Wandoo Finance Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Wandoo Finance Sp. z o.o.

Aktualność
Cześć! Super, że jesteś!

Miło nam, że interesujesz się Wandoo i odwiedzasz nasz profil na portalu gowork.pl.
Jesteśmy tutaj, ponieważ zależy nam na opinii naszych obecnych i byłych pracowników.

Jeśli rozważasz dołączenie do naszego zespołu zapraszamy do kontaktu pod adresem hr@wandoo.pl.
Postaramy się udzielić odpowiedzi na Twoje pytania i przedstawić aktualne oferty pracy.

Dziękujemy za wszystkie wystawione opinie – za te pozytywne, jak i za konstruktywne słowa krytyki. Wszystkie bierzemy pod uwagę i dzięki nim wprowadzamy zmiany, rozwijamy się oraz tworzymy coraz lepsze miejsce pracy.

Bardzo dużo uwagi przykładamy do pracy zespołowej i pozytywnej atmosfery w firmie, dlatego stawiamy na rozwój zawodowy oraz osobisty, spędzanie wspólnie czasu na integracji oraz wsparcie na każdym etapie współpracy.

Poznaj nas bliżej i dołącz do naszego zespołu!

Zapraszamy!
Zespół Wandoo.pl

zdjęcia autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Diana Konina

Pracownik firmy - Dyrektor Generalny Wandoo Finance

27.11.2023 12:11

Czym zajmuje się Państwa firma?

Diana Koninaikona wywiad

Wandoo Finance sp. z o. o. działa jako firma doradztwa kredytowego i oferuje klientom rozwiązania w zakresie krótkoterminowych pożyczek online. Działamy jako spółka zależna czołowej korporacji fintech, której centrum korporacyjne znajduje się na Łotwie. Firma obecnie prężnie funkcjonuje na kilku europejskich rynkach. Polskie biuro zlokalizowane jest w województwie mazowieckim, w Warszawie. Nasz dedykowany zespół w Polsce aktualnie liczy około 35 specjalistów w kilku działach.

Jak wyglądały początki firmy?

Diana Koninaikona wywiad

Polska to drugi rynek, na którym centrala zdecydowała się otworzyć swoją siedzibę. Działamy tutaj już 7 lat! Sektor produktów finansowych niezmiennie uważa polski rynek za bardzo atrakcyjny. Wpływa na to rozległy rynek ze znaczną populacją obywateli Polski, ale także pokaźną liczbą rezydentów zagranicznych. Ta różnorodność daje nam możliwość poszerzenia obecności i dostosowania usług do zróżnicowanych potrzeb klientów. Dlatego od początku działalności uważnie śledzimy rynek i jego aktualne zmiany, aby jeszcze lepiej odpowiadać na oczekiwania osób zainteresowanych naszymi usługami i reagować na zmieniające się wymagania branży.

Jak wygląda Państwa otoczenie biznesowe?

Diana Koninaikona wywiad

Rynek kredytów finansowych w Polsce jest ekspansywny i charakteryzuje się konkurencją nie tylko ze strony podobnych pożyczkodawców krótkoterminowych, ale także firm udzielających pożyczek długoterminowych, banków i podobnych podmiotów. Pomimo tak zróżnicowanego i nasyconego rynku, staliśmy się jedną z 10 najlepszych firm spośród około 60 udzielających pożyczek krótkoterminowych. Nie patrzymy na naszych konkurentów, a bardziej na potrzeby klientów. Dzięki temu trafiamy z produktami w ich gusta, oferujemy rozwiązania, które są chętnie wybierane i sprawiają, że nasi klienci wracają do nas. Znaczący rozwój spółki rozpoczął się w 2022 roku, po zakończeniu okresu Covid-19 i stale notujemy wzrost. Jeśli chodzi o spojrzenie w przyszłość, nasze aspiracje są ambitne, napędzane przez silny zespół i wysoki poziom motywacji do osiągnięcia naszych celów w ciągu najbliższych kilku lat.

Jak wygląda struktura Państwa firmy?

Diana Koninaikona wywiad

Obecnie w naszym polskim biurze funkcjonuje dedykowane Call Center, w skład którego wchodzą tak istotne działy jak: Obsługa Klienta, Sprzedaż i Windykacja. Dodatkowo w biurze działa nasz zespół zarządzający, który obejmuje zespół ds. roszczeń i płatności, liderów zespołów, menedżerów nadzorujących kluczowe działy, specjalistów ds. marketingu i pracowników administracyjnych. Biegła znajomość języka angielskiego jest cennym atutem naszego zespołu zarządzającego, biorąc pod uwagę naszą codzienną współpracę z Centralą, w której znajdują się nasze zespoły ds. ryzyka, finansów, prawa, rozwoju i IT. Warto podkreślić, że aktywnie promujemy wewnętrzne talenty, organizujemy wewnętrzne rekrutacje i systemy awansu, a część naszych lokalnych pracowników z sukcesem awansowała na stanowiska w Centrali lub w innych oddziałach, m.in. w Hiszpanii i Rumunii. Z uwagi na rozwój firmy i awanse pracowników wewnątrz działów, regularnie prowadzimy nowe rekrutacje do różnych zespołów.

Jakie plany związane z zatrudnieniem macie Państwo na 2024 rok?

Diana Koninaikona wywiad

W ramach naszej strategii rozwoju na najbliższe lata za cel postawiliśmy sobie powiększenie naszego zespołu o około 15% w 2024 roku, koncentrując się przede wszystkim na wzmocnieniu działów Call Center, w tym Obsługi Klienta, Sprzedaży i Windykacji. Nasze podejście do rekrutacji ma charakter włączający i przyjmuje zarówno doświadczonych specjalistów, jak i osoby nowe w tej dziedzinie. Dysponujemy silnym zespołem nadzorczym, więc priorytetem jest dla nas wszechstronne szkolenie i ciągłe wsparcie dla naszych pracowników na całej ich drodze do pracy w naszej firmie. Takie podejście pozwala osobom posiadającym już umiejętności, lub rozpoczynającym karierę zawodową, osiągnąć porównywalny sukces na swoich stanowiskach. Bardzo dbamy o to, aby każdy nowy pracownik, bez względu na wcześniejsze doświadczenie, przeszedł obowiązkowy onboarding, zapoznał się z całym zespołem, otrzymał odpowiednie narzędzia i wsparcie do pracy. Zawsze taka osoba może liczyć na pomoc ze strony kolegów z zespołu, kadry managerskiej oraz osób zarządzających.

Jak wygląda proces onboardingu nowego pracownika w Państwa firmie?

Diana Koninaikona wywiad

Chociaż proces onboardingu może się różnić w zależności od konkretnego stanowiska, na które dołącza nowy członek zespołu, konsekwentnie obejmuje zestaw początkowych kroków w firmie. Kroki te obejmują zapoznanie danej osoby z informacjami o firmie i jej produktach lub usługach, przedstawienie jej zespołowi oraz zapewnienie szkolenia dostosowanego do początkowych potrzeb w ciągu pierwszych dni lub tygodni. Nasze zaangażowanie we wsparcie pozostaje niezachwiane, a przez pierwsze kilka miesięcy zwracamy większą uwagę na zapewnienie płynnego przejścia i integracji z firmą. Bardzo dużo uwagi poświęcamy integracji całego zespołu, który za co dzień pracuje w innych działach. Osoba, która przychodzi do pracy, od początku jest wprowadzana we wspólne aktywności - zarówno zawodowe, jak i wyjścia integracyjne.

Jak dbacie o rozwój pracowników?

Diana Koninaikona wywiad

Zespół Call Center na co dzień otrzymuje dedykowane wsparcie ze strony swoich przełożonych. Nasza kadra zarządzająca korzysta z warsztatów wymiany doświadczeń prowadzonych przez najwyższe kierownictwo i wykorzystuje wsparcie różnych działów centrali w celu wdrażania innowacyjnych pomysłów. Regularnie organizujemy zewnętrzne sesje szkoleniowe w celu podnoszenia kwalifikacji. Zachęcamy menedżerów do udziału w konferencjach i szkoleniach w swoich obszarach, aby zdobyć nową wiedzę i zastosować ją w praktyce w naszej firmie. Warto zauważyć, że byliśmy świadkami sytuacji, w których pracownicy awansowali od specjalistów Call Center do stanowisk liderów zespołu, co świadczy o naszym zaangażowaniu w wewnętrzny rozwój. Ponadto, powszechną praktyką jest oferowanie pracownikom możliwości przechodzenia pomiędzy działami, co sprzyja kulturze, która wspiera osoby pragnące rozwijać się w firmie i aktywnie zapewnia możliwości takiego awansu.

W jaki sposób dbacie Państwo o atmosferę i komfort pracy?

Diana Koninaikona wywiad

Aby stworzyć pozytywną atmosferę w zespole, aktywnie zbieramy opinie naszych pracowników na temat różnych aspektów mających na celu zwiększenie dynamiki naszej pracy. Ta opinia dotyczy ulepszeń programów Backoffice, inicjatyw w zakresie przywództwa i szkoleń, a nawet sugestii dotyczących działań związanych z budowaniem zespołu. Nasza firma ceni tradycje i regularnie organizuje imprezy okolicznościowe, wyjścia firmowe czy integracje. Patrząc w przyszłość, mamy mnóstwo ekscytujących pomysłów, które mamy zamiar wdrożyć w nadchodzącym roku. Mając na uwadze atmosferę i satysfakcję pracowników, niedawno powitaliśmy w naszym zespole specjalistę ds. HR, którego zadaniem jest skupienie się szczególnie na zwiększaniu zadowolenia pracowników. Mając świadomość, że zespół jest kluczowym czynnikiem sukcesu, dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić każdemu pracownikowi możliwości rozwoju i doskonalenia umiejętności w naszej organizacji, a także stwarzamy okazję do próbowania nowych aktywności poza pracą.

Jakie macie Państwo plany rozwojowe?

Diana Koninaikona wywiad

Mamy nakreśloną strategię rozwoju na najbliższe lata, obejmującą nie tylko rozbudowę zespołu, ale także optymalizację i udoskonalanie procesów obsługi klientów. Nasze proaktywne podejście obejmuje działania mające na celu zwiększenie świadomości marki i wdrażanie nowych produktów. Jak podkreślono wcześniej, nasza uwaga wykracza poza osiąganie wyników; równie mocno angażujemy się w budowanie satysfakcji zespołu, jak i promowanie wymiany doświadczeń w ramach naszych zespołów zarządzających. Przed nami czas zmian i wyzwań, na które jesteśmy w pełni przygotowani. Aktualnie budujemy plan na najbliższy rok, który wiąże się z powiększeniem zespołów, a tym samym wzrostem całej firmy. Zachęcamy wszystkie osoby zainteresowane pracą w stabilnej, ciągle rozwijającej się i perspektywicznej firmie, do śledzenia naszych ofert pracy oraz składania swoich aplikacji.

Iza Nowy wpis

Hej. :) widziałam w wygasłej ofercie dla Specjalisty ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta, że oferowana jest umowa o pracę. Ta informacja pojawiła się też tu w zakładce z karierą. Wiecie może przy tym czy możliwe jest podpisanie B2B?

O.O. Nowy wpis
@Iza

Jak do tej pory były (i są) tylko umowy o pracę:):):)

Jakie są tu możliwości co do wykonywania (usunięte przez administratora) w formie hybrydowej? Konkretnej myślę o (usunięte przez administratora) jako specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta. w takiej dawniejszej ofercie, podkreślano że praca wykonywana jest w biurze i ze można do niego łatwo dojechać komunikacja... Mnie jednak lepiej byłoby z domu

Aktualny

praca głownie w biurze, home office się zdarza, ale to raczej wybiórcze dni,

@Aktualny

Hej, jak mogę rozumieć te wybiorcze dni? Pracodawca je wskaże z większym wyprzedzeniem? Zastanawiam się czy charakter pracy skupia się bardziej na mailach i „słuchawce” czy może jeszcze wiele innych czynności się wykonuje podczas obsługi klienta?

Aktualny Nowy wpis

te wybiórcze to np. wtedy, kiedy nie czujesz się najlepiej i wolisz zostać w domu aby popracować; a charkter pracy to tak jak piszesz - maile, słuchawka

Dalej nie ma niczego o asystentach? Czy aktualnie najniższym stanowiskiem jakie można objąć jest właśnie młodsza księgowa? tak widzę przynajmniej w ofertach. Dodatkowo przy tej jednej nie ma podanych żadnych widełek placowych. Czy możliwe ze zacznie się od minimalnej a później się zobaczy?

Aktualny

właściwie odkąd tu pracuje niegdy nie było żadnych asystentów - moze to info komus pomoże; a wynagrodzenie jak wszedzie pewnie zalezy od doswiadczenia

@Aktualny

Ile już ten okres czasu pracy może trwać? Rok to minimum będzie? zastanawiam się z jakich powodów nie chcą już asystentów u siebie? co o tym przeważa? Nie ma łatwiejszych zadań do wykonania?

To jakie te warunki mogą mieć te młodsze księgowe w takim razie? interesuje mnie głównie kwestia potencjalnego awansu. Po jakim czasie zazwyczaj udaje się wspiąć wyżej i jak wtedy warunki się zmieniają, zwłaszcza te płacowe?

Hejjj

wymagania na to stanowisko i jakieś ogólne warunki były w ofercie na pracuju z tego co pamietam; a awans to już chyba zależy od tego czy kandydat sie sprawdzi; po jakim czasie to nastąpi, co sie zmieni i ile sie zarobi - to już chyba kwestia indywidualnych ustalen miedzy pracownikiem a pracodawca:) tak mi sie wydaje:) tak chyba w kazdej firmie jest

Jaka atmosfera panuje w firmie Wandoo Finance Sp. z o.o.? Są ogłoszenia na Pracuj.pl z 30 września. Czy jest rotacja?

Aplikowałeś na stanowisko Młodszy księgowy / Młodsza księgowa oferowane przez firmę Wandoo Finance Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

czy ma ktoś możliwość na porównanie pracy przy obsłudze klienta oraz samej sprzedaży? zostały dodane dwie oferty dla specjalistów. W tej pierwszej wskazane są widełki liczone od 5 do 7 tys w drugiej natomiast od 4,5 do 12 tys. ta rozbieżność wynika z jakichś prowizji? A czy łatwo ją wyrobić?

Bene

różnica pewnie wynika ze specyfiki stanowiska, ilości zadań do zrobienia; w sprzedaży zawsze musisz więcej dac z siebie żeby wynik zrobić;

Różnice w wynagrodzeniu pracownika zespołu obsługi klienta oraz pracownika zespołu sprzedaży w głównej mierze zależą od prowizji za realizację targetu indywidualnego jak i grupowego. Dział sprzedaży odpowiedzialny jest m.in., za pozyskanie klientów firmy tym samym musi dać więcej z siebie i otrzymuje większe wynagrodzenie. W Wandoo praktykujemy awanse wewnętrze, często z zespołu obsługi klienta do działu sprzedaży :) Nie ma co czekać – zapraszamy do wysłania swojego CV :)

Prawda

Usuwanie negatywnych komentarzy jak widać to jawny dowód na to jak realnie wyglada praca w tej firmie. Pozytywne zostawia zapewne kadra zarządzających. Wandoo to porażka, powtórzę, zarządający nią ludzie to pseudo fachowcy i niekompetentne osoby. Byli pracownicy wygrali sprawy sądowe bo zostały jawnie naruszone ich prawa. Nie polecam omijać ta pseudo firmę. A lichwa to lichwa nikt tego nie zmieni

A co z mniej wymagającymi stanowiskami na samym początku? mam na myśli to, że nie posiadam jeszcze zbyt dużego doświadczenia a widzę, że aktualnie wystawione oferty mogą zdawać się być nieco wymagające. A przynajmniej tak pisano. Czy będą dostępne przy tym jakieś stanowiska asystenckie w najbliższym czasie?

o stanowiskach asystenckich na razie nic nie mówią; jak cos, to trzeba sprawdzac aktualne oferty pracy wystawiane przez firme

Baśka

O kadry już parę miesięcy temu się pytali? Teraz także przychodzę z taka właśnie oferta z internetu, ale teraz zastanawiam się czy to jakaś rotacja czy akurat tak się teraz złożyło? Opiszecie atmosferę na dziale? i jakie macie teraz na nim stawki po nowym roku? warto aplikować?

@Baśka

Chyba tak się złożyło, szczegółow nie znam; a atmosfera tak jak piszą - jest naprawde ok. nie ma sie do czego przyczepic. Stawki na razie bez zmian. a aplikowac zawsze warto

Chciałam polecić pracę w Firmie Wandoo, atmosfera jest tutaj bardzo dobra, a przez kameralność każdy siebie zna, lubi i pomaga przez co nie ma niepotrzebnych zgrzytów. Ludzie są rewelacyjni i na każdego można polegać, co osobiście bardzo cenię. Firma dba mocno o integrację pracowników, wyjścia mamy średnio kilka razy w roku, są one nieszablonowe bo w poprzednim roku malowaliśmy obrazy przy winie, byliśmy w top factory, wynajęliśmy całą salę kinowa, a w 2022 byliśmy nawet na wyjeździe za miastem gdzie można było spróbować swoich sil na quadzie, czy na ściance wspinaczkowej. Ogromny plus za możliwość rekrutacji wewnętrznej. Firma daje szansę swoim i stawia na ich rozwój. Lokalizacja w samym centrum, tuż obok dworca centralnego jest ogromnym atutem, gdyż dojazd z innego miasta nie stanowi dla mnie problemu :)

Pracowałem

Pracowałem w Wandoo przez ponad rok. To co mogę powiedzieć to: miła atmosfera, pomocne osoby w zespołach i premia do wyrobienia. Trzeba tylko pamiętać, że na koniec miesiąca jest target który trzeba zrealizować.

jatowiem
@Pracowałem

Potwierdzam w 100%, target na koniec musi byc ale nie jest nierealny a kasa za realizacje dobra! Jak ktos sie nie stara to i premii nie bedzie, mysle ze jak wszedzie.

Aktualność
Cześć! Super, że jesteś!

Poznaj nas bliżej i dołącz do naszego zespołu!

Zapraszamy!
Zespół Wandoo.pl

Ofert na obsługę teraz nie widzę a pisali, że głównie na nie są przyjęcia? tak w ostatnim wątku było. mimo wszystko widnieje teraz świeża oferta dla specjalisty ds. płatności. Podawane są w niej widełki od 5 do 5,5 tys i ciekawi mnie ta różnica symbolicznych 500 zł, z czego wynika? i co z jakimś systemem prowizyjnym? Opiszecie go?

Przodownik

Prawdopobnie wynagrodzenie zostanie ustalone na rozmowie kwalifikacyjnej i zależeć będzie od doświadczenia. Natomiest z tego co słyszałem specyfika pracy na tym statnowisku wymaga skupienia i dokładności, dla ambitnych może to być dobry początek do dalszego rozwoju.

W firmie pracuję od dłuższego czasu i śmiało mogę powiedzieć, że atmosfera jest bardzo ok, ludzie świetni, a z przełożonymi zawsze można się dogadać. Jeśli ktoś rozważa aplikowanie - polecam przyjść na rozmowę rekrutacyjną i samemu sprawdzić jak jest:))

Zdradzisz o którym stanowisku teraz piszesz tak już na zapas? podkreślam, że na zapas bo jak patrzyłam wcześniej to tylko do Kadr teraz do Was kogoś potrzeba… Czy do końca roku będą jeszcze jakieś inne oferty? trzeba czekać na rotację czy może będziecie tworzyć jakieś stanowiska?

@BN Mam na myśli ogólną atmosferę w pracy:)) A pisząc o aplikowaniu - mam na myśli generalnie dołączenie do firmy (ludzie są tu spoko - niezależnie od stanowiak)

A jakie wszystkie macie teraz teoretycznie do wyboru? :) ja jak patrzę po portalach to widzę tylko jedna aktualna – na obsługę klienta. ciekawią mnie tez inne opcje, ponieważ liczę na stały rozwój

nie wiem dokładnie ale chyba na obsługe tylko

Jolo

Praca jak praca, robic trzeba wszedzie, a tutaj przynajmniej jest spoko atmosfera, caly czas cos sie dzieje, wyjscia, interacje, widac ze im zalezy, a ze sa targety i wymagania - wszedzie tak jest. W kazdym dziale jest troche inaczej, ale ogolnie podobnie. Wiekszośc zespolu jest w porzadku, mozna sie dogadac, z szefostwem tez. Ja jestem od niedawna, ale robię swoje i wiekszych zarzutow nie mam, wiele osob pracuje latami, a to tez o czymś świadczy. Zawsze mozna przyjsc, sprawdzić i samemu wyrobić sobie opinie.

@Jolo

Cześć, a zdradzisz mi przy tym jeszcze proszę na jakich stanowiskach ludzie tu latami robią? Chce sprawdzić gdzie praca będzie najbardziej stabilna. Chodzi o to, że widzę ofertę dla specjalisty ds. obsługi klienta i właśnie zastanawia mnie przyczyna tych przyjęć. znasz ją? Na tym dziale ile średni staż wyniesie?

Jolo

Najdluzej z tego co sie orientuje to pracuja pracownicy na stnaowiskach administacyjnych i biurowych, ale sa tez osoby na sluchawkach po kilka lat. Dzial obslugi klienta jest w miare swiezy, ale to dlatego ze 3 osoby przeszly do sprzedazy w ramach wewnętrzej rekrutacji i trzeba bylo zrobic rekrutacje na ich miejsca, inne odeszly po kilku latach pracy, po prostu zdobyly doswiadczenie i poszły dalej. To tez jest plus ze mozna zaczac w jednym zespole, a pozniej przejsc do innego.

Czy pracownicy w Wandoo Finance Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Jakie są mocne strony pracodawcy Wandoo Finance Sp. z o.o.?

PrawdaBoli

w zasadzie żadne, chyba że chcesz pracować z ludźmi bez kompetencji i żadnego poziomu :)

Dawid
@PrawdaBoli

Widzę, że nie masz zbyt dobrej opinii o współpracownikach. Serio nie ma w robocie nikogo kto ma ma doświadczenie i jest dobry w tym co robi? Przełożeni tez ci nie pasują?

Prawda_wali_w_gały

Zasuwam od lat. Nie jest idealnie. Jednak mi dali szanse. Kilka osób awansowało

Tak to wygląda

Je ba nie pracowników ,to są mocne strony Wandoo .

Kok
@Tak to wygląda

Zgadza sie

Bąbello

zalezy gdzie przyłożysz ucho - w sprzedaży na słuchawkach podobno dobre zarobki. Podstawa razy 2 czy coś. W innych działach na słuchawce premia jest ale duuyy nie urywa. Atmo - ok, choć kiero z dyrem dociskaja - taka pewnie rola. ludzie poza słuchawkami - wporzo i to dobre, szczere ludki.

racja
@Tak to wygląda

potwierdzam w 100% , oszustwo na każdym kroku

Karo

Brak mocnych stron w tej firmie

primo
@Prawda_wali_w_gały

są awanse , są są

Ryszard
@primo

A kto ma największe szanse na te awanse, zależą od stażu pracy, czy też od innych kwestii?

Izabela
@primo

no i te awanse to na jakie stanowiska? i jakie obowiązki zostały dorzucone wobec tego, faktycznie się kalkuje? jak?

Józia

Żadne? Z którego stanowiska jest to perspektywa? Mnie w oko wpadła oferta do kadr i płac dla speca, teraz wisi na takiej stronie, nie widzę w tym wątku bezpośredniego odniesienia do takiej pracy? jak relacje pomiędzy działami wyglądają i traktowanie samych ludzi od kadr?

Walenty

(usunięte przez administratora) piszą że pomogą jak nie pomogą. (usunięte przez administratora) piszą że pożyczkę można odebrać osobiście na poczcie przekazem pocztowym jak przelewają tylko na konto. (usunięte przez administratora)wprowadzają w błąd jak ludzie szukają pomocy a te (usunięte przez administratora) tylko się śmieją (usunięte przez administratora)

Mery

Ktoś w maju pisał o ponownych rekrutacjach i tym, że nikt za długo miejsca w tym przypadku nie zagrzewa. Jeśli już to co jest faktyczną tego przyczyną? Widzę ze mimo wszystko pojawiają się chętni. Czyli warto się interesować?

Anonim 2331

Cześć . A jak wyglada obecnie rekrutacja w dziale księgowości ktoś coś wie? Jak przebiega ogólnie jaka jest atmosfera w tym dziale i firmie? Jaka jest rotacja pracowników? Jakich zarobków można się spodziewać?

Jak długo trwa proces awansu w Wandoo Finance Sp. z o.o.?

Zostaw merytoryczną opinię o Wandoo Finance Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Wandoo Finance Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wandoo Finance Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wandoo Finance Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 9 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wandoo Finance Sp. z o.o.