Wandoo Finance Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Wandoo Finance Sp. z o.o.

Czarny diabel

Robią z ludzi (usunięte przez administratora) ,niektórzy się sprzedaja za lepsze stanowisko ((usunięte przez administratora) ),żałosne .o panującej epidemii nie wspomnę wymagana jest praca zdalna od ministra zdrowia ,ale kierownik w firmie stawia na to by jednak przyjeżdżać do biura ,ponieważ dla niego epidemii i zachorowań nie widać .nie pozdrawiam i nie polecam

Sroka

Ten słony został tl? On przecież był najmniej lubianą osobą. Zero pomocy dla kolegów siedział i oglądał seriale całe dnie bo nie chciało mu się nic robić. Pamiętam że jako jedyny nie składał się na prezenty dla współpracowników taki żydek był. Na imprezy firmowe nie chodził nikt go nie lubił masakra jak firma już nie miała kogo i jego za pół darmo pewnie wzięła jak taka osoba może grupę prowadzić?

Witam, chciałem poinformować wstępnych pracowników żeby nie składali Cv do firmy Wandoo na stanowisko windykację ,ponieważ firma nic wam nie oferuje oprócz samej podstawy ,mało tego wymaga od was zangazowania windykowania za nic ,przepraszam za samą podstawę siedzicie a premie które są powiedzmy nie są do zrealizowania .stanowczo odradzam wchodzić w interes z dzbanami

Coś wiem o tym

Dokładnie tak. JesZcse jak była poprzednia dyrektor, to jakoś funkcjonowało…teraz z kolesiem który nie wie nic o windyqkcji i drugim obok niego który nie nadaje się nawet żeby własnym życiem zarządzać…trudno się dziwić. Jeśli oni liczyć nie potrafią to jak maja ci wyliczyć realny cel do realizacji …;)

Tak to wygląda
@Coś wiem o tym

Zgadzam się osoba team lidera w tej firmie to nie porozumienie ,zero kompetencji empati dla pracowników nie mówiąc już o prowadzenie zespołu.

Misio

Jestem zaskoczony tymi wpisami ,miałem kiedyś przyjemność pracować ze słodkim straszny kret i (usunięte przez administratora) dyrektora .jak to się mówi mierny ale wierny.

Słodki lukier

No proszę Pan Kalmar się tak przestraszył i zestresował prawdą,że zlecił usunięcie komentarzy. Niestety PK nie uda się to Tobie, bo rynek i tak dobrze wie, na co Ciebie stać i jakie masz kompetencje- czytaj czytelniku: do niczego To wielka porażka dla Spółki, że zamiar merytorycznie odpisać, jeżeli coś nie jest prawda to wola usuwać i robią sobie niby dobry pijar

Aplikowałeś na stanowisko Młodszy księgowy / Młodsza księgowa oferowane przez firmę Wandoo Finance Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Ciasteczko

A cóż to, a cóż to? Firma wykupiła sobie abonament, żeby moc usuwać i cenzurować niewygodne komentarze? Oj deeeerektorze i reszto najwyższego kierownictwa, przecież i tak nic nie ukryjecie!

Zwierciadło

Słabiutko... część opinii jak widzę jest usuwana. Ciekawe dlaczego i na czyje zlecenie? Czyżby firma wstydziła się tego, że ma sprawy w sądzie z byłymi pracownikami, którzy zaskarżyli niekompetencję pana (usunięte przez administratora) Ktos tu dobrze napisał - oliwa sprawiedliwa, wszystko wyjdzie na jaw.

Dobry Pomysl

Widzę, ze komentarze są usuwane a treści korygowane…nie martwcie się, to co robi Piotr K. W tej firmie i tak wyjdzie, w końcu i tak jego przełożeni zobaczą po wynikach jego krętactwa… Niech usuwają, widać go boli prawda, a Wy piszcie, co wiecie.

Gniewny
@Dobry Pomysl

Próba ucieczki przed prawdą! Tylko szkoda ze konsekwencje mogą być wyciągnięte za późno…

@Gniewny

Dokładnie! Jak już wszystko zostanie zniszczone przez Piotra K.może być za późno. A ruina trwa…

Tak będzie
@Dobry Pomysl

Nie bójcie się, oliwa sprawiedliwa zawsze na wierzch wypływa :)

@Tak będzie

Racja, wszystkie machlojki, niekompetencja, praca na rzecz własnej firmy w czasie pracy w wandoo, naruszenia prawne Piotra K.wypłyną.

PK
@Dobry Pomysl

Jakoś cisza nastała?! Czyżby aż tak fajnie było w wandoo?

Arek

Witam . Jakie są zarabki w firmie Wandoo ?

Gniewny
@Arek

Podstawa- nie jest zła, premia- jej osiągniecie nie jest realne, w szczególności ze nie ma na czym jej zrobić. Serdecznie nie polecam

M.

Firma Wandoo to kpina i nieporozumienie ,jeszcze chwila i nikt nie będzie tu pracował z prostych przyczyn, firma się rozwiąże albo pracownicy się pozwalaniaja.Stanowczo nie polecam i niezachecam do współpracy z tą firma .

Zyczliwy

Obecny CEO Piotr K. Sprowadził te firmę mocno poniżej dna, przez niego: słabe wyniki, odchodzący ludzie, CEO zero pojęcia o podstawach nawet księgowości (sam ma firmę ksiegowa- módlcie się za jego klientów), (usunięte przez administratora) i manipulant (w swoich raporcikach pokazuje falszywe dane, (chyba sam je maluje), krętacz, manipulant, Klamca, Jego brak komplementarnej wiedzy naraza firmę na mnostwo procesów i kar (uokik, uodo, sad pracy, knf), nazwijmy rzeczy po imieniu.

Firma Wandoo,co można napisać mierne zarządzanie, okłamywanie pracowników Kierownik niekompetetny,wie tyle co szary pracownik czyli nic ,od czasu gdy zmienił się dyrektor firma słabo prosperuje Szczerze nie polecam, szkoda nerwów i straconego tam czasu ,nie pozdrawiam.

Brak wypłaty

"Firma" nie potrafi rozliczyć się z pracownikami i nie wypłaca należnych pieniędzy po odejsciu! Toczą się postępowania sądowe przeciwko wandoo ponieważ kadra "zarządzająca" ma elementarne braki wiedzy w każdej dziedzinie! CEO to poziom przeciętnego szefa w barze mlecznym! ODRADZAM

Demot

Negatywne komentarze w kierunku pseudo dyrektora Piotra K. są usuwane zapewne na jego prośbę. Człowiek oderwany od rzeczywistości, bajkopisarz, manipulator oraz kłamca jak widać boi się jak pracownicy napiszą prawdę ! Oddaje to w pełni sytuację oraz obraz jak wygląda środowisko wewnątrz firmy. LUDZIE szkoda waszego czasu!! Nie wysyłajcie tam CV !! Szanujcie siebie i omijajcie tą firemkę za 2 gr.

Nina

Wandoo to jedna wielka porażka organizacyjna, zakłamanie i bezczelność przełożonych - nie polecam, nie pozdrawiam.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Wandoo Finance Sp. z o.o.?

Ktoś

Jeśli jesteś mierny, ale wierny, to dyrektorowi się spodobasz :)

Romek

Pracuje tu i jakieś awanse pojawiły sie. Kierownika windykacji nam zrobili. Wybrali jednego z naszych. Zobaczymy czy go popsują czy rozwiną.

Ta ona
@Romek

Kierownika windykacji? to zbyt duże słowo, nie wiem nawet, czy określanie go team leaderem jest zasadne. No ale to tylko kolejny przykład - mierny, ale wierny :)

Unicorn
@Ta ona

Kierownik windykacji, dyrektor czy kto inny nawet z najwyższej kadry czy w Polsce czy na Łotwie- każda z tych osób jest na poziomie marnego specjalisty. Piotr K. (Dyrektor) prześlizguje się, 8h na 8 pracy poświęcając na załatwianie spraw swojej prywatnej firmy. De facto, innymi rzeczami zajmuje się z przypadku i z niewiedza. Do dziś nie zna systemu:) a kierownik windykacji…cóż…poziom marnego specjalisty :) Trudno sobie to wyobrazić, ale tak jest.

Seba prawilnie

Elo ,nie polecam firemki ,kłamia na każdym kroku gdzie się da ,obiecują coś a tego nie spełniają .kasa to tragedia jednym słowem .firma leży,więc nie bardzo polecam składać Cv .

Marzenka

Ta firma to jakiś żart. Nie wysyłajcie tam CV! Szkoda waszego czasu i życia! Dyrektor to jakaś parodia a na dodatek kłamca! Idzcie lepiej do Biedronki lub Lidla bo lepiej płacą i mają lepszych szefów...

Blondyn

Kolejne wprowadzanie nas w błąd. Mieliśmy pracować z domu a jednak wracamy do biura. Czekam na dalsze bzdury!

Proponuje omijać szerokim łukiem daną firmę! Pan dyrektor nie zna się na rzeczy ale udaje najmądrzejszego człowieka w firmie. Nawet gdy ktoś złapie go za rękę udaje, że to nie jego ręka. Obiecuje złote góry a za pół godziny jakby rozmowy nie było. Ludzie, którzy posiadają dużą wiedzę na temat produktu są zwalniani albo sami odchodzą, widząc co się dzieje….

Czesław

Stanowczo odradzam, omijać szerokim łukiem. CEO z kosmosu ignorant udaje, że jest ok. Ale nie jest ok! Firma leje na pracowników sama podstawa w windykacji to żart jeżeli nadajesz się i umiesz to robić. Ludzie uciekają (nie tylko z windykacji) ale jest ok! Nie wiadomo czy i jak długo po trwa dewastacja firmy ale fakty są takie, że było dobrze do pewnego momentu. Plusów na tę chwilę nie ma, pracownicy są okłamywani, ukrywa się pewne zmiany oczywiście na gorsze jak tu zrobić aby premii nie wypłacić. Jednego dnia informacja, że coś będzie tak a drugiego udajemy, że nie było tematu... Więc jeżeli masz 19 lat bez doświadczenia lada chwila będą nabory bo każdy ceniący się i dobry pracownik nawet w tych czasach ma godność i chce pracować za uczciwe pieniądze, kasa to nie wszystko więc wspomnimy o błędach systemu, zgłoszeniach, latach i długo by wymieniać...

Zostaw merytoryczną opinię o Wandoo Finance Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Wandoo Finance Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wandoo Finance Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wandoo Finance Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 9 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wandoo Finance Sp. z o.o.