Opinie o Solid Security w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Solid Security. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Solid Security o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Gorzów Wielkopolski

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Solid Security?

Młody

Nie ma problemu. Zawsze można się dogadać. Kierownik i koordynator są ok. Szkoda że w drugą stronę nie zawsze jest ok

Bartek rybacki

Nie polecam obiektu Ceva logistick Baczyna Złotego smoka 9 potraktowali mnie jak (usunięte przez administratora)zwolnili bez powodu ponieważ bez przeszkolenia kazali mi zacząć pracę na Ochronie na Magazynie To fałszerstwo .Zdychajcie wszyscy z którymi pracowałem.Jakbym wrócił to napewno nie Do cevy tylko na inne obiekty napewno nie do Bartka .Zachowaliscie się w sposób mnie jak (usunięte przez administratora) jeszcze rękoczyny mieliście pomiędzy mną Nie pozdrawiam proszę o rozpatrzenie sprawy Na obiekcie Ceva złotego smoka w Mniejscowości Baczyna.Pozwalniajcie dowódców takich jak Pan Sylwestrem Z. I Sylwester S.

J....Xxx
@Bartek rybacki

Witam, sprawa jest wyjaśniana, dostaliśmy zgłoszenie od osób, którym zależy na konfrontacji w celu dojścia do prawdy. Dlatego odpowiednia nasza komórka, zajęła się tą sprawą. W niedługim czasie co niektóre osoby dostaną wezwania do złożenia wyjaśnień. Jeśli jest to prawdą, takie sytuacje nie mogą mieć miejsca. Mamy nadzieję, że osoby piszące te posty , mają niezbite dowody na potwierdzenie swoich oświadczeń ( postów), z którymi się skontaktujemy w pierwszej kolejności. Pozdrawiam.

J....Xxx

To nie ma znaczenia, że Pan nie pracuje. Sprawa została zgłoszona do odpowiednich służb, osoba pisząca owe posty, zostanie zidentyfikowana po adresie IP, i będzie musiała złożyć zeznania wyjaśniające. Co również istotne w tym przypadku jest , używanie nazwisk co jest niezgodne z przepisami (RODO). Pozdrawiam.

Mateusz Rybacki

Witam dzień dobry chciałbym przedstawić sytuację że nie rozumiem dlaczego dowódcy ochrony tak postępują ale Dowódca Jacek pracujący na Obiekcie Ceva odjął mi Godziny a to nie zgodne z prawem Dziwi mnie tylko że Pan Jacek i Pan Sylwester Suliński Tak traktują innych że zamiast 24 h wpisują 17 h a zamiast 17 to 15 h . Wiele razy miałem taką sytuację że Miałem odjęte godziny widziałem to w książce służbowej i Odrazu Do mnie żalu jak nie wiedziałem wiele rzeczy co zrobić na Hali .To Dramat.Mam nadzieję że Grubo Pan Bartek Przejrzy na oczy a jak nie on to Pan Janusz Rumin.I dlatego mnie zwolniliscie że dowódca Jacek i Dowódca Sylwester Suliński Wpisali mniej godzin a byłem Na służbie tyle Ile trwała służba Zgodnie Z Grafikiem Pracy.

Janusz Staszica

Mam nadzieję że @Solid Security przejrzy na oczy aby zwolnili Pana Sulińskiego bo psychicznie znęca się nad ludźmi nie na wszystkich ale na niektórych na mnie Się znedzal wyzywał mnie I Wielokrotnie odjął mi godziny pracy pracowałem 24 h to odjął mi i miałem 17 h a jak 17 h pracowałem to miałem 13,5 h pracy .SZARPIE SIE Z LUDZMI PRACOWNIKAMI Niech Pan Janusz Rumin Kierownik SOLID SECURITY kierownik Obiektu zarządzajacy Cevą przejrzy na oczy nad obiektem Ceva złotego smoka Baczyna 9 dużo osób pisze o nim więc Ludzie zwolccie go niech (usunięte przez administratora) Suliński do innej firmy Bo Dużo osób Odpadnie Przez Niego .@Solid SECURITY Proszę skontaktować się z Panem Bartkiem Kotasem i 2 kierownikiem Januszem Rumikiem.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Solid Security? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gorzów Wielkopolski
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gorzów Wielkopolski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Gorzów Wielkopolski
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Technik-Instalator systemów alarmowych
Gorzów Wielkopolski
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
Janusz Staszica

Pan Bartek mnie zwolnił bez jakiej kolwiek ze mną rozmowy i Dacia szansy że przyszedłem do pracy po czym zamiast 24 h pracować to Pracowałem 27 h bo przez 3 h łaskawy zmiennik nie przyszedł i został zwolniony z takiego powodu że Pan Słoma Wpisał Mi w książkę służbową skreślił mój podpis i wpisał mi że pracował 17 h i Pan Bartek zamiast zobaczyć na monitorimg to mnie zwolnił przez to że dowódca nie chciał Ponieważ Pan Dowódca Sylwester Suliński odjął godziny pracy a pracowałem wievej niż dobe 27 h ponieważ pan słoma był na kacu .Niech dowódcy nie wpierdalają swoich palców gdzie nie trzeba Okrutnie pan Sylwestrem Sulińskim się zachował ponieważ CHORUJE NA ASTMA ZASŁABŁEM I MNIE ZWOLNILI BO ZE ZAMIAST BYC 24 H WPISANO ZE BYŁEM 17 H W KSIĄŻKĘ SŁUŻBOWĄ A PRACOWAŁEM 27 H bo Pan Słoma Był.na Kacu.Rozsadnie Przemyślcie tą sprawę Pana Sylwestra Sulińskiego podam do Sądu pracy.

Marcin Kierowca

Dzień dobry chciałem przedstawić pewna sytuacja która miała nietypowa sytuację zgłoszę to Dlaczego Państwo ochroniarze do mnie wyskoczyli i zaczęli mieć pretensje że byłem bez kamizelki po dokumenty a nigdzie więcej nie wchodziłem oprócz tego jeszcze mnie na terenie zakładu poszarpał Ten pan Jest gruby i młody .nie zatrudniajcie Ochroniarzy Którzy się wyżywają na kierowcach ciężarówek Ja prosiłbym Numer telefonu do zarządu waszego szefostwa który zarządza Magazynem To skandal że Mnie Poszarpał ochroniarz ze mną przy ciężarówce.

Jest okay oprócz Pana pseudo Kierownika Janusza .Brak wiedzy na jaki kolwieg temat nadrabia chamstwem i gburosrwem wobec pracowników emerytów i rencistów na umowę zlecenie którym tak naprawdę nie może nawet poleceń wydawać ale chyba o tym nie wie .Pan Janusz nie jest poważany wśród pracowników. Reszta kadry okay.

@Ania

O jakim obiekcie Mowa W Gorzowie czy pod Gorzowem?

Riki
@Ania

Szczera prawda

Yatzek Soplitza

Jeśli już to CEVA w Małyszynie a nie Baczynie

Witek
@Yatzek Soplitza

To idź tam spróbuj pracy

Z tego co mi wiadomo to Pan Suliński pracuje na Innej Ochronie w Gorzowie w banku . Po co ma pracować za dowódcę w SOLID i się wyzywać na ludziach do pracowników ochrony i kierowców TIR się arogancko zachowywałem jak pracowałem widziałem na swoje Oczy . Radzę wam poszukać innej zainteresowaną osobę Na Stawisko dowódcy

Były pracownik solid ceva

Mimo że pracowałem i zostałem zwolnionych przez Pana Bartka Kierownika obiektu Ceva W Baczynie.To dorodzam wam zwolnić Sylwestra sulińskiego macie.wiele osób na mniejsce sulinskiego.jesli go zwolnice Doradzam P.Bartkowi przejrzeć na własne oczy i na mniejsce Pana Sylwestra Sulińskiego dać dowódcę z innego obiektu pana Bartka

Franciszek

Dzień dobry chciałem przekazać że pan Bartek kierownik obiektu Ceva Mnie zwolnił bo sobie nie poradziłem w Pracy mogliby mnie ponownie przeszkolić i dać druga szanse . SULIŃSKI WSZYSTKICH PODPIERDA PAN SYLWESTER WIELKI MI DOWÓDCA MA PRACĘ GDZIE INDZIEJ A W SOLID WYŻYWA SIE na.ludziach. Warto naprawdę zatrudnić Nowego dowódcę na jego mniejsce bo On skakał do ludzi nie raz nie dwa

Słoma

Witam dzień dobry.bardzo mi przykro że kierownictwo P.bartek ochrony mnie nie przenieśli na inny obiekt ani nie porozmawiał ze mną żebym został i mogli dać druga szanse . a Pan Sylwester Suliński mnie zwyzywał na służbie od (usunięte przez administratora) . zadzwonię do solid żeby (usunięte przez administratora). Bartka z ceva.

Pracownik solid Baczyna

I chciałem jeszcze przedstawić sytuację że siedzibą przy ul Walczaka nie przyjęła skargi Pan dowódca mnie z powysywał Na służbie że jestem Debilem Pracowałem dwa lata temu w ceva cyrki się działy . Piszę dla przypomnienia Były pracownik Dariusz .Inwalide przyjmujecie i się dziecię że na takim obiekcie nie daje sobie radę i przygniotły go kartony z bananami dawajcie wszędzie np na portiernię na szlaban ale nie Obiekty dużo powierzchniowe .

Pracownik solid Baczyna

Witam dzień dobry chciałem przedstawić właścicielowi Solidu że na obiekcie Ceva w baczynie byłem dużo krótkie wykorzystywany z liczbą godzin pracy zdarzało się ciągle że kazali mi bez spania po 24 h zostawać kolejne 24h bo ktoś się zachlał i moim zdaniem to nie zgodne z prawem praca w systemie 48 H. Radził bym o pozwalanie Inwalidów i alkocholików bo nie każdy ma czas bez odpoczynku przychodzić na dyżur . MAM NADZIEJE że Pan Bartosz kierownik gorzowskiego Solidu przejrzy na oczy .

Tomek1973

Witajcie, jako rencista, II gr inwalidzka, choruje na SM, I chciałbym napisać opinie, o formie SOLID. Kiedyś pracowałem, w solidzie, jako ochroniarz zamkniętego zakładu pracy, i bez jakichkolwiek dowodów, zostałem zwolniony, z opinią, ż pije alkohol, podczas pracy [ w chorobie SM, jest tak, że jest problem, z chodzeniem, gdyż choroba, ma wpływ, na nogi, które zachowują sie, jak u osoby, po spożyciu alkoholu. Pisze taką opinie, bo podczas poszukiwania pracy, odezwał sie do mnie Solid, z propozycją pracy, na tym samym obiekcie, na którym pracowałem kiedyś, ale też z sugestią, że podczas mojej poprzednie pracy, na tym obiekcie, dostałem opinie negatywną, bo podczas obchodów obiektu, mój chód wyglądał tak, jakbym, był po alkoholu, a na dodatek, zostałem poprzednio, i też teraz, przed dobódce, o chodzenie, w trakcie mojej poprzedniej pracy, na ww obiekcie, na stacje Orlen, po to, by zaopatrzyć sie w .... . Także nie polecam firmy Solid, bo wobec pracowników, firma zachowuje się, w bezczelny sposób.

@Tomek1973

Powinnes zwrócić się do sądu Pracy i sprawę byś wygrał Mógł ten dowódcy na alkotesty sprawdzić ciebie że nie jesteś pod wpływem alkoholu lub mogłeś się zwrócić do Szefa Siedziby Solidu.

Dzień dobry mam pytanie jakie są opinie i jak się pracuje na Obiekcie Ceva Lub TPV w Solid Firma jako Ochrona Chodzi mi O Miasto Gorzów Wielkopolski zastanawiam się nad podjęciem pracy w TPV lub Ceva .jako OCHRONA. Co ile godzin Obchody w TVP na bramie ochronie? Itd

Ghost

Nepotyzm w jednej z galerii w Gorzowie...rządzą tam ludzie nawet nie KPOF ,a zgodnie z ustawą tylko tacy mogą ,,dowodzić'' ludzmi...a tam zatrudniony jest mąż oraz córeczka kierowniczki i rządzą wszystkimi a wręcz pokusiłbym się o słowo nękanie,gnębienie ludzi im niby podległym choć podkreślam są zwykłymi POF .

@Ghost

A jaka jest to galeria Askana Nova park zapraszam .cię do baczyny Ceva logistyk Baczyna Złotego smoka 9 Solid pełen etat i profesjalizm praca na hali magazynowej lub monitoringu plombowanie 16 zł za h netto i 3550 zł miesięcznie 24 h od pon do czw ja w tym tyg mam 4 dni wolne w Grafiku do 2 dni przynajmniej wolne od służby 24 i 17 h praca na ogół 24 h dzwoń pod numer 667934943 kierownik Vega złotego smoka 9 Solid tam się z galerii przenieś

Ghost
@Gucio

Oczywiście że Nova,tam są rządy rodzinki

@Ghost

Zadzwoń do kierownik solid 667934943 Bartek Ceva Baczyna 24 h system Obchody Raportu Plombowanie Ciężarówek.4-5 os.na zmianie z ochrony i monitoringowy+ dowódca a gdzie jeszcze Solid ma obiekt czy w Askanie Galeria Manchattan czy gdzie jeszcze

@Ghost

To uciekaj z tamtad jak najszybciej kolego

Czy jest możliwość pracy w Solid Security na część etatu?

A z kad jesteś w jakim mieście ci chodzi o pół etatu .

Jak jesteś z Gorzowa wielkopolskiego to raczej są trzeba by spać czy praca w ochronie ma pół etatu

Gucio

Polecam pracę obiekt przemysłowy złotego smoka Ceva logistyck praca na 2 hale ruszyła z dniem 14.102022 sympatyczna atmosfera obchody z aplikacją My Solid wewnątrz i zewnątrz plombowanie ciężarówek praca od pon do Niedzieli zastępowanie od czasu do czasu dowódcy System 24 h .polecam tam podjąć pracę

Marzena
@Gucio

Ale gdzie to jest? Taki magazyn to ja tylko kojarzę nie wiem, z Piątku niedaleko Kutna, o ile nie pomyliłam firmy.

@Marzena

To jest w Gorzowie wielkopolskim województwie Lubuskim Baczyna OBIEKT ceva logistick

Niedoszły pracownik

Dział rekrutacji to jakieś galopujące nieporozumienie.

Olga
@Niedoszły pracownik

A czemu tak uważasz? Mają jakieś wygórowane wymagania czy w czym innym tkwi problem? Ciężko się dostać?

@Olga

polecam bo zalezy w jakim miescie beznadziejnie .

@Olga

łatwo sie zatrudnic podjechac tam i zapytac wystarczy czy poszukuja do pracy .praca 24 h a druga sluzba 17 h obchody wewnatrz i zewnatrz obiektu plombowanie naczep obchody co 4h .dowódcy wyrozumiali jest pan sylwek . umowa zlecenie dla osob sprawnych ae jak sie będziesz tam spisywała to kadry podpiszą umowę.Czy chce pani tam sprobowac z kad pani jest to w mniejscowosc baczyna na ul złotego Smoka

jest dobrze pracuje tam 1,5 r mimo wyjazdu gdzies na umowie zlecenie daja wolne

Agata
@Andrzejek

No to dobrze, że dają, bo niby tego typu obowiązku to nie mają. A ciekawa jestem ile max tego wolnego z rzędu można dostać?

@Agata

a co pracuje pani w solid ochronie w sensie wolne do ulozenia sobie samemu grafik elastyczny najwazniejsza jest obojetna jaka praca aby wazne mieć za co zyć dobre ite w solidzie 3550 zl na ręke wone mozna ja jadąc do rodziny dali mi 1 miesiac wolny jadąc do angli a jadac blizej 5 dni a co odpowiedz chcesz podjąc @agata praca w SOLID

@Agata

wiecejgodzin wypracujesz to napewno wieksz kasa 3600 zl roznie placa w zaleznosci od godzin i losci ile ochroniarzy zatrudnionych raz mam 170 h a za drugim razem 220 h

Agata
@Andrzejek

To już zależy od lokalizacji jaka byłaby dostępna. Czyli odnośnie liczby godzin nigdy nie mogę być pewna czy to będzie 170 czy powyżej? Nie ma możliwości zagwarantowania sobie ich większej liczby?

@Agata

Skąd jest pani.czy z Gorzowa dużo można 300 h w solid wypracować np 5 pracowników to w miesiącu mam 240h.ogolnie co miesiąc podobnie nie ma tak mało a pani Agata myślisz pracę w ochronie

Polecam obiekt w solid Ceva.lub firmę Ekotrade w OBI

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 7 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Solid Security