Opinie o Lidl w Tarnowo Podgórne Poznańska 131a

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Lidl. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lidl o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lidl w Tarnowo Podgórne Poznańska 131a

Gdzie jest RODO ??

W formularzu aplikacyjnym do Lidla jest obowiązkowe pole w którym trzeba podać datę urodzenia. Czy to jest zgodne z obowiązującym rozporządzeniem ws ochrony danych osobowych ? nie sądzę. Fakt, dział rekrutacji w tej firmie bardzo niekompetentny, nie wspominając o poziomie prowadzonej rozmowy rekrutacyjnej.

KatarzynaW.

Rekrutacje w firmie LIDL są bardzo specyficzne. Aplikowałam na stanowisko biurowe. Po wysłaniu aplikacji otrzymuje się link do udziału w testach. Kilka dni ich wykonaniu otrzymałam maila - odmowę. Jest to ciekawe, ponieważ aplikowałam na stanowisko bez doświadczenia, za to z poziomem językowym o wiele wyższym niż wymagany i dodatkowym językiem obcym, co było akurat na plus. Podobny los spotkał moją koleżankę, która po kolejnym etapie również otrzymała odmowę kilka miesięcy wcześniej. Myślę, że osoby z zewnątrz nie mają po prostu szans na otrzymanie propozycji pracy. Być może programy stażowe firmy są jedynym sposobem na zatrzymanie się tam dłużej. Szkoda, że nie firma nie przewiduje feedbacku, a wysyła jedynie automatycznego maila z odmową, w której co prawda zwracają się do kandydata po nazwisku, jednakże nie widnieje nawet w stopce osoba odpowiedzialna za rekrutację z działu HR.

KtośTam
@KatarzynaW.

Myślę, że osoby z zewnątrz jednak mają szanse. Przy firmie zatrudniającej kilkaset osób byłoby niemożliwością nie zatrudniać ludzi z zewnątrz. Fakt, że Lidl bardzo chętnie prowadzi rekrutacje wewnętrzne, ale uważam to akurat za ich plus. Ja byłem tam na rozmowie i też ostatecznie nie dostałem pracy. Nie rozdzieram z tego powodu szat. Trudno. Natomiast ktoś z mojej rodziny dostał tam pracę i jest bardzo zadowolony. Znam też osobę która dopiero po wysłaniu 5 CV została zaproszona na rozmowę i w końcu udało jej się dostać pracę w Lidlu.

KatarzynaW
@KtośTam

Pewnie. Wewnętrzne rekrutacje to podstawa, tylko opis stanowisk moim zdaniem nieadekwatny i długi proces rekrutacyjny w gruncie rzeczy (skoro szuka się tych najlepszych i z super doświadczenie, to czemu się tego od razu nie zaznacza w ogłoszeniu?). Tak jak piszesz - trzeba próbować po kilka razy, jeśli ktoś ma oczywiście czas, ochotę i nie liczy na w miarę szybko przeprowadzoną rekrutację. Koleżanka tam pracuje i opowiadała o kilkuetapowej rekrutacji na staż. Także należy uzbroić się po prostu w cierpliwość. Ja tylko opisuję swoje doświadczenie, ponieważ brak tu jakichkolwiek opinii pracowników biurowych, co jest ciekawe przy tak dużej firmie, moim zdaniem.

Generalnie firma jest dobrze oceniana jako pracodawca więc z pewnością jest wymagająca!!

Lidlaczek

Witam pracuje w firmie 6 lat. Poczatki byly ciezkie wdrozenie sie musialo byc szybkie. Dzis nowi pracownicy inaczej sa traktowani oczekuje sie od nich minimum. Praca jest ciezka wynagrodzenie czasem nie adekwatne do zrobionej pracy. Jest pakiet socjalny karta multi sport dla ZMS ryczalt a dla pracownikow premia za obecnosc. Nie ma zadnych dodatkowych nagrod. Warunki pracy na kazdym sklepie sa inne. Trzeba pracowac na calym sklepie czyli kasa odpiek owoce i warzywa czy non food( takie stoly z ubraniami i sprzetem).

Pracownik Sklepu

Szybko rzetelnie konkrety czego wymagają i co oferują bez owijania w bawełnę

Czy wie pani ile waży koli banana ? Pewnie dużo 10-15 kg No to da rade Pani przezucic taka paletę bananów ? Dam

logo firmy SPAWACZ TIG ZA GRANICA
ATN Service ApS
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Pracownik ochrony - obiekt logistyczno-magazynowy - Tarnowo Podgórne
Tarnowo Podgórne
Seris Konsalnet Holding S.A.
Lidia

Odradzam wszystkim kandydatom udział w procesie rekrutacji. Na spotkaniu widać, że Panie z HR w ogóle nie są zainteresowane kandydatem, nie zapytają nawet o kwotę za jaką osoba ubiegająca się o stanowisko byłaby skłonna podjąć współpracę... ŻENUJĄCE z mojego punktu, podejrzewam, że w grę wchodzą rekrutacje wewnętrzne... Tylko po co marnować czas potencjalnych kandydatów ? Być może podejściem do rekrutacji powinien przyjrzeć się top management, bo to źle wygląda ... Dziś jestem "tylko" kandydatem na rozmowie ale "jutro" mogę być pracownikiem w innej firmie, np. współpracującej ...

Hej, jak wyglada praca w lidlu jeśli chodzi o działy ? Czy osobno są kasjerki i osobno osoby z poszczególnych działów ?

Lidlowa
@Marta

Nie ma podziału na kasjerów i działy. Są pracownicy sklepu i spośród nich wyłonieni są tzw specjaliści np. Od piekarni, czy strefy non food. Generalnie kazdy pracownil musi zostać wyszkolony ze wszystkiego co się robi na sklepie. :)

sdfkhdf3272

polactwo zdrajcy sprowadzili do Polski zagraniczne markety spożywcze Lidl Niemiecki gnoje obrzydliwe powinny być Polskie markety spożywcze. Powinni trafić do ciężkiej pracy małą ilością jedzenia za karę

Monia

Jaka stawka dla kasjerów???

Xxxx

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy w centrali w Jankowicach na stanowisku recepcji/biuro pocztowe? Godziny pracy, zarobki itd? ????

Janek

Nawet najlepsi mogą mieć słabe punkty. Firma generalnie to dobry pracodawca

Monia

Witam mam pytanie czy żeby pracować w magazynie Lidla w Jankowicach jest potrzebna książeczka sanepidu ? pytam bo w Amazonie jest też sporo żywności a książeczki nie potrzeba...

Nickk

Witam wszystkich. Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda praca na magazynie. Jakie są godziny pracy,2 czy 3 zmiany,w jakie dni pracują,czy weekendy są pracujące?

Abcd

Witam . Staram się od pół roku na magazyn w Jankowicach niestety przy każdej próbie dostaje odpowiedź, że nie przeszedłem etapu rekrutacji . Czy można też złożyć cv w miejscu magazynu ?

mycha
@Abcd

do samego sklepu jako kasjer też się ciężko dostać. Nie wiem, jakie warunki trzeba spełnić by tam dostać pracę. Po prostu sami chyba nie wiedzą czego chcą. Najpierw płaczą że nie mają rąk do pracy,że brak kasjerów, a potem jak człowiek się skusi i jednak wyśle CV to się okazuje zonk,nie przyjęty. Jeszcze raz spróbuj. Jak dalej nic z tego to lepiej dać sobie spokój.

Ważne

Proszę wszystkich czytających, aby w tym roku podczas Rozliczania PIT-a przekazali 1% na dowolną działalność OPP (Organizacja pożytku Publicznego). Wpisanie Danych zajmuje ok. minutę. A wtedy część naszego podatku zamiast do Państwa (czyt. do posłów na zmarnowanie) trafi do potrzebujących. Niech każdy przekażee 1% zgodnie ze swoimi przekonaniami na to co chce

Rafał
@Ważne

Ta informacja z pewnością jest pożyteczna, ale dla potencjalnych kandydatów do pracy w tej firmie, może nie być pomocna. Na forum rozmawiamy na temat warunków pracy w firmie Lidl. Jak wyglądają zarobki na stanowisku kasjera i czy to prawda, że w Lidlu pracuje się w zasadzie na kilku różnych stanowiskach?

Rrrr

Jeden wielki (usunięte przez administratora) Moje sugestie dla Lidl: (usunięte przez administratora)

@Abcd, nie jestem pracownikiem firmy Lidl, dlatego nie mogę udzielić Ci odpowiedzi na to pytanie. Może warto najpierw skontaktować się z tym oddziałem i po prostu zapytać lub uprzedzić? Coraz częściej firmy przyjmują aplikacje także bezpośrednio. Może podobnie jest z firmą Lidl. Zawsze warto spróbować i zapytać.

@Abcd, zawsze warto próbować, przecież złożenie CV i chęć starania się o pracę nie jest żadnym wykroczeniem! Czy udało Ci się dowiedzieć jaki był główny powód odrzucenia twojej aplikacji? Może warto dowiedzieć się i przy kolejnej aplikacji zwrócić uwagę na słabe i mocne strony swojej aplikacji do firmy Lidl. Czy myślałeś o tym? Czy sprawdziłeś swoje CV pod kątem ogólnej poprawności?

Nie , nie udało się dowiedzieć. Dziękuję za podpowiedź . Pozdrawiam

@Marta

Czy CV można też składać osobiście w Jankowicach?

@Obcy, czy możesz napisać coś więcej o tej sytuacji? Dlaczego chciałeś przenieść się do innego sklepu? Może było to niemożliwe ze względu na braki kadrowe akurat tego oddziału firmy Lidl? Obecnie rynek pracy jest bardzo aktywny. Wiele firm rozwija się w szybkim tempie i poszukuje nowych osób do pracy. Pracownicy chcą jednocześnie więcej zarabiać. Może to dobra okazja, żeby spróbować pracy właśnie w firmie Lidl?

@Aaaa, Niezależnie od przyczyn, zawsze warto szukać porozumienia. Przecież każdemu z pracowników powinno zależeć na dobrej współpracy. Czasami potrzeba czasu, żeby zespół dobrze się zgrał. Może warto było porozmawiać na ten temat z przełożonym w firmie Lidl?

Aaaa

Nigdy nigdy nigdy więcej tego obozu!!! Najlepszy moment mojej pracy to było złożenie wypowiedzenia!!! Pracowałam tam kilka ładnych lat. Zaczynałam od połowy etatu - studiowalam rownoczesnie. Eh potem było 3/4 potem pełen.nastepnie awans na zastępcę. Wszystko posypało się jak przyszła kierowniczka z innego sklepu...potrafiła w żywe oczy kłamać.. obgadywala za plecami...traktowała jak psa... A sama wielkie g.. robiła. Długo nie wytrzymalam i sama odeszlam

Zostaw merytoryczną opinię o Lidl - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w Lidl?

Zobacz opinie na temat firmy Lidl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lidl?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lidl?

Kandydaci do pracy w Lidl napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lidl