Opinie o Lidl w Tarnowo Podgórne Poznańska 131a

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Lidl. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lidl o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lidl w Tarnowo Podgórne Poznańska 131a

AJKS

Pracowałam tam rok i nigdy więcej. Zjechałam sobie tylko całe nerwy i muszę teraz z tym do lekarza chodzić ! Nie chodzi o prace fizycznie, bo do tego przywykłam po powiedzmy pół roku ani nawet o klientów. Chodzi o atmosfere pracowników. Jak nie spodobasz się z twarzy komuś, to masz przeje***e do samego końca. Nie ważne czy będzie się miłym i zapieprzało za dwóch i dorównasz najlepszym. Były osoby co pracowały tyle co ja, a po 9 miesiącach dali im cały etat, bo tak lizali du**. W dodatko co nie którzy zastępcy powinni dawno wylecieć za wciskanie swoich zasad i rzucanie tekstami typu " Masz to wsadzić i nie obchodzi mnie jak to zrobisz, ja ci tak każe i tak ma być zrobione" gdzie nie dało się już wyłożyć danego towaru, bo za nic nie wejdzie na półkę kolejny pełen karton po brzegi, a idiota prefekcjonista sobie wymyślił, że na jego zmianie wszystkie resztki wejdą. Albo cham zastępca którego na szczęście przenieśli, bo bym jeszcze szybciej się zwolniła rzucał tekstami typu " a dlaczego faceci mają podnosić palete ? Zarabiam tyle samo co pani " Gdzie to była 10ta paleta a widział, że jestem osobą niską / nową i dość chudą i nie daje rady podnieść tego na taką górę palet i potrzebuje pomocy. Śmiechu warte i szczyt bezczelności mówić do PS, że zastępca kierownika ma te same zarobki co PS. Gdyby nie fakt, że była to poważna praca to bym go zjechała od góry do dołu za coś takiego. Albo inny osoba też zastępca w ogóle nie adekwatna do stanowiska, bo zero organizacji i nie daje boże miał być rewizor czy KRS to już w ogóle nic nie umiała zrobić tak ja powinna i w efekcie wychodziliśmy potem nawet po 23 do domu dopiero i to nagminnie. Tylko jej zmiana wiecznie wychodziła albo koło 23 albo po. No ludzie.. Albo poszła Ci do socjala i (usunięte przez administratora) wie co robiła parę godzin i nagle wychodziła szczęśliwa i odkrywała ile to ona ma do zrobienia, to co my sobie dłużej posiedzimy przez nią, a ona wymyśli tysiąc chorych zadań do zrobienia których się normalnie nie robi, bo ona musi swoje zrobić i (usunięte przez administratora) ją interesuje oburzenie wszystkich skoro wszystko mieli zrobione to co powinno być na czas. Po za tym znalazło się parę osób PS, szczególnie jedna taka, która chodziła za tobą i truła ci i grała na nerwach ostro swoimi durnymi uwagami i próbowała się rządzić i wymądrzać gdzie często nie miała racji. Idziesz na przerwę a ta biegnie z końca sklepu i drze ten głupi ryj za tobą bo ją olałeś i nie słuchasz i robisz swoje. Mało tego potrafiła wejść do socjala gdzie masz przerwe i rzucić ci tekstem że masz kible umyć, bo ona nie ma na to czasu. I szczerze ? Nie zrobiłam tego. Nikt kto jest tym samym pracownikiem co ja nie będzie mi rozkazywać i psuć MOJEJ przerwy tylko dlatego, bo jestem młodsza. Jak ktoś czepiał się jej jak szła na przerwe to wielce oburzona była i miałeś zejść jej z oczu. Nie dziwię się, że wiecznie szukają pracowników do LIDLA skoro nie zrobiła porządku ze starymi. Powinni się zastanowić dlaczego na co po niektórych sklepach tak często ludzi odchodzą ciągle. Żadne pieniądzę nie wynagrodzą czegoś takiego. żADNE. Wróciłabym tam gdyby tylko nie było chociaż tej krzykaczki, bo zastępców można jeszcze przeboleć.. I nie jestem pierwszą osobą która z jej powodu odeszła i ogólnie z powodu traktowania. Jedyna osoba która była w porządku ok, to kierowniczka i pare pracowników. Więc jeśli ktoś chce pracować w Lidlu, to niech lepiej szuka takiego sklepu gdzie współpracownicy to normalni ludzie a nie chodzące parapety albo kretyni..

misia

Firma sie chwali zarobkami. Kochani to jest bzdura ze płacą 2,600 zł brutto. Może taka płaca jest ale u osoby zatrudnionej na cały etat a takich praktycznie nie ma w LIDLU. Prawie wszystkie kasjerki są zatrudnione na 3/4 etatu. Na rękę wychodzi ok. 1,300 zł. Teraz kombinują jak nie zapłacic 8,5 euro za godz.jak niemiec nakazał i szukają luki w prawie tylko żeby udupić tych co wykonują najgorszą robotę za najniższą pensje. Polacy nie kupujcie w lidlu... dajecie zarobić niemcowi. No ale spokojnie nie ominie was podwyżka w tym roku wasza pensja wzrośnie o 7%. pocieszające prawda.

lidlowy, ale inny

zapomnijcie o rozwoju... indywidualiści, wizjonerzy, Ci którzy mogli by firmę pchnąć i to tak, żeby za kilka lat nie była zjedzona przez Aldi, Tesco czy Biedrę są wycinani.

zmeczona123

Najgorzej sa traktowani zastepcy-tak jak nie ludzie tylko gorsze zlo,ciagle straszeni zwolnieniami,urlop dwutygodniowy tylko wtedy gdy zaden pracownik nie chce i cale zlo ktore sie dzieje na sklepie to tylko ich wina!!!!!!a ja myslalam ze zastepcy to tacy sami pracownicy jak pozostali i imtez sie naleza taki same prawa!!!!ale bylam w bledzie!!!!

Pracownik Sklepu

Szybko rzetelnie konkrety czego wymagają i co oferują bez owijania w bawełnę

Czy wie pani ile waży koli banana ? Pewnie dużo 10-15 kg No to da rade Pani przezucic taka paletę bananów ? Dam

logo firmy SPAWACZ TIG ZA GRANICA
ATN Service ApS
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Pracownik ochrony - obiekt logistyczno-magazynowy - Tarnowo Podgórne
Tarnowo Podgórne
Seris Konsalnet Holding S.A.
zmeczona123

Witam mnie nadal dziwi naiwnosc pracownikow tej firmy!!!!Brali udzial w tych smiesznych sondazach na temat firmy,ze niby to mialo cos zmienic,a to pic na wode nigdy nie bedzie tak,firma nie moze byc stratna.Beda tak dokrecac nam srube ze wyjdzie nam bokiem zle pisanie o firmie w takich sondazach!!!!!

Alexandra

Pracownik zatrudniony na 3/4 etatu co miesiąc wyrabia ponad Cały etat. Nadgodziny mają być wypłacane lub oddawane w dniach wolnych lecz nigdy się nie dojdzie kiedy te nadgodziny zostały oddane. Pracownik idzie na urlop, a kierownik rozpisuje mu dwa tygodnie wolnego za nadgodziny. Najważniejsze słowo w firmie to "WYDAJNOŚĆ !" . Każdy zwraca się do każdego per pan/pani. Przepisy BHP istnieją tylko i wyłącznie na papierze, kobiety ciągają wielkie palety towaru,wchodzą z rozgrzanego pomieszczenia do wypieku pieczywa do chłodni minusowej. Praca często do 23-24 w nocy, w szczególności gdy następnego dnia ma być wizytacja. Masz rodzinę ,dzieci... to Twój problem, praca jest ważniejsza od gorączki dziecka.Nie polecam nikomu tej pracy.

mama
@Alexandra

Zgadzam się w stu %

lidlowy

Oczywiście powyższa informacja jest na rok, wszelkie kwoty liczymy dzieląc przez 12, wyjdzie nam pensja na miesiąc. W UK wynosi ona około 9000 zł na rękę. (około 14500 brutto, w polskich warunkach).

lidlowy

Dane uzyskane z oficjalnych stron firmy LIDL. Kierownik sklepu, zarobki: Polska: około 13000 GBP (Funty) Wielka Brytania 32000 - 40000 GBP (Funty) Na dzisiaj funt stoi po 5,5 (dane ze strony NBP) A życie "tam" nie jest 3x droższe.

koks

Jak wygląda praca w magazynie w centrum dystrybucyjnym normalnego pracownika magazynu, jaki jest mniej wiecej zarobek i ile trwa takie szkolenie? :)

SZCZĘŚLIWY

Witam po 3 latach nareszcie uwolniłem sie od tego syfu. Poszedłem do konkurencji gdzie na początek stawka wyższa niż w magazynie na umowie na stałe. koniec z pracą w niedziele i święta. Wszystkim pracownikom magazynu życzę powodzenia w tej szopie

Wlodek
@SZCZĘŚLIWY

W konkurencji nie pracuja w weekendy?

ciekawa

mam pytanie po ile godzin pracujecie? i czy w weekendy tez? jak wygladaja zarobki?

krotek 81

Witam mam zamiar zatrudnic sie jako operator wozka w lidlu moze ktos napisac jak jest naprawde w tych magazynach jak zmiany i weekendy

SZCZĘŚLIWY
@krotek 81

wITAJ PRACA PO 10-12 H w wekendy praca co 4 niedziela wolna sobota też co 4

lalka

pracuję już tam prawie 10 lat i mam dosyc ale mam kredyt hipoteczny i jestem zmuszona tam pracowac ale szukam czegoś innego , co z tego że kasa ujdzie ale jak oni ludzi wykorzystują ,powiem że nie pamiętam kiedy wyszłam do domu po 8-godzinach jak zwykły kasjer

do lalki
@lalka

pracujesz jako zwykly kasjer i narzekasz?? a co mamy my powiedziec jak mamy piec nf fa i szybkie rozkladanie miksow?? na moim sklepie tez byly pikające gwiazdy jak my to nazywamy i dobrze ze je zwalniaja bo nie dosc ze pika 8h na kasie nic wiecej nie robiac to jeszcze narzeka. ja mam caly etat i nie narzekam a robie wszystko od pieca do nf i fa jednoczesnie wiec ciesz sie ze Cie nie daja na nic innego tylko kase to bys wyleciala po 1 dniu

żenada

Kierownicy to żenada :/ prostactwo , arogancja.. jakby byli pies wie jak ważnymi ludźmi. Kierownicy od palet..bo ludźmi nie umieją kierować.

Lidlowiec2014

Pracowałem w Lidl-u przez 4 lata i stwierdziłem,że dłużej nie dam rady.W niedzielę i środy rzadko zdarzało się,by popołudniowa zmiana kończyła pracę o 2 w nocy.Nikogo nie obchodziło czy masz czym wrócić do domu ani też to,że za 10 godz zaczynasz zmianę. Za nadgodziny płacone mieli tylko prowadzący zmiany,a "murzyn" dostawał wolne za nadgodziny w środku tygodnia (na miesiąc to jakieś 70 nadgodzin).W dzień wolny większość z pracowników wyłączała swoje komórki,by nie wzywano ich do pracy.By Jankowice {magazyn główny) nie ponosił strat wysyłano na sklepy cieknące,zgniłe o/w które siatkowano ponownie na sklepowym magazynie.Kto pracował w Lidl-u to wie jaka jest sytuacja (przed-w trakcie-i po)pobycie na sklepie Głównego dyrektora,czy elity w garniturach-zostawanie po godzinach,mycie,układanie,chuchanie a po wizycie i tak zyebka na maxa od KRS-a.Kodeks pracy to fikcja w tej firmie a powtarzanie "na twoje miejsce czeka setka innych ludzi" jest na porządku dziennym i pamiętaj że motto firmy "Lidl Mądry wybór" nie dotyczy pracowników lecz tylko klienta.

Lidlaki

Pracowałam w firmie Lidl w Tarnowie, porażka kierownicy nie szanują ludzi na umowie o zlecenie mowa rownież o dyrektorze działu. Przynies wynieś pozamiataj, nie którzy pracownicy rownież.. Panoszą sie, zwykły człowiek starający sie o prace i starający sie w wykonywaniu pracy dobrze jest przez nich pamiatany.. Nie ma mowy by dali stała umowę, tylko kombinują z zleceniem w tył. Śmieszne a zarazem żałosne, ze tak wielka korporacja jest taka niekompetentna. Nie polecam, rownież stażysta..

lalka
@Lidlaki

daj spokój zależy w którym lidlu pracujesz i jakiego masz kierownika mój karze się na wyczytac z pracy a siedzimy po 10-13 godzin

jojo

A jak wyglądają godziny pracy oraz zastępcy kierownika? Również po tyle godzin?

RSX

Nie polecam. Pracowalem jako kierownik regionu zaledwie pol roku, kiedy odmowilem nadgodzin, od samego początku praca po 12-16 godzin, cierpiało zycie rodzinne, rozumiem 10 ale więcej to tylko praca, kasa jako odszkodowanie po 4 latach to kolo 8 netto + auto-ale jak za nerwice, stres, nie przespane noce, brak zycia prywatnego kosztem pracy to dziekuje. Atomsfera fatalna(usunięte przez administratora)rozumiem, praca od 3 w nocy do 18-19 w dzień, nie polecam chyba, ze ktoś lubi masochizm, zycie praca to odszkodowanie każdego 10tego mu wystarczy.

lidlowy

Niestety, moje wypowiedzi, są ostatnio dość mocno modyfikowane przez Admina. Skoro tak, to szukajcie prawdziwych info dalej w sferze domysłów i narzekań malkontentów. Ja więcej nic pisać nie będę. pozdrawiam Lidlowy

lidlowy

Pracuję w jednej z central tej firmy. Piszę jak jest, sklepy, pytajcie pracowników sklepów... (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Lidl - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w Lidl?

Zobacz opinie na temat firmy Lidl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lidl?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lidl?

Kandydaci do pracy w Lidl napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lidl