Wandoo Finance Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Wandoo Finance Sp. z o.o.

Firma na każdym kroku demotywuje. Działania które w teorii mają zwiększać efektywność przynoszą odwrotne skutki. Obiecywane są różne rzeczy a koniec końców nic z tego nie wychodzi. Zgłaszane uwagi przez pracowników nie są brane pod uwagę. Zarobki w ostatnim czasie drastycznie zmalały ze względu na brak premii. Jeśli przy wyrażaniu swojego że premie są nieosiągalne do zrobienia chcesz usłyszeć "przecież masz podstawę" to jest właśnie firma tego typu.

Robert

Firma pod każdym względem dobrze oceniana. To jest dobry pracodawca więc wystarczy dobrze robić swoją robotę , polecam!

Doris

Pracowałam w firmie wandoo finanse. Byłam zadowolona z pracy. Przez wirusa straciłam prace..takie życie. .pozdrawiam wszystkich.

Elżbieta

Nie polecam Pomimo że byłam klientką tej firmy i spłacałam pożyczki nowej nie dostałam Nie polecam

Aplikowałeś na stanowisko Młodszy księgowy / Młodsza księgowa oferowane przez firmę Wandoo Finance Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Ooo

Kogo zwolnili? :)

@Ooo

Też chciałabym to wiedzieć. Kilka osób ostatnio wspomniało to coś o jakichś zwolnieniach w Wandoo Finance, dlatego mam nadzieję, iż któraś z nich to doprecyzuje. A Ty sam pracujesz w tej firmie?

Ooo
@Weronika

Na szczęście od ponad roku nie

Ja to ja
@Ooo

Piotra CEO

Robert
@Ja to ja

Rotacja pracowników często ma tu miejsce? Czy jest raczej stała ekipa?

Jak tam

Jak atmosfera po wymianie CEO? Coś się zmieniło? Kto teraz zarządza firmą? Ktoś z centrali jest na miejscu?

Gość.

Witam, widziałam ofertę pracy w windykacji. Warto iść na rozmowę? Da się wyciągnąć więcej niż 6k na rękę?

OMG
@Gość.

XD takiej kasy w Wandoo nigdy na oczy nie zobaczysz :))

@OMG

Wynagrodzenie, o którym nadmienił @Gość. jest już na wysokim poziomie. Wspomniałeś, że w Wandoo Finance jest ono raczej nieosiągalne. To w takim razie, na jakie - mniej więcej - zarobki można tam liczyć?

Ann.

Przyszła kryska na matyska.

Wera99

..... Oooo!!! Zwolnili go?????? Wreszcie i nareszcie :)

Ciekawski

Wandoo szuka teraz ludzi do obsługi Klienta. Jestem zainteresowany, czy warto tam iść? Jakie wynagrodzenie oferują ludziom z konkurencji?

@Ciekawski

Faktycznie - na pracodawcy.pracuj.pl pojawiło się takie ogłoszenie. Wandoo Finance oferuje stabilne warunki zatrudnienia, a także stałe wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy. Jestem jednak ciekawa, czy masz już doświadczenie w takiej branży?

Irgendwie

Dobrze, że ktoś wreszcie ma na tyle odwagi żeby napisać właśnie parę słów prawdy. Trzeba prawdę nazywać wprost-tak jak pisałem tu wcześniej nie będzie dobrze w tej firmie dopóki jeden z kapitanow ogarnięty mania wielkości będzie dalej zarządzał zespołem. Atmosfera ciągłych niedomówień, kretactw i wyników które znikają w tajemniczy sposób. Nikt nic nie wie. Ale dóbrze, że możemy podzielić się tu aby ostrzec się wzajemnie przed tymi manipulatorami..

@Irgendwie

Co masz na myśli pisząc o manipulatorach, czy rozwiniesz swoja myśl?

Gosc

Pracowałem w tej firmie 4 m-ce i szczerze odradzam. Jak każda placówka chce złowić gruba rybe-dzianego klienta. I nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt że Wandoo Finace nie ma nawet wędki do tego celu. Oferta jest stworzona tak aby oblupic finansowo klienta,bo oprocentowanie jest b. Wysokie. Klienci są bombardowania telefonami, że termin już minął i że jeśli nie zapłacia albo refinansuja to poniasa konsekwencje finansowe w firmie windykacyjne. Wielki postrach dla klientów, którzy mają to głęboko gdzieś, bo nawet tel. Nie odbierają. Ten kto wybiera się do firmy Wandoo musi być też przygotowany na to że będzie ciśnienie że strony kierowników, którzy są najzwyklejszymi prostakami i potrafią odzywać się do konsultantow w wulgarny sposób. Pracowałem już w wielu firmach i nie widziałem JAKOSCI na tak niskim poziomie. I w sumie co tu się dziwić, kiedy liczy się tylko to żeby obedrzec klienta z kasy. Nad całością projektu czuwa właściciel Pan P. , który nie będzie zwracał sobie głowy takimi problemami, bo już dawno od nich umyl ręce. Jedyna zaletą tej pracy jest gwarantowana umowa o prace na pierwsze 3 m-ce probne, która nie ma się co oszukiwać proponuję dzis każdy szanujący się pracodawca. Reasumujac:nie polecam pracy w Firmie Wandoo bo ściąganie z klientów takich %jest b. mało rozwojowym zajęciem a chamskie odzywki że strony superwajzorow świadczą o traktowaniu człowieka jak śmiecia. Co jak co, ale tym co się liczy jest przede wszystkim współpraca oparta na zasadzie partnerskiej, do czego firma ta nie dorosla. Pozdrawiam

Witam, Jestem zainteresowany pracą w firmie Wandoo. Czy ktoś mógłby powiedzieć jak wyglada praca w firmie? • Ile wynosi miesięczna pensja na poszczególnych działach? • Co jaki czas są przerwy jeżeli ktoś jest palaczem? • Jakie są premie? • ogólna atmosfera ? Z góry dzieki za odpowiedz! ;)

@Zainteresowany

Nie potrafię odpowiedzieć na wszystkie pytania, które zadałeś, ale wiem, że na stronie internetowej firmy Wandoo Finance znajdziesz sporo informacji, których szukasz. Tu podaję link, który przekieruje Cię do zakładki 'oferty pracy': https://www.wandoo.pl/oferta-pracy

Niefortunny

Do dziś mi słabo jak przypomnę sobie o Klaudii ???????? sytuacja w firmie nieciekawa oszukują i kręcą no i ciągła rotacja... Moje sugestie dla Wandoo Finance Sp. z o.o.: . Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: .

Dawid
@Niefortunny

Z Twojej wypowiedzi wynika, że nie jesteś zadowolony ze współpracy w firmą. Często rotacja pracowników wynika z tego, że pracodawca szuka lepiej wykwalifikowanej kadry i osób, które mają większe doświadczenie w branży. Napisz proszę, co chciałbyś w firmie poprawić,a co zaliczyłbyś do pozytywnych aspektów zatrudnienia? Niedawno Wandoo Finance poszukiwał analityka finansowego. Co sądzisz o tej rekrutacji i czy to stanowisko zostało już objęte?

były
@Niefortunny

A co się z Klaudią stało?? Mi się w firmie źle nie pracowało choć bałagan był i to nie mały...

Syf

Słaba atmosfera, mimo zmian, dalej wielki bałagan.

Eryk

Tak rożne opinie, że teraz już zupełnie nie wiadomo co sądzić. Firma ma opinię dobrego pracodawcy.

Admin

Super ludzie, super praca

...

Atmosfera w firmie jest dramatyczna.

Kari
@...

Możesz opisać dlaczego? Mam rozmowę niedługu ale widzę, ze opinie są nieciekawe :(

...
@Kari

Przeczytaj sobie poprzednie opinie - 100% prawdy. Kilka miesięcy temu było to inne miejsce. Jak jesteś znajomą/znajomym "Prezesa Sprzedaży" to masz dobrze. A jak nie no to cóż - powodzenia. Co do atmosfery sam/a się przekonasz.

rozwielitka

Bylam na rozmowie - paranoja, bardzo nieprofesjonalne podejście do kandydata

Oszukana

Nie polecam pracy w tej firmie. Na rozmowie kwalifikacyjnej cuda wianki a w praktyce słabiutko... Może dla studenta albo dla osoby bez ambicji...

Zostaw merytoryczną opinię o Wandoo Finance Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Wandoo Finance Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wandoo Finance Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wandoo Finance Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 9 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wandoo Finance Sp. z o.o.