Opinie o Lidl w Tarnowo Podgórne Poznańska 131a

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Lidl. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lidl o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lidl w Tarnowo Podgórne Poznańska 131a

Lidlowy

Pracujesz łącznie 15 h bez przerwy, 8 h to tylko w urzędzie kolego... To jest korpo... Ma wiele wad, ale też masę zalet.

Pan LorIeDkowLi

1. 2500 Brutto 2. 3 miesięczna 3. 12-15 H

ile zarabia zastepca na reke?? jaka jest 1 umowa i jakie godziny pracy??

Firma zewnętrzna...

Pracownik Sklepu

Szybko rzetelnie konkrety czego wymagają i co oferują bez owijania w bawełnę

Czy wie pani ile waży koli banana ? Pewnie dużo 10-15 kg No to da rade Pani przezucic taka paletę bananów ? Dam

logo firmy SPAWACZ TIG ZA GRANICA
ATN Service ApS
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Pracownik ochrony - obiekt logistyczno-magazynowy - Tarnowo Podgórne
Tarnowo Podgórne
Seris Konsalnet Holding S.A.
posen

A czy wiecie, że w Niemczech - ojczyźnie Lidla - nie ma ochrony w tych sklepach? To dlaczego w Polsce jest?

Ola

Nie, absolwentów też tam szukają, przynajmniej tak jest napisane.

Ola

Hmm, łatwo pewnie nie, ale kto to tam wie. Jak nie spróbujesz, to się nie przekonasz :)

Ola

Wejdź na stronę Lidla, "Praca&kariera", i po lewej w menu będziesz miał link.

Ola

Jak wygląda praca w Dziale Zakupów w centrali Lidla? Jakie orientacyjnie mogą być zarobki na początek? Ktoś może brał udział w rekrutacji w ramach Brand Factory / wie cokolwiek na temat pracy w ramach tego programu?

on007

Niby informują ale słyszałem że zdarzało się że przychodzisz do pracy, a tu psikus bo gdzieś tam ktoś zachorował i trzeba pożyczyć kogoś na zastępstwo...

on007

Jeśli pytasz czy na stałe to raczej rzadko choć zdarza się. Natomiast na wypożyczenie lub do pomocy np. przy inwenturze lub przebudowach sklepu to jak najbardziej.

Nie ma tak.

on007

Pewnie zależy to od kierownika ale z reguły starają się choć nie zawsze się da.

on007

U kierownika w biurze jest tzw. zeszyt próśb i tam można wpisywać swoje życzenia :-)

on007

Myślę że nie było by problemu pod warunkiem że kierownik będzie miał kim obstawić twoje miejsce w dzień gdzie będziesz chciał mieć wolne. U mnie nikt raczej tak nie kombinował wiec dlatego napisałem "myślę".

on007

Tu nie chodzi o uprzejmość. W tej pracy nie ma odpoczywania - 15 minut przerwy, a tak na maksymalnych obrotach i biegiem więc jak ludzie pracują po 8-10 dni pod rząd na takich obrotach to swojego wolnego wypatrują jak beduini deszczu na pustyni :-) Myślę że w wyjątkowych sytuacjach to nie było by problemu ale jeśli chciał byś sie zamieniać co tydzień to nie sądzę....

on007

Jak uda Ci się z kim zamienić to po uzgodnieniu z przełożonym możesz ale ciężko znaleźć kogoś kto się z Tobą zamieni bo grafiki są napięte na maxa!!!

lidlowy

Nie wiem, nie pracuję na sklepie.

frugo

damian - 2013-07-03 09:20:49 frugo przecież napisali że jest też możliwość taka że będzie się pracować cały weekend a nie tylko niedziele lub sobotę. Ja to jestem ciekaw jak z tymi ewentualnymi zmianiamiAle chodzi mi o to że nie mam całego weekendu od 3 miesięcy.jedynie co trzecią niedzielę, lub czasami co 2.

frugo

on007 - 2013-07-02 11:28:44 Tak jak napisałem: 1 weekend wolny w całości, a reszta albo wolna sobota, albo niedziela lub w całości pracujący :-/ Nie jest łatwo z tymi weekendami :-(Mam pytanie jeden weekend w calosci??? bo weekendu całości nie miałam od X czasu.Niedzielę to tak.

Zostaw merytoryczną opinię o Lidl - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w Lidl?

Zobacz opinie na temat firmy Lidl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lidl?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lidl?

Kandydaci do pracy w Lidl napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lidl