałych pracowników. Nie wspomnę tu o zrealizowanym pomyśle dresscode'u, w firmie, w której zarabia się 2 tysiące na rękę w większości działów podstawy, wymagaj garnituru od facetów, od kobiet stroju biznesowego, bo w konkurencji, w której ta osoba pracowała tak było, brawo! xD Faktycznie, ma to baaaaaaaaardzo duży wpływ na jakość pracy, kulturę pracy w firmie, w której żadna z osób nie ma fizycznego kontaktu z Klientem. Dobitnym dowodem na to, jak bardzo jest źle jest fakt, ile osób się zwolniło w przeciągu ostatnich kilku miesięcy i złożyło wypowiedzenie. Smutne, przykre, ale prawdziwe. Tonąca łajba z dwójką kapitanów na wzburzonym oceanie, z której jeden odurzony złudzeniem wielkości i wiedzy drugiego, ma klapki na oczach, drugi zaś próbuje, celowo, lub nie, posłać ją na dno, wmawiając, że wszystko idzie w dobrym kierunku.

janniepospieszny
@Irgendwie Irgendwo Irgendwann

To wychodzi na to, że każda firma pożyczkowa stosuje te same praktyki na pracownikach którzy tworzą firmę. Przenosić się z jednej do drugiej, gdzie są podobne warunki i podobne założenia względem podwładnych nie ma sensu. Już lepiej zmienić branże. thx

janniepospieszny

Na jakie maksymalne wynagrodzenie może liczyć osoba z kilkuletnim doświadczeniem w windykacji?

Popo
@janniepospieszny

Raczej nie za dużo, może 2300 - 2500 max.

Agnieszka

@22223333, z Twojego wpisu wynika, że jest to telefoniczna obsługa klienta. Praca z klientem niezależnie od tego, czy jest bezpośrednia, czy telefoniczna wymaga określonych predyspozycji. Należy umieć nawiązać kontakt niebezpośredni, co czasami jest bardzo trudne. Jednak, czy są jakieś plusy pracy w Wandoo Finance?

Preaca na obsłudze klienta: robisz windykacje (dzwonisz do klientow po terminie), obsługę sprzedaż i weryfikacje wnioskow. Połączenia Non stop wpadają bo brakuje rak do Pracy, bo wszyscy uciekają. A wszystko to za 2 tys netto, na rozmowie obiecują cuda wianki z których nic nie ma niby jest 500 zł premii które i tak niby wszyscy dostają a potem nici, bo rozliczasz sie z ilości w sumie połączeń wychodzących jakie wykonujesz i ciężka atmosfera, bardzo ciężka.

Aplikowałeś na stanowisko Młodszy księgowy / Młodsza księgowa oferowane przez firmę Wandoo Finance Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Agnieszka

Może ktoś podzieli się informacjami na temat Wandoo Finance? Jak wygląda obecnie sytuacja firmy jeśli chodzi o rekrutacje? Czy firma ma aktualne oferty pracy oraz jakie? Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna oraz jak podczas niej są sprawdzane umiejętności kandydatów? Zachęcam do dzielenia się informacjami przydatnymi dla osób, które chcą wysłać swoje CV.

Polecam pracę w Wandoo! Super atmosfera i świetni przełożeni! Idzie się ze wszystkim dogadać! :)

Zostaw merytoryczną opinię o Wandoo Finance Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Wandoo Finance Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wandoo Finance Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wandoo Finance Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 9 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wandoo Finance Sp. z o.o.